Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) Mukorka válasza func93 (#48596) üzenetére


Mukorka
addikt

tégy highra mindent és msaa is max 2x.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48602) Doki-HUN1978 válasza dilipok (#48599) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Jah, látom dilipok. :O :N

Mod: Biztos új még neki a fórum, élvezi a szellemi szabadságot. :D

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48603) sith7 válasza Erdei88 (#48565) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ezek a szerverek erre vannak kitalálva ...

Ha jobban belegondolsz, van egy átlagos játékos, aki mondjuk most kezdi a játékot, és imád repülőzni ... most neki mennyi esélye lesz, egy fullra húzott jet - es ellen ?

(#48604) Qbász válasza func93 (#48596) üzenetére


Qbász
aktív tag

HD5850-el én is mediumom tolom. Textúra high a többi médium. Persze sem ssao se hbao nincs bekapcsolva és élsimítás sincs. Fapados de ez van.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#48605) hajsza válasza Doki-HUN1978 (#48602) üzenetére


hajsza
aktív tag

Nem veszed észre, hogy legalább olyan bunkó stílusban írsz, mint ő?

Szerk.: sőt szerintem jobban. Ugyanis ő először arról beszélt, hogy mennyire undorítónak találja azokat, akik a metro pályán csapatmunka helyett csak robbanószeres fegyvereket használnak. Ha te például ténylegesen csapatmunkát végzel, ahogyan arról később írtál, akkor rád nem is vonatkozik az amit írt, ennek ellenére magadra vetted.

[ Szerkesztve ]

(#48606) dilipok válasza hajsza (#48605) üzenetére


dilipok
veterán

azt hiszem probaltam legalabb 2x nagyon is normalis hangnemben megkerni, hogy ne minositgessen, ennek ellenere, csak egy par pottyet bunko hsz-t kaptam :U kerlek javits ki, ha mashogy gondolod. De lathatoan csak write only uzemmodban kepes forumozni, ami eleve meggatolja az ertelmes parbeszed kialakulasat...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48607) Doki-HUN1978 válasza hajsza (#48605) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten"

Valóban, mivel én szeretem használni az m320-at pl.

Egyébként ajánlom figyelmedbe azt a hsz-t amiről itt írsz.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48608) hajsza válasza dilipok (#48606) üzenetére


hajsza
aktív tag

Visszaolvastam azokat a hozzászólásokat, valóban igazad van, kultúráltan hívtad fel erre a figyelmét. Az egyetlen, amit hiányolok az az, hogy a nem sokkal később beírt másik hozzászólással szemben, ami pedig szintén erős személyeskedést tartalmazott, nem tetted meg ugyanezt.

Szerk.: szórend javítás

[ Szerkesztve ]

(#48609) Doki-HUN1978 válasza hajsza (#48608) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ha már a személyeskedésnél tartunk, az én hsz-eim nem tartalmaznak annyi sértést ill. sértő jelzőt mint az övéi.

Valóban cinikus vagyok, némi személyeskedéssel, de nem keverem össze a szezont a fazonnal.

Ha még van észrevételed a hozzászólásaimmal kapcsolatban,amit közölni szeretnél, kérlek beszéljük meg privátban, ne szemeteljük tele a fórumot!
Kösz.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48610) dilipok válasza hajsza (#48608) üzenetére


dilipok
veterán

igazad van :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48611) func93 válasza Mukorka (#48601) üzenetére


func93
senior tag

Lőttem egy kis Gulf of Omant de ha high-medium-lowon is kiprobaltam és ugyanugy lemegy 50-60rol 5fps-re. :O

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48612) hajsza válasza Doki-HUN1978 (#48609) üzenetére


hajsza
aktív tag

Nem áll szándékomban ezen tovább rágódni, csak azért szóltam egyáltalán a témához, mert úgy láttam, hogy a vita kezdett teljesen értelmetlenné válni és eldurvulni. Ha mindenki lehiggad egy kicsit, az jót tesz a fórumtémának is.

(#48613) Mukorka válasza func93 (#48611) üzenetére


Mukorka
addikt

Gondolom nem dolgozik mással a vinyód amin a játék is van (pl torrent).

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48614) Doki-HUN1978 válasza hajsza (#48612) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ennek a vitának már a kezdetekor sem volt értelme...

Pap vs papné, Ati vs Nvidia , Intel Vs Amd szindróma.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48615) func93 válasza Mukorka (#48613) üzenetére


func93
senior tag

öö ha játszok az égatta vilagon minden kivan kapcsolva szal nem igazan.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#48616) Mukorka válasza func93 (#48615) üzenetére


Mukorka
addikt

Esetleg ha van rá mód tedd át másik vinyóra.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, félig off, de ezt ti ismertétek?

