Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49101) Neoteric válasza #21346560 (#49077) üzenetére


Neoteric
addikt

Ésszel kell menni a tankkal is, nem csak berongyolni vele a pont közepére, hogy aztán egyet balra, egyet jobbra lövéssel kitakarítsd a környéket.

Civilization5-öt meg aztán tényleg egy lapon lehet említeni a Battlefielddel.. :o

PSN: ne0teric_sAN

(#49102) kutkut válasza boogie84 (#49100) üzenetére


kutkut
addikt

Lol. :F Nem linkeltem semmit. :R

Meizu MX3 32GB

(#49103) ProciVettel


ProciVettel
tag

lol 2x kilövik a tartályt oszt bad luck csodás a kis ugrás is ugyanugy leveszi életett :W

(#49104) RockHaRD


RockHaRD
addikt

én se értem a tankos sírásokat... Mukorka tudja bizonyítani, h tegnap karkandon egy beakadt LAV-ot 3-an próbáltunk szét rpg-zni, és 5. találatra robbant fel, pedig hátulról, és oldalról kapta a találatokat, és nem javították közben :F

tegnap óta csak tátott szájjal olvasom ezt a fórumot, és a fejemet fogom a sok sírós hsz-től... MG36-ot lenerfelték? Húha, akkora op fegyver volt, h mindenképp számítani lehetett rá... pecheneg szintén. Minden pályán a fél csapat bipodos mg36-tal, meg pecsenyével kempelt mindenhol... usas is hálistennek, h rángat felfelé, meg picivel gyengébb lett (bár még így is gyilkos állat), meg a gl is gyengébb, plussz ami még fontosabb, jóval lassabban tölti újra az ammo packból, így meggátolja (valamilyen szinten) a gl spammelést (pl metron)...

mindenki csak azért sír, mert elvették a kedvenc overpowered fegyójának az előnyét, és meg kell tanulni játszani valamivel, amivel ugyanannyi esélye van, mint a másiknak

(#49105) boogie84 válasza kutkut (#49102) üzenetére


boogie84
veterán

Ooops, akk lehet h van valamim a gépen. :((( Köszi!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49106) Stunts666 válasza RockHaRD (#49104) üzenetére


Stunts666
őstag

Teljes mértékben igazad van. Szinesedik legalább a fegyverek használata.

Egy kérdés:
A Famas eddig is ennyire rántotta fel az orrát? Vagy csak én játszottam vele nagyon keveset?

(#49107) RockHaRD válasza Stunts666 (#49106) üzenetére


RockHaRD
addikt

rántotta az eléggé eddig is, csak cq-ra volt használható (sztem), távolra szigorúan csak pötyögve, de nem vagyok nagy mestere, minden fegyóval csak 350 killig játszom :D

szerk.: changelog-ba keress rá a famas szóra, és leírják, h hozzá nyúltak-e

[ Szerkesztve ]

(#49108) Mukorka válasza RockHaRD (#49104) üzenetére


Mukorka
addikt

:R Agreed

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49109) ProEvoFan válasza RockHaRD (#49107) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig a fegyverek "kimaxolásához" 500 kill kell, mert ezután kapsz még 1 dögcédulát ;)

(#49104) G^zC^mp€r
Amit mondasz azzal semmi baj nincs.De akkor ha tankkal icipicit az ember mellé lövök, akkor ne csak megsebezze, hanem szakítsa darabokra.

[ Szerkesztve ]

(#49110) kmisi99


kmisi99
addikt

Fura hogy gyengítették a tankot de én a patch óta még tankot sebezni nem tudtam hiába küldtem pofán rakétával még csak a találatjelző X se volt.

Egyébként eddig nincs problémám a patchel. Szerintem volt értelme gyengíteni a túl jó fegyókat mert a készítők is azt akarták hogy azért van csomó fegyver a játékban hogy mindet előszeretettel használják.

[ Szerkesztve ]

(#49111) M3oH válasza RockHaRD (#49104) üzenetére


M3oH
addikt

Igy van. Bar en csak funbol jatszom, ha van 1-2oram es epp van hozza kedvem. Valtoztak a dolgok, majd megszokjuk, aztan jon a kov. patch es ott is lesz nem tetszo dolog.

