Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) ProciVettel válasza aAron_ (#48846) üzenetére


ProciVettel
tag

Van benne valami igaz én csak szállító helibe ültem most. De abból is ki lőtt egy jet a vezetőülésből.

(#48852) Norb3rto válasza TTomax (#48850) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Dlc-ket nem kell megvenni hez a fosbughalmazhoz :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48853) ProEvoFan válasza Norb3rto (#48852) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na, azért nem kell ennyire túlozni....
Még így is messze a legjobb multi fps amivel játszottam.
Fogalmazzunk úgy, hogy a tankok most gyengék lettek, de majd a következő nagy pályás dlcre javítják.

(#48854) cellpeti


cellpeti
veterán

csak nekem nincs, vagy tényleg elvették az MG36-tól a nagy tárat? :Y :Y :Y :Y :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48855) Norb3rto válasza ProEvoFan (#48853) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Fejlődés helyett visszaesést mutat a bf3 elég szomorú :( nem ezt vártam, de a pénz beszél... :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48856) Zolás válasza TTomax (#48850) üzenetére


Zolás
addikt

Huha, még mielőtt befejezi, elindítom a battlelogot, hátha akkor észreveszi, hogy a peccs úton van :DDD

Nem érzékeli, és nem is merek rányomni a game updatere, nehogy elkezdje előlről. :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#48857) dilipok válasza ProEvoFan (#48853) üzenetére


dilipok
veterán

varhato volt a sirastenger... mindig ez van. Ha nem nyulnak hozza az a baj, ha hozzanyulnak az a baj... Mar megszoktam :DDD Mindenkinek ugysem lesz jo...

Xaels: bolcs dontes :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48858) Xaels válasza Norb3rto (#48855) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet menni panaszkodni a BF fórumra vagy a BLog fórumra. Ezt nem olvassák a DICE-osok, a változtatások nagy részét köszönd azoknak a játékos társaidnak akik a fent említett fórumokat telesírták a változtatásokért. Itt a lehetőség neked is.

Amúgy szerintem pár napig most nem leszek aktív tagja ennek a topiknak. Legalább is addig amíg az ehhez hasonló síró hsz.-ek lesznek többségben. Ha valaki kérdezni akar valamit a játékkal kapcsolatban írhat privit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48859) Honzi válasza cellpeti (#48854) üzenetére


Honzi
senior tag

Nálam null / 300 kill és nincs meg. :(((

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#48860) cellpeti válasza Honzi (#48859) üzenetére


cellpeti
veterán

hát a k**va édesanyjukat azt

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48861) redingitell


redingitell
senior tag

Kipróbáltam a stingert helire. Elsőre pukkant. A következő alkalommal elsőre disabled, a másodikra pukk. Szóval elég jó lett, csak sokat kell bohóckodni mire megfelelő távolságba érsz.

(#48862) Mukorka


Mukorka
addikt

Talán végre ráébrednek az emberek hogy lmg hasaló bipod kempel nem lehet lelőlni helikoptert... Itt az ideje hogy a stingert is használja a nép és a csapat együtt dolgozva lelője az ellen helijét. A tankról meg csak annyit hogy eddig az volt hogy a tankok mentek foglalni és méterekről lőttek szét mindent... így hogy gyengébb legalább távolról segítenek jó esetben ha nem akarnak darabora robbanni 3 mp alatt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48863) Gulyopapa válasza Norb3rto (#48852) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nekem a valaha volt legjobb FPS multi

(#48864) Norb3rto válasza Gulyopapa (#48863) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nekem a BC2 jobban tetszett de most ez van jobb mint , a 3-om betűs :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48865) cellpeti válasza Norb3rto (#48864) üzenetére


cellpeti
veterán

BF3 is 3 betűs... :DD :DD hadd kötekedjek

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48866) Viper26 válasza cellpeti (#48865) üzenetére


