Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) Def26


Def26
félisten

Hát nekem olyan mintha valami input lag lenne a játékban. Még célozni sem tudok normálisan.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7002) Mukorka válasza Def26 (#7001) üzenetére


Mukorka
addikt

Van , nem is gyenge lagg. Előbb teljesen elnyelt a föld és a pálya alatt voltam percekig. Ezután az egész pályán ha futottam belefutottam a földbe és lehasalt a semmibe a karakter...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7003) oriic válasza Mukorka (#7002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az előbb nálam is ez volt. Beestem pálya alá...

Live-Die-Respawn

(#7004) Bazzzs válasza oriic (#7003) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Mi lesz itt akkor holnap, ha rászabadul mindenki :F

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7005) Scholes9 válasza Locutus (#6998) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Erre én is kíváncsi lennék :)

Lara: sztem is így lesz holnaptól, egy pár napig nem nagyon lehet majd játszani :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7006) RockHaRD


RockHaRD
addikt

a Live helper most azt mondja, hogy nem tudnak generálni kódot... odáig se jutottam el vele, h elkérje a platform nevét, vagy az email címem -.-

hogy kamuzzak így neki bármit is? ;]

(#7007) Gergosz2 válasza Bazzzs (#7004) üzenetére


Gergosz2
veterán

destroy ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7008) Laraxior


Laraxior
titán

holnapig játsszátok ki magatokat, mert a sok jóember rászabadul az ingyenjátékra tuti hogy senki nem fogja élvezni... lagghegyek :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7009) Mukorka válasza Laraxior (#7008) üzenetére


Mukorka
addikt

Elvileg nem lesz itt holnap, ma már volt infó hogy csak pénteken indul de ki tudja.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7010) keIdor válasza Laraxior (#7008) üzenetére


keIdor
titán

Én leszek az egyik. Valami azt súgja te meg a másik. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7011) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Szerintetek a BETA mennyire reprezentálja majd a teljes jatek grafikajat? Mert anno pl a BC2 BETAban csak kozepes felbontásu texturakat raktak be meg csak DX9et. :F

(#7012) kutkut válasza Mukorka (#6995) üzenetére


kutkut
addikt

Szia! Megtudnád nézni, hogy mit bírna egy darab 6870-nel? :B Esetleg valaki más, akinek ilyen VGA-ja van? Köszi. :R

Meizu MX3 32GB

(#7013) Mukorka válasza Dantenero72 (#7011) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tudom de inkább optimalizálni kellene a játékot. Olvasok külföldi fórumot és mindkét oldalról sok a panasz az optimalizálásra. Egyébként a fáknak nincs testük , legalábbis ha meglövöm még meg se látszik rajta. Rengeteg helyen nagyon gagyi a textúra viszont van ahol meg nagyon szép. Szóval eddig ilyen tipikus elég vegyes szemfényvesztő grafja van mint a Crysis 2-nek, nem egyenletes.

(#7012) kutkut : megnézem nemsokára...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7014) Gergosz2 válasza Dantenero72 (#7011) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerinem az a kérdés milyen célból adták ki a BET-t:
csak hogy reklámozzák a játékot
vagy tényleges információgyűjtés miatt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7015) Def26 válasza Laraxior (#7008) üzenetére


Def26
félisten

Hát bazdki, már most olyan lagos, hogy játszhatatlan. :( Qrvára nem jön be ez a webes szerver választó felület sem.

Szerintem én vagyok az első aki ezt mondja de eddig a béta alapján nem veszem meg a játékot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7016) sittes79 válasza kutkut (#7012) üzenetére


sittes79
addikt

nekem ilyen van...sikerült bemennem caspian borderre brutál jó

6870-el ultrán full hd-ben 25-30 fps de mikor sok mozgás van és effekt akkor bizony leesik
20 alá. i3-as procim van.

auton meg van a 30 fps simán minden high-on.

