Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) creedszl válasza Cseri0058 (#49534) üzenetére


creedszl
aktív tag

nem magamról beszéltem mert én kb lexarom...

Hulligaaan

(#49552) Laraxior


Laraxior
titán

Kiírja a saját pingem is :D Nah, csak alkottak valami pozitívat is a fiúk ;]
Helinek micsoda hangja van amikor sérül...ilyen se volt eddig. Odacsaptam a földhöz, még kiszálltam belőle, hogy mi az isten zörgött ekkorát, pedig 70% maradt neki még :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49553) Cybertrone válasza Def26 (#49550) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mi a hibajelenseg...?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49554) pityaa23 válasza RockHaRD (#49547) üzenetére


pityaa23
senior tag

;] ;]

(#49555) Def26 válasza Cybertrone (#49553) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49556) Socket A


Socket A
aktív tag

na minden assignment kész :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#49557) Jhonny06 válasza Def26 (#49543) üzenetére


Jhonny06
veterán

Már a gyártósoron BF3-al kéne tesztelni a VGA-kat, azonnal megöli, amelyik hibás, nekem is így halt meg tavaly a GTX570-em. ;]

(#49558) tkesy válasza BandiHUN (#49536) üzenetére


tkesy
őstag

Imádom, ha valaki szót emel amellett, hogy szerinte a patch után rosszabb lett a játék, akkor kapásból jön, a biztos azért sír mert elvették a OP fegyverét, és egyébként is noob mert a többivel meg nem tud lőni... :(

De ezért jó lenne belegondolni abba, hogy vannak akik főként a járműves részét szerették a játéknak, nem infranty-ni szerettek, nem érdekelte őket a 526876 trillió ticketes mertó hent, ahol kismillió pont jött össze egy kör alatt...és lehet, hogy egyáltalán nem használtak mást az alapfegyvereken kívül, ennek ellenére jól szórakoztak egy tankban, heliben, vagy jetben ülve...
De azért elszomorító, és egyben elgondolkodtató a "haladási irányról" az, hogy felszállok OF-en (CQL) és a tankok ott pihennek sorban az alapbázisokon, (légierő szintén), mert nem érdemes egyáltalán elindulni velük... néha felbukkan egy-egy AA, de ez eddig sem volt nagy kihívás, (sajnos a patch után se, pedig azok a rocket pod-nak csúfolt petárdák sz*rt se érnek), maximum a helikopterekre lehetne vadászni, de azokat meg alig lehet lekényszeríteni a földre... és eljutottunk oda, hogy az egyébként járműves pályán csak infranty ment... ami egyébként izgalmas (is) lehetne, csak jópáran, (köztünk én sem) nem ezért vettük meg a BF3-at... :U

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#49559) Def26 válasza Jhonny06 (#49557) üzenetére


Def26
félisten

Ez most feldobott. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49560) Jhonny06 válasza Def26 (#49559) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én nem voltam az. :DDD

(#49561) kutkut válasza tkesy (#49558) üzenetére


kutkut
addikt

Jettel miért nem érdemes elindulni? Szerintem eddig is nagyon erős volt, most meg főleg. Könnyebb irányítani, a helit egy pillanat alatt szét lehet kapni, mivel a tankok gyengébbek lettek, így szerintem azokat is... Talán jet ellen gyengébb lett, egy picivel többet kell belelőni a másikba, de legalább van esély elmenekülni, ha valaki egyből rádrepül, miután felszálltál... :) A fegyvereknek egy picivel nagyobb lett a szórása, de kisebb sorozatokkal továbbra is nagyon pontosak - pl M16A3.

Meizu MX3 32GB

(#49562) Laraxior válasza kutkut (#49561) üzenetére


Laraxior
titán

:K Rocketpoddal pölö eddig disabledre se tudtam lőni az enemy-t most meg simán :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49563) Xaels válasza tkesy (#49558) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy sok az egység gondolkodású User. Egyedül nem lehet érvényesülni tankkal, de mással sem nagyon, de ha már 2-en vagytok és összedolgoztok és a sofőr nem megy mindennek neki szemből akkor lehet még a tankkal szépeket lőni csak hát sokan egyedül elvitték eddig is aztán 3-4 kill után kiugrottak még lőttek mellé 1-2t és ők voltak a májerek a magas KD-vel és a kutyát nem izgatta, hogy zászlót nem foglalnak. Tessék keresni másokat játékra. Nem kell klánozni, de még csak TS sem szükséges ahhoz, hogy jól össze tudjatok dolgozni. Ennek a játéknak pont az lenne a lényege, hogy az emberek összeverődjenek és támogassák egymást a "csatatéren" attól függetlenül, hogy ki infantryzik és ki járművezik.

