Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) NFL#13 válasza bul07 (#48545) üzenetére


NFL#13
tag

Rossz a példád ,mert a Német autópálya nagy részén nincs korlátozás, egyébként is országról-országra változik. Magánterületen, versenypályán és stb... nem él semmilyen korlátozás.
Agyonkorlátozott? Szerintem meg csak ésszerű, enélkül a játék elveszti minden pozitívumát, lásd. metro GL, rakéta, gránát, c4 robbanásaitól értelmetlen óvodás csatát. Ennek semmi köze a battlefield-hez sem a csapatmunkához. Ez egy az egyben mw3 (lededósított fps), hogy a 10 éves Kálmika is 20000-et tudjon ölni... vicc az egész.
Nézz meg egy olyan szervert ,ami nem ilyen "okos" gyerekekkel van tele(mert kirakják őket szó nélkül, egyébként is 18 év alatti az ne is játszon olyan játékkal amivel neki nem kéne), és megtudod mi az a csapatmunka ,mi is lenne ez a battlefield. Persze itt nem feküdhetsz be minden sarokban ,ami claymore-al körül van véve és c4 szőnyeg borítja , és GL-ezhetsz ki arra járó nem frag vadász a játékmódnak megfelelően játszó játékosokat. :D

(#48552) dilipok válasza NFL#13 (#48551) üzenetére


dilipok
veterán

felesleges ismet ebbe a vitaba bonylodni. Ha neked ez tetszik csinald, de azert qrvara ne szolj le masokat, mert nekik mas tetszik... :U Ezzel amugy pl engem "okos" gyerekeztel le, es ez nekem nem tetszik....

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48553) #21346560 válasza bul07 (#48545) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem akarok beleszólni a vitába (mindenkinek egyéni dolga, hogy milyen korlátozott vagy korlát nélküli szerverekre megy, és keresztbe núbozzátok egymást, mert egyikőtöknek a ferrari, másikótoknak a porsche tetszik), de bizony bárki vesz akár 50 millás autót, az bizony elfogdja a korlátozó szabályokat!
Lakott területen 50, lakott területen kívül egyéb úton 90, autóúton 110, autópályán 130 km/óra :P

Tényleg értelmetlen a vitátok. Van aki ezt, van aki azt szereti. Ennyi!

Egyébként minap látom hogy egy barátom NOKILL-ONLYFLAGRUN szerveren játszik.
Kicsit felhúztam a bal szemöldököm (tudod, olyan Teal'c-esen), és tovább léptem a dolog felett :DDD

(#48554) mackosajt válasza hajsza (#48546) üzenetére


mackosajt
addikt

Autoadminra a lehetőségeid:
1. Procon Frostbite
2. RconNet.de

Előbbit le lehet tölteni, de kell hozzá egy gép, vagy szolgáltató, ahonnan folyamatosan fut, hogy 0-24-be figyelje a szervert.
Kívülről is lehet figyelni, ha beállítod megfelelően, valamint játék közben is tudod osztani a büntetéseket. Rengeteg plugin van hozzá, elég jól konfigolható.

Utóbbit tőlük lehet megrendelni, és fizetni a szolgáltatásért.
Konfigolni nem tudom, miként lehet, gondolom van rá saját megoldásuk.

Nekünk az előbbi van, és a szolgáltatónk is tudja adni a szerver mellé, természetesen némi díjért cserébe.

Vagy a harmadik lehetőség, hogy a szolgáltatód webes felületén osztogatod a büntetéseket. Ennek nagy hátránya, hogy csak akkor tudsz büntetni, ha oda be vagy lépve.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48555) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok.

Van egy Lenovo Y 570-es laptopom, benne egy Gt555m-es videokártya, I3-as proci 8giga ram.

Az lenne a gondom, hogy játék közben bár fix 40-50fps-em van, mégis olyan, mintha fordulásokál, fegyverközelítésnél, egy-egy tizedmásodpercre beszaggatna a játék.
Az fps érték teljesen jó, sőt a játék is játszható, csak nagyon zavaró, hogy emiatt nem érződik folyamatosnak a BF.
Ami furcsa, hogy nem azokon a pályákon fordul elő, ahol az ember számítana rá, pl.Caspian Border,Karkand.
Az említett hiba legjobban pl. Norshar Canal TDM-jén jön elő. Mindegy, hogy milyen beállítások vannak előfordul.

