Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49151) dilipok válasza madgie (#49150) üzenetére


dilipok
veterán

mar csak 1 kerdesem maradt: mivel fogsz jatszani akkor? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49152) ProciVettel válasza RockHaRD (#49137) üzenetére


ProciVettel
tag

lol :C de legalább nem a monitorom szar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49153) Mappa


Mappa
addikt

na ma kipróbáltam én is patch után... hát bátran ki lehet jelenteni, hogy ezzel a patch-el a conquest szó szerint ki van nyírva :W

helikopter egy vicc...
a tank meg tényleg papírból van... nulla esély egy LAV ellen is
stinger... tök random mikor méri be az ellent.. van hogy csipog de keret semmi, vagy egyáltalán nem csinál lótúrót sem... szépen körbe forgók és végig nézem ahogy kirepül vagy átrepül a pályán...

nagyon remélem, hogy változtatni fognak vele minél hamarabb mert ez így ebben a formában kritikán aluli :((( BÖF3

szerk: ja az is buli hogy patch után tök más class-ok vannak belőve .... :)) fos szar

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#49154) madgie válasza dilipok (#49151) üzenetére


madgie
titán

Egyrészt jól jön a kicsit több szabadidő, másrészt a fenét :DDD , most épp star trek online-ozom :) (nem épp fps :D)

(#49155) Neoteric válasza Mappa (#49153) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem ez az egy dolog böki a csőröm, h a LAV simán elintézi a tankot, tovább bírja a páncélja, sokkal gyorsabban mozog, és több ember fér bele.

PSN: ne0teric_sAN

(#49156) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Valahogy ez a javítás sose sikerül... Nem is értem,hogy adhatnak ki egy ilyen FOST.......... Nincs 1 ember aki azt mondaná hé haver ez egy rakat kula szarabb lett mint volt ne adjuk ki csináljuk meg rendesen.......

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49157) gergo0328 válasza ForexGuru (#49043) üzenetére


gergo0328
senior tag

én az első rakéta füstcsíkjával korrigáltam és úgy húztam a helit. Most mivel nincs normális füst nem látom merre megy szval ki kell találnom majd valamit. :(

(#49158) Qbász válasza gergo0328 (#49157) üzenetére


Qbász
aktív tag

asd hopp
;] :P

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49159) Winne válasza Mappa (#49153) üzenetére


Winne
nagyúr

Én meg ugyebár most vettem meg és semmi bajom vele. :) A papírtank érdekes, mert benne ülve pikkpakk kifingik, de tegnap Mukor 3* élesztett vissza és rálőttem az összes rpg-met egyre és nem halt meg a végén. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49160) Xaels válasza Winne (#49159) üzenetére


Xaels
félisten

Ha 3-an ülnek benne és abból 2 engi kiugrik és folyamatosan szereli akkor elég jól meg lehet menteni. De felváltva javítani is lehet amikor az egyik kifogy a gázból akkor helyet cserélnek és a másik javít.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49161) janihunk


janihunk
senior tag

Talán írnunk kellene egy petíciót hogy normálisan teszteljék le a pecseket, mert ahogy nézm PS3 mon is ugyan az van mint PC-n. Ha a ME3 végének megváltoztatását kicsikarták akkor mi is elérhetjük hogy normális pecseket adjanak ki. Mert kb ez a játék akkor volt jó mikor még a béta teszt volt illetve az első patch előtt. Azóta csak romlik. Még az alphában sem volt ennyi hiba (kivéve hogy az emberek nyaka 3méteresre nyúlt:D)

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#49162) SipiBcs válasza Winne (#49159) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mert a te kung fu-d nem erős! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#49163) Xaels válasza janihunk (#49161) üzenetére


