Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48351) Def26 válasza SVLaller (#48350) üzenetére


Def26
félisten

Ez komoly? Mert egyébként fent van a win8. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48352) SVLaller válasza Def26 (#48351) üzenetére


SVLaller
senior tag

a kollégának +60FPS lett azonos beállításnál, szóval ha azt hozzáadom a mondjuk 2 FPS-hez amit a HD3000 tud akkor még keveset is mondtam :DDD

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#48353) Def26 válasza SVLaller (#48352) üzenetére


Def26
félisten

OMG. Na majd én is szívózom, ha meglesz a vga -m. ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48354) oriic válasza Def26 (#48353) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgysem lesz elég fps-ed. ;]

Live-Die-Respawn

(#48355) H.Ezredes válasza oriic (#48354) üzenetére


H.Ezredes
őstag

hehe ;] ;]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48356) SVLaller válasza Def26 (#48353) üzenetére


SVLaller
senior tag

mindent nagyon komolyan veszel, nem vagy egy kicsit stresszes mostanában? :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#48357) maskimx válasza ForexGuru (#48349) üzenetére


maskimx
őstag

Ez nagyon beteg. Amikor kidobják a blackhawkból a cigit, hát azon besírtam :D

www.tacticalgamer.com

(#48358) sith7


sith7
nagyúr

Ilyet hogy tudtam csinálni ? :F

870MCS
Accuracy %: 100.9

(#48359) Stunts666 válasza sith7 (#48358) üzenetére


Stunts666
őstag

Több ember ölsz meg, mint amennyi töltényt ellősz. Például egy lövés két embert visz a sirba.

(#48360) xavix13 válasza Stunts666 (#48359) üzenetére


xavix13
senior tag

Szerintem nem is kell hogy megölje. Elég ha csak sebzi a töltény. Bár ebben nem vagyok biztos.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#48361) H.Ezredes válasza Stunts666 (#48359) üzenetére


H.Ezredes
őstag

pontosság-ra vonatkozik nem a gyilkolásra.. De lényegében az is benne lehet amit írtál,hogy egy lövésből 2 ember de 1 lövésből több embert el találsz. De nem kell meghalniuk.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#48362) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a válaszokat , valószínű, akkor a találat lesz az, nem a kill.

(#48363) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok, segítsetek legyetek szívesek!
Futtattam egy vírusirtást és feltehetőleg törölt valamit a fájlrendszerből, ami miatt nem-telepítettnek jelzi az origin. Magyarul nincs más opció a BF ikonon, mint a "Készen áll a telepítésre". A probléma az, hogy rákattintva dolgozik egy keveset, aztán leáll és újra felkínálja a telepítést. Egyszer dobott vmi pb-s hibaüzenetet vmi olyamivel, hogy már meglévő fájlt nem lehet telepíteni.
Mit tehetek?
Köszönöm :R :R

(#48366) ingalls válasza ingalls (#48363) üzenetére


ingalls
senior tag

Bocsi. Előbb beszéltem, mint gondolkodtam....

(#48367) boogie84


boogie84
veterán

És hihetetlen, de most volt pár jó kör amiben csapatban játrszottam. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48368) sith7 válasza boogie84 (#48367) üzenetére


sith7
nagyúr

Látod - látod ... kicsit odafigyelsz, mindjárt jobban megy a játék :DDD

(#48369) boogie84 válasza sith7 (#48368) üzenetére


boogie84
veterán

Nem azzal volt gond. Nem sírom ki még egyszer...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48370) gergo0328 válasza sith7 (#48358) üzenetére


gergo0328
senior tag

Mivel a 870 mcs löszerei (kivéve a slug és a frag) több darabban távozik ezért többet is számol. Leegyszerűsítve. 870mcs-el az első lövésed 10 sörétjéből eltalál 6 akkor már nagyobb az accuracy mint 100% mivel ha csak 1 találja el akkor 100 de te többet lötél bele így több lesz mint 100. Érthetőbben nem tudom elmagyarázni mert pontosan én sem tudom csak annyira mint ahogy leírtam. :B

