Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48801) dilipok válasza Dtomka (#48798) üzenetére


dilipok
veterán

megveszed, patchel automatikusan, jatszol. Magyar szervereket be tudod allitani a keresoben, szabalyok vagy mar latszanak a szerver nevebol, vagy belepes utan el lehet olvasni. Csiterek elvetve vannak. Kicsit olvasgasd a topicot tovabbi infoert, eleg sok minden ki lett mar targyalva. Ha nem talalsz a kerdesedre valaszt, akkor pedig kerdezz nyugodtan.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#48802) Dtomka válasza pohár (#48799) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm, a segítséged. (ha már 6 és csak kód akkor már inkább 8 és minden:).)
dilipok!köszönöm neked is az infokat!

(#48803) pohár válasza Dtomka (#48802) üzenetére


pohár
félisten

ja, de még adja hozzá a Back to Karkandot is, ami cirka 4-5k boltban :U
te meg csak az alapjátékot fogod megvenni...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48804) Mukorka válasza boogie84 (#48800) üzenetére


Mukorka
addikt

Ott ahol heli is van ott csak akad elég ember igálval meg lézerezővel. Ha vannak ismerősök a squadban akkor csak meg kell beszélni hogy mindenki hozzon stingert és meg lehet büntetni a heliket is.

Most olvasom a tankokat tényleg gyengítették. Egy javelin 78%-on lévő tankot azonnal a sírba tesz. 2 rpg meg kb akárhonnan szétkapja .

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48805) busman válasza csibe1 (#48783) üzenetére


busman
addikt

Megpróbálom köszönöm!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48806) Mythsardan válasza Dtomka (#48802) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Na igen, amit pohár kolléga is írt: Battlefield 3 vagy Battlefield 3 Limited Edition? Mert ha sima akkor +4k a Back to Karkand...

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48807) Winne válasza gergo0328 (#48714) üzenetére


Winne
nagyúr

Hajjaj, akkor lehet én se leszek meg sokáig, mert nulláról indulva jó ideig nem tudok majd érvényesülni, rengeteg dolgot kell megismernem. :) Na majd igyekszem. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48808) pohár válasza Mythsardan (#48806) üzenetére


pohár
félisten

tudtommal sehol se árulnak lemezen már LE-t :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48809) cellpeti válasza pohár (#48808) üzenetére


cellpeti
veterán

jó az aláírás :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#48810) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

(#48811) Mythsardan válasza pohár (#48808) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Megmaradt raktárkészlet? :R

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48812) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

oroszba tolom, aggya :DDD

(#48813) pohár válasza Mythsardan (#48811) üzenetére


pohár
félisten

ezt kétlem :))
úgy kapkodták elfele mint a cukrot az elején... na meg az előrendelői cucc volt

megnéztem, 5k az ominózus játék + a B2K

cellpeti... ja, elég régen volt már ez az eset :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48814) boogie84 válasza Mukorka (#48804) üzenetére


boogie84
veterán

Javelinnek lassították a célzási idejét, hatástalan lett szinte.. Tank előbb megfordul, míg én célzok rá.

Helire meg szinte ugyan olyan hatástalan a javelin, flares most már arra is hat. Ergo javelinnek szinte nulla értelme van.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48815) SipiBcs válasza ForexGuru (#48812) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem fekete képernyő! :((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48816) Mukorka válasza boogie84 (#48814) üzenetére


Mukorka
addikt

Rpg kell tank ellen vagy c4, helit is rpgvel vagy tankal kell lelőni csak oda már kell egy kis skill is :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48817) creedszl válasza SipiBcs (#48815) üzenetére


creedszl
aktív tag

regben visszanyomod ru-ra és mehet simán...

Hulligaaan

(#48818) SipiBcs válasza creedszl (#48817) üzenetére


SipiBcs
őstag

THX! :R

Lepihenek... ha du sem lesz feltöltve a hozzávaló cucc, akkor kipróbálom cirill felirattal! :DDD

DA! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#48819) Mukorka válasza SipiBcs (#48818) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem már van hozzá cucc de ha csak egy mappa kell azt felrakhatom én is .

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48820) Mythsardan válasza Illusion1010 (#48810) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

162 - 1 :Y

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#48821) creedszl


creedszl
aktív tag

[link]orosz verzióhoz itt az angol...

