Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48301) Cybertrone válasza Mythsardan (#48293) üzenetére


Cybertrone
veterán

Há hogyne :DDD :DDD Szerintem meg elhanyagolható a külömbség :K
(Persze új rendszerrel mindíg gyorabb minden... de akkor sem annyival... lehet nem jól belakott win7-hez khasonlítani, mert ha belakod a win8-at az is ugyan olyan lesz, csak mocsok metro felülettel)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48302) SipiBcs válasza Laraxior (#48300) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD

Kérdés, hogy 200 + 40 vagy 55+40 FPS... ami ugye nem mindegy! :)) Remélem az érintett villámgyorsan alátámasztja, merthogy nekem sem lenne mindegy, hogy 70 vagy 110! :B Már raknám is feljebb a beállításaimat.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48303) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Csak 1 kérdés: Mégis miért akarnék mindenkit átverni? +40 fps-t komolyan mondtam, grafikai beállítások komolyabbak win 8 alatt mint win 7 alatt. De mint írtam valószínűleg közbejátszik az a tény is, hogy a windows 7 egy elég gyenge teljesítményű hdd-n van :R

(#48302) SipiBcs

30 + 40 :DDD (azonos beállítások mellett 30 + 60)

Végül a kép a hdd-k ről

(#48304) Cybertrone

Nem mint neked... Az én win 7-emhez képest, ami full LOW + 16x élsimítás, míg itt inkább MEDIUM + 16x élsimítás (azonos felbontás mellett)

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48304) Cybertrone válasza Mythsardan (#48303) üzenetére


Cybertrone
veterán

És milyen komolyabb grafikai beállításaid vannak neked mint nekem win7-alatt?... és erre még +40fps ;] Wow :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48305) ProciVettel


ProciVettel
tag

+40, de min FPS-re gondolsz nem?
Jah az első vinyo elég lassú.

[ Szerkesztve ]

(#48306) Laraxior válasza SipiBcs (#48302) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem teljesen mindegy, úgyse teszem fel. Nem éri meg azt a kínlódást, telepítgetést. Bár a helye meglenne, mert van külön partícióm egy másik oprendszernek hátha beüt a ménkű... Megtanultam az évek alatt, ami működik nem szabad piszkálni. Nah ezért nem kapcsolom ki sosem a gépem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48307) Mythsardan válasza ProciVettel (#48305) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

átlag fps

Windows 8 2. hdd-n, játék az 1-őn. Lehet szebben is futna, ha az is a 2-on lenne?

(#48309) Cybertrone

Csúnya gyerekkorod lehetett ;]

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48308) ProciVettel válasza Mythsardan (#48307) üzenetére


ProciVettel
tag

:R

(#48309) Cybertrone válasza Mythsardan (#48307) üzenetére


Cybertrone
veterán

Úgy plus 80 fps-ed lesz ;]

"+ 16x élsimítás"
A gamben 4*-es AA van max amiről te beszélsz az a Anisotropikus filter :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48310) Mythsardan válasza Cybertrone (#48309) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Feladom, győztél :R

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48311) maskimx válasza Mythsardan (#48307) üzenetére


maskimx
őstag

Ugyanaz a VGA driver van mindkét winen? Esetleg csinálhatnál MSI afterburnerrel vagy Aida64-el egy tesztet, összehasonlítani a cpu/ram/vga kihasználtságot a két oprendszeren.

Nagyon érdekelne, hogy pontosan mitől lesz 40 fps+ a win8-ban.

Ja, és egész pontosan milyen a két vinyó?

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#48312) dilipok válasza Mythsardan (#48307) üzenetére


dilipok
veterán

+40 FPS? hihetetlen... es ez csak egy alfabetaakarmilyen windowson... Haaat, nem akarlak megbantani, de ez BULLSHIT! ott valami szarul volt elozoleg bellitva... :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48313) Mythsardan válasza maskimx (#48311) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

1 2 :R

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48314) dilipok válasza Mythsardan (#48313) üzenetére


dilipok
veterán

de a vinyo miatt meg nem tud gyorsabban renderelni az a nyamvadt videokartya :F Nem vitatnam a minimalis gyorsulast, de +40 FPS? Mennyi volt elotte? 50? Az +80%. Erted mi hibadzik itt?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48315) Cybertrone válasza dilipok (#48314) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindjárt felküldöm az ssd-re a bf-et lesz +150fps... Szvsz nincs ott ilyen gyorsulás csak valamit benézett kb ennyi!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48316) boogie84 válasza Laraxior (#48300) üzenetére


boogie84
veterán

Támogatom! De ha nem úgy lesz...... ;]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48317) Mythsardan válasza dilipok (#48314) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

30 fps volt win 7-en, és soha nem használta ki processzort, videokártyát 100%-ba, csak olyan 60% körül

(#48315) Cybertrone

Látom nem érted, nembaj...

