Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48251) TTomax válasza Xaels (#48248) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nézd,most szolgáltatót nem cserélhetek it UK-ban mert "főnök magas a pingem". Nem tudok mit tenni sávszél megvan elhajtanak a francba... hovatovább nem szoktam conquestre menni pont-e miatt,klánból is kiléptem ... tdm és kész.. sajnos amit írtál nálam néha előjön... próbálok fair módon játszani még tdmen is...nem csalok,soha nem tenném,bár nagyon sok csalót látok aki pofátlanul nyomja,és hát én sem vagyok hülye,sajnos ez az online játékok rákfenéje... :(

(#48249) boogie84
Ez pontosan így van ahogy írod,teljesen egyetértek! :R

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48252) kutkut válasza boogie84 (#48249) üzenetére


kutkut
addikt

Azért azt is vedd hozzá, hogy OK, hogy a 16 emberből kéne 1-2 javelines, de ki legyen az? :) Pubon nincs kommunikáció, ki legyen tank közelében rohangálós rpg-s, ki hátrébbról javelinezős. Persze ott a chatablak és azért nem egyszer láttam, hogy ott kértek soflamot, javelint, általában jött is a segítség. :K

Meizu MX3 32GB

(#48253) maskimx válasza boogie84 (#48249) üzenetére


maskimx
őstag

Erre valók a barátok, velük kell menni játszani és akkor lesz csapatmunka.

www.tacticalgamer.com

(#48254) boogie84 válasza kutkut (#48252) üzenetére


boogie84
veterán

Kapizsgálod a dolgot! Erre kellene rájönniük az embereknek hogy milyen szituban mi az ami kell! Soha, de soha nem tolom végig a játékot egy class-al! Ha kell viszek javelint, vagy javítom a tankot, ha jelölni kell, vagy terület védés gyalogosok ellen akk megyek sniperrel, ha meg kis terület (pl bazár, metro [rush]) akkor medic.
Így röviden... Egy szó mint száz, nagyon szar mikor egyedül vagy a pályán egy csapat ellen.

(#48253) maskimx: Ha mindig tudnék velük játszani, akkor mindannyian milliomosok lennénk, nem dolgoznánk, és akkor mindig mindenki ráérne. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48255) dilipok válasza TTomax (#48251) üzenetére


dilipok
veterán

ami itt a UKben megy netszolgatas cimen az kb a vicc kategoriaba esik...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48256) bul07 válasza Xaels (#48244) üzenetére


bul07
nagyúr

70+ ping, a múltkor TDM-en az ellenséges csapatnál volt egy játékos 400+ pingel de ő vezette a másik oldalon a listát ilyen 60/10 aránnyal , de hogy ez hogy lehetett mert az gondolná az ember hogy majd fél másodperc azért már jelentősen rontaná a teljesítményét

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48257) Xaels válasza bul07 (#48256) üzenetére


Xaels
félisten

Az ő teljesítményét nem rontja, pont ellenkezőleg. Mivel az ő találatait később kapja meg a szerver ezért ő sokakat úgy lőtt el valószínűleg, hogy azok már úgy hitték fedezék mögött vannak mert később kapták meg a "halott vagy" utasítást a szervertől, fordítva ugye nem ez a helyzet. Nem 1 játékban találkoztam olyannal, hogy voltak akik szándékosan laggoltatták magukat :(((

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48258) TTomax válasza dilipok (#48255) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát igen van a BT meg a Virgin és kész... de sokszor bérel a Virgin a BT-töl szal tökmindegy.. a Virgin saját hálózata még elmegy,igaz nem olcsó... A BT az egy nagy rakás....
(#48257) Xaels
Lehet tévedek de szerintem rontja az övét is ha olyan helyre lövöldöz ahol már nincsenek.. volt alkalmam mobil nettel játszani ott volt ilyen 3-500-as a ping... :U

(#48259) maskimx
Szerintem meg túlságosan is épít a játék a csapatra...persze ez hatalmas élményt ad annak a csapatnak aki a TS-en együtt megy... de nagyon hervasztó tud lenni ha túloldalon éppen te vagy egy láma csapatban akik össze-vissza futkorásznak rambót játszva...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48259) maskimx válasza boogie84 (#48254) üzenetére


maskimx
őstag

Nem feltétlenül RL barátokra gondoltam. Ha játszol egy szerveren és találsz valakit, akit hozzád hasonlóan érdekel a csapatmunka, azt vedd föl a battlelogos barát listádra. Egy idő után lesz ott elég ismerősöd, hogy bármikor találj valakit, aki épp online van és játszik.