[link]

Live-Die-Respawn

(#48618) Xaels válasza ProEvoFan (#48580) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem szeretem ha valaki 3-4szer küld pihenőre ezekkel és csak is ezekkel, de a játékhoz hozzá tartozik max ha megunom akkor visszaadom. Én is ugyanúgy megkínálom a másikat RPG-vel ha kifogytam az ólomból vagy épp tankra vadászás közben kiugrik rám hogy ellőjön, akkor sem fogok azzal szórakozni, hogy "jujj de köcsi vagyok mert RPG-vel ütöm agyon", inkább ő mint én. De a Snipert is megkínálom rakétával ha messze van ahhoz, hogy a kis smg-vel vadásszam le.

De ennek ellenére ha valaki megnézi a BattleLog-om az látni fogja, hogy közel sem M320/RPG spammaléssel csinálom a statisztikámat. De te tudod, hogy játszom. Múltkor rendesen ledaráltuk azt a pár kört :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48619) #21346560 válasza oriic (#48617) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen! Neked új?

(#48620) orichalcos Szerintem a BF3 elődje is lehet ez. Sok dolog hasonló, mintha ez egy bétabéta lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48620) oriic válasza #21346560 (#48619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, sosem hallottam róla. :D Az összes többi BF játékot ismertem csak ezt nem.

Live-Die-Respawn

(#48621) Doki-HUN1978 válasza #21346560 (#48619) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez a BF2-nek valami mod-ja lehet, de még én sem láttam ezt.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48622) Winne


Winne
nagyúr

Uraim itt ki hogy áll hozzá a FOV állításhoz? Mekkorán használjátok és meddig van értelme növelni?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48623) boogie84 válasza Winne (#48622) üzenetére


boogie84
veterán

Mi az a FOV? :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48624) oriic válasza #21346560 (#48619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egy külön játék, nem beta, meg mod meg hasonló. Ahogy nézem csak Koreában jelent meg.

Nem csodálom hogy nem hallottam róla még.

Live-Die-Respawn

(#48625) Laraxior válasza boogie84 (#48623) üzenetére


Laraxior
titán

Field of View. Látószög. Van előnye és hátránya is... érdemes alapon hagyni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48626) sith7 válasza Winne (#48622) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem 90 - en van, és elég jól lehet vele látni

boogie84
Ez csak poén, ugye ? :B

(#48627) oriic válasza Winne (#48622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#48628) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Lenne egy rövid kérdésem, a már korábban a kedvencek közzé felvett szervert, hogy lehet a listából eltávolítani?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#48629) boogie84 válasza sith7 (#48626) üzenetére


boogie84
veterán

Így már tudom h miről van szó, sosem szoktam FOV-nak hívni. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48630) Laraxior válasza pendre54 (#48628) üzenetére


Laraxior
titán

jobb oldalt a szerver neve alatt kékben van az hogy favourite. Nah arra katt, ha fehér lesz akkor ügyes voltál, eltávolítottad.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48631) Winne


Winne
nagyúr

Érthető, megnézem akkor az alap 70-en, meg 90-en is teszek egy próbát, aztán meglátjuk. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48632) kutkut válasza NFL#13 (#48581) üzenetére


kutkut
addikt

Természetesen azt csak viccből írtam. :P:)) És hidd el, nekem se tetszik, amikor valaki csak annyit csinál, hogy metrón tolja le a lépcsőn az m320-at. De képzeld, tudok rá egy nagyon jó megoldást: nem megyek ilyen szerókra. :) Vannak ilyen szerók... ;) Ezért sem értem (értjük) a problémádat. :F

Meizu MX3 32GB

(#48633) gergo0328 válasza Winne (#48631) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én már az első meccsen át is állítottam maxra azaz 90-re. Sztem sokkal jobb, gyorsabb a játékmenet.

(#48634) sith7 válasza boogie84 (#48629) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#48635) Winne válasza gergo0328 (#48633) üzenetére


Winne
nagyúr

Most még nem tudom elképzelni, hogy hogyan lesz nagyobb látóterem, de mindenképpen kipróbálom. Mediumra raktam mindent, hogy inkább fusson rendesen, élsimítások 2*-en, 1680*1050-es felbontáson.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48636) polonic válasza Winne (#48635) üzenetére


polonic
félisten

Ha azt írod, hogy inkább fusson, akkor nem kell mind a kettő élsimítás.

Az msaa-t lődd ki, csak az alatta lévő legyen bekapcsolva, az az fxaa. Ezzel is nyersz fps-t.