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48318) Cybertrone válasza Mythsardan (#48317) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem... te nem érted amit mi mondudnk... Ennyivel nem kezel jobban 4 magot a win8, sőt mivel még hivatalos vga driver sincs hozzá nem hinném hogy a vga-d is ettől gyorsult meg... a vinyó érdemben hizhat gyorsuklást, főleg betöltésnél, de az fps-hez kb 2% köze van... lehet sokat mondtam! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48319) Laraxior


Laraxior
titán

Miért olyan hihetetlen ez az FPS növekedés? Nézzük meg az előző oprendszerrel...
XP -> Win7.
0FPS -> 70-100FPS ( beállítás-függő) :D

Win7 -> Win8
70-100-ról- 140-200ra. Teljesen tuti ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48320) Laraxior válasza Cybertrone (#48318) üzenetére


Laraxior
titán

Van hozzá driver...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48321) dilipok válasza Mythsardan (#48317) üzenetére


dilipok
veterán

jaaa, igy maris mas. Ha +125%-ot hozott, akkor mar ertem. Bocs, kicsit keveselltem az FPS novekedest egy beta oprendszerre es egy masik vinyora valtastol... Teljesen hulyenek nezel minket? :Y

ertsd mar meg, nem az a furcsa, hogy most 70 fpst kapsz, hanem hogy azt probalod bebizonyitani, hogy ez a beta oprendszerre valtas es a vinyo miatt volt. Valami nagyon el volt baszarintva elotte, ennyi...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48322) Cybertrone válasza Laraxior (#48320) üzenetére


Cybertrone
veterán

Attól még nem fog 40 fps-t gyorsulni :DDD(mellesleg a hivatalos a whql, ez nem az szerintem :P )

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48323) maskimx válasza Cybertrone (#48318) üzenetére


maskimx
őstag

Szóval szerinted vagy hazudik, vagy hülye? :P

Én nem kételkedem abban, amit Rolly mond, de jó lenne utánajárni, hogy pontosan mi okozza a plusz fps-t. Kétlem, hogy a vinyó, abból nem hozol ki +80%-ot.
Elképzelhetőnek tartom, hogy a nem hivatalos driverek és nem létező support miatt hibásan méri az fps-t, de ez nem valószínű.

Szóval jó lenne pár összehasonlító teszt mindenféle benchmark meg rendszer monitor progival, mert ha ez tényleg a win8 miatt van akkor már teszem is felfelé :)

www.tacticalgamer.com

(#48324) Laraxior válasza maskimx (#48323) üzenetére


Laraxior
titán

Szerinte mindenki az...teljesen mindegy

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48325) Zoli1222


Zoli1222
őstag

De tele van már a tököm ezzel a spawn rendszerrel! Az esetek 80%-ában emiatt halok! Leszületek és hátba lőnek! B@sszák meg a 2mp-üket!

(#48326) maskimx válasza dilipok (#48321) üzenetére


maskimx
őstag

Lehet, hogy előtte volt szar, de szerintem a profilján lévő konfighoz képest reális a 30 fps full lowon.

www.tacticalgamer.com

(#48327) Mythsardan válasza maskimx (#48323) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Majd ha lesz egy kis időm, akkor csinálok 1-1 tesztet aida-val :R

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48328) dilipok válasza maskimx (#48326) üzenetére


dilipok
veterán

akkor magyarazd meg a 70et... mert most azt mondja, annyi lett... a 30rol... naja... egyszeruen mondom: NEM HISZEM EL :N Ennyi.

Megegyszer es utoljara mondom: nem a 30 vagy a 70el van bajom, meg csak a 30rol 70re novekedessel sem, hanem hogy valaki ezt annak tudja be, hogy a win 8 beta meg egy winyocsere ezt eredmenyezi es meg raadasul koti is az ebet a karohoz. En egy ilyen egyszeru ember vagyok, nem tehetek rola.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48329) maskimx válasza dilipok (#48328) üzenetére


maskimx
őstag

Igen, pont ezért szeretnék látni pár részletes összehasonlító tesztet.
Én abból indulok ki, hogy miért kamuzna, szóval elhiszem, hogy nyert +40 fps-t.
Csak azt akarom tudni, hogy pontosan mitől?