ProEvoFun: Igaz, de az utolso cuccot megkapod 350nel :)

(#49112) haly válasza zack (#49019) üzenetére


haly
őstag

Kár volt feljönni erre a sz@r fórumra. Tényleg nem tudom sokszor miért is olvasom. Zack-ig bírtam... NEM KELL SÍRNI!!! Nézzétek csak meg, hogy miket változtattak. Megsúgom az M16A3-hoz egy fikarcnyit se nyúltak hozzá... ,,M16A3: Nincs változtatás. Az M16 (mind az A3 és A4) jól kialakított, stabil tüzelő platform magas tűzgyorsasággal, ami relatív kontrollálható.'' Pár ember nézegesse már meg a listát, mielőtt minden hülyeségért az új patchet okolják! katt
Én nem tudom az előzményeket, hogy a fórumban kik sírtak, és kik miatt lett ez a patch, de szerintem nem annyira tragikus, mint amennyire sok ember itt leírja. Tegnap 1 órát tudtam csak kipróbálni, majd ma is megnézem (tankra, helire vagyok kíváncsi). Ezzel nem akartam senkit sem megbántani, ha sikerült, akkor elnézést kérek, de sajnos idegesítő, hogy pár ember olyan dolgok miatt háborog, amihez hozzá sem nyúltak... peace

(#49113) busman válasza haly (#49112) üzenetére


busman
addikt

Szar a fórum ,lehet tipizni....
Mindenki szabadon leírhatja a véleményét....ezért van nem?

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49114) haly válasza busman (#49113) üzenetére


haly
őstag

Én is pont ezt csináltam.. vagy nem?

(#49115) RockHaRD válasza ProEvoFan (#49109) üzenetére


RockHaRD
addikt

tudom, h 500 kill kell a dogtag-hez, de engem nem azok igazából nem érdekelnek :B én csak annyit szeretnék, h minden nyitva legyen, ami használható a játékban.

(#49112) haly amit írsz ,azzal nem is lenne semmi baj, kivéve az első mondatot, mert az ország legjobb IT fórumát szarozod pár ember nyavajgása miatt :F

[ Szerkesztve ]

(#49116) haly válasza RockHaRD (#49115) üzenetére


haly
őstag

Sajnálom... az emberek képezik a fórumot, és sajnos, ha az emberek ilyenek, akkor bezony a fórum színvonala is olyan lesz, amilyen. Kb 200-250 komment szól a patch-ről, és nyavalygásról. Csak ezt szerettem volna szóvá tenni. :U

Helyesbítek. Fórum helyett, inkább a Bf3 topicjára céloztam...

[ Szerkesztve ]

(#49117) cellpeti válasza haly (#49112) üzenetére


cellpeti
veterán

fegyverekkel nekem sincs semmi bajom, de az megint más, hogy mit írnak bele, meg mit tettek velük.(ezt most arra írom, hogy lehet odaírja, hogy nem nyúlt hozzá, közbe meg mégis)

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49118) hajsza válasza haly (#49112) üzenetére


hajsza
aktív tag

Hogy milyen a patch arról még nem tudok nyilatkozni, mert tegnap kb. 20 percet tudtam a játékkal foglalkozni. Egyvalamire viszont szeretném felhívni a figyelmet: nem feltétlenül csak azt változik egy programban, amit a dokumentációban leírnak. Magam is programozó vagyok és van egy olyan ránk vonatkozó mondás, ami szerintem nagyon igaz. Úgy szól, hogy "real programmers don't do paperwork", vagyis egy igazi programozó nem végez papírmunkát. Ha pedig utólag mégis meg kell csinálnia, akkor szinte biztos, hogy valamit kifelejt belőle, akár lustaságból, akár feledékenységből.

Szerk.: látom Cellpeti is pont ugyanerre gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#49119) #21346560 válasza Neoteric (#49101) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem szoktam berongyolni tankkal sehova, ésszel szoktam játszani, nem hiszem hogy egyébként lenne tankkal majd' 5000 killem, ha csak úgy berongyoltam volna eddig is...
De nagyon érdekes hogy 1 rpg seggbe a reactive armoros tankot most 29%-ra szedi...

(#49104) G^zC^mp€r Nem LAV-ról volt szó! TANK-ról!

De mint említettem, hagyjuk a dolgot, így jártam, nem tetszik, nem játszom vele.... végre nem hajnali 3-kor fekszem le....

Jah és még 1 apró dolog a "javítással" kapcsolatban!

"A lézeresen irányított rakétákat ezentúl flare-el el lehet kerülni."

Ez aztán tényleg hab a tortán.. sok köze van hozzá... csak kisírták maguknak a lúzerek, akiket heliből-jetből kiszedegettek "lézerrel"....

[ Szerkesztve ]

(#49120) Viper26 válasza kristofsk8 (#49087) üzenetére


Viper26
nagyúr

60 - 120 FPS között, pályafüggő (1920x1080, high beállítás)

iPhone 14 | FR955

(#49121) janihunk


janihunk
senior tag

Valahogy olyan érzésem van ha én ülök a tank ban akkor 2-3 lövéstől vége, de ha én lövök tankot 4 is kevés. Ilyenkor mi van?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#49122) kovsol válasza janihunk (#49121) üzenetére


kovsol
titán

user error ;]

May the Force be with you!