Viper26
nagyúr

Két betű, egy szám...matek megy? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#48867) pohár válasza Norb3rto (#48864) üzenetére


pohár
félisten

mi az a háromom? :F ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48868) ricsy888


ricsy888
senior tag

Nem olyan rossz ez. A tankot nagyon legyengítették, szokni kell még.
Ami jobban zavar, hogy a jet túl erős heli ellen. Viszont az is igaz, hogy a földről meg nehezebb kilőni.
Jó ez, nem kell itt sírni, hogy fosbughalmaz meg hasonlók. :W

szerk: Nálam mintha kicsit simábban futna a patch óta. De lehet, hogy csak képzelődöm. Pontos értékeket még nem néztem. :D

[ Szerkesztve ]

(#48869) kapeti07 válasza Norb3rto (#48864) üzenetére


kapeti07
senior tag

A három betűs amiről itt nem beszélünk. :)

Xbox: kapeti

(#48870) csibe1 válasza kapeti07 (#48869) üzenetére


csibe1
addikt

Aki még nem frissített az a browser plugint szedje le,aztán az Originből indítsa el a frissítést,és akkor látja hol tart éppen a frissítés.Utána Battlelogból kilépni,majd vissza.
Elsőre azt vettem észre,hogy az rpg 7 lőszert kap max,de nem gond,a tanknál és a többi páncélosnál viszont vigyázni kell,mert tényleg hamar kiszednek belőle.
Mentem egy kört helivel Omanon gunnerként (Viper),hát a célzást úgy eltolták,hogy csak na.
Totál félrevisz a gépágyú. :(

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#48871) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük hogy elcseszték az igla-t. :(

Live-Die-Respawn

(#48872) gergo0328


gergo0328
senior tag

A legrosszabb eddig a patchban az, hogy a helikopter kb tűzijáték nagyságú rakétá lő. egy ellenséges helit már nem tudok eltalálni... eddig be lehetett lőni, úgy h figyeltem a rakéta által húzott csíkokat és korrigáltam, de most csak egy kis fényes valami megy ki amit nem is látsz.... :W

(#48873) bul07


bul07
nagyúr

Claymore teljesen kiherélték, le van rakva megölnek és rá két másodpercre el is tűnik meg se várja hogy újra éledjek hanem szinte azonnal eltűnik, ez így nagyon nem jó
Sőt mintha az érzékenységén is rontottak volna mert nem egy alkalommal fel se robbant és nem kúszott, guggolt csak egyszerűen jött fel a lépcsőn

Viszont a heli rakétája erőseb lett elég egy rakéta sorozat és vége a páncélozott járműnek(tank stb)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48874) busman válasza bul07 (#48873) üzenetére


busman
addikt

Hála isten engem kevésbé érint,hogy elbaszarintották a peccsel.
Nekem minden újdonság...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48875) izsob


izsob
tag

Hali!
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a patch letöltését nem akarja elindítani az origin. Hiába lépek rá, hogy letöltés indítása, kiírja, hogy számítás, 2mp múlva szünetel, és ezt csinállja akárhányszor rálépek a folytatásra.

(#48876) TTomax válasza izsob (#48875) üzenetére


TTomax
nagyúr

mobilnet???

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48877) pohár válasza oriic (#48871) üzenetére


pohár
félisten

az igla az amelyik kicsomagolja magát, vagy amelyiknél ki kell hajtanod a célzót?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48878) dilipok válasza busman (#48874) üzenetére


dilipok
veterán

nem elb*szas ez, inkabb csak valtozas az eddig megszokotthoz kepest. Minden csoda 3 napig tart, majd szepen megszokja mindenki :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48879) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Előbb játszottam 1-et, volt az ellenfél csapatánál egy elég jó jet-es, gondoltam megyek ellene tankal, beülök a tankba, nyomnám, hogy menjen előre, megy 5 métert és felrobban... a jetnek kb 2 mp kellett, hogy kilője a reactive armoros tankom, na engem ez idegesít a legjobban :W

más:
Hogy működik a duda :F

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48880) SipiBcs válasza creedszl (#48821) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszi!

Valaki tetesse be pls az első hsz-be. Működik az Orosz verzió Angolosítása remekül!

bushman: :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48881) izsob válasza TTomax (#48876) üzenetére


izsob
tag

ADSL 5mb-s

(#48882) TTomax válasza izsob (#48881) üzenetére


TTomax
nagyúr

Akkor nem tudom.. :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48883) maskimx válasza Mythsardan (#48879) üzenetére


maskimx
őstag

Jet ellen tankkal? :F

www.tacticalgamer.com

(#48884) Chabe89 válasza Mythsardan (#48879) üzenetére


Chabe89
addikt

Jet vs Jet pedig nagyon be van k..va. Helinek meg továbbra sincs sok esélye ha rárepülnek, szóval nem értem mi értelme volt ennyire legyengíteni a Jet gépágyúját.