Tapasztalt esetleg valaki hasonlót?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#48556) bul07 válasza NFL#13 (#48551) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha neked nem tetszik akkor miért jársz olyan szervere ahol ezek tiltva vannak , és ezzel meg is oldódott a problémád
Én ki nem állhatom a spot-ot meg a normál sebzésű szervereket így nem is járok olyanokra ennyire egyszerű
Ha meg valami nincs tiltva akkor miért ne lehetne használni , ha lelőnek RPG-vel én is visszalövök éledés után azzal, ha úgy esik (épület bontásra az a legjobb)
TMD-en is azzal szoktam kezdeni a rombolható épületeket kezdem el lőni SMAW-al vagy RPG-vel mert biztos hogy van egy két ott bujkáló ellenség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48557) NFL#13 válasza Doki-HUN1978 (#48550) üzenetére


NFL#13
tag

Talán ha a Metron a te okoska barátaid a taktikai kiegészítőket használnák (amennyiben nem haladja meg szellemi kapacitásukat), akkor másról szólna a fáma. Rengeted nem feltétlenül halálos kiegészítővel rendelkezik/rendelkezhetne minden játékos, érdekes módon még sem azokat használják. Hogy is van ez akkor?! Az m320-ba miért nem füstgránátot rak? Pedig azzal jobban segítené a csapatot ,mint azt agyatlan robbantgatással. Elmondom ,mert azzal nem lehet (azért néha lehet ölni) fragvadászkodni. Ennyi. A K/D stat is csak a kis pöcsöknek és velük egy szinten lévőknek számít, mert inkább nem hal meg egyszer sem többször, csak az jó legyen . Pedig pont emiatt buknak el egy pontot vagy épp nem szereznek meg. Ez a nagy csapatmunkád! Legyél rá büszke!
Addig amíg a sok óvodás szinten lévő bármennyi idős "játékos", kapásból előkapja a gl-t (rpg-t vagy ami van) addig lő vele míg ki nem fogy, majd gránát és,vagy C4. És majd ha elfogy ezekből a rendkívül magas tudással kezelhető fegyverekből a lőszer, akkor meghal és kezdni előröl. Tényleg rendkívül fejlett játékkultúrára és precíz csapamunkára vall ez. :( :C

Ebből látszik milyen szűk-látókörű vagy. Ha nem 10 éves PH-s regisztrációm van már nem is érthetek hozzá ugye? :D És előtte soha nem játszhattam háborús szimulátorral ugyebár? :D Gratulálok!
Lehet ,hogy te örülsz neki ,hogy elcodosodik a BF is, de aki nem óvodás szinten akar játszani az nem.

[ Szerkesztve ]

(#48558) #21346560 válasza CarajoEsp (#48555) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nálam ez akkor jött elő, amikor nyomtam egy alt+tab-ot, majd vissza mentem a játékba....

(#48557) NFL#13 Én óvodás szinten akarok játszani általában! Beülök egy tankba, és játék végéig igyekszem benne maradni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48559) dilipok válasza NFL#13 (#48557) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, mint mar javasoltak tobben (tobbek kozott en is) menj olyan szerverre jatszani, ami neked megfelel, de ne minosits masokat csak azert, mert nem ugyanazt preferaljak, mint te (kulonben is, honnan veszed a batorsagot, hogy minosits akarkit is? :F )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48560) NFL#13 válasza #21346560 (#48558) üzenetére


NFL#13
tag

Ennek mi köze van ,ahhoz amit én írtam? :D

(#48561) Xaels válasza NFL#13 (#48551) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem el vagy tévedve. Vedd meg inkább a CoD4-et azt már szénné butitották a Promoddal és ott nem fogsz ilyesmikkel találkozni.

bul: tudjuk, hogy neked álmaid netovábbja a HC, de unalmas, hogy állandóan degradálod azokat akik nem úgy gondolkodnak mint te.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48562) #21346560 válasza NFL#13 (#48560) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát mutatom én milyen óvodás szinten játszom :P

(#48563) sith7 válasza #21346560 (#48553) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyébként minap látom hogy egy barátom NOKILL-ONLYFLAGRUN szerveren játszik.