Vagy játssz olyan szervereken, ahol a csapatmunkán van a hangsúly. Pl. Itt :)
A kicsit magas ping csak addig zavaró, amíg rá nem érzel a szoros csapatjátékra és a TS-en biztosított automatikus squad voipra.

A lényeg az, hogy nem kötelező egyedül játszani, van rá több megoldás is.

www.tacticalgamer.com

(#48260) Xaels válasza TTomax (#48258) üzenetére


Xaels
félisten

Nem-nem. Mert a hitregisztrációt a játékos gépe végzi. Ha ő ott lát valakit és hiteli akkor az regisztrálva van amit ugye késve bár de elküld a szervernek és pont ez a késés az ami okozza a fedezék mögötti halált.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48261) dilipok válasza TTomax (#48258) üzenetére


dilipok
veterán

nekem mondjuk egy eve bt infinity van. Ezzel meg vagyok elegedve. Elotte sima BT volt, na hat az egy szanalom... Az a baj, hogy a virgin kabel meg nagyon nem mindenhol van londonban...

Mondjuk a multkor volt azon ritka esetek egyike, amikor nekem innen jobb pingem volt, mint az otthoni haveroknak (de ez is csak azert, mert UK szerveren jatszottunk :DDD ) minden mas jateknal altalaban magyar szerveren jatszunk, oda meg meg ezzel a nettel is 30+ a pingem legjobb esetben is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48262) TTomax válasza Xaels (#48260) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez okay,de amikor ilyen magas pinged van akkor általában laggolsz is mint az állat... mozogni alig bírsz,egyszer itt vagy egyszer már amott...borzalmas... :(

(#48261) dilipok
Nohh hát igen ez a baj a virginnel,nem mindenhol van... egyébként az a jobb,bár a 30megás nethez van pofájuk egy megás feltöltést adni...

(#48263) Xaels
Apropó frosbite... miért nem dinamikus az ég?Azonnal kiszúrtam...meg a víz minősége (már ahol van) is elég hervasztó, szoktam néha úszni amikor trükkös akarok lenni hááát... láttam már szebbet is :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48263) Xaels válasza TTomax (#48262) üzenetére


Xaels
félisten

Más játékoknál igen, de ott 150-nél már halál néha. A FrostBite próbálja ezt kiegyenlíteni így folyamatossá tenni a játékmenetet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48264) TTomax


TTomax
nagyúr

Jut eszembe már nem tudok szerkeszteni.. a játék támogatja a dolbyt ha jól látom igaz?Nekem az szebben szól mit a virti 7.1 a fülesben... de vannak hangok amiket hiányolok... pl amikor szalad valaki mögöttem,nem nagyon hallom hogy lihegne... na meg amikor felakad egy hang azt imádom,kedvencem a felakadó rpg hang,vagy a mortar hangja... egy 5000tickettes tdm elején imádni való... általában mondjuk halál után eltűnik...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48265) Xaels válasza TTomax (#48264) üzenetére


Xaels
félisten

Apropó frosbite... miért nem dinamikus az ég?Azonnal kiszúrtam...meg a víz minősége (már ahol van) is elég hervasztó, szoktam néha úszni amikor trükkös akarok lenni hááát... láttam már szebbet is - nagyon egyszerű. Így is elég részletes és hardverigényes a játék, képzeld el mi lenne akkor ha a felhők is mozognának az égen illetve némelyik pályán ahol az egyik csapat anyahajóról indul, ott a víz még részletesebb megvalósítása mennyire kivégezné a hardvereket mert elég nagy felületre kéne számoljanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48266) TTomax válasza Xaels (#48265) üzenetére


TTomax
nagyúr

No igen valami ilyesmire gondoltam én is,de azért lehetett volna tesszelálni a vizet ami persze kikapcsolható lehetne így a fene nagy DX11 idején...na mindegy ez csak az én marhaságom,mert más biztosan nem a vizet fogja nézegetni egy TDM-en... :DDD
Más...
Adjatok már tippet a repair torch-os killt hogyan gyűjthetném be,illetve bobcattal hogy tudok valakit elütni amikor a gyalogos gyorsabban szalad... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48267) maskimx válasza TTomax (#48266) üzenetére


maskimx
őstag

Kettő is van, egyikhez egy gyalogost kell kinyírni repair torch-al, másikhoz járművet. Előbbi a nehezebb, csak találni kell egy önfeledten kempelő snipert :)
Jármű az könnyű, mivel minden ellenséges cucc annak minősül, Mav, soflam, spawn beacon, tugs, ilyenek.

