Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) Cybertrone válasza Winne (#3000) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem húzom az ikreimet... és így magam kreállta ventiprofillal 70 fok alatt maradnak bőven... igaz a házam nagy, de sok minden is van benne! :K Ilyen kazánokhoz kell a hely, és a szellő :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3002) tupacamaru válasza Cybertrone (#2998) üzenetére


tupacamaru
veterán

Jó, jó, de a te monitorod nem egy átlag monitor. Azért elégnek kellene lenni FullHD felbontáson egy 580-asnak max közeli részletességen. Szerintem. De majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3003) Mukorka válasza Cybertrone (#2991) üzenetére


Mukorka
addikt

"Még jó hogy az ati topikban azzal érveltek hogy AMD-s a game ;] Hát ebből nem ez jön le"

Ember, ha egyszer AMD-s a game akkor abból nehezen jöhet le más... Evidens hogyha az NV támogatja a rendezvényt akkor NV kártyákat fognak betenni. Ezen felül az EA-nek NV szerződése van, fail hogy a DICE-nak nem de épp ezért is kell szegény zöldeket is reklámozni . Ellentmondásra utalnak a hsz-eid. Én csöppet se lennék megnyugodva ha ahhoz hogy a game biztosan jól menjen 580sli-re lenne van szükség. Arra nem gondoltál hogy annyira nem szereti az Nv-t hogy csak így oldhatták meg egyelőre azt hogy ne akadjon azon a bemutatón se ahol mindenképp Nv cuccal kell nyomatni?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3004) Cybertrone válasza Mukorka (#3003) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt a bemutatót az NV finanszírozta... gondolom ott nem betával tolták a szerencsések, hanem normális végstádiumú gamel... ergó nem hiszem hogy az amit majd kézhez veszünk másképp fog viselkedni.... Mellesleg a HSZ-el arra utaltam hogy sok ATI-s mondta hogyvégre ez nekik fog jobban menni bla bla... :K
Mellesleg nem kell egyből az ember torkának ugarni, megkérlek addig míg én emberi hangnemben beszélek tedd te is azt... az ilyen ember, meg hasonlókat mellőzük... tudod tisztelet, mely mindenkinek kijár... neked, nekem mindenkinek ;)

tupacamaru:
Persze tisztában vagyok vele hogy nem átlag a monitorom, de legalább mostmár láthatja mindenki hogy nálam van jogosultsága a 2gpu-nak :K :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3005) tupacamaru válasza Cybertrone (#3004) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem jobban bejön a nagy monitor, mint a nagy felbontás. :K ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3006) oriic válasza tupacamaru (#3005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, de nagy monitoron hogy néz ki a kis felbontás. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3007) Cybertrone válasza tupacamaru (#3005) üzenetére


Cybertrone
veterán

27"-os a Dellem... a szomszéd szobában a kedves barátomnak, és egyben albérlőmnek Laraxior fórumtársnak van egy 200hz-es 1080p-s 42"-os LG-je... próbáltuk azon is a gameket, de inkább visszaültünk a monitor elé.. a látvány szép rajta, csak legalább 5m-ről kell nézni hogy be is lásd a dolgokat :K De persze kinek ez , kinek az! :K Mindazonálltal a 27"-sem éppen kicsi, de nem is nagy, éppen a vállalható kategória nekem! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3008) tupacamaru válasza oriic (#3006) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ez a monitor még nem váltott FullHD-től kisebb felbontásba, kivéve a BIOS-t, meg a letöltő gépet ha átkapcsolok rá. :B :R

Cybertrone Nekem ez a méret eléggé bejön, nem hiszem hogy váltanák kisebbre. :N ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3009) Winne válasza oriic (#3006) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért az 1080p minden, csak nem kis felbontás. ;) (Én 5:4-en játszom továbbra is...)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3010) Cybertrone válasza tupacamaru (#3008) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én úgy vettem észre hogy romlik a képminőség kisebb felbontáson... valakit nem zavar, de engem igen... minden monitornak a full felbontásán a legélesebb, és a legszebb a képe... :K
Adatlapról lelesvén 82-es TV-n tolod a háborút... teljesen jó... nekem elég a 69cm... közel ülök a monitorhoz ezt is elég belátni :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3011) Winne válasza Cybertrone (#3010) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem véletlenül írja ki a monitor, hogy kérem váltson natív felbontásra, vagy vigyen vissza a boltba. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3012) Cybertrone válasza Winne (#3011) üzenetére