Hulligaaan

(#48822) kristofsk8


kristofsk8
csendes tag

Hali!
Probléma: Nemrég vettem meg a BF3-mat és tűrhetően fut kb 1-2 percig 40-60 fps-en. majd drasztikusan leugrik 1-5 fps re majd visszaugrik. Így iszonyatosan be tud akadni a játék és baromira élvezhetetlen, és már a végén ki is dob sajnos a játék.

Gépem: Ati HD 5850 1gb, 4gb DDR2, Q6600 2,800 OC (4 mag). win 7 64it. 20 gb szabad hely a játék partícióján.

A grafikát beállítottam 1920 és 1680 ra is. És kipróbáltam az ultra setting-tól egészen a low setting-ig. A különbség csak annyi volt hogy magasabb volt az fps-em, de ugyan úgy leugrál 1-5 fps re!
Ha valakinek hasonló problémája van kérem segítsen!!!

Előre is Köszi :R

(#48823) ForexGuru válasza creedszl (#48821) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

gyorsak voltak :R

(#48824) Doki-HUN1978 válasza kristofsk8 (#48822) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Pont a tegnapi nap folyamán írta ugyanezt valaki.
Olvass kicsit vissza és vedd fel vele a kapcsolatot, jutott-e valamire?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48825) kristofsk8 válasza Doki-HUN1978 (#48824) üzenetére


kristofsk8
csendes tag

nemrég írtam neki,de neki más a rendszer. Plusz biztos ami biztos feltettem a hasonló problémámat! hátha lesz valami más alternatív megoldás

(#48826) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Nálam valami gebasz van mert 3 nemesis medált kaptam 2 óra alatt...
[link]

(#48827) aAron_ válasza kristofsk8 (#48822) üzenetére


aAron_
őstag

Probáld ki alap órajelen a cpu-t. Nekem rosszabb lett OCtól, hasonló problémáim voltak.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#48828) Viper26


Viper26
nagyúr

Maradt még olyan fegyver a játékban, amit nem b@sztak el? :F

iPhone 14 | FR955

(#48829) bul07


bul07
nagyúr

MAV-al mi a helyzet?
Lehet még liftezni vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48830) TTomax válasza Viper26 (#48828) üzenetére


TTomax
nagyúr

knife... :DDD
Tegnap este milyet késeltem... ehhh... videóba illö volt.Egy assault meg egy sniperes állt egymás mellett a dobozok mögött és lötte a spawn pontot... fentröl leszaladtam hozzájuk,egy psiztoly volt a kezemben... persze szemböl löttek folyamatosan... az assault gyereket felkaptam a földröl, a sniperos észrevett,de már késö volt közvetlen közelröl fejbe löttem kétszer...Persze szemböl lekaszáltak rögtön,de az ahogy kijött,és amilyen gyorsan.... ehh nagyon élveztem .. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48831) ingalls válasza Cseri0058 (#48826) üzenetére


ingalls
senior tag

Annak örülj Laci!

(#48832) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Dice bekaphatja a fülemet!
Ennyire lenerfelni a "pecsenyét".....
A suppressor sem a régi.Tiszta téboly.

[ Szerkesztve ]

(#48833) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

tehát összegezve:

- a tank gyengébb lett, elég neki 2 rpg/jav
- guidedet ki lehet védeni flares-sel is (szánalmas)

= tank gyenge fos lett
= heli mostmár méginkább legyőzhetetlen lesz....

szuper! gratulálok! az eddig is overpowered légierőt sikerükt tovább erősíteni....

(#48834) polonic


polonic
félisten

Egy ideje pihentetem a játékot.

De úgy látom, hogy a patch után sem kell újból elkezdeni játszanom. . .

(#48835) TTomax válasza Cseri0058 (#48826) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem is osztja,de hogy mire fel nem tudom... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#48836) ProciVettel


ProciVettel
tag

Lol a tankok szart nem érnek így már télleg. o.O

(#48837) ricsy888


ricsy888
senior tag

1,8 GB a patch? :Y Na kíváncsi leszek.