(#48885) cellpeti válasza Mythsardan (#48879) üzenetére


cellpeti
veterán

csak kocsiba működik és az egér bal gombjával működik

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48886) oriic válasza SipiBcs (#48880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, most nem azért, de már rég ott van, és működik is már jó ideje. Hazajöttem melóból azonnal felraktam és már ment is.

Live-Die-Respawn

(#48887) Mythsardan válasza maskimx (#48883) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Patch előtt tökéletesen működött az a módszer, hogy miközben lő a jet kilövöd, mert ugye 2 sorozat kellett a tank kilövéséhez.

(#48884) Chabe89

"legyengíteni a Jet gépágyúját." én pont az ellenkezőjét vettem észre

(#48885) cellpeti

Kocsiba nyomogattam a space-t, hogy miért nem megy a duda :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48888) Norb3rto válasza cellpeti (#48865) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Kötekedj csak :P és a matek, hogy m1? :D

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#48889) kutkut válasza Mythsardan (#48887) üzenetére


kutkut
addikt

Na asszem, akkor még többet fogok jetezni! :DD

Meizu MX3 32GB

(#48890) izsob


izsob
tag

Nah ez sehogy se akar menni, másnak is volt ilyen problémája?
Max megpróbálom holnap hátha jó lessz.

(#48891) SipiBcs válasza izsob (#48890) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mi nem megy?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48892) oriic válasza izsob (#48890) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a gond? Segítünk. Azért vagyunk.

Live-Die-Respawn

(#48893) Chabe89 válasza Mythsardan (#48887) üzenetére


Chabe89
addikt

Jet-Jet ellen nagyon gyenge. Heli ellen továbbra is erős.

(#48894) #21346560


#21346560
törölt tag

Érdekes, én eddig helivel a jetekre vadásztam... most meg azt mondjátok eddig is erős volt a jet a heli ellen...
Ami engem is bosszant, hogy a tank qrva gyenge lett, pedig egyik fő erőssége eddig a tank volt a játéknak..
Most próbálgattam.. 2 ember 1 tank ellen már bőven elég... leesett az állam, milyen gyorsan kiszedtek a tankból... és mintha a javítás lassabb lenne...
Megköszönöm a dice-nak én is az új peccset... szerintem be is fejezem így 496 óra játékidővel....

(#48895) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

1,8GB?:Y..... wtf.. -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48896) ingalls


ingalls
senior tag

Hát ez a megnövelt recoil teljesen ellehetetleníti a hatékony játékomat. Ha nem állítják vissza, repül a cucc a kukába. :W
Ja és a tankok....

[ Szerkesztve ]

(#48897) Viper26 válasza ingalls (#48896) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem is feltűnt, hogy fele annyira nem lehet célozni, mint előtte..."vicces" lesz ez így. :))

iPhone 14 | FR955

(#48898) sixpak válasza gergo0328 (#48872) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez igaz, de én úgy vettem észre, hogy a tűzereje (vagy pontossága) javult. 5 gyalogost szedtem le vele 2 perc alatt, előtte ritkaságszámba ment ha meghaltak. Viszont a jet vs heli nevetséges véleményem szerint. Úgy képzelem, hogy a jetes az ujjbegyével finoman hozzáér az egérgombhoz fél másodpercre és végem van. Azt se látom hol van.Gyakorlatilag ha van 2 jetes a pályán akik 2 óránál többet repültek, akkor helivel nincs esély ellenük.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#48899) maskimx válasza #21346560 (#48894) üzenetére


maskimx
őstag

Helivel már nem lehet jeteket lőni. Hőkövető betalál de nem sebzi, TV rakéta szintén. :U

www.tacticalgamer.com

(#48900) #21346560 válasza maskimx (#48899) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az elöbb lőttem le 2 jetet hőkövető rakétával.... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.