Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) HollyBoni válasza Norb3rto (#40000) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az könnyű!

(#40002) - = Zk = - válasza Alexios (#39999) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem kell 5 késelős ölés az L96-hoz, azt hogy csináljam meg egy üres szerón? :DDD

#40003) kmisi99
aha, hát én biztosan nem. :N
nekem az nem mén.... F bill mellett a G, és mindjárt megvan a baj :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40003) kmisi99 válasza - = Zk = - (#40002) üzenetére


kmisi99
addikt

Van only knife szeró ott kb 5-10 perc

(#40004) Góliát válasza Norb3rto (#40000) üzenetére


Góliát
senior tag

Felveszel oszt mehetünk.
Esetleg még kell valakinek , akkor jöjjön ő is. Ma télanyó van :))

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#40005) Norb3rto válasza HollyBoni (#40001) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Segítő is? :DDD

(#40004) Góliát: fel vagy véve :DDD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40006) Xaels válasza Alexios (#39999) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem statpaddingolni akart csak az Assignment volt a cél, de mindegy. Olyan küldetéseket amiket meg lehet csinálni érdemes élesben. Jó érzés amikor sikerül megszerezni. Én csak azt csináltam meg segítséggel amikor ellenséges járművet kellett szétszerelni, mert az élesben majdnem lehetetlen volt csak nagy szerencsével sikerülhetett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40007) pohár válasza kmisi99 (#40003) üzenetére


pohár
félisten

jó az 2-nek is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40008) HollyBoni válasza Xaels (#40006) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én csak gyors egy Javelin-re akartam gyűjteni! :K

(#40009) - = Zk = - válasza kmisi99 (#40003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nekem ez nem jött össze. esélytelen a kés, mindenki pisztollyal rohangál...
:DDD

(#40010) kmisi99
nagyobb pályákon lehet.... caspain, seine stb.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40010) kmisi99


kmisi99
addikt

azzal a kis dpv jeep el hogy öljek 5 embert? Rohadt nehéz eddig egyet sikerült az is szerencse volt.

(#40011) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

A két pálya közötti leállásra valaki esetleg tud már megoldást?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#40012) kmisi99 válasza kmisi99 (#40010) üzenetére


kmisi99
addikt

Közbe megoldottam :DDD Már csak egy kill kell.

(#40013) BandiHUN válasza kmisi99 (#40010) üzenetére


BandiHUN
veterán

Megkérsz valakit,álljon modellt :D Egyébként meg elmész vele pontra,majd F2,hogy a gunner helyére menj,és már lehet is várni az ldozatot.Tankokat kerüld,embert menni fog ölni.Avagy 64-es teli szerón nekiállsz rodeózni,valaki csak eléd kerül :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40014) kmisi99 válasza BandiHUN (#40013) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát végül az vált be hogy kisebb létszámú szerón beálltam egy népszerű közlekedési helyre és ott oszottam az áldást.

(#40015) BandiHUN válasza Xaels (#40006) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én a jeepes,stb,ami az űrshotihoz kellett,ahhoz nem volt türelmem...kicsi voltam még az usas-hoz és kellett valami metrózni...mondjuk 1100 kill van még csak az MK3A1-el :DDD
Szóval ehhez férfiasan segítség kellett.Ami még ilyen volt,az a tank szétszedés...mindíg kiszálltak :( akkor volt 60 órám,annyi alatt 1x sikerült egy double kill seine crossingon,de nem akartam még 60 órát várni...a többi nem volt nagy dolog.Squad dm-re akarrtam segítséget,voltak többen is,akikkel próbáltuk,de a sors fintora,hogy végül idegenekkel lett meg,és akkor zsinórban 8 kört nyertünk is :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40016) kmisi99 válasza BandiHUN (#40015) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem ezek a rohadt nehéz szarok mind szerencsével sikerültek. A legjobban a 5 vagy hány SQDM nyerésnél szenvedtem egy teljes napon át ültem a gép előtt és vergődtem már hogy sose sikerül és mindig kicsin múlik a nyerés :DDD