Cybertrone
veterán

Direkt döntöttem e mellet a monitor mellet... ennek az árából kijött volna 3db 22-es Dell, és akkor lehetett volna nyomatni a 3 monitort... de engem nagyon zavar a káva, akármilyen vékony is... ezért maradt egy, helytakarékos is, és nincs zavaró káva! A felbontás meg több mint elég... a párom szemüveggel ül csak le a gép elé... hát na kicsik az ikonok ezt nyilatkozta ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3013) Winne válasza Cybertrone (#3012) üzenetére


Winne
nagyúr

Teljesen korrekt, én ugyanígy vagyok a dologgal, leszámítva, hogy nekem nem kell se nagy felbontás, se nagy monitor. Egy képet dobhatnál privátban a monitorodról, szívesen megnézném.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3014) Mukorka válasza Cybertrone (#3004) üzenetére


Mukorka
addikt

Volt erről korábban szó hogy az ott kiállított játék Béta állapotú.

Nem az első eset hogy ebben a topikban az AMD-t kifigurázod. Inkább legyünk boldogok hogy Nv kártyán is jól fog menni hamár ez fordítva kevésbé van így , ugye. ( kivéve persze a drága DA2-őt de azért a játékért nem is kár)

Szerintem se lenne rossz mást olvasni itt mint azt hogy milyen monitorod van meg hogy mért kell hozzá 2 gpu mert már 10x leírtad és szerintem mindenki el is hitte ennyiszer. A Xeon procid is biztos azért van hogy az slc ssd-nek segítsen a trim parancs futtatásában :P

Szerintem mi AMD-sek is teljesen elégedettek vagyunk azzal a 70-30% Dx11 játékkal az AMD javára ami jól is van optimalizálva nem úgy mint a maradék 30% (Cry2, Mafia2, stb)

Az emberezésért elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3015) Cybertrone válasza Mukorka (#3014) üzenetére


Cybertrone
veterán

Teljesen igazad van a dolgokról... Csak tudod sok emberke Kérdezgetett rá a rendszerre, és ugye meg lett vitatva az anyagi helyzetem is... jelzem nem én körtültem széjjel hanem csak úgy írták a sok ostobaságot... az hogy mi most Tupacumaru, Winnie kollégával beszélgetünk természetesen nem ide tartozik ez tény... Elnézésed kérem ezért mert ebben teljesen igazad van! :R A 2 vga gyártóról szerintem ne vitázzunk, mert akkor a modik megint kirörlik a fél topikot! Maradjunk meg jó fórumozók, és beszélgessünk békességgel! :R :R :R Peace! :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3016) sith7 válasza Neró (#2970) üzenetére


sith7
nagyúr

miért hiszi azt pár ember, hogy ha káromkodik akkor nagyobb súlya van a mondandójának, illetve neki tuti igaza van ? :W

na látom azóta helyreállt a rend :R

(#3017) Mukorka válasza Cybertrone (#3015) üzenetére


Mukorka
addikt

Igazából nem zavar hogy beszélgettek, az zavar mikor a drága pirosakat szapulják. Szegények futószalagon dobálják nekünk a jó címeket dx11 alatt, meg kell becsülni őket :)

Peace! ;)

(#3017): Jajmár , azt csak heccelésből írtam, nem személyeskedésből . bocs ha félrement. :B

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3018) Cybertrone válasza sith7 (#3016) üzenetére


Cybertrone
veterán

"A Xeon procid is biztos azért van hogy az slc ssd-nek segítsen a trim parancs futtatásában"
Személyeskedést pls mellőzük, ahogy látod épeszű emberrel beszélsz akinek volt gyerekszobája, és el tudja ismerni azt is ha téved, illetve elnézést is tud kérni! Tisztelettel megkérlek hogy ne tégy ilyen megjegyzéseket, mert nincs jogod hozzá... :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3019) Winne válasza Cybertrone (#3018) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez nem félrement? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3020) Cybertrone válasza Winne (#3019) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem csak nincs kedvem veszekedni :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3021) sith7 válasza Cybertrone (#3018) üzenetére


sith7
nagyúr

Biztos, hogy ezt nekem akartad írni ? :U

Én a káromkodós kollégára reagáltam, nem rád ... :F

(#3022) Cybertrone válasza sith7 (#3021) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem nem neked ment... Mukorka kollégának... csak már este volt! :R :R :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3023) Winne válasza Cybertrone (#3022) üzenetére