Lehet, hogy az EA lebizniszelt a microsofttal és ezért direkt a bf3-ra optimalizálták az egész oprendszert, de az is lehet, hogy bugos a driver és csak a kép felét számolja ki, ő meg nem vette észre :)

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#48330) H.Ezredes válasza pohár (#48220) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Jóóóó :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48331) haly válasza dilipok (#48328) üzenetére


haly
őstag

Vinyó váltás okozhat fps növekedést. De FŐLEG minimum fps-ben van változás. Amúgy meg én is kíváncsian várom a képeket, mert nekem ugyan úgy Q6600-am van (igaz 2.4-en), 4850-es karim (ami ha jól tom szinte ugyan annyit tud, mint a 8800), és nekem csak 30-40 fps-em van. Az is nagy jóindulattal, mert minimum fps-em 25 körül is van. Viszont annál lejjebb tényleg nem megy...

(#48332) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na valami gond van megint origin-nel. Kiléptem és nem enged vissza. Klántársnak is ugyanez van.

Live-Die-Respawn

(#48333) sith7 válasza oriic (#48332) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás :W

(#48334) Def26 válasza oriic (#48332) üzenetére


Def26
félisten

Az baj, ha vga nélküli emberként ennek most örül a májam? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48335) Bati0501 válasza Def26 (#48334) üzenetére


Bati0501
őstag

:K ;]

(#48336) oriic válasza Def26 (#48334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nembaj, jáccá azé. :D

Live-Die-Respawn

(#48337) H.Ezredes válasza haly (#48331) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Q6600-ot kicsit húzd meg egy 3-3,2 Ghz-re ég és föl lesz az alaphoz képest. Sokkal jobb lesz én ajánlom :) én is a sajátom "csak" 3,2 Ghz-re húztam de nagyon sokat számított neki

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48338) oriic válasza oriic (#48336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Má megy. :D

Live-Die-Respawn

(#48339) sith7 válasza oriic (#48338) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor csak egy kis áramszünet lehetett ... :))

(#48340) H.Ezredes válasza oriic (#48338) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nálam nem :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48341) TXT


TXT
őstag

nálam is Origin bacakcik...

(#48342) Mythsardan válasza TXT (#48341) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

heh, nekem meg nem kell origin battlefield 3-hoz :P

Windows 8-on megvan a fraps benchmark + aida monitorozás, most Windows 7 jön, utána lefotózom a beállításokat is

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48343) haly válasza H.Ezredes (#48337) üzenetére


haly
őstag

Ó hapikám... Ha tudnáááám :D:D:D:D Egyszer volt, hol nem volt, egy egyszerű user. Elromlott a gépe, újat tervezett, hát bement a media marktba, ahol a családnak játékra, netre, filmre való gépet kért. Odab@szták neki ezt a szart, amiben egy Q6600 van, ráadásul G0-ás (amit úgy hallottam, a tuningolhatóságáról híres), és mellé.... egy antituning alaplap...

Ezért építek saját gépet :DDD

:W :W

[ Szerkesztve ]

(#48344) H.Ezredes válasza haly (#48343) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Add el azt a szart és vegyél egy P5QD Turbot . Az nagyon frankó lap volt... :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48345) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok segitséget kérnék,ennek hogy Underslung Rail , mi lenne a magyar értelmezhető jelentése/kifejezése.
A játék magyarításához kérném ezt a segitséget?
Köszi!!
:R

[ Szerkesztve ]

(#48346) Xaels válasza ScomComputer (#48345) üzenetére


Xaels
félisten

Alsó szereléksín / Alsó előagy szereléksín

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48347) Def26 válasza ScomComputer (#48345) üzenetére


Def26
félisten

Te csinálsz egy magyarosítást bf 3-ra? :Y Már van egy, de az fizetős.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48348) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Én csak besegítek !
Alsó szereléksín - ó ez nagyon jó!!
:R

[ Szerkesztve ]

(#48349) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

egy kis fun videó mindenkinek[link] :DDD régi bf2es szép időkből...
(alapból német de német haver irt hozzá nekem feliratot)
sok codos láma nem tudja majd értékelni mert
1 nem is tud angolul
2 nem ismeri a bf2-t ;]

(#48350) SVLaller válasza Def26 (#48334) üzenetére


SVLaller
senior tag

tedd fel a win8-at, azzal HD3000-el is lesz vagy 50fps-ed :D

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.