(#40017) BandiHUN válasza kmisi99 (#40016) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is egy olyan szerón csináltam,ahol metró ment és 20 kill kellett csak,és csak 8 fős(2 csapat) volt.Az a baj,hogy akik ilyen szerót üzemeltetnek/szeretik ezt a játékot,azok ott dekkolnak 1 csapatban,és marha nehéz csak gy egy ilyen szeróra jó arcok közé beesni,a legtöbben kilépkednek,stb.
És ugye a kollektív kill számít,a többi nem...volt köröm előtte,hogy 4 emberre a 20 killből volt 19ünk,erre az ellen csinál 18-ra egy double killt gránáttal :W no ez a méreg,nem a cián :DDD Nem is tudom,mi a jó ebben a módban...főleghogy ált.4es csapatos van,abból 3 squad ugye szop.És még a szeró is ügyes,mert pl.a második 4fős sqad akkor lesz meg,ha a maradék 2-ben vannak már 3an...nagyon gyakori az ilyen,hogy csak 1 csapat van teli és az aláz.3 ember szinte esélytelen 4 emberrel szemben,főleghogy a teli tím azért marad együtt,mert amúgyis jól nyomják,onnan nem lép ki senki.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40018) LiPi006 válasza BandiHUN (#40015) üzenetére


LiPi006
tag

Tank szétszedésre ott az EOD-BOT :))
simán azt se tudja a foglaló tank hogy mivan ;]

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#40019) HollyBoni válasza LiPi006 (#40018) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem volt olyan,hogy befeküdtem egy tankkal és elkezdtem szétszedni a javító cuccossal. Észrevette a tank,lehasaltam. Hátrébb ment 5 métert,körülnézett és visszajött. Megint elkezdtem bontani,megint körülnézett. Ezt megismételtük addig,amígy szét nem kaptam.. :DDD

(#40020) BandiHUN válasza LiPi006 (#40018) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem is a módszer volt a gond,hanem hogy kiszálltak... :DDD Az EOD-BOT meg ilyen irányítással nem jó kábé semmire...talán rushon esetleg,de én nem marháskodok,ha lehet haékonyan is játszani.Lehet bennem van a hiba,de én képtelen vagyok x percet tökörészni 1-1 ilyen megmozdulásért,C4-et is azért nem használtam még,vagy objektíva vagy kill,de ökörködni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40021) LiPi006 válasza HollyBoni (#40019) üzenetére


LiPi006
tag

ilyen ez a pop szakma :C

(#40020) Lorenzo9 pedig a MAW EOD-BOT szerintem pont erről a tökölésről fanolásról szól igazán :P

[ Szerkesztve ]

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#40022) H.Ezredes válasza HollyBoni (#40019) üzenetére


H.Ezredes
őstag

hehe :D Az széép :D De te is fölrobbantál vele nem ? én 2X szedtem ki így járművet de mind a 2x vele robbantam én is... :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40023) HollyBoni válasza H.Ezredes (#40022) üzenetére


HollyBoni
veterán

Persze,felrobbantam én is. És? :DDD

(#40025) BigStraw


BigStraw
senior tag

Haverommal toljuk épp, azt mondja vigyázz tank, elbújik a szikla mögé. Én kirohanok a fedezék mögül át a kerítésen oda a tankhoz rápakoltam C4-et, felrobbantottam, mondom neki ennyi is volt :P :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#40026) H.Ezredes válasza BigStraw (#40025) üzenetére


H.Ezredes
őstag

RAMBO :DDD :DDD :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40027) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

felmegyek only knife szeróra, erre két retardált persze, hogy fegyverekkel csal :W...
de nem baj. megvan az 5 dog tag, ami kell az L96-hoz, oszt jóidő:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40028) BigStraw válasza H.Ezredes (#40026) üzenetére


BigStraw
senior tag

Ő is ezt mondta :D :) Mondom csak az életünket mentettem :P

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#40029) McCartman válasza Xaels (#39994) üzenetére


McCartman
senior tag

magadat is fel tudod reptetni , nem kell hozzá más.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#40030) ProciVettel


ProciVettel
tag

Istenem, hogy mindig a vesztes csapatba rak be a gamma végre egyszer a nyertesbe került erre tankból átb@sz az autobalance. Zsír.

(#40031) TGaben


TGaben
tag

Üdv!
Aki már újra telepítette a játékot, a B2K kieget is leszedi az origin automatikusan (15GB-t szed most), vagy majd újra meg kell adni a kódot, és akkor kezdi el?

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40032) Viper26 válasza Rico45 (#40011) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem nincs, és nem is lesz ameddig a dájsz össze nem kapja magát...de valljuk be erre nem sok az esély. :C

Pixel 7 | FR955

(#40033) H.Ezredes válasza TGaben (#40031) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Már vele együtt tölti le :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40034) TGaben válasza H.Ezredes (#40033) üzenetére


TGaben
tag

Köszönöm!

