Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48201) Def26 válasza ForexGuru (#48200) üzenetére


Def26
félisten

0fps
Muhaha. Ott szintén intel hd3000 tulaj? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48202) ProEvoFan válasza ForexGuru (#48198) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha nem olvasod el, akkor nem fogsz választ kapni.
Mesh Quality is ki van emelve + képekkel illusztrálják a különbséget.

(#48203) ForexGuru válasza ProEvoFan (#48202) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mi még mindig a 3D spottról beszélünk....

(#48204) ForexGuru válasza Def26 (#48201) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem attól sokkal jobb de még mindig szar :DDD

(#48205) Colos1 válasza maskimx (#48199) üzenetére


Colos1
őstag

Nahát, 300 méterről... Én nem vettem észre, nem szoktam ilyen messzire nézelődni :D

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#48206) haly válasza ProEvoFan (#48202) üzenetére


haly
őstag

Szerintem meg baromság az, hogy nem látni az embereket. Low grafon még jobban kitűnik az ember a tereptárgyak közül... De ugyan annyi távolságból lehet már látni az embereket.

(#48207) maskimx válasza haly (#48206) üzenetére


maskimx
őstag

Ez nem hit kérdése, nézd meg a videót amit linkeltem. A mesh quality a level of detail-t (LoD) állítja, attól függ, hogy egy tárgy (ember, jármű, épület, stb) milyen részletes lesz. A LoD pedig úgy működik, hogy minél közelebb van hozzád egy tárgy, annál több poligonból áll. Ha a mesh quality-t alacsonyra állítod, akkor a nagyon messze lévő tárgyak olyan kevés poligonból fognak állni, hogy nem is látod őket.
Így volt ez már BF2-ben, és így van a legtöbb játékban is.
További olvasnivaló

www.tacticalgamer.com

(#48208) Colos1 válasza maskimx (#48207) üzenetére


Colos1
őstag

De szerintem ez annyira távoli objektumoknál jön csak ki, hogy nem oszt nem szoroz...

Ez a Setting Editor meg bejövős, már a kezdetektől fogva ki akartam kapcsolni a dx11 -et, végre sikerült. Nyertem is vele imitt-amott +8...10 FPS -t :C

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#48209) Socket A


Socket A
aktív tag

PP-19 unlockolva!

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#48210) Viper26


Viper26
nagyúr

Egész jó ez az AEK 971 :))

Arról van valami hír, hogy a hitreg mikor lesz javítva? :F

iPhone 14 | FR955

(#48211) ForexGuru válasza Viper26 (#48210) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"hitreg mikor lesz javítva" :Y :Y
SOHA !

(#48212) MZsoltee válasza Viper26 (#48210) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hardcore szerverre kell menni!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#48213) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ha kickelnek a szeróról, megmaradnak a pontjaim? :DDD

(#48214) Socket A
ok
két 10k-s medált had ne dobjak már el :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48214) Socket A válasza - = Zk = - (#48213) üzenetére


Socket A
aktív tag

igen csak ne menj vissza ugyanoda ameddig tart a kör

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#48215) Viper26 válasza ForexGuru (#48211) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az szép baleset, de duda az kell a járművekbe, mert fontos. :DDD :C

iPhone 14 | FR955

(#48216) H.Ezredes válasza Viper26 (#48215) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Na ja.... :(

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48217) pohár


pohár
félisten

na elvileg PC-re is március 27-én jön a peccs

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48218) oriic válasza pohár (#48217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tévedés:

"Újabb régi-új gigászi patch notes érkezett. Kiderült, hogy a javítás PS3-on március 27-én élesedik. A PC és az XBOX360 verzióról később jön hír."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48219) pohár válasza oriic (#48218) üzenetére


pohár
félisten

ezt én is tudom, de most hallottam egy videóban, hogy a PC-s is ekkor fog jönni (bár lehet félrehallottam, megeshet)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48220) pohár


pohár
félisten

montázs, a jobbik fajtából

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48221) janihunk válasza pohár (#48220) üzenetére


janihunk
senior tag

Ez nagyon állat.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48222) Edem05 válasza pohár (#48220) üzenetére


Edem05
őstag

Fura, hogy nincs benne Enigma, de azért tényleg jó. :)

(#48223) pohár válasza Edem05 (#48222) üzenetére


pohár
félisten

mindenhol ő se lehet ott, nem? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48224) - = Zk = - válasza pohár (#48220) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy részét HC szerón űzték. nem csoda az egy lövés egy ember L96-tal...

