Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49051) CarajoEsp válasza cellpeti (#49049) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Tegnap egyik szeron, hallom dudalnak, fordultam, lelottem a sofort es elvittem a kocsit. Ennyi ertelme volt..

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#49052) Ramses07 válasza Lethal Gene (#48833) üzenetére


Ramses07
Modder

Azért elég fasza, hogy szét..asszák a játékot. Egyre szarabb lesz.
Sajnos amiket leírtál az tényleg így van... :(((

Life is short, ride hard!

(#49053) Ventur@


Ventur@
senior tag

Napot!

Lehet, hogy az én fülem volt eddig bedugulva, de nem változtattak hangokon a patch-ben?

Tegnap vagy egy fél órát toltam csak és a jól megszokott engi+m4a1-el nyomultam (sikertelenül, de ez másik történet :D ), ahol az tünt fel, hogy mintha az m4a1 hangja ütősebb lenne. Vagy csak kva rég játszottam a BF3-al :D ?!

Noob-kérdés: a térképen, hogy lehet változtani azokat a módokat, amit valaki itt korábban linkelt róla képeket :B ? (Nem nagyon szoktam nagyítani/piszkálni a térképet. Sőt tegnap csináltam először bf pályafutásom alatt :D )

Kösz a segítséget :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49054) Erdei88


Erdei88
veterán

Tegnap játszottunk 5v5-öt. AEK-el olyan szinten szétlőttek minket Petivel, hogy rosszul éreztük magunkat. Nem tudom mi történt a patch óta, de eddig az AEK-nak max közel volt esélye az M16A4/3 (ugye ezt is átírták) ellen...

(#49055) kmisi99


kmisi99
addikt

Milyen fájlba is kell beírnom a render.drawfps 1 et hogy folyamatosan legyen fps kijelzés és ne mindig a konzolba kelljen beírogatni?

(#49056) boogie84 válasza Ventur@ (#49053) üzenetére


boogie84
veterán

Változtak a hangok, igen. Jó a füled! :) Sztem jobbak lettek.

Minimap-et tudod állítani az options/gameplay minimap beállítási pontnál. 3 lehetőséged van. Normal, Hibrid, Satelit. Úgymond fényerősséget is lehet állítani. Ez is jó lett.

Én hibriden használom, jó kontrasztosan látom h mi zajlik körülöttem, csak sajnos nem nem lőtávolt látok, ergo mikor meglátom rajta az embert addigra már lehet h halott vagyok.

Más: Nálatok is fordulnak elő grafikai hibák vagy csak nálam??

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49057) CarajoEsp válasza kmisi99 (#49055) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Bf3 mappan belul, user.cfg letrehez es oda beir. Utana menni fog.

boogie84: B gombot nyomogatva lehet a modok kozott valtani. Vannak helyzetek amikor nem a hibrid a legjobb.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#49058) mackosajt válasza kmisi99 (#49055) üzenetére


mackosajt
addikt

na nekem ez okozta a 30 FPS hibát. Vagyis pályabetöltésekkor kiakadt 30-on, de bármilyen opciót állítva rendbe jött, még menteni sem kellett.
Fórumokon (EA) is ezt hozták ki valószínüsíthető hibának.
Kivettem, inkább használom az MSI Afterburnert OSD-vel. Legalább látom a hőfokot is, meg az órát is. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49059) Mukorka válasza boogie84 (#49056) üzenetére


Mukorka
addikt

Grafikai hiba nem volt de a játék hangja elmegy egy meccs alatt többször is. Nem csak nekem hanem mindenkinek volt ilyen baja akivel együtt játszottam. :F
Új hangokat csak tank találatnál hallottam eddig.

A legnagyobb baj infantryn a supression. Most ha valakire elkezd hatni ez az effekt akkor úgy elkezd ugrálni a fegyvered mintha tűzforró lenne és nem tudnád megfogni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49060) boogie84


boogie84
veterán

Nálatok is fordul elő ilyesmi vagy nálam van valami hardveres hiba? :F

[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]

Más: tudja valaki h mi az a csillag×1, csillag×2 az egyes zászlók felett?
[link]

(#49059) Mukorka: Igen, a hanggal is van gond. Nálam is gyakran elmegy játék közben. Tankban nem csak akkor van, mikor eltalálnak, hanem amikor közlekedsz is vele. Kavicsfelverődések..
Heli találtatnál is jók a hangok. Hallani h betalálnak a golyók... :)

Azt is észrevettem h a helikopterek sokkal gyorsabbak mint eddig voltak. Vagy ha nem is sokkal de gyorsabbak!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49061) kmisi99 válasza mackosajt (#49058) üzenetére


kmisi99
addikt

csak nekem nem mindig sikerül az msi afterburnertben az osd-t megcsinálni.