(#48637) maskimx válasza Winne (#48635) üzenetére


maskimx
őstag

Hogy nem tudod elképzelni? Nagyobb látószög = nagyobb látótér, elég egyszerű :)

www.tacticalgamer.com

(#48638) Winne válasza polonic (#48636) üzenetére


Winne
nagyúr

Oks, este tesztelem, ha hazaérek. Ami alul van HBAO és SSAO (ha jól emlékszem a rövidítésekre) mennyi számít kinézetben és fps-ben vajon? :)

@(#48637) maskimx: csak látnom kell a saját szememmel, ennyit. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48639) ProciVettel válasza Winne (#48638) üzenetére


ProciVettel
tag

FPS-ben elég sokat.

[ Szerkesztve ]

(#48640) oriic válasza Winne (#48638) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az linket nézted amit linkeltem?

Live-Die-Respawn

(#48641) Winne válasza oriic (#48640) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48642) creedszl


creedszl
aktív tag

rájöttem hogy jobb ha lefoglalom magam valami értelmessel pályaöltés közben meg a 45mp holtsávban...olvasok:D

Hulligaaan

(#48643) NFL#13 válasza kutkut (#48632) üzenetére


NFL#13
tag

Nem is az lett volna a lényeg ,hogy ki milyen fegyvert használjon és ki milyen szerverre járjon játszani.
Az egész ezzel indult.
Csak szépen továbbsiklott mindenki felette és nem értette meg , hogy mit is akarok mondani. Azért írtam le amit ,hogy felhomályosítsam eme remek embert, hogy pont fordítva van ahogy azt ő gondolja(a fegyverek korlátozásának hiány való a noob-oknak nem a fegyverek korlátozása"). Ezért leírtam ,hogy miért is van így és milyen nagy játékos is aki ezt használja . Ennyi. Aki meg magára vette, az meg pont azért tette ,mert teljes mértékben illik rá a leírás.
Gondolok itt a két személyeskedő "cimborámra".
Én tényeket írtam le ,és leírom bármikor, bárhova...
Következésképpen én sem játszom olyan szerveren (metro vagy kisebb mapok), ahol ez megengedett, de attól még tudom ,hogy kik használják ezt és ,hogy mennyi tudást igényel.

[ Szerkesztve ]

(#48644) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez volt már? :N
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#48645) spilbi


spilbi
tag

Sziasztok!
Biztos rosszkor, rossz helyen teszem fel a kérdést, azt a kérdést amit nyilván ezren korábban megkérdeztek és amire nincs sablon válasz. Szóval, hogy futhat-e a játék a gépemen? A minimum követelményeket szerintem túllépem.
Igazából mivel nincs demo, nincs beta, és a játékot vásárlás előtt kipróbálnám, ezért "kölcsönvettem" a "haveromtól", akinek a neve T-vel kezdődik és Orrent-re végződik. Single-player van csak rajta ami teljesen hidegen hagy, csak a multi része érdekel, de mégis láthatom, hogy fut a gépemen. És az a helyzet, hogy nem úgy ahogy vártam. Nem high beállításokat akarok, csak legalább low-on legyen valami multiplayerhez használható mennyiségű FPS. De nincs (akad a kép, a hang).
És a kérdésem igazából az, hogy én k*rhattam el valamit valahol, vagy a verzió amit kölcsönkaptam szar, vagy ettől a géptől valóban ne várjam el, hogy menni fog.

- Intel Celereon E3400 dual core 2.6 Ghz
- 8 GB Ram (2x4 DC)
- Sapphire 5670 1 GB DDR5
- Win7 Home Premium 64 bit (korát tekintve 1 hetes op.-rendszer)

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#48646) Gulyopapa válasza spilbi (#48645) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Így első ránézésre a proci kibaszott gyengus ... a VGA sem egy erőgép ... low beállításokkal talán elfut majd ...

(#48647) H.Ezredes válasza #21346560 (#48558) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez jó :))

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48648) Bazzzs válasza spilbi (#48645) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Haveromnak egy kicsivel erősebb gépe van (AMD Athlon II X2 250 CPU és 9800GT VGA), nála 800*600-as felbontáson, valamint teljesen low részletesség és kikapcsolt szűrők mellett fut a játék multiplayer módban 20-30 fps körül. A ram mennyiséged még sok is hozzá, viszont sajnos a géped többi része szerintem kevés :( Kellene egy erősebb processzor és egy videókártya.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#48649) spilbi válasza Gulyopapa (#48646) üzenetére


spilbi
tag

Hát igen. Ezt már mondták, hogy "low"-n talán, csak ugye amikor multiban a a 64 player elkezdi püfölni egymást akkor emészti a játék gondolom a legtöbbet, oda kell az erő...

(#48650) dilipok válasza spilbi (#48645) üzenetére


dilipok
veterán

ott a gep a bunos. Mind a proci, mind a VGA nagyon sovany sajnos. Nem sok remenyt fuznek hozza :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.