de mindenesetre szépen tolják..érdekesen, ink így fogalmaznék ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48225) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

ismét itt... Beszereztem egy HD6990et, megtörtént újratelepítés minden, a játék random 1-5 perc után kifagy és kiírja hogy a battledield3 hibát észlel ezért leáll. ötlet? minden más játék működik. mind1 bios állásban ugyan ezt csinálja.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#48226) - = Zk = - válasza MontyCrew (#48225) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PB frissítés megvolt?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48227) MontyCrew válasza - = Zk = - (#48226) üzenetére


MontyCrew
senior tag

a legfrissebb van fent mindenből

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#48228) Gyula84 válasza pohár (#48220) üzenetére


Gyula84
veterán

metro b pont only nál szépen aratott :D

voltam egy olyan szeron még nem szorultunk a b re addig restartot nyomott :D

szerk: most látom 301 megtekintés, 522 embernek tetszik,14 embernek nem :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#48229) Gyusza91 válasza pohár (#48220) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Lehet csak az én szemem fáradt már így este, de nekem itt ott egy kis no recoil macro feltűnik a gyereknél...

unQL-Gyusza91

(#48230) L-e-f-i-e válasza Gyusza91 (#48229) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Késő van már, semmi baj....alapból nem 1, hanem 4 "gyerek" montázsa a videó, vágva van és teljesen sima lövések..de azért szépen megcsinálta! :)

=^-^=

(#48231) pohár válasza L-e-f-i-e (#48230) üzenetére


pohár
félisten

főleg a sniperes triple killek, meg az AEK-es killek szépek, de ugye az AEK-nek alig van recoilja :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48232) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez a tag mivel irányítja helit?Mert nem billel az biztos... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48233) pohár válasza TTomax (#48232) üzenetére


pohár
félisten

pedig biztos, láttad már LvLCapet/anderzelt/Matimiot helit vezetni? úgy nyomják beszarsz :D

ízelítő_1, ízelítő_2

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48234) Mukorka válasza TTomax (#48232) üzenetére


Mukorka
addikt

Tényleg nem billel hanem egérrel ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48235) TTomax válasza Mukorka (#48234) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hogy van ez beállítva... :U nekem van egy saitek X52-m de nem tudom így megfogni vele a gépet,sem ilyen alacsonyan repülni... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48236) maskimx válasza TTomax (#48235) üzenetére


maskimx
őstag

Sima egér és billentyűzet, magas sensitivity-vel.
Joystickkal soha nem fogsz tudni így repülni, az jethez való nem helihez.

www.tacticalgamer.com

(#48237) Mukorka válasza TTomax (#48235) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem pl logi g9x van, inf-ként 1800 dpi low sensel de heliben egy gombnyomás az egeren és máris 5500 dpi.. elég jól lehet forogni :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48238) ForexGuru válasza pohár (#48233) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ezeket maskival nem lenne túl nagy kunszt belőni.
abszolút nulla érzéke van tvzni

[ Szerkesztve ]

(#48239) Xaels válasza Viper26 (#48210) üzenetére


Xaels
félisten

A HITreg nem lesz javítva. De közel sem olyan vicces mint 1-2 másik játékban- Pl.: [link] ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48240) Viper26 válasza Xaels (#48239) üzenetére


Viper26
nagyúr

Upsz, úgy látszik mindig van rosszabb. :DDD
Egész jó az a pisztolyos szeró, ahol fent voltunk tegnap.

iPhone 14 | FR955

(#48241) Mukorka válasza Xaels (#48239) üzenetére


Mukorka
addikt

Sokkal jobb ez a hitreg , több sikerélményt nyújt...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48242) bul07 válasza Xaels (#48239) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont az vegyétek figyelembe hogy a MW3 hostos rendszerű így ilyenek a nett miatt simán előfordulhatnak , de mikkor dedikált szerver van és nincs kiemelkedően rossz pingje az embernek és mégis takarásba is sebeződik na az már igazán bosszantó mert a bf3 ez fordul velem elő
Az MW3-at én se veszem meg pedig terveztem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48243) Mukorka válasza bul07 (#48242) üzenetére


Mukorka
addikt

Attól még főleg ott játszanak a népek, konzolon meg only.
Bf-ben neg csak csúszik a két fél egymáshoz képest :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48244) Xaels válasza bul07 (#48242) üzenetére


Xaels
félisten

Csak, hogy BF3-nál sem a szerver intézi a hitreg-et hanem a játékos gépe. Volt itt egy összehasonlító videó ahol pontosan látszott, hogy az egyik fél a késlekedés(lag) miatt már úgy látta átért a fedezékbe míg a másik oldalon még nem. Ez azért van így mert részben tehermentesíteni kell a szervereket, ha mindent azok számolnának vagy nagyon durván laggosodna a játék vagy olyan költségű szervereket kéne csatasorba állítani, hogy havonta többe kerülne a bérlés mint maga a játék ami tegyük hozzá nagyobb létszámú szervereknél már jelentkezik helyenként.