Gondolom valamilyen járművet "fejlesztett"

(#48564) bul07 válasza Xaels (#48561) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha a #48548 hozzászólásomra utalsz és csak fel akartam hívni a figyelmét rá hogy az itt jelenlévők nagy része nem azért nem fog feljárni a szerverükre mert bajuk van vele hanem mert nem szeretik a HC-t , igaz ezt az én elfogult módomon közöltem ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48565) Erdei88 válasza sith7 (#48563) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha már csata közben nem megy neki...

(#48566) NFL#13 válasza dilipok (#48559) üzenetére


NFL#13
tag

Szerintem az előző hozzászólásban leírtam minden, hogy mi minek a következménye , és mi hova vezet ill. mutat. Logikusan levezettem ,ha nem értesz egyet ,attól ezek még tények. Ha így játszol,akkor fogadd el azt is ami ezzel jár.
Én nem tehetek róla ,ha fáj az igazság. Felőlem úgy játszol ,ahogy akarsz ,de a fentebb leírt értelmetlen, csapatmunkát mellőző , önző, csak stat-ért játszó , embert ölni csak az 5 éves gyerek által is kezelhető fegyverekkel(gl,rpg,c4 ,claymore, gránát, stb...)tudó, mindenáron ezt használó, szemétkedő ,undorító játékmódot folytató módon végzed, akkor bizony egy 12 évessel állsz egy szinten. Ez van. Lehet sírni ,de ami tény az tény...

Doki-HUN1978 szimpatikus kollégának miért nem sírsz ,hogy személyeskedik ? :D

(#48561) Xaels: Szerintem te vagy eltévedve. Mit akarsz te a coddal?! annyi köve van (a 2 után) egy háborús szimulátorhoz ,mint a tetriszhez. Szerintem neked kéne egy Normális FPS-el játszanod ami igazi szimulátor. (a codok és bf-ek sajnos nem azok, persze a bf áll hozzá közelebb). Aztán lehet rájössz ,hogy miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#48567) kutkut válasza Erdei88 (#48565) üzenetére


kutkut
addikt

Azért én néha sajnálom szegény scout heliseket amikor nyomom rájuk a guidedet (a másik scout heliből), ők meg elnyomják a flare-t... ;]:DDD

Meizu MX3 32GB

(#48568) func93


func93
senior tag

Üdv Mindenkinek! Olyan problémám lenne hogy pár mappon lemegy valamiért az fps-em és sajnos nem is ritkán hanem 1-2 percenként kb...

ez lenne a konfigom:
AMD Phenom2 X4 965BE - 4GHz oc
Asus M5A78L
8GB RAM - Kingston 1666MHz
Gigabyte GTX 460 oc.

:R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48569) ForexGuru válasza func93 (#48568) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem is ez problémám !
comodore 64
10kb ram

(#48570) CarajoEsp válasza #21346560 (#48558) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

ALT+Tab nélkül is előjön, már tényleg mindent kipróbáltam, csak azért kérdeztem, hátha tapasztalt valaki ilyet:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#48571) kutkut válasza NFL#13 (#48566) üzenetére


kutkut
addikt

Attól függetlenül, hogy újonc vagy én meg nem, azt mondom, vegyél vissza magadból. Van egy csomó szeró, oda megy mindenki, ahova akar, te is oda mehetsz, ahova akarsz. Egyébként, játszottál már 8v8-ban? Ha ott kilősz 2 embert egy m320-szal, már van akkora fölényetek, hogy lehessen támadást indítani... Akár többet is ér, mint egy füstgránát. És a nagy, járműves pályákon jártál már? Jön veled szembe két tank... Ne használj rpg-t, c4-et! :U
Szóval, minden csak nézőpont és szeró kérdése... 64-es, no rules metróra én se megyek, de van olyan pálya, játékmód, ahol jól jön az m320, claymore, c4, rpg stb. :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#48572) Erdei88 válasza NFL#13 (#48566) üzenetére


Erdei88
veterán

Szerintem nem mindenki játszik vagy tud csapatban játszani. Először is nincs kommunikáció. Vad idegennel, hogy érteted meg hogy merre kellene menni?

Egy 64-es No explosive Metro-n az életbe nem fogsz felmenni 2-3-4 emberrel, mert halomra lőnek.