(#7017) RockHaRD


RockHaRD
addikt

azt azért számoljátok bele, hogy a béta, amit kiadtak az valószinüleg hónapokkal ezelőtti build... bc2-nél is ez volt. mondjuk 2-3 hónapja ahol tartott a játék, abból összedobtak egy számunkra játszható verziót. 90%, hogy ez van. A teljes tuti, h sokkal jobb lesz... bár ez is rohadt jó :P

(#7018) Mukorka válasza sittes79 (#7016) üzenetére


Mukorka
addikt

Fps-ben elég nagy különbség van ultra meg high között. Ha nem nézem hogy a cf nem a legjobb még akkor is simán vettem fel videót Highon is frapsal míg ultrán már eleve szaggatott.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7019) Neró válasza sittes79 (#7016) üzenetére


Neró
őstag

Nekem is sikerült - mindenki ott várta a repcsiket. Mindenbe beleültem. Elég jó pálya, és nagy is. Viszont azokon a szervereke laggoltam a legjobban így annyira nem volt élvezhető, ráadásul most lecserélték a passwordokat.

FPS kijelzőt hol lehet kapcsolni?

Amúgy Battlelogon is vegyetek be friendbe. jampec01 - ugyan az mint Origin.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7020) Petya2900XT válasza sittes79 (#7016) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nah a kis 9550-em és 6870-em egész szépen állja a sarat...FullHD-be teljesen fullon a min fps 26..mondjuk ezt még a régi 10.9-el toltam...mindjárt dobok egy previewet..nem tudjátok mennyit gyorsít átlagosan? :)
A játék egyébként durva :Y ....a hangoktól ámulok pedig csak egy kis Sennheiser fülesem van alaplapi integrálttal.A szerverkeresőbe a 2. szerverre már fel tudtam lépni és nem is volt dc....van aki már 29-es....omg én meg most kezdem,mint nagy early accesses :(((
Neró,mint klántárs csak tolnunk kéne egy kört :DD

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#7021) Neró válasza Petya2900XT (#7020) üzenetére


Neró
őstag

Már felfejlődtem 9-es re. 3 óra alatt. :DD
Assault, Medic -el. 144 kill.

(#7020) Petya2900XT: Egy még belefér :D Gyere Battlelogra. - OK_

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7022) Petya2900XT válasza Neró (#7021) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

várjál egy 5perc most dobom a drivert ;)

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#7023) Mukorka


Mukorka
addikt

Na . 2500K 4.2 ghz-n egy Toxic 6870-el 35-50 fps között vagyok lent a metróállomáson. Egyáltalán nem szaggat, minden ultrán.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7024) xavix13


xavix13
senior tag

Lassan már mindenki játszik, még az is akinek nem járna kód, én meg csak itt ülök lesem a fórumot várom az új véleményeket. Na meg a holnapot :DDD
Lesz itt anyázás rendesen ha rászabadul a fél világ a gamere és kiderül hogy játszhatatlan lesz a lagg miatt. (Márpedig van egy ilyen rossz előérzetem...)
Amúgy most tényleg el lett tolva az Open Beta péntekre??? :(((
Szerk.: Nem tudja valaki hogy a letöltött Torrent verzió jó lesz majd az Open Betához is?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7025) kutkut


kutkut
addikt

Köszi mindenkinek. :R

Amúgy, mik a támogatott felbontások? :B Azaz, milyen felbontásban lehet játszani FullHD alatt? Lehetőleg 16:9-ben...

Meizu MX3 32GB

(#7026) whatever válasza kutkut (#7025) üzenetére


whatever
aktív tag

640-től felfelé mindennel.

(#7027) Mukorka


Mukorka
addikt

Sniper kedvcsináló addig is tőlem :) LINK

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7028) medvezsolt válasza Neró (#7019) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Na sziasztok!