(#48838) kovsol


kovsol
titán

xboxra is jött ki vajon frissítést ? :D meg is lesem

mod: nem jött semmi ide

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48839) janihunk


janihunk
senior tag

Na töltöm én is, szerencsére már vannak angol fájlok is.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48840) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Comabt Efficiency medált kaptam meccs közben, de Battlelog szerint meg Nemesis medált értem el....
Ejj, ez a patch már megint mit csinált?!?!?

Közben látom mindenki a Nemesis medált szerzi meg.Nem kicsit bugos.

(#48834) polonic
Azért annyira nem gáz a helyzet.Meg különben is, múltkor pont azt beszéltük, hogy még nem volt egy ilyen játék sem, amit ennyire szidtunk volna, de ennek ellenére több száz órát játszunk vele.
Gyere játszani, már 1 hónapja nem jöttél fel.Azóta megtanultam helikoptert vezetni.

[ Szerkesztve ]

(#48841) creedszl


creedszl
aktív tag

a helit valszeg csak igen komoly csapatmunkával lehet majd levadászni és még úgy is izzasztó meló szóval xaaar...

ezzel a rohadt recon kasztal kínkeservesen haladok pedig már csak kevés hiányzik a service starhoz és végre lepattanhatok róla és vissza a kedvenc engie-be..

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#48842) aAron_


aAron_
őstag

Sokat helizek, de az új patch óta nem megy... lehet kicsit ellentmondásos. Az elöbb épp javelinnel löttek ki, flares SEMMIT nem ért, akkor most mi van :F

What is your ikigai?

(#48843) Zolás


Zolás
addikt

Még szerencse, hogy tudtam, jön a frissítés, direkt elindítottam az origint reggel, gondolván szépen leszedi magának a javítást. Lótúrót szedett le, direktbe rá kellett nyomnom a frissítés keresésére, és most töltögeti, amikor használnám. Ez az origines cucc nem béta, de még csak a görög ábécébe se fér bele, annyira sz@r.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#48844) janihunk


janihunk
senior tag

Ugye? Mondtam én hogy több bajt fog hozni mint jót.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#48845) ProciVettel


ProciVettel
tag

Nekem nem tetszik ez a patch van bent sok jó. De pl. járművek nagyon gyengék lettek. 1 RPG-s kiszedi a tankot hátha még többen vannak. Légi erő meg túl erős. Hát rem megszokom..

(#48846) aAron_ válasza ProciVettel (#48845) üzenetére


aAron_
őstag

Akárki akármit mond, szerintem a helik nagyon gyengék lettek, jetek egy rövid sorozattal lazán leszednek, azok viszont már így tényleg túl erősek szvsz.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#48847) hmb válasza janihunk (#48844) üzenetére


hmb
aktív tag

azért maradt ami nem változott,a cKiváncsian várom aheaterek maradtak :) ha a tankba elég 2 lövés akkor mért kell fél tár egy emberbe? Az első multis gamém a bf2 volt a hidden and dangerous2 mellett, aztán megvettem a cod2.... nem toltam fél napál tovább.Ahogy elnézem a bf sorozat következő része lehet úgy jár részemről mint cod......esélyük volr megcsinálni a JÁTÉKOT de a több lehetséges profit miatt simán elqrták :W Nem az a gond hogy a légierő nagyon erős igy volt a bf2-ben is,de volt hozzá tér is hiába volt übercucc a heli volt tered tankal kikerülni,itt azért jóval kisebb mappok vannak.Aztán zséért megvehető mindent kilövő fegyók melyik dlc-ben lesznek?Mert van ilyenre esély sajna

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#48848) Viper26


Viper26
nagyúr

Elég szomorú amúgy, hogy semmiből nem tanulnak...
Nem is értem ezeknél milyen lehet egy megbeszélés, de valami olyasmi talán, hogy megnézik mi használható még, aztán szépen elb@sszák, és patch-nek nevezik el.Egyszerűen kritikán aluli hentesmunka az egész. :U

iPhone 14 | FR955

(#48849) Laraxior válasza hmb (#48847) üzenetére


Laraxior
titán

Ezt jól megcsinálták.... csak éppen folyamatosan építik lefelé :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#48850) TTomax válasza Zolás (#48843) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én jobbat mondok,én meg elöbb elinditottam az oirigint,megvártam amig leszedi... aztán beléptem battlalogra,és megint elkezdte leszedni... :DDD
Olyan messze van az origin a steamtöl mint mekka makótol...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.