(#48573) dilipok válasza NFL#13 (#48566) üzenetére


dilipok
veterán

"Ha így játszol,akkor fogadd el azt is ami ezzel jár." - marmint azt, hogy egyes emberek felsobbrendunek erzik magukat, es ezert lama es noob jelzokkel fognak illetni, meg "okos" embernek fognak titulalni. Hat tudod mit? Nem fogom elfogadni. Ha neked ez nem tetszik, ahogy te is mondod, lehet mashol jatszani. Csak akkor nem tudom minek jaratod meg mindig itt a szadat errol es miert nem mesz mashova... koszonom... En nem illettelek teged semmilyen jelzovel, pedig ha mar igy kiprovokaltad, szerintem korlatolt emberek jatszanak igy, mert nem eleg ugyesek es kitartoak, hogy olyan szervereken jatszanak, ahol nincs tiltas. Igy most jobb? :((( (kulturaltalan kertelek eloszor, hogy ne az legyen mar meghatarozo, hogy ki milyen modon jatszik. El kellene fogadni, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik, de ezt is irtam korabban, csak sz*rtal bele...)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48574) M^xx válasza dilipok (#48573) üzenetére


M^xx
aktív tag

Kicsit magatokra vettétek a dolgot, szerintem.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#48575) hajsza válasza mackosajt (#48554) üzenetére


hajsza
aktív tag

Köszönöm a segítséged - és Mukorkáét is, de egyszerre csak egy hozzászólásra tudok válaszolni. A szerver admin felületén efféle mod feltelepítésére nem láttam lehetőséget, olyan érzésem van, hogy inkább klán szerverek fenntartására szakosodhattak. Megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot, hátha külön kérésre azért felrakják.

(#48576) dilipok válasza M^xx (#48574) üzenetére


dilipok
veterán

normalisan szoltam 2x, meg lehet nezni. De azert mindennek van hatara...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48577) Xaels válasza NFL#13 (#48566) üzenetére


Xaels
félisten

Magadnak mondasz ellen azzal, hogy szimulátort emlegetsz. Szerinted Juszufot hol fogja érdekelni ha az élete a tét, hogy mivel lő agyon? Sehol, a háborúnak egy szabálya van: te ölsz vagy téged ölnek...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48578) Mukorka válasza func93 (#48568) üzenetére


Mukorka
addikt

Milyen beállításokkal tolod? Textúra quality-t érdemes levenni.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48579) Erdei88 válasza M^xx (#48574) üzenetére


Erdei88
veterán

Te már itt is AEK-et használsz? (aláírás) :D

(#48580) ProEvoFan válasza Xaels (#48577) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan így van!Akinek meg nem tetszik ha szarrá lövik rpg/m320 "kittel", akkor menjen "korlátozott" vagy élő admin által védett szerverre.
Spéci engem irritál ha kilőnek rpg/m320al, de ez van.

(#48581) NFL#13 válasza kutkut (#48571) üzenetére


NFL#13
tag

Szerintem világosan leírtam mire gondolok ,de látom azért van aki félreértette. Most komolyan úgy gondoltad ,hogy a tank ellen is kiskanállal menjen? :D
Aki mindenáron azt használja, de főleg a kisebb pályákról van szó. Nem egy tehetséges versenyző csak áll a lépcső mellet (metro) és addig lövi ki "dolgait" ,amíg el nem fogy azt meghal és kezdi előröl.

(#48572) Erdei88 : érdekes, eddig sikerült. Biztos nem a csapatmunka miatt...

(#48573) dilipok: Igazad van, nem vagyok elég ügyes és kitartó, hogy olyan szervereken játszak, ahol nincs tiltás. Mivel nem tudok a metron a lécsőn felett állni és gl-zni ,gránátozni és stb... míg elfogy majd újra kezdeni., mert megunom. Semmi kihívás. Ideültetem a kutyát és az is megcsinálja ezt a bonyolult feladatot. Persze biztos van olyan akit ez nagyon leterhel és kihívások elé állítja, az maradjon is a kaptafánál. :DD
Nem vagyok felsőbbrendű, de szerintem mindenki látja a két játékstílus közötti különbséget és annak nehézségi fokát vagy a mögötte álló jól behatárolható élettani szintet.