Lehetőségem nyílt kipróbálni a bétát. Írnék egy kis véleményt.
Grafikai bugok tényleg sok helyen vannak (Beakadó, vibráló füst, oda nem kellő textura darabok,stb.), de összhatásában jóval szebb a bc2nél (ez is szebb, de a grafikai nyersesége miatt még nem akarom mondani rá).

A battlelogos webböngészősdi annyira nem rossz megoldás szerintem. Nagyon átlátható és letisztult. Jó, egyenlőre szokni kell, de szerintem jó lesz ez. Maguk a szerverek egyenlőre nagyon silányak, bent lagg fogad (vagy csak a grafikai bugok miatt szar,nem tudom), csordultig teli vannak a szerverek, és ami a legbosszantóbb eddig a 5 játékból 1et tudtam befejezni, azt is azért mert jókor mentem be. A többi esetben Connection Lost... na de majd csak jó lesz.

A konfigomat látjátok az adatlapomon, OC-s 2500k és OC-s 560ti, 8 giga dd3. MSI afterburnerrel mértem. A játék beállításai : Minden ULTRA, élsimitás off, blur is és a HBAO is ON. 1650*1080-as felbontás, vsync off. Így a Metrós pálya nyílt részein a minFPS 45, az átlag 50-51. Bent még nem tudtam lemérni. A hangok egyébként istenesek, nagyon jó térben szólnak.

Egyébként maga a map egy nagy szar. Lineáris és általában 2 szobában lövik egymást a népek (Talán a kinti terepen nincs így). Nem szól másról csak, hogy kis csoportokba verődve lőjük a másik oldalon levőket. De az biztos, hogy teljesen más harcmodórt kíván mint a bc2 és nem rossz értelemben. A Caspian jóval jobb lesz, nem beszélve a többi mapról majd..

Kb ennyi:D

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7029) kutkut válasza whatever (#7026) üzenetére


kutkut
addikt

Konkrétan? :B

Meizu MX3 32GB

(#7030) Mukorka


Mukorka
addikt

Omg , tiszta Crysis 2 feeling. Ha Lerombolódik egy célpont Rush-ban akkor nem tudok céllozni ,nem reagál a jobb klikk másodpercekig mindezt ultralaggal párosítva.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7031) front3r válasza Mukorka (#7030) üzenetére


front3r
őstag

Ez csak egy bug, én ilyennel nem találkoztam.
De a Crysis 2 ennek a játéknak a közelébe sem ér semmilyen szempontból.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#7032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A játék mocskos jó, de jesszus olyan idióta emberek vannak benne hogy az hihetetlen. Mindenki beáll kempelni és hajrá. Ennyi. Lol...

High-on motion blur off, tuningolt gtx465 és kb 55-70fps-em van. Egész jó: :)

Live-Die-Respawn

(#7033) Locutus


Locutus
veterán

Ez az Operation Corridor egy fos :( Tiszta COD feeling, nincs nyílt terep, csak folyosókon kell rohanni, meg hosszú alagutak, aminek a végéből úgyis lelőnek... egyedül a felszíni része értékelhető, a többi szart se ér sajnos.

Viszont sikerült játszanom Caspian Borderen is, EU szervereken még nem állították át a jelszót :) Na ez az igazi BF. Hatalmas nyílt terep, kurvajó grafika, tankok, repülők, helik... gyorsan be is toltam egy tankkal a fél mapot :) Aztán bespawnolt maprestart után a repülőbe... azt se tudtam mit kell nyomni, főleg hogy joystickom sincs :D De egérrel is lehet egész jól repülni.
Persze a manőverezés nem olyan fasza. Inkább "letettem" a gépet az erdőben mielőtt lelőnek :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7034) Góliát válasza Petya2900XT (#7022) üzenetére


Góliát
senior tag

Dobsz majd egy infót a Preview-el, kapcsolatosan? :R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#7035) Locutus válasza oriic (#7032) üzenetére


Locutus
veterán

Bizony sniperelnek már most kurvakeményen. Ez ugye amiatt van, mert olyan a sebzése, mint a BFBC2-nek HC-ben. Állati gyorsan lehet ölni, és halni is. Sniperrel ha jól helyet találsz, halomra lőssz mindenkit. Egy ellensége van csak a snipernek, a megcsillanó fény a távcsövén. Úgy lehet megtalálni... (meg persze killcam is van).