És te is pontosan azért sírsz mert az eddig szinte elpusztíthatatlan tankot végre megcsinálták olyanra, hogy ne lehessen vele egy egész csapatot sakkban tartani. Patch előtt 2-en Somával simán sakkban tudtuk tartani a másik csapatot. Amikor jött repülő alkalmatosság átült CITV-be és toltam a Guided-et majd vissza gépágyúba és lőtte a gyalogságot esetleg javított. Ha meg kellett én is kiugrottam pikk-pakk összekaptuk a tankot és mentünk tovább.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49564) BandiHUN válasza tkesy (#49558) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ezt sose tudod belőni jól úgysem...
Viszont ez ellen meg ottvannak,akik minden szirszart megszereztek a járgányokhoz az elején,és halomra öldösték az embereket,mert ne tudtak mit csinálni ellenük.
Infantry-ban azért ottvan,hogy egyéni teljesítmény,aki meg nem lő jól,tolja a supportot,foglaljon,stb.
Én egyáltalán nem haragszom,ha kicsit gyengítik a járgányokat.
Egyébként a járgányban benne van az is,hogy nem is feltétlen vannak úgy használva,ahogy kell,főleg a tank,aminél eddig az volt,hogy javítóemberekkel bementél a sűrűjébe,meg azzal foglaltak,mert ugye a konzervből ha nincs rakétád vagy C4-ed,ki nem szeded...
Közben a tank elsősorban támogató szerepű kéne,hogy legyen,messzebbről,nem egy fajta "páncélruha",a való életben a tankokat egyetlen rakétával,stb.kiszedik,ha nincsen támogatás,légierő dettó,nincs az a marha,aki nekiindul egy jettel vagy helivel támadni,mert leszedi a légierő pikkpakk,hogy csak úgy nyekken.Jó hát persze erre is lehetne mit kitalálni itt,legyen MAIN fegyver a rakétavető,aki járművet ölne,legyen AZ a dolga,mellé legyen valami kispisztoly és kész.
Akkor nem lenne gond,hogy sérülékenyek a járművek,mert aki arra megy,az nem is tud sok mást csinálni...
AA-t meg én nem is tettem volna be így a játékba...BC2-ben még jó volt,hogy az AA vagy tank tetején volt,NYITOTT fülkével,hogy ki lehesen lőni a kezelőjét pl.sniperrel,vagy rögzített AA gun.
Itt viszont a legtetűbb valami,amit láttam,gyors,ha a használója már kimaxolta,rakétával+ágyúval még fölötte sem lehet elrepülni se,a gépágyú irtja az embereket,és persze olyan helyre állnak be,hogy a gyalogság ne érje el se...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#49565) csapee válasza kutkut (#49561) üzenetére


csapee
senior tag

Hát a Jet igazából egy bughalmaz, van amikor elsőre robban van amikor aTunguska vagy 6 rakétát rak bele de csak mögötte pukkan. Jet a jet ellen meg csak géppuskával lehet.
Ennél már az is szórakoztatóbb lett volna ha csinálnak egy felhőréteget, a felhő felé földről nem látsz nem tudsz lőni. Fennt a jetek meg helik szabadon garázdálkodhattak volna, lebukva meg egy kicsit keszegezhettek volna, de gyors bemérés veszélyével.

Csapee

(#49566) Socket A


Socket A
aktív tag


ennyit még nem unlockoltam 1 meccs alatt :P

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#49567) aAron_ válasza haly (#49529) üzenetére


aAron_
őstag

Próbáljátok meg a vírusirtó és a tűzfal kikapcsolásával.

What is your ikigai?

(#49568) kutkut válasza BandiHUN (#49564) üzenetére


kutkut
addikt

Az AA miatt nem is megyek cqlarge-ra. :N
És igen, ahogy Xaels írta, csapatban kell tankozni, úgy sokkal könnyebb. Úgyhogy tkesy, hozzánk jöhetsz ts-re, ha gondolod. :P

csapee: Ezért kell jetezni. ;]

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#49569) rzerge válasza csapee (#49565) üzenetére


rzerge
aktív tag

+1

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#49570) ProciVettel válasza Xaels (#49563) üzenetére


ProciVettel
tag

Sztem tankkal pl hiába dolgozik össze akár 3-m ember ha van egy jó jetes másikba esély nincs javítani sőt heli ellen még esélytelenebb. Azért kicsit lehetne erősebb a tank.

(#49571) tkesy válasza kutkut (#49568) üzenetére


tkesy
őstag

Hát akkor nem fogunk sokat együtt játszani, mert én meg nem megyek olyanra, ahol nincs AA... :DDD

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#49572) Jhonny06 válasza ProciVettel (#49570) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt kell levadászni először, aki javítja. ;]

(#49573) kutkut válasza tkesy (#49571) üzenetére


kutkut
addikt

Azt értem, hogy az egyik kedvenced az AA, de nem a jet a másik? :P És ha nem te ülsz az AA-ben, akkor már nem olyan szórakoztató - szerintem. :D

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#49574) Xaels válasza Jhonny06 (#49572) üzenetére


