Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) Csukabk válasza dilipok (#38999) üzenetére


Csukabk
csendes tag

már kezdtem! :)

(#39002) Xaels válasza HollyBoni (#39000) üzenetére


Xaels
félisten

Nem olyan durva az. Lassú és a minimapon külön megjelöl ha lősz vele így egy értelmesebb csapat ellen kb 2-3 lövés max amit el tudsz ereszteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39003) kutkut válasza Xaels (#39002) üzenetére


kutkut
addikt

... egy helyről. ;]

Meizu MX3 32GB

(#39004) pohár válasza oriic (#38991) üzenetére


pohár
félisten

ó ne foss, még unlockolva sincsen :DD
LvLCap review-ját láttam, ő aprított vele rendesen :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39005) Norb3rto válasza Laraxior (#38957) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Kölcsön kinyír, visszajár :D köszi a tippet :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39006) pohár


pohár
félisten

holnap R19 szerverpeccccssss

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39007) Laraxior válasza Norb3rto (#39005) üzenetére


Laraxior
titán

M320 ellen nincsen panaszom, de ha alámvágnak egy gránátot, attól felmegy a pumpa :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39008) edgR válasza oriic (#38989) üzenetére


edgR
őstag

tokeletesen egyet ertek veled, ami ezt a reszet illeti.

de az en mondandom inkabb az idezett mondatra vonatkozott. igazabol mit csinalt? semmit. nyomta a gombot (testre, labra, ahol erte) , dobott egy granatot, tarazott, nyomta a gombot.
anyamat odaultetnem, 0ora jatekidovel meg tudna csinalni ugyanezt. tudja, hol talalja az egeret meg a billentyuzetet.

(#39009) Norb3rto válasza Laraxior (#39007) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ilyen galád voltam? :B

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39010) - = Zk = - válasza Laraxior (#38997) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mögötted futottam 2 lépéssel. nézem elestél, meghaltál, mondom wtf?! és puff, nekem is konyec. csögje :W
érdekes, hogy mki anyázot mindenhova. szidtak téged, nem tudom miért. aztán engem, mert folyamatosan lesnipereztem őket. vicc. :N
írtam pár sort a szervernek, remélem észbekapnak, és nem csak az autoadmint erőltetik...

(#39009) Norb3rto
még annál is jobban ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39011) Norb3rto válasza - = Zk = - (#39010) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Sry:O ;] :D

Milyen névvel nyomtad?

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39012) - = Zk = - válasza Norb3rto (#39011) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jobban körbenézel, vagy vezesselek rá, hogy nézd meg az aláírásomat :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39013) Laraxior válasza Norb3rto (#39009) üzenetére


Laraxior
titán

az nem te voltál, csak úgy általánosságban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39014) Norb3rto válasza Laraxior (#39013) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Már azt hittem , huhh :D

(#39012) - = Zk = - : ez fájt kicsit fáradt v.ok :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39015) Edem05 válasza Laraxior (#38997) üzenetére


Edem05
őstag

Ohh... ne is mond barátom a csávó csak 5x ütött el azzal a repülő sz@rral! :O Mást sem csináltam az egész meccsen mint ezeket az izéket lőttem lefelé. DE mind hiába... az alsó szinten egy ammobox-on ült a gyerek! :)

(#39016) - = Zk = - válasza Norb3rto (#39014) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megesik! pár rundot végig Metróztunk ;)

(#39015) Edem05
te legalább eljutottál odáig, hogy lásd. én be sem jutottam. majdhogynem a buszból vadásztam...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39017) H.Ezredes válasza Edem05 (#39015) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az úgy fos :S:D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39018) Edem05 válasza H.Ezredes (#39017) üzenetére


Edem05
őstag

Hát persze, hogy az! Míg a többiek elöl garázdálkodtak az első két lépcsőnél, én addig hátul harcoltam a MAV-okkal. :DDD Mert közbe kiderült, hogy nem is egy ebmer MAV-ozott hanem vagy három. :) Szóval egy élmény volt.

(#39019) Viper26 válasza oriic (#38986) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így én is jártam...mostanában felfutok a lépcsőn (eddig fosgép voltam hozzá :D), és látom hogy vagy 7-8 ember figyel oldalra nekem háttal.Annyira meglepődtem, hogy csak 1-et szedtem le LMG-vel, pedig csendben a hátuk mögé lehetett volna pakolni a C4-et. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#39020) LiPi006 válasza H.Ezredes (#39017) üzenetére


LiPi006
tag

mivan veled Herman tönkre ment az összes rossz mikrofon hogy nem jársz már fel közénk?
;]

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39021) H.Ezredes válasza LiPi006 (#39020) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Bocs csak most olyan elmélyülten Jet-eztem ma,hogy nem mentem föl tegnap meg barátnőm szülinapja volt de majd holnap... :) Amúgy leesik a karikagyűrű a kezedről ha rám írsz ?!?! ;] :DDD jet-ezés holnap este ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39022) ZozzHUN válasza HollyBoni (#38980) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ha belerepülsz egy repülővel akkor ledől, vagy kör végén.

(#39023) HollyBoni válasza ZozzHUN (#39022) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szivatsz? :DDD Hova kéne belerepülni?

(#39024) ZozzHUN válasza HollyBoni (#39023) üzenetére


ZozzHUN
addikt

A toronyba, van videó is róla, mythbusters a címe asszem, 1. vagy második részben csinálják meg, lövik mindennel aztán végül mókából belerepülnek és ledől :)

(#39025) HollyBoni válasza ZozzHUN (#39024) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem találom a videót,belinkelnéd? :B Megnéztem csomó mythbusters-t.