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7036) Mukorka válasza Locutus (#7033) üzenetére


Mukorka
addikt

Van azért ott gazdagon kinti terep is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7037) Locutus válasza Mukorka (#7036) üzenetére


Locutus
veterán

De csak az első pár percben... ha nem full béna az attacker team, akkor a felszíni cuccokat pikkpakk beveszi.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7038) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

nem tudjátok? a origines felhasználó nevemet nem lehet valahol módosítani? Nem ezen a néven szeretnék a gémben lődözni:(

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7039) polonic válasza Mukorka (#7036) üzenetére


polonic
félisten

Mukorka!

Ez írta CatalystCreator a twitterén: "11.10 preview included the CAP within the package, so you didn't need to install anything separate."

(#7040) megint én


megint én
őstag

Sziasztok. Pár kérdés, mert a napi közel 1000 hszt nem olvaom el. Le lehet-e tölteni előrre a Beat-t, Igaz-e a pletyka, hogy holnap 14:00kor indul? Péntekre kivettem már egy szabit :D

(#7041) medvezsolt válasza megint én (#7040) üzenetére


medvezsolt
senior tag

szerintem ha délelöttös vagy, nyugodtan menj inkább be dolgozni, mert csak Péntek 17kor kezdődik. Twitteren írták.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7042) Laraxior válasza keIdor (#7010) üzenetére


Laraxior
titán

naná... aztán meglátom hogy érdemes-e 10k-t elkülöníteni neki :B
látom sikerült a HalfGod :) Gratula :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7043) megint én válasza medvezsolt (#7041) üzenetére


megint én
őstag

NE-NE-NE-NE-NE!!! :W :Y :W :Y :W :Y
Már egy hete szóltam hogy szabira megyek, rá vagyok gerjedve miinden porcikámmal, erre csúszik a BETA? Ne!!!

(#7044) Mukorka válasza Locutus (#7037) üzenetére


Mukorka
addikt

De aztán a végén ki is jön nem? Tehát a metrós rész a pálya közepe és a végén ismét a szabadban kell tolni az utcás/házas részen. Oké az már annyira nem nyílt terep mint az elején de szerintem Rush-hoz kiváló a pálya.

polonic: :R

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a lézerrel vakítás mekkora poén már. Csávó a csapatomból engem lézerezik, miközben meg próbálok vadászni.

Ez a barát kezelés kicsit gyászos. Azt írja szinkronizál az origin-el ahol kb 7 ember tolja beta-t, ehelyett csak gabipacit találja meg.Lol.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7046) Bati0501


Bati0501
őstag

Azt nagyon remélem,h a BC3-ban majd nem úgy csinálják meg,h ha már túllépted a sniper korlátozást,akkor egyszerűen meghalsz,hanem majd nem enged annak éledni.Ezzel esetleg nincs vkinek tapasztalata?

(#7047) Neró válasza oriic (#7045) üzenetére


Neró
őstag

A lámpa idegesítőbb. Na meg az is mikor van Team Kill aztán leszednek a csapatodból.

| www.diablohungary.hu

(#7048) Erdei88 válasza oriic (#7045) üzenetére


Erdei88
veterán

Majd ha a lámpával világítanak Rád, azt hogy fogod szeretni :D

(#7049) oriic válasza Erdei88 (#7048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már, simán kiszedtem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7050) Neró válasza oriic (#7049) üzenetére


Neró
őstag

Azt én is, de elég zavaró mikor koncsentáálsz és akkor kivilágítja a szemed. :D

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.