Xaels
félisten

És mit teszteljenek a patcheken azon kívül, hogy stabilak-e? Ha megnézed a BattleLog fórumot és a Battlefield fórumot akkor láthatod, hogy megoszlanak a vélemények. Van akinek bejön és van akinek nem. A változtatások nagy részét sem kalapból rántották elő, hanem a fórumon fellelt panaszok alapján állították össze.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49164) maskimx válasza gergo0328 (#49157) üzenetére


maskimx
őstag

Mindegy mit találsz ki, mivel;
"-Guided Rockets will now only track ground targets, as originally intended."
Te azt hiszed, hogy eddig azért találtad el a helit mert skillesen lőttél, pedig nem. Automatikusan követte a rakéta a célokat, de ezentúl a helit már nem követi.

www.tacticalgamer.com

(#49165) janihunk válasza Xaels (#49163) üzenetére


janihunk
senior tag

Ja hogy ezt userek véleménye alapján csinálték? Hát akkor ok.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#49166) ForexGuru válasza gergo0328 (#49157) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

akkor jól értettük maskival a hszedet :K láma vagy :DDD
;]

(#49167) Xaels válasza janihunk (#49165) üzenetére


Xaels
félisten

Ez mindig így megy. Ha sír a User mert erős XY fegyver akkor azt legyengítik. Ha sír, hogy valami gyenge akkor azt felerősítik, de ehhez tömegesen kellenek a panaszok. 1 ember miatt nem fognak vele foglalkozni.(Ez kicsit olyan mint Asimov pszichohistóriája).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49168) janihunk válasza Xaels (#49167) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát végül is nekem nem tűnik elpusztíthatatlannak a repülő. Főleg mivel én csak Mobil AA van szoktam rájuk lődözni. Ugyan olyan vele mint a patch előtt. Tank meg csak akkor gyenge ha rám lőnek. De ezt eddig is így éreztem.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#49169) LiPi006 válasza H.Ezredes (#49156) üzenetére


LiPi006
tag

Ennyi!!! :( :C :C :C

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#49170) Socket A


Socket A
aktív tag

hogy a f*szba szerezzek 5SQDM wint ha mindig a legutolso senkihazi csapatba rak be mikor az ellenfel mar 40el vezet
istenem :W

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#49171) boogie84


boogie84
veterán

Nálatok sincs battlelogon M16A3??? :Y

(#49173) orichalcos: Dehogy írták! Abból volt A3 és A4 is. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49172) M3oH válasza Xaels (#49149) üzenetére


M3oH
addikt

Arra gondolok, hogy jottek az osbfesek, hogy kicsik palyak, meg vacak az egesz, ez nem bf, cod-klon, stb. En nem vartam semmi csodat es nem is voltak nagy terveim, csak par orat szorakozni. Bar egyetertek, hogy warozni nem tokeletes, nincs spectator, gyenge parancs rendszer... De ez pubon nem nagyon zavar.

(#49173) oriic válasza boogie84 (#49171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#49174) gergo0328 válasza ForexGuru (#49166) üzenetére


gergo0328
senior tag

lehet h láma vagyok de többször lőttem be rakétával maskit mint ő engem :P

(#49158) Qbász: :F

(#49175) Qbász válasza gergo0328 (#49174) üzenetére


Qbász
aktív tag

Félre ment. Bocs. :C

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#49176) dilipok válasza LiPi006 (#49169) üzenetére


dilipok
veterán

nem feltetlenul ertek egyet, vitazni nem akarok, mert ertelmetlen, csak a velemenyem irom le. Nem vagyok tul oreg, de par update-et, patch-et megeltem mar mas jatekoknal. Ilyen esetekben mindig eszembe jut mekkora anyazasok voltak mikor anno CSben jottek a patchek, 1.3, 1.4 ,1.5, majd 1.6. Ugyanez ment minden alkalommal. Minden alkalommal megosztotta a jatekosokat az update. Mindig voltak akik azt mondtak, hogy teljesen elastak a jatekot, aztan mindig kiderult, hogy nem igazan, amit az aktiv jatekosok szama is alatamasztott, mert annak ellenere, hogy a forumok tele voltak sirassal, a jatek meg mindig jo volt, csak (jo)par embernek nehezere esett elfogadni, hogy olyan dolgokat valtoztattak, amiket ok eloszerettel (ki)hasznaltak. Csakhogy nem szabad elfelejteni, hogy szazezrek jatszottak a jatekkal, es ok esetleg eszre sem vettek/nem nagyon zavarta oket ez, es tovabbra is elvezettel jatszottak a jatekot.