(#48373) sith7 válasza boogie84 (#48369) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

gergo0328
Ok, megértettem, felfogtam, köszönöm :K :R

(#48376) Xaels


Xaels
félisten

"PC Battlefield 3 players: Battlelog will be down from 2 AM PST to 3 AM PST for maintenance. This update is not the patch - we will have a date for you ASAP. PC online will be unavailable during this time."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48377) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

A beta óta először vagyok itt, azt szeretném megtudni, hogy még most is érdemes-e nekiállni illetve ha használtan vennék egyet, akkor azt ki lehet-e teljesen nullázni statilag?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48378) Xaels válasza Winne (#48377) üzenetére


Xaels
félisten

Ki nullázni nem lehet manuálisan. Talán a Support tud valamit kezdeni ha szépen kéri az ember, de erre nem vennék mérget.

Elkezdeni sohasem késő. Mindig vannak új játékosok nem lennél egyedül. Mellesleg szerintem már alapból is olyan fegyvereket kapsz 1-2 kasztnál amikkel lehet érvényesülni csak a kiegészítőket kell rájuk megszerezni amik hamar mennek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48379) boogie84 válasza Winne (#48377) üzenetére


boogie84
veterán

Semmi hátrányod nem lesz, ill nincs ha lenullázod, ha nem.

Erre azért felhívnám a figyelmed. + olvasgass vissza a fórumban. Írnak hideget, meleget. A montázs videókat kerüld, nem olyan lesz a játékélmény. Sőt, az elején szenvedés lesz. Azt sem tudod majd honnan lőttek le.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48380) Mukorka válasza boogie84 (#48379) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez csak egyéni tapasztalat imho. Nálam nem hc-ban is döglenek tanktól kellemesen, tény hogy jól el kell találni őket. A hitreget meg már megtárgyalták sok helyen, egyszerűen csak késik a találat ezért a sok fedezék mögötti halál.
Érdemes nem HC-val kezdeni bár én egyáltalán nem tolok HC-t. A random mindenhonnan betunkolnak dolgot jobban kezelheti egy új ha több golyót is kibír.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48381) Mukorka


Mukorka
addikt

1 óra Battlelog Off

(#48382) Winne: Vannak infantry only szerverek de pl TDM-ben egyáltalán nincs jármű.
Sőt jön egy DLC 4 pályával amin szintén nem lesznek járművek.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48382) Winne


Winne
nagyúr

Én inkább kerülném a járműves dolgokat legszívesebben, akkor is érdemes? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48383) Xaels válasza Winne (#48382) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet Infantry Only szervereket találni. Ott nincs semmi jármű. Azon kívül az első DLC 4 darab Infantry Only pályát fog tartalmazni amik max 16 főre lesznek kialakítva. Főleg épületen belüli harcokra. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48384) Winne válasza Xaels (#48383) üzenetére


Winne
nagyúr

Egész pofás. :K

Mindjárt végigfutom kicsit a leírást, hogy milyen módok/pályák vannak, meg hogy érdemes-e a Karkandosat venni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48385) Mukorka válasza Winne (#48384) üzenetére


Mukorka
addikt

az a plusz ezer pénz megéri azt a 4 pályát / 10 fegyvert.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48386) Xaels válasza Winne (#48384) üzenetére


Xaels
félisten

Minden játékmód minden pályán játszható. Természetesen a játszható terület függ a játékmódtól. Érdemes megvenni a B2K-s verziót mert 4 "új" pálya, 10 új fegyver a hozzájuk tartozó Dögcetlikkel

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48387) Zoli1222 válasza Winne (#48377) üzenetére


Zoli1222
őstag

Itt 5.000HUF-ért megkapod vadi újan a B2K dlc-vel együtt. Nem kell nullázni és teljesen megbítható a forrás. Én is tőle vettem. :K Igaz ez a dlc inkább járműves, de hátha a későbbiekben kedvet kapsz hozzá... ;)