Xaels
félisten

Erre van egy elég egyszerű trükk. A füst. Nem csak akkor érdemes használni amikor beméri valaki tankot hanem gyors szerelésre van szükség, ha nem is véd meg, de eltakar és relatív védve van aki javít.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49575) Jhonny06 válasza Xaels (#49574) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hm, ez jó ötlet, én nem szoktam használni. :))

(#49576) - = Zk = - válasza Honzi (#49528) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most, hogy kapott extended mag-et, így ez lesz a következő :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49577) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Nem tudom volt-e már, de nagyon nagy! :))

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#49578) tkesy válasza kutkut (#49573) üzenetére


tkesy
őstag

Hát most már egyre inkább a jet a favorit... :D és pont, hogy AA-ben nagyobb kihívás ülni - szerintem.. :)

De ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy legyen ez is és az is egy pályán... AA-ben is ülhet olyan, akitől lehet új trükköt tanulni, nomeg szeretem ha van valami hatásos(abb) eszköz a légvédelemre...

#49574 a füstöt én is szeretem... felér egy óriási "Ide lőj!" feliratú felkiáltójellel :D ;)
amúgy tényleg nagyon sokszor hasznos tud lenni...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#49579) Jhonny06 válasza Doki-HUN1978 (#49577) üzenetére


Jhonny06
veterán

:DDD

(#49580) kutkut válasza tkesy (#49578) üzenetére


kutkut
addikt

Az a baj, hogy pl. firestormon a henger alakú épületek között könnyen el tud bújni. És ha egy picit is figyeli az eget, tudja, honnan fog jönni egy jet, honnan jössz, arrébbmegy 3 métert és megmenekült. Amikor meg már túlrepültél rajta, simán leszed. Amíg meg vele foglalkozol, szétkapnak a jetek. A saját AA-d meg hiába foglal zászlót, ha nem tud segíteni... :s

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#49581) Xaels válasza kutkut (#49580) üzenetére


Xaels
félisten

[link] tényleg nagyon sz@r a tank. Csak egy ilyen kört futottunk :D

Most konvertálok egy tankos videót, de sajnos elfogyott felvétel közben a helyem így sok jó rész lemaradt. :( Kéne még egy terrás vinyó legalább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49582) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Komolynak látszó a cucc!! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#49583) Cybertrone válasza SipiBcs (#49582) üzenetére


Cybertrone
veterán

vessel a kepre meg a datumra egy pillantast:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49584) dilipok válasza SipiBcs (#49582) üzenetére


dilipok
veterán

foleg, h ott a trollface az AMD logo mellett :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49585) hunti73 válasza huby80 (#47054) üzenetére


hunti73
csendes tag

nekem is ugyanez,,,nemértem

(#49586) sith7 válasza Cybertrone (#49583) üzenetére


sith7
nagyúr

Tényleg ... április 1. :))

(#49587) LiPi006 válasza dilipok (#49584) üzenetére


LiPi006
tag

:DDD :C
ha nem mondod észre se vesszem :Y

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#49588) sixpak


sixpak
nagyúr

2:51 A patch előtt nem csak hordók voltak az úton? Ha nem akkor sry.[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49589) boogie84 válasza sixpak (#49588) üzenetére


boogie84
veterán

Jól láttam ill hallottam h az ECM jamerrel hárította el a rakétát amikor először befogták?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49590) Bati0501 válasza SipiBcs (#49582) üzenetére


Bati0501
őstag

Most akkor tényleg lesz 7990 vagy csak fake?láttam a trollface-t... ;)

szerk.: okés,én is erre tippeltem,csak már annyian írták,h ápr.1 + trollface,h már elbizonytalanodtam.bár engem úgy se érint...nekem nem lenne elég erős/drága. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49591) Norb3rto válasza Bati0501 (#49590) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Lesz csak rövidebb edisönben :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49592) Def26 válasza Bati0501 (#49590) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz biztos, hogy lesz. Túl jó lett a tahiti gpu, hűvös és erős.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49593) sixpak válasza boogie84 (#49589) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jól hallottad, eddig soha nem használtam csak flare-t, de most kipróbáltam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49594) Jhonny06 válasza Bati0501 (#49590) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezen a néven? Ki tudja..

(#49595) Bati0501 válasza Jhonny06 (#49594) üzenetére


Bati0501
őstag

Milyen néven?7990? :F

(#49596) gabipaci válasza Norb3rto (#49591) üzenetére


gabipaci
addikt

Remélem :K :R

Logitech hardware tester

(#49597) boogie84 válasza sixpak (#49593) üzenetére


boogie84
veterán

De azzal ki is lehet védeni vagy csak makkoltad azt a rakétát?? :Y

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49598) sixpak válasza boogie84 (#49597) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem az esetek döntő többségében sikerült, de mondom még csak pár napja kezdtem el használni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49599) - = Zk = - válasza sixpak (#49588) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudtommal nem, az a "msáik sávban van"... azt nem sokan használták:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49600) Xaels válasza Xaels (#49581) üzenetére


Xaels
félisten

Bocsi mindenkitől a videó nem lett jó, mert kifagyott a helyhiány miatt. Na majd legközelebb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.