Ezzel mindossze csak arra akartam utalni, hogy ertheto, hogy egyeseknek nem tetszenek a valtozasok, de a jatekosok nagy szazalekat nem is erdekli, vagy esetleg udvozli a valtozasokat, es a jatek tovabbra is sikeres marad. Az uj jatekosokrol mar nem is beszelve, akiknek meg fogalmuk sincs rola, hogy akarmi is valtozott. (azt meg mar tenyleg csak zarojelben jegyzem meg, hogy szerintem kicsit el is qrvult a jatekipar, mert a kedves gamerek egy reszenek soha semmi nem eleg, es ha valami nem tetszik, mar mennek is telesirni a forumokat. Jo pelda erre az ME3)

Mint mar az elejen megjegyeztem, ez szigoruan az en maganvelemenyem es bocsanat a wall of textert. :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49177) maskimx válasza gergo0328 (#49174) üzenetére


maskimx
őstag

Én úgy emlékszem annak az 1v1-nek a vége 10-8 lett az én javamra, de végül is mindegy :)
A lényeg az, hogy már nem követi a heliket a guided rocket, ezért szinte mindegy, hogy mit csinálsz, nem fogod eltalálni.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#49178) ForexGuru válasza maskimx (#49177) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ki kell javítsalak ! 1x eltaláltad 1 raksival pálya másik felén :P

(#49179) Mappa válasza Winne (#49159) üzenetére


Mappa
addikt

pedig nem jó :( jelen állás szerint :F

nem kötelező megadni

(#49180) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Feedback

Live-Die-Respawn

(#49181) gergo0328 válasza maskimx (#49177) üzenetére


gergo0328
senior tag

lőttem be rakétával. A 10-8-as eredmény igaz, de nemegyszer lőttél ki TV rakétával... A lényegen nem változtat a rakéta sz@r. Amúgy eddig se követte a rakéta a helit csak sokkal pontosabban lőttél vele. Ha simával tolod jobban szétszór.

(#49182) Xaels válasza oriic (#49180) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lennék amúgy annak a helyében aki a több ezer hsz-ből ki kell válogassa majd azt ami értéket is közvetít nem csak a "Kva @nyátok"-at.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49183) LiPi006 válasza dilipok (#49176) üzenetére


LiPi006
tag

Nincs is baj ezzel!
Csak ami eddig reálisnak tűnt az most irreális számomra! :O
félreértés ne essék nem a fegyverekkel van bajom hanem a járműveken való változtatás...
lényeg hogy CO-OP az még maradt az eredeti,de engem biztos hogy elvesztett multirészről a DICE ezzel a patchel :((
Kíváncsi leszek hogy ez a patch is olyan lesz mint az előző hogy a kövivel majd vissza állítanak jó pár dolgot...

[ Szerkesztve ]

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#49184) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Frissítettem a blogomban a magyar szerverek listáját. Egyedül a Heartless és az IRAM klán szervereit nem találtam meg. Tudja valaki, hogy mi lett velük? Betenném azokat is a listába, valamint ha még vannak olyan szerverek, ami kimaradtak, akkor a blogban egy hozzászólás formájában történő jelzést örömmel vennék róluk :R

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#49185) Alexios válasza Bazzzs (#49184) üzenetére


Alexios
veterán

Jelenleg nincs szervere a heartlessnek

(#49186) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Hatalmas!