Ha egy szerveren mindenki megfelelő pinggel játszik akkor ritka az ilyen eset, de sajnos elég sokszor van olyan gyökér aki 70+os pinggel is feljön játszani és jellemzően ezek azok akik így lőnek le. Ha ping szerint szűrnének, lehet ilyen téren nem lenne sok gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48245) TTomax válasza Xaels (#48244) üzenetére


TTomax
nagyúr

sajnos elég sokszor van olyan gyökér aki 70+os pinggel is feljön játszani
Hát akkor én is ilyen vagyok néha felmegy 50 fölé,sőt néha 100fölé is,de nem tehetek róla...bár elég sokszor lelőnek amikor már régen a fedezék mögött vagyok... van hogy két golyót is kapok... :o

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48246) dilipok válasza Xaels (#48244) üzenetére


dilipok
veterán

azert ehhez az is hozzatartozik, hogy miutan nem lehet megnezni jatek kozben mi a pinged, ezert az a szerencsetlen "gyoker" (aki mellesleg te is lehetnel ;] ) nem is tudja, hogy neki 70+ a pingje ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48247) TTomax válasza dilipok (#48246) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nohh hát igen TS-en nem győzöm kérdezgetni "mennyi"???Egyébként meg néha ugrik csak fel megmagyarázhatatlan okokból.. :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48248) Xaels válasza TTomax (#48245) üzenetére


Xaels
félisten

Ne vedd személyesnek, de 70+os pinggel nem lehet rendesen játszani. Anno COD4-ben nemzetközi WAR-on próbáltál volna meg ilyen pinggel játszani. Teleportálás, lelőhetetlenség volt. Sőt volt olyan esetem a régi lakhelyemen, hogy karbantartás miatt néha elkezdtem laggolni de durván és volt, hogy bementem egy helyre körbenéztem és a lag miatt visszadobott jó pár méternyit úgy, hogy akik bent voltak nem láttak 1 pillanatra sem és úgy tudtam bemenni, hogy már mindenkit tudtam merre van. De baromira nem volt élvezetes a játék így.

Ehhez képest a BF3 leányálom. :K

(#48246) dilipok: lehetnék, de nem vagyok. Oda figyelek milyen szerverre megyek fel.

(#48249) boogie84: na majd patch után ;] A játékosokkal úgy sem tudsz mit kezdeni max only WAR módba vágod magad és akkor tuti nem lesz ilyen, de szerintem az ottani állapotok megfojtják a játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48249) boogie84 válasza TTomax (#48245) üzenetére


boogie84
veterán

Találatrendszer az egyik legrosszabb tulajdonsága a játéknak. Gondold el mi van nem HC módban. 4× lőttem rá tankkal a gyalogosra, mire meghalt. Totál telibe kell trafálni. Nem is gyakran fogok ilyet játszani, bár itt több a láma olyan értelemben h itt könnyebb helyezkedni mert nem ismerik a pályákat. Vagy mert szeretnek az emberek túlélni még egy atomvillanást is. :U

Másik hiba, nem a játékban van, hanem az emberek agyában. Sajnos nagyon kevés olyan játékos van akik azt is csinálják ami a modban van. Nem igazán mennek foglalni, nem használnak eszközöket (soflam a tankban, vagy bejelölt helire tankra nem lőnek javelinnel) , nem használják az agyukat (ott van a tank mellett a mérnök, "rákiabálok", hogy javítsa meg a tankit, erre tovább fut. :W
Rengeteg hülyével találkozom, de sajnos egyedül vagy nagyon kevesen mit sem érek/ünk a 16 fős másik csapat ellen.

Nagyon sok olyan ember vette meg ezt a játékot akik soha sem fognak felnőni ehhez, vagy sosem fogják azt csinálni ami a feladat lenne egyes játékok alatt.
Egyetlen kérdésem van: Miért nem mennek fel ezek a hülyék TDM-re? :W Semmi más dolguk nem lenne, csak amit a Conquesten egy helyben állva csinálnak, vagy nem csinálnak.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48250) maskimx válasza dilipok (#48246) üzenetére


maskimx
őstag

Nyomsz egy Ctrl+Alt+S -t és az ott lévő IGO time állítólag megegyezik a pinggel.
Vagy nem :)

www.tacticalgamer.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.