Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49201) Cybertrone válasza Alexios (#49200) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csak kicsit kéne pozitívabbnak lenni, és te is élveznéd a gamet... csak kicsit... nem kell mindíg a konzervben csücsülni, mennyél ki a levegőre, ott is lehet nagyokat gyakni :DD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49202) nanorambo


nanorambo
őstag

Nekem tetszik az új patch is. Egyvalami nem tetszik (mondjuk az már e megjelenés óta) a játékban szereplő fegyvereknél az 5 éves unokahúgom vízipisztolya is komolyabb stukker...
(ha a sebzést nézzük)

[ Szerkesztve ]

(#49203) Zoli1222 válasza Alexios (#49200) üzenetére


Zoli1222
őstag

:DDD

(#49186) Cybertrone: eqvajó! :K

[ Szerkesztve ]

(#49204) Cybertrone válasza Zoli1222 (#49203) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zsír a vidi... a gyerek kp-val mit leoszt... csipával fejbelövi a gyereket, és még a granyót is a kezében a medik meg már megy is támasztani, és pukk... hatalmas :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49205) pohár válasza Pocok111 (#49198) üzenetére


pohár
félisten

sokkal-sokkal-sokkal :K (bár még az se lenne az igazi, de nagyon sokat lépnél előre szerintem...)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49206) Neró válasza Cybertrone (#49201) üzenetére


Neró
őstag

Ez nem erről szól. Ha valaki az eSport oldaláról nézi a játékot akkor egy nagy kalap szar lett. PUB játéknak tökéletes. Csak aki kicsit komolyabban bele szeretett volna menni abban minden remény szétfoszlott ugyanis a játék erre nincs felkészítve - alap dolgok hiányoznak belőle. De elég vicces is. A régi CoD2 -ben megoldották a spectatort meg a demo felvevőt csak ebben a 2012 -es játékban nem képesek rá. EA fail. Többet sem veszek EA játékot, ezt a **** meg eldugom valamelyik polc sarkába.

Ennyi lettem volna. A patchről meg no comment - "már fokozás lenne".

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#49207) Gulyopapa válasza Neró (#49206) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ha ennyire utálod tartsd meg magadnak, ne itt gyalázkodj ! :W
Mi szeretjük !

(#49208) Cybertrone válasza Neró (#49206) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lehet nem is akarják E-sportá tenni... erre nem gondoltál? :B Aki nagyfokú realitásra vágyik mennyen armázni, átlag melós emberkéknek kikapcsolódni ez is megteszi, a klánok meg vagy elfogadják, vagy mennek mást tolni... kb ennyi :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49209) nanorambo válasza Neró (#49206) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen azt hallottam, hogy eSport oldalról gyalázatos lett, de szerencsére én nem "mélyedek" bele annyira és csak szeretnék egy jót játszani. Nekem arra tökéletes :)

(#49210) dilipok válasza nanorambo (#49209) üzenetére


dilipok
veterán

es mint mar korabban kifejtettem, rajtad/ratjunk kivul meg par szazezer embernek, uh nincs itt baj ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49211) Mukorka válasza Neró (#49206) üzenetére


Mukorka
addikt

A gond azzal van hogy a 10+ millió emberből kb 10 ezer + nézi eSport oldalról...
Sokan játszanak haverokkal de ezt pubon is megtehetik. Én azt mondom hogy akit az eSport érdekel az játékot válasszon hozzá ne a legújabb játékkal akarjon zsákba macskát játszani. Ott a Cod4, a mai napig is nagy eSport közössége van és kiváló is arra.

(#49212) Pocok111: ha úgyis új gépet veszel akkor már érdemes a procit is nagyobb mértékben fejleszteni. Inkább vegyél egy rendes 4 magos procit mint ez a 2+2 szálasat.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49212) Pocok111 válasza pohár (#49205) üzenetére


Pocok111
csendes tag

mennyivel futna jobban kb? most van 35-40fps-em átlagba 1440 mediumon van rá esély hogy 10-20al több lenne i3-al?

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#49213) gergo0328 válasza Neró (#49206) üzenetére


gergo0328
senior tag

+1 :(

Mukorka: CoD-ot és CS-t elkezdeni több év lemaradással már fölösleges. Ebben még van lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#49214) TXT


TXT
őstag

Erre valaki esetleg?
:R :R

(#49215) Cybertrone válasza Pocok111 (#49212) üzenetére


Cybertrone
veterán

A min fps-ed lenne több... de nem ennyivel!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49216) dilipok válasza TXT (#49214) üzenetére


dilipok
veterán

nem is sirsz a peccs miatt, akkor nem is valaszolunk :P ;]

amugy voltak paran akik korabban irtak, hogy azon jatszanak. Probalj esetleg visszakeresni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49217) Alexios válasza Neró (#49206) üzenetére


Alexios
veterán

sztem pont pub oldalról lett fos, esport oldalról ugyanolyan szar maradt mint eddig:D

(#49218) TXT válasza dilipok (#49216) üzenetére


TXT
őstag

kerestem, de eddig sikertelenül.