(#49123) Zoli1222 válasza janihunk (#49121) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tegnap caspianon általában 2 lövés elég volt a tank megsemmisítésére, a korábbi 4-5-tel szemben, ami max csak disable-re volt elég... Ja és a heliknek is bőven elég 1 lövedék a főágyúból...

Csak, h ne csak sírás legyen. Az mg36 lengyengítésén kívül nekem, csak pozitív tapasztalataim vannak... Gyorsan váltaottam is M27-IAR-ra...Nagyon adja! :K Biztos csak bemesélem magamnak, de sokkal folyamatosabb a játék is. Nem szerettem idáig tankozni..., idáig... Heliben gunnerkodni pedig, kész felüdülés... :o :D

[ Szerkesztve ]

(#49124) RockHaRD válasza #21346560 (#49119) üzenetére


RockHaRD
addikt

a LAV erősebb lenne mint egy Tank? :U

(#49125) Laraxior válasza RockHaRD (#49124) üzenetére


Laraxior
titán

:K Sima LAV 6-os lövés, és a páncéltörőből is 6 lövés folyamatosan. Reactive armoros tankot hazavágja... igaz utána javítani kell, de lenyomja a tankot. Patch előtti állapot. Azóta még nem ültem járműben

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#49126) aAron_ válasza #21346560 (#49119) üzenetére


aAron_
őstag

Már írtam, h valószínüleg a flares a gyakorlatban mégsem háritja el a javelint. Ha valaki az ellenkezőjét tapasztalta cáfoljon meg.

What is your ikigai?

(#49127) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok!!
Egy olyan problémában szeretném a segítségeteket kérni hogy frissen felrakott BTF3 egyet frissít (1,8gigás frissítés) akkor be tölt a játék de a betöltés után semmi más nincs csak a sötét képernyő...Mi lehet a baj?
Előre is köszi a válaszokat.

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#49128) CarajoEsp válasza Centaurus (#49127) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ha orosz verziod van, akkor elso hsz.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#49129) oriic válasza Centaurus (#49127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Első hsz végébe tetettem be egy linket, meg egy leírást is, ott megtalálod a szükséges cuccokat. :)

Live-Die-Respawn

(#49130) boogie84 válasza RockHaRD (#49124) üzenetére


boogie84
veterán

Hivatalosan nem az hisz a neve LAV-25 Light Armored Vehicle.
Játékban meg már láttunk pár furcsa dolgot, ami nem felel meg a valóságnak.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49131) Centaurus válasza oriic (#49129) üzenetére


Centaurus
tag

Köszi a tippet:D:D:D:D:D

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#49132) Centaurus


Centaurus
tag

Köszi így már jóóó is:D:D:D

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#49133) Mukorka


Mukorka
addikt

Van már új infó a news menüpont alatt , ott várják a visszajelzéseket a patchel kapcsolatban.
Szerintem a következő dlc-vel együtt jön majd az is ....

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49134) ProciVettel


ProciVettel
tag

[link]

Bal felső sarok patch óta már 2x előjött. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#49135) Xaels válasza aAron_ (#49126) üzenetére


Xaels
félisten

A Javelin-t tényleg nem. Minket is leszedtek vele pedig 2 flaret is eltoltunk 2-3 mp-el a becsapódás előtt.

Viszont a tank Guided Shell-jét igen.

(#49133) Mukorka: biztos lesznek még javítások. BC2 is kapott még frissítést nem sokkal BF3 előtt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49136) Mythsardan válasza haly (#49116) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

"Kb 200-250 komment szól a patch-ről"

49136 hozzászólásból tényleg nagyon sok az a 200-250 :W

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#49137) RockHaRD válasza Mythsardan (#49136) üzenetére


RockHaRD
addikt

inkább azt kell nézni, h a patch óta kijött 300 kommentből 260... :U

(#49134) ProciVettel ezt mi is észrevetük, és betudtuk mesterségespixelhibának :DDD

(#49138) kutkut


kutkut
addikt

Az RPK-74M tényleg kapott egy 200-as tárat??? :Y Most néztem... És ugyanolyan a tár, ugyanolyan gyors a tárcsere. :C Bár, szór, mint a fene, de bipoddal csak fölfele húz. Amit még észrevettem, hogy az M27-IAR alapon jobbra húz, (mint pl az M16A3, csak nagyobb szórással), bipoddal balra... :F

Meizu MX3 32GB

(#49139) Mukorka válasza Xaels (#49135) üzenetére


Mukorka
addikt

Az csak a korábbi megjelent patchek egybeolvasztott patche volt asszem. Max valami jelentéktelen dolog volt benne új :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49140) kmisi99


kmisi99
addikt

bújna el a dice úgy ahogy van. Írják át a játék nevét battlefield 3 bétára azt takarodjanak el pacthről patchre telebasszák bugokkal ahelyett hogy kivennék.