Ne bánkódjatok a járművek miatt... így nagyobb lesz a gyalogosok előnye, mert tudnak védekezni, éls nincs az hogy egy tankos vagy jetes, vagy helis lehozza az egész meccset, nekem bejön a pach! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49187) Alexios válasza Cybertrone (#49186) üzenetére


Alexios
veterán

éljen, infantry játékot csinálnak a bf-ből, juhé

(#49188) Cybertrone válasza Alexios (#49187) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezzel nem értek egyet... ugyan úgy gyaktunk helivel, csak kicsit masszívabban kellet néha menekülni... meg a jet nem 2 sec alatt darállt le ha nem 5 sec alatt... Nem értem miért kell bolhából elefántot csinállni.... Közel sem annyira vészes a helyzet, mint azt itt egyesek megélik... De még mindíg úgy áll a dolog hogy van más game is amivel lehet tolni, nem muszály ezzel :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49189) Alexios válasza Cybertrone (#49188) üzenetére


Alexios
veterán

ja van más, csak mivel ezt már kifizettem hadd fejezhessem már ki a nemtetszésem, tudtommal nem ingyenes játékról van szó, hogy akkor íj. Mondjuk nekem a legnagyobb fájdalmam az a tank, az nevetségesen gyenge lett, kb semmi értelme már azzal menni, én meg amiatt vettem meg a játékot

(#49190) Cybertrone válasza Alexios (#49189) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát igen... aki most akarja a tankot kihúzni az kösse fel a gatyót :DDD 2-3 rocket és pukk... ;]

(Mellesleg a sok nemtetszést a hivatalos BF fórumokon is le lehetne vezetni.. ott lehet még el is olvasák, és dekódolják... ez itt egy semmi fórum, itt nem halgattatnak meg a szavaitok, kár sírni... szárítsátok fel a könnyeket, és mennyetek lőni!)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49191) - = Zk = - válasza Alexios (#49187) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ettől én nem félek... :N

de mindenesetre a CQ dlc-t nagyon várom. ugyanis én INFANTRY ONLY-s vagyok... ennyi. javarészt kerülöm az olyan pályákat, ahol járműharc dominál.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49192) Bati0501 válasza Cybertrone (#49190) üzenetére


Bati0501
őstag

(#49193) ProciVettel válasza Cybertrone (#49190) üzenetére


ProciVettel
tag

Tegnap még neked sem tetszett a patch nem? :DDD

(#49194) Cseri0058 válasza Cybertrone (#49186) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nagyon jó video lett. :D

(#49195) Cybertrone válasza ProciVettel (#49193) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jogos... de tegnap csak 1 pályát toltam le... abból is 70 ticketet, mert dolgom volt... ma rászántam magam és a végén belelendültünk :DDD Elvileg kaptam is medállt a semmiért, ami gratis ;] Új hangos is vannak a gambe, amire tegnap fel se figyeltem... a tank .50-es gépfegyverének pl... a helinek a rocketpodsából a rocketek máshogy néznek ki... meg ilyen apróságok... meg még smuutabb lett a game nekem... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49196) ProciVettel


ProciVettel
tag

Gyalogos része nekem eddig bejön. Jó lett.
(#49195) Cybertrone: Ja végülis mára énis így látom csak a tank az sokkolt tegnap. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49197) Alexios válasza Cybertrone (#49190) üzenetére


Alexios
veterán

akkor miről szabad ebben a topikban beszélni? vagy itt csak dícsérni szabad a játékot?

(#49198) Pocok111


Pocok111
csendes tag

Üdv.
Szerintetek egy 3.4GHZ-es Intel E7200 prociról érdemes váltani egy i3-2100-ra? Mennyivel futna jobban a game (azonos beállításokkal, ugyanolyan vga-val ugyanannyi ram-al)?

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#49199) Cybertrone válasza Alexios (#49197) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem szabad a negatívumokról is beszélni csak nem non-stop... lehet hogy te így éled meg hogy szar az egész, de más nem, és nincs jogod a negatív hullámaiddal elvenni mindenki kedvét :DDD Felfoghatjuk úgy is hogy magán szoc dolgod az hogy nem tetszik a game... ez sajnálatos, de mi elfogadjuk, te meg ne írd le 10* :))

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#49200) Alexios válasza Cybertrone (#49199) üzenetére


Alexios
veterán

wtf? szóval akkor ez a battlefield pozitív élmények fóruma? ennyi erővel te meg ne írd le hogy neked tetszik a játék, mert akinek nemtetszik, emiatt rosszulérezheti magát, milyen fasság már ez

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.