Mellesleg olvass vissza kicsit és láthatod, hogy tegnap kivolt a f.sz a patch-csel nekem is :DD :C

(#49219) nanorambo válasza Alexios (#49217) üzenetére


nanorambo
őstag

Kinek hogy :D

(#49220) L-e-f-i-e válasza Cybertrone (#49208) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Akarják, nyilatkozták... :U

=^-^=

(#49221) Mukorka válasza gergo0328 (#49213) üzenetére


Mukorka
addikt

Sok veterán visszavonult már , elkezdeni sose késő. Másrészt aki eSportozni vette a Bf3-at az tuti tolta már korábban valamivel. Ha a bf széria kell akkor ott a bf2. Sokan ezt panaszolják hogy ez nem olyan de hát épp azért van ott a Bf2.
Esetleg még lehet valami petíciót is indítani bár én nem hiszek az ilyesmiben.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49222) Cybertrone válasza L-e-f-i-e (#49220) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez esetben ez nem jött össze... illetve nem úgy ahogy sokan szeretnék! :K A legfőbb gond azon van hogy nagyon meg akarnak felelni a közönségnek(A sok rinyagépnek a hivatalos fórumokon) És ez így csapódik le... mindíg is így volt a tömeg akarata szerint történtek a dolgok, és itt is ez van... Sokszor mondtam hogy a beta állapothoz képest semmit nem változtattam volna, ez én vagyok 5 millió más ember meg igen... láthatod nem könnyezek itt, ha nem idomulok, és megpróbálom élvezni, ami sikerül is... ha ezt itt még pár ember megpróbálná nem csak könnytengerrel lenne tele a topik ha nem minden mással is... Bugok mindenhol vannak, minden gambe, ebbe is, ezen rég nem kéne fennakadni! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49223) RockHaRD válasza Mukorka (#49221) üzenetére


RockHaRD
addikt

"aki esportozni vette a bf3-at"... az jó nagy hülyeséget csinált, mivel esportra tökéletesen alkalmatlan a játék... kéne ahhoz spectator mode, meg battlerecorder, ami nem lesz már

(#49224) oriic válasza RockHaRD (#49223) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De lesz, hisz ígérték. Még tavalyra, megejelnés utánra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49225) Mukorka válasza RockHaRD (#49223) üzenetére


Mukorka
addikt

Épp ezért volt zsákbamacska hisz sokan megjelenéskor vették meg azzal a hittel hogy majd jókat lehet warozni meg minden.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49226) #21346560 válasza Gulyopapa (#49207) üzenetére


#21346560
törölt tag

Aztán má méne itt gyalázkodjon?
Me te azt mondod?!
Talán menjen át a "milye tápot vegyek?" topikba?! Lúzer.......
Vagy talán a szabályzatban le van írva, hogy csak jót mondhat bárki is erről a játékról?
Mindenkinek van véleménye, ha nem tetszik ugord át... ennyi....

(#49227) Qbász


Qbász
aktív tag

Ha something went wrong üzenettel kidob az eredményem amit a meccsen elértem addig elvész? Csak mert egy totál jó kör vége felé ezzel kihajított az asztalra. :(((
Szerk.:Hurrá megkaptam

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49228) Xaels


Xaels
félisten

Ne vegye senki magára itt a fórumon amiket most írok/írni fogok, de szerintem a BF sorozat igazán sohasem volt eSportra való játék. Ahhoz, hogy egy komoly War - ahol kimutatja a játék a foga fehérjét - összejöjjön túl sok játékosnak kell összeegyeztetni az idejét. A többi játék azért is volt mindig sikeresebb ilyen téren mert oda elég 3-4 játékos és 1-1 mérkőzés sokkal kevesebb időt vesz igénybe mint itt. Sokkal egyszerűbb a játékmenet is.

A másik meglátásom, hogy az évek folyamán az eSport világa is kicsit elkorcsosult/felhígult, legalább is ebben a műfajban. Annak idején amikor még én is aktívan játszottam nem volt ennyi csapatváltás, oda-vissza any@zások és sokkal kevesebb volt az olyan eset amikor szabályokra hivatkozva egy teljesen amatőr csapat "nyerni" tudott. Volt tisztelet a játékosok között és fairplay ami manapság egyre kevésbé jellemző.

Engem is hívtak 5 komolyabb klánba játszani, akik hívtak tudják magukról, nem fogok neveket mondani, de mindet visszautasítottam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49229) oriic válasza Qbász (#49227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanez volt nálam is. Nem egy szerón voltunk? (H4CE-os szeró)

Kedvem meg már ezek után nem volt visszamenni.