(#49062) kmisi99 válasza kmisi99 (#49061) üzenetére


kmisi99
addikt

bár most épp sikerült :DDD

(#49063) ZozzHUN válasza boogie84 (#49060) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Volt már ilyen, bf3 bug.

(#49064) cellpeti válasza Lethal Gene (#48833) üzenetére


cellpeti
veterán

pedig hogy imádtam, mikor a levegőben apró darabokra robbant a helikopter...gyönyörű volt, imádtam nézni ;]


Erdei88:

Az AEK mindig is jó volt, én "távolra" is tudtam vele lőni, ahogy meglett le is tettem a M16A3at

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49065) Xaels válasza boogie84 (#49060) üzenetére


Xaels
félisten

Azokat a csillagokat csak a Squad Leader látja és azt mutatja, hogy az adott pontot hány squad jelölte már ki ha minden igaz.

Amúgy támadás és védés parancsot csak Commo Rose-on lehet kiadni már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49066) PeetR válasza Erdei88 (#49054) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nem az a baj ,hogy belőttek ,hanem ,hogy kik. :) Eddig egyetlen fegyó amivel tudok lőni patch után az a AK-74 ,de ugye ez meg közelre esélytelen. :((( Teljesen elment a kedvem a játéktól. :(

(#49067) Ventur@ válasza boogie84 (#49056) üzenetére


Ventur@
senior tag

Maximálisan köszöntem az összes infót :R . Nekem csak eddig az M4A1-nél tünt fel, hogy másabb lett a hang. Olyan ütősebb, szinte érezni, ahogy köpködi az ólmot a csúzli :) .

Térképes dolgot meg majd délután megnézem. Kösz mégegyszer az infókat :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#49068) sith7


sith7
nagyúr

Ok, igazatok van, nem ér ennyit az egész

(#49069) csibe1 válasza Xaels (#49065) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi,jó tudni!
Akkor végre sikerült megoldani,hogy ha squadleaderként spotolsz akkor nem jelölsz ki egyúttal célpontot is,mert néha elég zavaros tudott lenni az egész.

(#49022) ProEvoFan

Valakinek a hsz-ére reagáltam,és leírtam a véleményem,ha ez Neked sírás akkor egészségedre,nem kötelező elolvasni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49070) Mrdevil válasza PeetR (#49066) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tegnap mondtam nektek, hogy ne csüggedjetek, nem ekkora tragédia ez. Ahogy Gyusza is mondja kell majd egy két hét, kinek mennyi, és meglehet szokni újra a dolgokat. Csak ebben az a röhej, hogy egy ilyen javítást nem is szabadna kiadniuk, ami ennyi dolgot módosít egy játékban. Sok dolgot újra kell tanulni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#49071) #21346560 válasza Mrdevil (#49070) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sok dolgot újra kell tanulni?
Inkább veszek mást és azt tanulom újra.. ezt nem akarom újra tanulni...

Valakit érdekel egy használt BF3?

(#49072) Stunts666


Stunts666
őstag

Most vissza kellene fejlődnöm???

(#49073) Alexios válasza Mrdevil (#49070) üzenetére


Alexios
veterán

Ja, sok dolgot, el kell felejteni hogy van tank a játékban pl..

[ Szerkesztve ]

(#49074) redingitell


redingitell
senior tag

Szerintem alapból más lett a hang. PL: TDM-ben sokkal jobban hallani az ellent is. Nekem a futás is mintha sokkal gyorsabb lenne. AEK helyett elővettem az as-valt, 200 kill után extended mag, távolra szigorúan pötyögtetve nagyon ütős.

(#49075) Neoteric válasza #21346560 (#49071) üzenetére


Neoteric
addikt

Egy olyan játékot mondj, ami felveheti a Battlefield 3-mal a kesztyűt.

Szvsz infantryban nincs negatív változás, sőt.. nekem most délelőtt jobban adta. Persze lehet, hogy csak szerencsém volt épp, vagy az ellenfél volt lámább a szokásosnál.