(#49141) kutkut válasza kmisi99 (#49140) üzenetére


kutkut
addikt

Tényleg, erről jut eszembe... Azt mondták, hogy most már nem lesz olyan, hogy nekirepülsz valaminek és mész tovább, meg hogy a TV missile nem fogja felrobbantani a saját helit... Egyik sem sikerült, olyan, mint régen. :D:))

Meizu MX3 32GB

(#49142) bul07


bul07
nagyúr

Hát a jelenlegi helyzethez bizony hozzá kell szokni mert nem igen fognak hozzányúlni a DLC megjelenéséig, az pedig nem mostanában(1-2hónap) lesz

(#49141) kutkut
Jet pukkan helivel való ütközésnél

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49143) madgie válasza kmisi99 (#49140) üzenetére


madgie
titán

A dice évek óta így furulyázza ki a zsebünkből a lóvét, mi ebben a meglepő? Szerintem a bf3 volt a legutolsó dice cucc, amiért pénzt adtam.

(#49144) Xaels válasza madgie (#49143) üzenetére


Xaels
félisten

Azért ne legyünk már ennyire negatívok. Letettek nekünk egy Mirror's Edge-t is ami egyedülálló játék mai napig. Ez a patch sem annyira vészes mint ahogy lefestik, de te mint kiderült egy korábbi hsz.-ben még ki sem próbáltad...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49145) madgie válasza Xaels (#49144) üzenetére


madgie
titán

Miért próbálnám ki? Már az előzőek sem tetszettek, ugyanazokkal a bugokkal futjuk a köröket, amik a BC2-ben voltak (no nem igaz, vannak újak is :D). ezért fizessek nekik majd új DLC-kért, új játékokért. F*szt.

Mirror's Edge meg sose bírt lekötni, de ez magánügy :)

(#49146) M3oH válasza madgie (#49143) üzenetére


M3oH
addikt

Ebbol elnek. Es igeny van ra. Amugy, ha dice lenyulja a penzt, akkor a Cod-szeria mit csinal? A jatek nem tokeletes (melyik az?), es nem mindenki kapta azt, amira szamitott. De en jol elszorakozam abban a par oraban. Bar en nem varok semmi extrat, pubon lodozok parat, azt csokolom.

(#49147) madgie válasza M3oH (#49146) üzenetére


madgie
titán

Én meguntam, hogy fizessek azért ,hogy bétateszter legyek.

Xaels: na nehogy már te mondd meg, mibe szólok bele. Kifizettem a zsetont a játékért, egy guriga takony a kezdetektől, és nemhogy javítana bármelyik patch ezen, tovább rontja (ugyanúgy ,ahogy nemrég a BC2-ben). Tapsikoljatok ehhez nyugodtan, én leírtam a véleményem, a dice tőlem egy fitying pénzt nem lát többé, egy Windows 8 Beta-val nincs negyed ennyi gond sem, mint ezzel az úgynevezett szórakoztató játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#49148) Alexios válasza M3oH (#49146) üzenetére


Alexios
veterán

gondolom a codot se veszi meg, így nem vígasztalja hogy az rosszabb..

(#49149) Xaels válasza madgie (#49145) üzenetére


Xaels
félisten

Itt van a kutya elásva. Olyasmiről mondasz véleményt amiről nem is tudsz semmit. Kár beleszólnod, ha egyáltalán nem is játszol már a játékkal...

(#49146) M3oH: igazából nem tudom ki mire számított. A fegyverek szórása és a kiegészítők hatásáról már rég lehetett olvasni, hogy nem azoknak fog kedvezni akik csak ráfeküdni tudnak a gombra. Első 1-2 óra után azt mondom itt sokkal több múlik már azon, hogy ki mennyire használja a fejét is. Persze azoknak ez nem vígasz akik arra vártak, hogy minden fegyverrel gyerekjáték lesz lelőni a másikat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49150) madgie válasza Xaels (#49149) üzenetére


madgie
titán

"igazából nem tudom ki mire számított."

- hogy ne faroljon el a tank egy 20 centis tereptárgyon
- hogy egyből át tudjon ugrani az embered egy húsz centis korláton
- hogy ne lehessen a fél pályát körbe glich-elni

folytassam? nekem már mindegy, de azért bőven lenne még itt mit javítani. javítás alatt nem azt értem, hogy X fegyver másképp szór, Y meg más hangot kap.

adam014: cod-ot a négy óta nem veszem meg, ők még hamarabb elásták magukat előttem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.