(#48388) Winne


Winne
nagyúr

Köszönöm a tippeket, én is danih kollegát néztem ki magamnak, most megy a ráhangolódás youtube videókkal, a hangokért nagyon oda voltam már a BC2-ben és a BF3 betában is, jönnek is fel a jó emlékek. Szerintem váltani fogok. :)

Zoli az angolosítás sem volt macerás?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#48389) #21346560


#21346560
törölt tag

Tegnap kissé furcsán ment a BF... akadozott meg ilyenek. Már nem a úgy hogy az FPS leesett volna, az ment szépen 70-el, hanem lag volt. Társak mondták hogy a pingem szuper, tuti nem az a gond...
Nyomtam egy Default-ot a beállításokra... hát nem tudom mi történt, de a hangok még jobbak lettek mint voltak!!! Olyan dinamikája van most mindennek, hogy csak hűházok, meg azért lövöldözök, mert tetszik a hangja :DDD
Aztán rájöttem arra is, mi volt a probléma... előző nap csináltam egy Bios resetet, aztán volt ott egy dolog, ami bekapcsolva maradt, és az volt a probléma :U
Bár mindent újra be kellett állítani a játék opciókban, a hangok miatt azt mondom megérte az a 2 óra szenvedés :))

(#48390) Zoli1222 válasza Winne (#48388) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha a dlc-set veszed meg, ott asszem nem kell angolosítani. Ha csak az alapot, akkor sem nagy durranás. Itt az 1. hsz-ben is van 1 link, ahol szépen le van írva, h mit-hogyan. Azaz nem lesz gond vele. Nyugodtan vágj bele...
A játék hangulata nagyon szuper, csak az a nem kevés idegesítő bug az, ami rontja vmennyire a játékélményt...

[ Szerkesztve ]

(#48391) boogie84 válasza Mukorka (#48380) üzenetére


boogie84
veterán

Mi mást írjak ha nem egyéni tapasztalatot? :U

(#48385) Mukorka: Nekem biztos h nem. Nem szeretem az olyan helyzeteket amikor nem értem h én miért halok meg, neki 100as az élete, mikor én lövök előbb, telibetrafálom. Köszi, inkább kihagyom az amúgy is sok idegeskedést.

(#48382) Winne: Járművek nélkül? :U Sztem egyik legnagyobb élmény repülni a Viper-al, és osztani az áldást, vagy épp foglalni vele egy helyben állva a levegőben (parázva a kemper csipásoktól! :) ).

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48392) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#48390) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ja! meg a sok gyökér NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB... :DDD

(#48393) Mukorka válasza boogie84 (#48391) üzenetére


Mukorka
addikt

De ezt az egyéni tapasztalatot már tényként hirdetted :) Sok mindenen múlik sajnos hogy mikor miként reagál a játék, nem érdemes általánosítani.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48394) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

mi az a "matches" gomb a logban?

(#48395) Mukorka válasza ForexGuru (#48394) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tudom de lehet sign uppolni is . Gondolom valami új ficsőr ami talán a warokat támogatja de majd lesz róla infó is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48396) Zoli1222 válasza ForexGuru (#48394) üzenetére


Zoli1222
őstag

Illetve lehet most már conquest assault/conquest assault large mode-ot is választani...
Csupa medic. Wáow!

(#48397) SVLaller válasza Zoli1222 (#48396) üzenetére


SVLaller
senior tag

hohó, oda beszabadulni az assault-ok közé egy tankkal... lenne aratás :D

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#48398) Zoli1222 válasza SVLaller (#48397) üzenetére


Zoli1222
őstag

Dobálhatnák bőszen a medkiteket... :D Hátha sebződik a tank... :DDD

(#48399) pohár válasza Zoli1222 (#48396) üzenetére


pohár
félisten

csupa medic? wtf?

az assault játékmód a Close Quartes-szel fog jönni majd :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48400) bundilolo válasza Zoli1222 (#48398) üzenetére


bundilolo
tag

320-al sebeződik csupán az a kérdés mennyire, mert nekem halvány lila fingom sincs. :DDD Gondolom egy lövéstől maximum olyan pár százalékot, azért, ha sokan lövik szét lehet kapni. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.