www.tacticalgamer.com

(#48268) ForexGuru válasza maskimx (#48267) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

elég durva problémái vannak... :DDD

(#48269) ProciVettel válasza TTomax (#48266) üzenetére


ProciVettel
tag

A víz sztem is ramaty az ég hát ott meg simán mozoghatnának a felhők úgyis magas az FPS sokat nem venne le.

repair-hoz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#48270) bul07 válasza Xaels (#48257) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen én is szándékosságra gondoltam

Ha már a meg jelenintésről meg a hang bugokról volt szó
Már régebben is kérdeztem nincs megoldás ara a bugra hogy néha mintha láthatatlan fal lenne előttem és csak hátrálás után tudok tovább menni
Nagyon kezd zavarni főleg összelövések után van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48271) pohár válasza ProciVettel (#48269) üzenetére


pohár
félisten

akkor nézegesd a vizet és az eget akkor :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48272) janihunk


janihunk
senior tag

Mi ez az új hibajelenség? Ma már 2x fordult elő hogy játszok és egyszer csak el kezd tölteni a vinyó mint állat és vagy újraindítás gomb vagy várok fé órát és kitudok lépni win-be. Ha kilép azt írja a feladat kezelő hogy a firefox nem válaszol és hogy a firefox eszi a vinyót. Próbáltam IE10-el is és ugyan ez.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48273) ProciVettel válasza pohár (#48271) üzenetére


ProciVettel
tag

...

(#48274) Xaels válasza ProciVettel (#48269) üzenetére


Xaels
félisten

Egy mozgó felhő nagyon sok fps-t elvenne mert relatív füst és sok részecskét kéne mozgatni a gépnek illetve akkor az árnyék amit vet is plusz erőforrás igény. Az fps meg annyira nem magas, hogy az emberek ilyeneken élvezkedjenek.

(#48272) janihunk: ez inkább HDD hibának hangzik. Futtass rajta egy tesztet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48275) janihunk válasza Xaels (#48274) üzenetére


janihunk
senior tag

Sosem csináltam még, mivel kell? Sentinel? Vinyó 1 éves hitachi.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48276) maskimx válasza ProciVettel (#48269) üzenetére


maskimx
őstag

Persze meg madárrajok amik berepülhetnek a hajtóműbe, meg cápák a szépen fodrozódó tengerben. Meg ha már, akkor a homokot is lehessen lapátolni, abból építeni barikádot...
:U

www.tacticalgamer.com

(#48277) Xaels válasza janihunk (#48275) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk igen. Nézd meg a tápcsatlakozóját is, nem e mozdult el. Haveromnak kontaktos volt a molex-e és néha a rezonancia miatt kiakadt a vinyója és kivágta a játék. Azóta új ház és táp mellett elmúlt a gondja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48278) mackosajt válasza maskimx (#48276) üzenetére


mackosajt
addikt

Jó. hogy belinkelted ide a settings editort.
Meg hogy beszéltetek a beállításokról. Most már ha véletlen megint együtt heliznénk, látni fogom én is, mire lövöldözöl a távolból. :))
Eddig csak pislogtam sokszor, hogy mi a fenét lö ez a Bufi! :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#48279) TTomax válasza ProciVettel (#48269) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48280) ProciVettel válasza maskimx (#48276) üzenetére


ProciVettel
tag

Jaj istenem ennyire nem kell berágni.. amennyire részletes lett a game egykét helyen ez igazán belefért volna.. elég sok játékban mozognak a felhők nem azt mondtam, hogy 200km-s szél fujja öket. Ez nem akkora ördöngösség. Részemről lezártam. Máskor nem írom le a véleményem. :)

(#48281) Xaels válasza ProciVettel (#48280) üzenetére


Xaels
félisten

Igen de azokban a játékokban nem lehet "átrepülni rajtuk" és nem kötelező őket részecskékből felépíteni. Itt meg a többi részlet mellett baromi sok kritika lett volna egy natúr 2D-s effect és ocsmány is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48282) ProciVettel válasza Xaels (#48281) üzenetére


ProciVettel
tag

Ezt már megértem, hogyha érvekkel alátámasszák, nem fikáznak egyből.
Köszi :R

(#48283) maskimx válasza ProciVettel (#48282) üzenetére


maskimx
őstag

Ha felhőkön szeretnél átrepülni, akkor ezt a "játékot" vedd meg, vagy majd az Arma3-at, ha megjelenik.
Nem fikázok, de az ilyen és ehhez hasonló vélemények mindig oda lyukadnak ki, hogy semmi sem elég. Ha lenne felhő, akkor azt szeretnéd, hogy dinamikus árnyékot vessen. Ha lenne szép víz, akkor búvárkodni akarnál. Ha azt lehetne, akkor meg tengeralattjáró kéne.
És ha ez mind megvolna, akkor meg a rendszerkövetelmények olvasásánál lohadna le a mosoly az arcodról.