(#39026) LiPi006 válasza H.Ezredes (#39021) üzenetére


LiPi006
tag

hát ha a punkbuster is úgy akarja :R

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#39027) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ahogy szintet lépek, annak függvényében kapok több pontyot =pl) egy Conquest győzelemért? (létezik, hogy 10k legyen a győzelem?! vagy ez szeró függő?)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39028) Xaels válasza - = Zk = - (#39027) üzenetére


Xaels
félisten

A győzelemért kapsz egy Conquest Winner Ribbon-t ami 500xp. Azon kívül abból összeszedsz 50-et és kapsz egy CQ Winner Medált ami 10.000xp.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39029) Rico45 válasza Xaels (#39028) üzenetére


Rico45
őstag

Most akkor mi van ezzel a Pb hibával??

Próbálok felmenni de már indításkor kitesz a Pb:-((

Nektek is?

Mások játszanak pedig fent azon a szerveren!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#39030) Xaels válasza Rico45 (#39029) üzenetére


Xaels
félisten

Nem érint mindenkit a hiba. Dolgoznak az ügyön, addig a szűrőket állítsd be úgy, hogy PB mentes szervereket dobjon. Azokra fel kellene engedjen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39031) Rico45 válasza Xaels (#39030) üzenetére


Rico45
őstag

Értem!!

Köszönöm szépen a választ!

Felveszlek téged is mert a múltkor ki lettél véletlen törölve a barátokból!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#39032) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Támadó helire mit érdemes használni? Úgy tudom, hogy van pár profi pilóta itt, kíváncsi lennék a véleményükre :) Tudom, hogy mindenkinek a saját íze szerint érdemes összeválogatni a repertoárt, de azért a tapasztalatokra kíváncsi lennék. Előre is köszi :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#39033) sinya85


sinya85
senior tag

Van aki cross fire-ben nyomja?

ஜ۩۞۩ஜ

(#39034) Cybertrone válasza sinya85 (#39033) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39035) sinya85 válasza Cybertrone (#39034) üzenetére


sinya85
senior tag

van két 6850em és 1 kártyával full hdben minden maxon 50-55fps
két kártyával meg 10-15 fps.
1szerüen nem értem. más játékokban jol mükszik. driverek frissítve.

ஜ۩۞۩ஜ

(#39036) pohár válasza sinya85 (#39035) üzenetére


pohár
félisten

CAP fel van hozzá téve?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39037) kely1988 válasza sinya85 (#39035) üzenetére


kely1988
aktív tag

Egyébként a crossfire-el már a kezdetektől voltak gondjai a játéknak, elvileg driver frissítéssel orvosolták a hibát... elvileg... :W

Én meg most cseréltem ki a 4830-as videókarit 6770-esre, és azt csinálja, hogy megy 50-60 fps stabilan, aztán elkezdenek ilyen fps dropok jönni, és szakadozik a játék mint az állat... E8400-as proci van mellette, de az az érdekes hogy a régi karival sosem csinált ilyet... valakinek ötlet? :F

Livin' in the UK :)

(#39038) Cybertrone válasza kely1988 (#39037) üzenetére


Cybertrone
veterán

Semmi baj a cf el... akinek van az user error! tegnap jott meg a 2. karim betettem es ment minden hiba nelkul... 99% mind a ket mag!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39039) madgie válasza Cybertrone (#39038) üzenetére


madgie
titán

Persze, jellemzően az ati tulajok fele szív, csak a júzer errorok miatt :DDD

(#39040) Mappa


Mappa
addikt

Orosz verziós BF3-hoz venném meg a Karkand kiegészítőt.

kérdés megy csont nélkül a kiegészítő, azaz nem fog sipákolni hogy orosz régiós a BF3?

nem kötelező megadni

(#39041) kely1988 válasza Mappa (#39040) üzenetére


kely1988
aktív tag

Nekem is orosz verzió van, és simán elfogadta a kieget, szóval nyugodtan megveheted! :K

Livin' in the UK :)

(#39042) madgie válasza Mappa (#39040) üzenetére


madgie
titán

Bocs, de az avatarodra tévedt a szemem így raccsolósan olvastam, mit írtál (Austin Powers). Tök jó! Ohosz vehzihósz béhefháhomhoz venném a kahkand kihegészítőt :DDD

(#39043) ZozzHUN válasza madgie (#39039) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nem minden mindenkinek adatott meg ész a pénz mellé hogy crossfire rendszert építsen :D

[ Szerkesztve ]

(#39044) madgie válasza ZozzHUN (#39043) üzenetére


madgie
titán

Elvileg nem kéne ahhoz sok ész, hogy összeköss két kártyát, nem?

(#39045) Norb3rto válasza madgie (#39044) üzenetére


Norb3rto
senior tag

;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39046) Cybertrone válasza madgie (#39039) üzenetére


Cybertrone
veterán

Soha nem volt cf em megis jo:) De lehet szerencsem volt van!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39047) madgie válasza madgie (#39044) üzenetére


madgie
titán

Jobban belegondolva simán elb*szhatják ezt az egyszerű műveletet is, hányan akartak már DDR3 slotba DDR2-t tuszkolni, meg ilyesmi :)

(#39048) Gonz0 válasza madgie (#39047) üzenetére


Gonz0
tag

Igazából ennek az a része rémisztő, hogy volt akinek sikerült is.. :Y

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#39049) Gyula84


Gyula84
veterán

pár napja volt egy jó köröm metron, de tegnap pff kimegyek spawnról 2 métert és bumm leszednek és ez vagy 10x és még beírja a faszláma, hogy nem kempelják már a spawnon hát elmehet ám a na oda... :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39050) sinya85 válasza pohár (#39036) üzenetére


sinya85
senior tag

MI az a CAP
szerk: ja a Catalyst Application Profiles? az fenn van.

[ Szerkesztve ]

ஜ۩۞۩ஜ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.