Winne
nagyúr

Na erre utaltam én is. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3024) sith7 válasza Cybertrone (#3022) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#3025) megint én


megint én
őstag

(#3026) oriic válasza megint én (#3025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2988as hozzászólás. :) De azért köszi újra. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3027) megint én válasza oriic (#3026) üzenetére


megint én
őstag

Bakker, az pont akkor volt amikor fel volt függesztve az accom... :DDD :DDD
Mindenesetre nagyon baba a vidi...

(#3028) edgR válasza Cybertrone (#3004) üzenetére


edgR
őstag

"... gondolom ott nem betával tolták a szerencsések, hanem normális végstádiumú gamel..."

ez egy gyonyoru hsz :D

a beta lenyege pont az, hogy a "vegstadiumu" verzio jobb legyen, mint a beta.
de ez eleve ellentmondas, mert egy informatikai projektnel - legyen az jatek, vagy barmi mas - soha sem lesz olyan, hogy "vegstadiumu", vagy "kesz" ..

(#3029) McCartman válasza edgR (#3028) üzenetére


McCartman
senior tag

de , abban a pillanatban amikor kukázzák a projectet és nem készül hozzá több patch.:D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3030) edgR válasza McCartman (#3029) üzenetére


edgR
őstag

eh, jogos :D

(#3031) kovsol válasza edgR (#3028) üzenetére


kovsol
titán

meg minek lenne beta ha már van nekik kiadásra kész game ? :) ellentmondásos

May the Force be with you!

(#3032) v!ct0y válasza kovsol (#3031) üzenetére


v!ct0y
veterán

Beta alatt már el fogják kezdeni a legyártást. Vagy lehet, hogy már el is kezdték :) Megjelenés napján egy szép kis patchet fog letölteni.

(#3033) bognar110


bognar110
őstag

[link] The clan is ready :)

[ Szerkesztve ]

(#3039) Źşë' válasza kovsol (#3031) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom a 100%os játékot pont a védelem miatt nem akarják kiadni
egy demót meg felesleges lenne legyártani hisz ott a beta kedvcsinálónak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3040) medvezsolt válasza megint én (#3025) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ez a videó marhásan jó:DD

Reméljük lesz még pár hasonló nagy map:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#3041) bul07


bul07
nagyúr

Co-Op The Battlefield 3 Way(31 Aug, 2011)
(Valaki a lényegét leírhatná mert az angol nyelvtudásom erősen korlátozott)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3042) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3043) L-e-f-i-e válasza bul07 (#3041) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Lényegében a GamesCom-on bemutatott Ps3-as Co-Op módot részletezi, hogy a single és a multi élménye lesz vegyítve, társaddal nyomulhatsz a gép ellen párban és ez most csudijó lesz :D

=^-^=

(#3044) shaddam


shaddam
aktív tag

Aki hozzám hasonlóan az ogc webshopból rendelte annak ajánlom a hírt

[ Szerkesztve ]

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#3045) Erdei88 válasza shaddam (#3044) üzenetére


Erdei88
veterán

Egy darab e-mailt nem kaptam.
2 rendelésem is van...
Valaki kapott mail-t?

(#3046) oriic válasza Erdei88 (#3045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg més senki nem kapott szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3047) shaddam válasza Erdei88 (#3045) üzenetére


shaddam
aktív tag

Nem kaptam semmit.Ellenben a hétnek még nincs vége

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#3048) Gyufaaa válasza Erdei88 (#3045) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mod: Huhh. Én 576-os vok. :U

[ Szerkesztve ]

(#3049) 7600 GS válasza Gyufaaa (#3048) üzenetére


7600 GS
addikt

Énis. :K Nekem jó, mert itt Kecskeméten helyben át tudom venni.

(#3050) Norb3rto válasza 7600 GS (#3049) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Irány a malom :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.