Valahol meg kell húzni a határt a játék optimalizálása során, és általában az említett elemek kapnak kevesebb részletet, hogy a fontosabb dolgokra több erőforrás maradjon.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#48284) Laraxior válasza maskimx (#48283) üzenetére


Laraxior
titán

Crysis-nál minden szép és jó volt anno... tengerben rákok, ha nagyon kiúsztál jött a cápa, rombolhatóság, fű, fák, ég blabla... Oda meg gép nem volt alá. Magyar embernek minden baj... Az is ha van és az is ha nincs :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48285) janihunk válasza Xaels (#48277) üzenetére


janihunk
senior tag

Most volt gép takarítás és más játéknál nincs ilyen baj. Na mind1 majd csak befejezi.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48286) ProciVettel válasza maskimx (#48283) üzenetére


ProciVettel
tag

A singleben átlehet repülni a felhökön. :DDD Ha megvettem természetesen maradok ennél a játéknál, de kösz. :) A többi meg hülyeség semmi ilyen ökörségből nem kérnék.. :))

[ Szerkesztve ]

(#48287) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Újra raktam a gépet, most már win8 van fent és C helyett másik hdd-re pakoltam a bf3-at. A punkbuster-t sikerült frissíteni stb., most már nem dob ki. Viszont visszaállt oroszra az egész. Ha angolosítani szeretném akkor újra kell az egész nyelvi részét csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#48288) ProciVettel válasza Zoli1222 (#48287) üzenetére


ProciVettel
tag

Szépen fut 8ason is a játék?

[ Szerkesztve ]

(#48289) Zoli1222 válasza ProciVettel (#48288) üzenetére


Zoli1222
őstag

Passz... nem megy a battlelog :(

(#48290) Zoli1222 válasza ProciVettel (#48288) üzenetére


Zoli1222
őstag

Megy rendesen!

Ui.: angolosítás... done! :)

(#48291) Neoteric válasza Zoli1222 (#48290) üzenetére


Neoteric
addikt

Gondoltuk h megy, de Win7hez képest? :U :D

Cybertrone: miért ne? :o gondolom azért van új OS, mert mindent tud amit az előző, plusz még dolgokat, amik miatt el lehet majd adni.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#48292) Cybertrone válasza Neoteric (#48291) üzenetére


Cybertrone
veterán

Miert futna jobban egy probaverzios oprendszeren... max szarabbul...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#48293) Mythsardan válasza ProciVettel (#48288) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Válasz

(#48291) Neoteric

Szebben megy, nálam +40 fps-t produkál

(#48292) Cybertrone

Pedig nálam Windows 8 Developer Preview-en jobban fut mint Windows 7 Ultimate Service Pack 1-en

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48294) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

Lehet hogy a hd4770 512mb-os karimat cserelnem hd7770 1gb-ra.

Mekkora lenne a teljesitmeny novekedes a jelenlegi 8gb ram es E8400 (3,6Ghz) tarsasagaban? Elsosorban a BF3 erdekel.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#48295) sith7 válasza Mythsardan (#48293) üzenetére


sith7
nagyúr

Az oprendszertől van +40 Fps - ed ? :U

(#48296) janihunk


janihunk
senior tag

Kb ugyan úgy fut Win8 CP-n mint Win7 SP1-en. Nálam 2-3fps+ van csak.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48297) Mythsardan válasza sith7 (#48295) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Talán egy kicsit rásegít az is, hogy szarabb hdd-n van a windows 7, de amúgy igen, tényleg gyorsabb lett a windows 8, csak a metro ui-t ne erőltetnék, erről jut eszembe ez a kis videó ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48298) boogie84 válasza Mythsardan (#48293) üzenetére


boogie84
veterán

+40 FPS :DDD
A videokártya gyártók vajon miért nem sürgették jobban a Microsoftot? :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48299) sith7 válasza Mythsardan (#48297) üzenetére


sith7
nagyúr

Háááát nem tudom ... nem trollkodni szeretnék, de ez a +40 fps kicsit sok ...
Nem lehet, hogy más drivert is tettél fel a vga - hoz ?
Ugyanazok a game video beállításai, mint win 7 alatt ? :B

(#48300) Laraxior válasza boogie84 (#48298) üzenetére


Laraxior
titán

Win 8 mellé jár egy második VGA, kinek milyen van, ugyanolyan. CF, SLi :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.