PSN: ne0teric_sAN

(#49076) Gyula84


Gyula84
veterán

annyira nem vészes :U habár jármüben nem is voltam még :D és láttam a pingem játék közben huah :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49077) #21346560 válasza Neoteric (#49075) üzenetére


#21346560
törölt tag

Leszarom az infantry-t, én tankos vagyok. infantryzni akarok átmegyek CS-be vagy COD-ba....
Azért is szeretem a BF sorozatot, mert ennyire nagy a jármű választék.
Vissza megyek korábbi BF részbe, ez így nem játék már!
Nekem tökéletesen jó volt a patch elötti állapot, miért kell elbaxni így egy játékot?

A Jet is már nem golyókat lő, hanem valami csillagok háborúja effekt van a gépágyú helyén :U

Jah, Civ5 felveszi a BF3-al a kesztyűt pl....

[ Szerkesztve ]

(#49078) dilipok válasza #21346560 (#49077) üzenetére


dilipok
veterán

hat akkor ennyi. Sajnaljuk hogy ez a velemenyed :( De azert jo civezest kivanok :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49079) mackosajt


mackosajt
addikt

Elég unalmas már folyamatosan azt olvasni, hogy valakinek elcseszték a kedvenc fegyverét, járművét.
Van 1000 és 1 másik a játékban, használd azt. Pont azért BF a BF, hogy ne csak 1 fegyvert/járművet használj, hanem mindet.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49080) Alexios válasza mackosajt (#49079) üzenetére


Alexios
veterán

mit használjak tank helyett? jeepet? szerintem meg pont azért bf, hogy azt használjam amit szeretek, ne hogymár az legyen a jó hogy rákényszerítenek hogy mittudomén jetezzek ha azt nem szeretem.

(#49081) #21346560 válasza mackosajt (#49079) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mintha anyámat hallanám kiskoromban... azért van a tányéron 8 fajta dolog, mert mindet meg kell enni... én csak a húst akarom megenni....

Amúgy ha unalmas akkor ne olvasd!
Majd ha te is beleölsz egy játékba 500 órát, mert szeretsz vele játszani, aztán elb@sszák - majd akkor mondd hogy nincs igazam...

(#49082) madgie válasza Alexios (#49080) üzenetére


madgie
titán

Abba kell hagyni, én már egy hónapja be se léptem, nem is igazán hiányzik.

(#49083) Xaels válasza #21346560 (#49077) üzenetére


Xaels
félisten

Nem annyira vészes a helyzet. Igaz most már oda kell figyelni, nem szabad bemenni ész nélkül a sűrűjébe mert hamar szétkapnak, de ha jól csinálod akkor azért lehet még a tankkal alkotni. Összehangoltan kell javítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49084) Norb3rto válasza mackosajt (#49079) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem azért más meg a klános szarságot unta olvasni ;)

(#49085) Runo: Ismerős helyzet :((

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49085) #21346560 válasza Xaels (#49083) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mármint kivel kell összehangoltan játszani ha egyedül ülök a tankba, mert senki nem hajlandó beülni 2. , 3. helyre, vagy ha be is ül, akkor az első bekapott találat után kiszál és elszalad...

No de mindegy, tényleg hagyjuk a dolgot, ez már legyen az én problémám....

(#49086) mackosajt válasza #21346560 (#49081) üzenetére


mackosajt
addikt

328 óránál tartok...

Akkor még van időm. :DDD

Illetve van életem a játékon kívül is.
Meg a fiaimba is azt igyekszem nevelni, hogy ami a tányéron van, azt meg kell enni. Nem válogatunk, nem leszünk elkényeztett gyerekek akik kieszik a húst, a többit meg nem kérik.

Norb3rto:
A klános szarság nálad mit takar?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49087) kristofsk8


kristofsk8
csendes tag

Hali, csak kíváncsiságból megkérdezem ti mekkora FPS-sel játszotok?
Én nekem 35-50 FPs -sem van.

(#49088) Stunts666 válasza #21346560 (#49085) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor most van jól a tank. Most már nem lehet egyedül lekaszálni a fél világot

(#49089) Norb3rto válasza Stunts666 (#49088) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Heli vette át a tank helyét.

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49090) mackosajt válasza Norb3rto (#49089) üzenetére


mackosajt
addikt

2 stinger/igla manus összehangoltan tolja, a heli elvérzik. Pláne, ha más is van a levegőben.