Tudod csak azért írok még mindig ,mert a Doki-HUN1978 főokos marhaságokat hordott össze(igazából neki is válaszoltam, nem neked szólt), a személyeskedésről nem is beszélve.
Mit szeretnél statisztikát mutassak, hogy a gyerekek és a buta felnőttek a (#48566)-ban és (#48557)-ben leírt játékmódot preferálják?! érdekes módon a fennmaradó réteg nem így tesz, ez aztán a nagy talány :D

(#48582) dilipok válasza NFL#13 (#48581) üzenetére


dilipok
veterán

"Nem vagyok felsőbbrendű, de szerintem mindenki látja a két játékstílus közötti különbséget és annak nehézségi fokát vagy a mögötte álló jól behatárolható élettani szintet." "Persze biztos van olyan akit ez nagyon leterhel és kihívások elé állítja, az maradjon is a kaptafánál" Neked van valami bajod? esetleg ertelmezesi gondjaid vannak? de most komolyan... :W Megegyszer mondom, ezzel nagyon sok emberrol beszelsz, es engem zavar, hogy ilyen jelzokkel illetsz tobbek kozoztt engem is. Legyszives fejezd be. Utoljara: ne azert minosits (ertsd: nezz le) masokat, mert nem ugyanugy szeretnek jatszani, mint te. Nem tartom magam "buta felnottnek", csak azert mert nem egy olyan szerveren szeretek jatszani, amilyenen te...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48583) idevman


idevman
csendes tag

Holnap:

PC patch has a date which is tomorrow. Coming in hot we will go into maintenance mode from 9-11:30 CET. More details coming on the blog.

Twitter

(#48584) boogie84 válasza NFL#13 (#48557) üzenetére


boogie84
veterán

Részben egyet is értek,de én nem ilyen nyersen írtam volna le. Nagy pályákon azért hasznos tud lenni az RPG, SMAW, természetesen nem gyalogság ellen, kizárólag járművek ellen. Ebben látok csapatmunkát.
Sajnos tényleg sok az olyan láma is aki a statra megy. Menjen valahová statolni.. :)

A Metros sztorihoz annyit, h oda szinte fel sem járok.. :)

(#48582) dilipok: Abban van igaza, hogy sok olyan ember játszik a játékkal, akinek nem kellene. Nem azt csinálja amit a játékmód megkövetelne. Az más kérdés h hülyék is vannak, akik pl inkább sniper lesz csak h két embert lelőhessen, de mellette leszedik a pontot. Erre én is allergiás vagyok.

(#48583) idevman: Érzem hogy meg fog változni az életem ettől a peccstől! :DDD Hibátlan játék válik ebből a csiszolatlan gyémántból! :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48585) oriic válasza idevman (#48583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#48586) NFL#13 válasza dilipok (#48582) üzenetére


NFL#13
tag

figyelj teljesen hidegen hagy ,hogy ez kit zavar. Ez egy tény! ha fáj ha nem ez az igazság. Úgy látom tényleg statisztikát kell mutatnom...
Nem érdekel ki hol játszik , nem érdekel ki hogy játszik, de ez akkor is így van. pont
Egy játékban hogyan máshogy minősítsek valakit mint a játékstílus alapján?!
Felőlem azt csinálsz amit akarsz, de ha én tényeket akarok leírni valahova azt le is fogom.

(#48587) func93 válasza Mukorka (#48578) üzenetére


func93
senior tag

Nem igazán irtam érthetően elnézést.
Még ha az lenne hogy kicsit megy le de ilyen gépnél nem hiszem hogy 5-6 fps-re lekellene mennie és sajnos folyamatosan igy tolja pár mappon pedig 50-60 fps-em van mindig.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48588) dilipok válasza NFL#13 (#48586) üzenetére


dilipok
veterán

rendben, meg mindig nem igazan erted mit irtam, de akkor ezt betudom a te korlatoltsagodnak. vegul is en csak egy "okos" gyerek vagyok, aki nem valamilyen korlatozott szerveren szeret jatszani, akinek a velemenye nem szamit, mert te azt mondtad, hogy az mar nem is szamithat. Tovabbi jo jatekot. (a statisztikara azert kivancsi vagyok, mert elkepzeni nem tudom, milyet statot akarsz mutatni :F )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48589) Mukorka válasza func93 (#48587) üzenetére


Mukorka
addikt

Vannak gépigényesebb pályák is. A géped nem túl erős épp ezért kérdeztem hogy milyen beállításokkal tolod. Az hogy esetleg így leugrik lehet vram elfogyás is amit szintén lejjebb vett beállításokkal lehet megnézni. Mindenképp próbáld meg egy fokkal visszavenni pl a text qualityt és ha így se akkor több mindent. Ha leglowabban is szaggat akkor más gond van.
Ez 768-as 460?