Live-Die-Respawn

(#49230) Qbász válasza oriic (#49229) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én egy svéd szerón voltam. Ahol megkaptam hogy az AKS egy noob weapon. Amúgy erre a bátyám is panaszkodott (2-en játszunk egy acc alatt) volt hogy ban-olták csak azért mert egyes tüzelésre állította az m16-osát és messzire osztott vele. AKS-el is simán lehet pötyögtetni meg is kaptam a magamét.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49231) Neró válasza Gulyopapa (#49207) üzenetére


Neró
őstag

Csak szimpla véleményt írtam le 1x! Már ezt sem szabad? :)

| www.diablohungary.hu

(#49232) boogie84 válasza boogie84 (#49171) üzenetére


boogie84
veterán

Még mindig nincs M16A3 a battlelogon. :F Nálatok?

[link]

Ezhogyvanez??? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49233) Doki-HUN1978 válasza Xaels (#49228) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyet kell értsek veled... :K

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#49234) Alexios válasza boogie84 (#49232) üzenetére


Alexios
veterán

elírták a nevét m16a4-re, hamegnézed két a4 van a listában

(#49235) Laraxior


Laraxior
titán

noh..mentem egy fél órát Gulfon...
Tank szart sem ér, IFV viszont még mindig jóféle. Egy ilyennel két tankot lőttem ki, holott ők ketten lőttek rám :D
Repcsi ugrál össze-vissza...érdekes. és mintha változtak volna a fegyverhangok is. IFVn pl a géppuska biztosan, és talán a helin a rakéta és a flare hangja is? :F

(#49236) Cybertrone válasza Laraxior (#49235) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt írtam már alant... a tankon az 50-es hangja szerintem jobb lett, helin a raksi most már szürke füstöt húz, és mélyebb a hangja :K :R Egyedül a tank lett gyengécske, azt tulzásba vitták a többi szerintem teljesen jó! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49237) Laraxior válasza Cybertrone (#49236) üzenetére


Laraxior
titán

De azért leírhatom én is a véleményem ugyeeeee? ;)

(#49238) boogie84 válasza Cybertrone (#49236) üzenetére


boogie84
veterán

És az h lézer ellen flares? :U Legnagyobb baromság a játékban.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49239) Cybertrone válasza Laraxior (#49237) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Megtisztelsz!

boogie84:
Hát én leszedtem egy helit javelinnel délután... vagy nem nyomott semmit, vagy elfelejtette, de a lényeg ugyan az felrobbant :DDD Viszont a javelinnek a befogási idejét mint ha növelték volna... legalább 5 sec volt mire lockolta... szvsz el tud menekülni! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49240) scope2007


scope2007
addikt

lol ez mi? :D
repairtoolal kezdőről tudnád javítani a pálya közepén lévőket?
battlelogon ez a képe

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#49241) Mukorka válasza Cybertrone (#49239) üzenetére


Mukorka
addikt

Korábban tárgyalták hogy javelinre nem hat csak tank guided-jére, valamint a javelin lock idejét is növelték, igen.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49242) stifi


stifi
senior tag

sziasztok,

játszik itt valaki c2duo procival? csak kíváncsi vagyok, mire számíthatok mielőtt megveszem, nehogy úgy járjak vele mint a Black Ops-szal, ami egy bughalmaz volt feltehetőleg processzorgyengeség (pontosabban a fos szoftver processzoréhsége) miatt :)
konfigomról vélemény a játékhoz? eye candy nem érdekel, csak a multi..
MW3-tól szabadulnék.

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#49243) nanorambo válasza scope2007 (#49240) üzenetére


nanorambo
őstag

:C

(#49244) becsitibi
Szerverfüggő

[ Szerkesztve ]

(#49244) becsitibi


becsitibi
senior tag

Üdv urak.

Titeket is kidob a szerver ha egy helyben kempeltek a sniperral 10 kill után :F :F

(#49245) boogie84 válasza scope2007 (#49240) üzenetére


boogie84
veterán

repairtoolal kezdőről tudnád javítani

:DD :DD

Először azt hittem tettek bele lángszórót. Nézem, wtf ez lenne a RT? :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49246) Cybertrone válasza Mukorka (#49241) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ja hogy akkor ezért :K Bár az elvet nem értem a 2 rakéta egy elven müködik, lézerrel "megfestett" célpontot talál el... és a jevelin, amit egy emberi lény hordozni tud erősebb egy tankrakétánál :DDD Szép kontraszt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49247) H.Ezredes válasza scope2007 (#49240) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Széééép :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49248) scope2007 válasza H.Ezredes (#49247) üzenetére


scope2007
addikt

de nézzétek meg battlelogon a waeponosoknál.. ez az repair tool képe :D
valamit elbarmolhattak

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#49249) boogie84 válasza stifi (#49242) üzenetére


boogie84
veterán

Egyik ismerősöm E8500@3,9 + GTX460_2GB-al tolja full hdben. BO egy marok kaka, mármint a motorja, MW3, meg Cod4.

Menni fog ha megrángatod az E8400-at.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49250) Winne


Winne
nagyúr

Bocsánat, hogy nem olvasok vissza, de itt rengeteg a szájkarate és a flame, ezt kaptam kétszer is egymás után:

5let?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.