Jó lesz ez, csak meg kell szoknotok, hogy nem csak járműben lehet érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49091) pohár válasza #21346560 (#49077) üzenetére


pohár
félisten

akkor sírd el bánatod a BL fórumon, mert itt aztán mondhatod, olyan marad amilyen :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49092) Cseri0058 válasza kristofsk8 (#49087) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én 20-30 FPS :DDD
a Gulf of Oman-on meg kemény 10-20 FPs-em van ;]

(#49093) mackosajt válasza kristofsk8 (#49087) üzenetére


mackosajt
addikt

50-80

de ha nem történik semmi, néha 150-et is mutat, de akkor tényleg "csend" van körülöttem. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49094) boogie84 válasza boogie84 (#49060) üzenetére


boogie84
veterán

Rájöttem h a Kharg Island pályán ebből [link] pozícióból van csak grafikai hiba.
Akkor betudom a többit is a játéknak. :B

(#49065) Xaels: Köszi! Sajnos nem sokra megyek ezzel, mert pl most is a squadleader nem jelölt semmit. :)

(#49067) Ventur@: Nincs mit, jó játékot!

Na ez egy marha jó játék volt!!! Az elején át kellett mennem TK-zni h megértsék h nem szeretjük a spawnkill-t! Megértették, utána hibátlan volt a játék!! Oroszok voltak a spawnkillerek, nem csodálkozom.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#49095) Norb3rto válasza mackosajt (#49090) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ezzel nem is lenne baj ha a sok noob fragvadász gyökér tenné a dolgát. :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49096) busman válasza mackosajt (#49093) üzenetére


busman
addikt

Szia!
Megkérdezhetem,hogy ezt milyen beállításokkal hozza?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#49097) oriic válasza kristofsk8 (#49087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden medium-on, v-sync off, 1440x900-as felbontásban, betonfix 75fps. Egyedül karkandos pályán megy le 60-ig, de az köztudott hogy erőforrásigényesebb mapok.

Live-Die-Respawn

(#49098) kutkut


kutkut
addikt

Nekem csak az tűnt fel, hogy régebben azért ment a sírás, hogy a tankot nem lehet kilőni... Videót is linkeltek, hogy a valóságban hogy szétszed egy tankot a javelin, a játékban meg nem ér semmit. Tegnap is linkelt valaki egy vidit, hogy a srác 162-1-et csinált a tankból, bekapott egy guided misit (vagy javelint) és simán elmenekült, "meggyógyult" majd ment vissza hentelni. A másik oldalról is lehet nézni a dolgokat...
Egyébként, a havoc nagyon durva lett. :Y Szinte gyorsabban mozog, mint a viper. És tényleg nagyon nehéz lelőni. ;] Az viszont furcsa, hogy 2 heatseeker nem elég neki. :F Szerintem a jet is jobb lett, könnyebb tudtam egérrel irányítani. :) A heli és a jet rakétái tényleg olyanok, mint valami tűzijáték, de szerintem hatásosabb lett gyalogosokra. Patch előtt szinte csak sebezni tudtam vele, most meg jöttek a killek... Az M16A3-hoz elvileg nem nyúltak hozzá, mégis mintha gyengébb lenne. De lehet, hogy csak a suppression miatt van. :F Tankkal meg óvatosabban kell közlekedni. Én ennyit vettem észre eddig. Mivel szeretek helizni és mostanában jetezni, nekem pozitív az összkép. :)

Meizu MX3 32GB

(#49099) Zoli1222 válasza kutkut (#49098) üzenetére


Zoli1222
őstag

+1 ;) a tapasztalatok alapján Bár tegnap caspianon elég sokára szedték szét alattam a tankot... persze ettől függetlenül szidtam őket, mint a bokrot... :D

(#49100) boogie84 válasza kutkut (#49098) üzenetére


boogie84
veterán

Részben egyetértek azzal amit írsz!! Egy javelin mozgásképtelenné tehetné vagy lelassítaná, de ne ölje meg még egy... Ezzel kiegyeznék. Hisz így van némi menekülési lehetőség, ugyanakkor az AT emberkéknek is van esélyük rálőni.

Szöveggel kapcsolatos kérdés: Linkeltél valamit a nézni szóra?? Ide ->
A másik oldalról is lehet nézni a dolgokat...

Vagy ez valami vírus vagy mi a fene? Már jó, de mikor olvastam a kommentedet akkor valami oldalra dobott....

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.