A vitához meg csak annyit hogy épp ezért vannak 15000 tickettes metro szerók ahol "Everything is permitted" szabály van. Ide mehet fel mindenki pusztítani akinek ez tetszik de aki ezt utálja az nem megy fel. Legalábbis a Bl még nem erőltettem rám egy szervert se de még megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48590) boogie84 válasza func93 (#48587) üzenetére


boogie84
veterán

Feltételezem nagy felbontáson játszol magas részletességgel. Sztem kevés a videokártyád fedélzeti memóriája, az 1GB.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48591) NFL#13 válasza dilipok (#48588) üzenetére


NFL#13
tag

Szintén hasonló jókat! :) Ne félj az idő majd begyógyítja a sebeket. Az igazság ilyen, néha fáj. Menj igyál meg pár sört és jobb lesz.
Majd GL-ezd egész nap a metro-n a lépcsőt :)) :DD :DDD . Jó játékot! ;]

[ Szerkesztve ]

(#48592) func93 válasza Mukorka (#48589) üzenetére


func93
senior tag

1GB. Megprobalom akkor lejjebb venni.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48593) func93 válasza boogie84 (#48590) üzenetére


func93
senior tag

1920x1080...
Olyat is olvastam hogy az nvidia driverrel van gond, de nem tudom pontosan.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48594) Mukorka válasza func93 (#48593) üzenetére


Mukorka
addikt

Még mindig nem tudjuk hogy milyen beállításaid vannak. Ultrán tolnád? Minden esetre próbáld meg levenni és megnézni úgy.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48595) Lethal Gene válasza NFL#13 (#48581) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

igen, de a fegyverkorlátozásnak csak Metron van "értelme", a többi pályán tökmindegy...aki meg Metróra megy az meg már úgy is tudja, hogy mire számítson.. :)

(#48596) func93 válasza Mukorka (#48594) üzenetére


func93
senior tag

High-Ultra vegyesen. irjam le pontosan?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48597) boogie84 válasza func93 (#48593) üzenetére


boogie84
veterán

Nem a driverrel van gond. Kevés a kártyád azokon a beállításokon. Egyik ismerősömnek is 460-as vgaja van, de neki 2GB ram, E8500 mellett. Semmi ilyesmi baja nincs. Ergo kevés az 1GB azokon a beállításokon. Javaslom a Mediumot.

(#48598) Doki-HUN1978: "levarrlak m320-szal" :DD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48598) Doki-HUN1978 válasza NFL#13 (#48557) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem tudom mi alapján minősítesz, hiszen -legjobb tudomásom szerint- soha nem játszottunk mi együtt, jól gondolom?!

Én és az "okoska barátaim" szívesen megmutatjuk neked mi az a csapatmunka, de nem zárkózom el az elől sem, ha te és az "okoska barátaid" teszitek ugyanezt.

Had áruljak el egy nagy titkot:
A csapatmunkának és a fegyverkorlátozásnak az ég világon semmi köze nincs egymáshoz.
Ha nagy a baj előkapom a füstöt én is, de alapvetően nem sok szart ér.(ezt tapasztalatból írom)
Ha te másképp gondolod, -szíved joga- füstölögj csak én meg közben levarrlak m320-szal, vagy bármivel, segítvén ezzel a csapatom előrejutását.

Add meg légy kedves a nickedet, tudniillik eléggé szomjazunk a tudásra!
(szívesen tanulunk olyantól, aki tudja, hogy mi is az a csapatmunka.)

Majd miután játszottunk néhány kört minősítgethetsz nyugodtan, de addig nincs hozzá jogosítványod!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48599) dilipok válasza Doki-HUN1978 (#48598) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanezt magyarazom en is neki, de nem jut el az agyhelyeig... :W

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48600) hajsza válasza func93 (#48596) üzenetére


hajsza
aktív tag

A magas felbontás - a tied is ilyen - anti-aliasinggal párosítva nagyon sok videomemóriát zabál. Próbálj meg ezen beállítások környékén variálni. A textúra részletesség a harmadik, ami a videokártya memóriájának kihasználtságát növeli, esetleg nézd meg még azt is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.