Még 2 kérdés: :) Milyen grafikai beállítást javasoltok a gépemhez (adatlap), hogy meglegyen a szükséges fps, és melyik az a progi a frapson kivűl ami kiírja az fps-t meg hasonlókat. (a belinkelt képeket láttam több helyen, 1 csomó mindent kiírt, nem csak az fps-t)

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40035) H.Ezredes válasza TGaben (#40034) üzenetére


H.Ezredes
őstag

VGA-hoz MSI Afterburner én még húznék a VGA-n egy kicsit a procin meg mindenféleképpen. Volt Q6600-om és rohat sokat számított,hogy 3,2 Ghz-en járattam célozd meg a 3-3,2 Ghz-et és nem fogsz csalódni ha az élsimításokat leveszed OFF-ra akár még ULTRA-n is játszhatsz amúgy meg ki kell próbálni,hogy neked mi a kényelmes :) Próbáld ki HIGH-on meg ULTRAN mit csinál de az élsimítás sok VRam-ot eszik

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40036) TGaben válasza H.Ezredes (#40035) üzenetére


TGaben
tag

az nem befolyásolja a tuningot,h nem msi, a vga? (asus) A procin már gondolkoztam, de félek,h tönkremegy (vagy attól nem megy tönkre hamarabb? G0-ás elvileg húzható), mert nem valami tuning-barát hűtő van rajta, 3 Ghz-n volt már, azt bírta. High bőven elég lenne, de milyen felbontásba? 1280? Ja, élsímítás sokat eszik, szal max 2x-es szerintem.
(60%-nál jár a game, 2-2,2MB-el szedi)

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40037) csabedly válasza TGaben (#40034) üzenetére


csabedly
csendes tag

Miért kell progi ,ahhoz hogy kiírasd az FPS-t?
Megnyomod játék közbe a "0"-át és beírod hogy render.drawfps 1.

(#40038) TGaben válasza csabedly (#40037) üzenetére


TGaben
tag

ezt nem tudtam, köszi!

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40039) Xaels válasza TGaben (#40034) üzenetére


Xaels
félisten

A szükséges fps elég szubjektív, kinek mennyi az annyi. Nekem már 40 is elég ha az alá nem esik, de más meghal ha 60 alatt van.

Adatok kiírására MSI Afterburner vagy Playclaw. Én az utóbbit ajánlom inkább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40040) Def26 válasza Xaels (#40039) üzenetére


Def26
félisten

Playclaw ingyenes részében is van monitorozó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40041) Xaels válasza Def26 (#40040) üzenetére


Xaels
félisten

Van. InGame állíthatók, CTRL+BACKSPACE

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40042) X Factor válasza - = Zk = - (#39965) üzenetére


X Factor
addikt

Megoldódott, cc clenaerrel pb leszed, utána megmaradt fájlokat manuálisna töröl, újra indít, pbsetup futtat, azóta megy. :)

Make things work

(#40043) sith7


sith7
nagyúr

Visszatérve a 4 gb - 8 gb kérdésre, szóval lehet , hogy a game közben nem mutatkozik meg a különbség, viszont, amikor kilépek a játékból, azt veszem észre, hogy dolgozik a gép 1000 - rel, még legalább 40 - 50 mp - ig, és a szabad memória mennyisége az 140 mb ... szóval becsókolja azt a 4 gb - ot, úgy ahogy van

(#40044) Erdei88


Erdei88
veterán

(#40045) Edem05 válasza Erdei88 (#40044) üzenetére


Edem05
őstag

Hooah! Nagyon ügyesek vagytok. :)

(#40046) Mrdevil válasza Erdei88 (#40044) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szégyelljétek magatokat. A rendes játék az nem megy mi? :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#40047) Erdei88 válasza Mrdevil (#40046) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha Metrozunk az baj, ha Tankozunk az a baj, a Bazaar unalmas, B2K-on nem játszunk.
Főnök akkor most mi tévő legyen? :D

(#40048) SVLaller válasza Erdei88 (#40047) üzenetére


SVLaller
senior tag

a metrón tankozni? :DDD

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#40049) Erdei88 válasza SVLaller (#40048) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen :DD

(#40050) Armatura válasza SVLaller (#40048) üzenetére


Armatura
tag

Áruld el légyszi,hogy milyen briliáns vaslogika által következtetted ki a metrón való tankozást..hm?

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.