Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28001) bognar110


bognar110
őstag

Beleragadt a pókhálóba. :DDD

(#28002) Telda válasza csana (#27999) üzenetére


Telda
addikt

Sejtettem, újraszületés után 1 gránátot dobtam el, ennyi volt a nagy spam.
Jó szerver, csak jelen esetben az idióta adminok cseszik szét hogy dobálgatják ki az embereket kamu indokkal, mert valaki jobb náluk...

(#28003) whiteman0524 válasza volcano (#28000) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én Ultra high-on nyomom csak az élsimitás van kikapcslva. Na meg "csak" 1600x900-as felbontásban a monitorom miatt. Egész jól fut. Néha tapasztalok belassulásokat mozgalmasabb pillanatoknál de ezek annyira ritkán vannak hogy egészében véve engem nem zavar. Olyan 40-50 FPS az átlag. Persze jobban örülnék a stabil 80-nak, de végül is ez nem egy UT, amit stabil 120 frame alatt bűn betölteni :D

[ Szerkesztve ]

(#28004) volcano válasza whiteman0524 (#28003) üzenetére


volcano
tag

fps-t mivel iratod ki? :)

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28005) Torry


Torry
addikt

Most toltam egy 50 fős szerveren 0-3 -as meccset, nagy mentés volt a végén.
Alakul ez.

(#28006) Bazzzs válasza volcano (#28004) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Hozd elő a játékban a konzolt. Ezt úgy tudod megtenni, hogy megnyomod a 0-t, majd írd be a következő parancsot: renderer.drawfps 1
Ennek az a hátránya, hogy minden játék kezdésénél meg kell tenni. Másik módszer lehet a fraps használata, ami egy pár megás kis program. Ezt simán elindítod a játék előtt, és mindig látod, hogy mennyi a jelenlegi fps érték.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#28007) volcano válasza Bazzzs (#28006) üzenetére


volcano
tag

köszönöm szépen ! :R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28008) pohár


pohár
félisten

hé skacok, erre nem nézünk fel? beneveznénk egy BF3 körre és aratnánk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28009) Lukiboy20 válasza pohár (#28008) üzenetére


Lukiboy20
csendes tag

ez mi pohár?

(#28010) scope2007


scope2007
addikt

HD EYE[finity] :D

KATT nagyban

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28011) bognar110 válasza scope2007 (#28010) üzenetére


bognar110
őstag

LOL :DD

(#28012) boogie84 válasza scope2007 (#28010) üzenetére


boogie84
veterán

Nagyon joooo :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28013) scope2007


scope2007
addikt

Ti is jó koraiak vagytok :D
meló vagy esetleg amerikai foci? :D sport2

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28014) medvezsolt válasza scope2007 (#28010) üzenetére


medvezsolt
senior tag

bazzz:))

Szerintem ezek direkt raknak bele ilyen falba lógós, emberen átnézős bugokat:) Hogy kivan dolgozva még a szem erezete is, pedig nem igazán lenne rá szükség:P

Brutál kép:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#28015) priti válasza BandiHUN (#27937) üzenetére


priti
addikt

Az adatok "elfogása" is jogellenes, de tökmindegy. Nem is kell semmit tenni. Elég egyetlen idézés. A fanatikus tömeg -aki élete egyharmadát virtuális gyilkolással tölti- majd intézi a többit. :DDD Gondold végig a szitut, amit írtam a hsz második felében. Ha peche van még meg is ölik :)

Hardverlesen

(#28016) keIdor válasza Cybertrone (#27788) üzenetére


keIdor
titán

A 4GB hamar megtellhet, a 8GB meg nem. 6k-t boven meger a tobb, foleg, hogy lapozofajlt is ki lehet loni nyugodtan. En is 8-at veszek jovore Ivy melle....

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28017) jokeman


jokeman
aktív tag

Uraim, megtetszett a játék nagyon :DDD
Egy kérdés, amikor vége van egy körnek. azt a statot elmenti valahol, vagy csak képlopással, esetleg FRAPS-al lehet lementeni?

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28018) volcano válasza jokeman (#28017) üzenetére


volcano
tag

Igen szerintem is nagyon jó.

ULTRA grafikán 40-90 fps között adja nekem a masina :D (1280x1024)
levettem a texturákat LOW ra és 120-180 fps között játszom.

szerintem nem ér annyi plussz fps-t a szépség :)

:R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28019) #21346560 válasza volcano (#28018) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor megnyugodtam, hogy szinte minden LOW-on van nálam és így megy szépen 40-60 FPS-t 1280x1024-ben :DDD

(#28020) whiteman0524 válasza keIdor (#28016) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. De most meg főleg "nem érdemes" a memórián spórolgatni. Nem tudom hogy láttatok-e mostanság árakat de egy 8GB-s 1600Mhz-es kit kábé 12 ezer körül mozog, ami marhára megéri. Én az én 8GB-omat a nyáron vettem kábé 21-ért abban a tudatban hogy akkor is nagyon jó üzletet csináltam (azt hittem nem nagyon fog már lejjebb menni az ár). És amúgy meg tényleg. A 4GB az elég, én se mondom hogy kevés, de egy BF3 Ultra beállításokkal már lehet hogy kimaxolja, szóval nem hülyeség még akkor sem ha nem munkára veszi az ember hanem mondjuk játszani.

A másik dolog amivel érvelni szoktam a több memó mellett az az egyszerre futtatható alkalmazások száma. Jó mondjuk ez nem mindenkinek szempont, de én például szeretem hogy ha meg van nyitva mondjuk 8-10 alkalmazásom (képszerkesztő + MSN + Skype + egy-két böngésző + stb...) és mondjuk játszani is szeretnék, akkor nem kell bezárni őket, hanem lazán elfér akár még egy BF3 is a memóban. Nos 4GB rammal ezt nem nagyon lehet eljátszani amennyiben a több mint a fele memót lefoglalják egyéb nyitott alkalmazások.

Szóval egyáltalán nem hülyeség, és fölösleges dolog még egy átlag felhasználónak sem az a plusz 4GB, pláne annak a tekintetében amennyibe ez mostanság kerül neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#28021) Ventur@ válasza jokeman (#28017) üzenetére


Ventur@
senior tag

Amennyire én tudom, magát a kört a Battlelog "lementi" (minden adatot a körről), de ha csak a kör végi statot akarod menteni, akkor FRAPS-szal vagy az MSI Afterburn-nel le tudod menteni a képet :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28022) volcano válasza #21346560 (#28019) üzenetére


volcano
tag

:D

én meg azért idegeskedtem , mert "atomgép" azt ultran szaggat (nem folyamatos, szoval látni, hogy küzködik) .

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28023) Xaels válasza jokeman (#28017) üzenetére


Xaels
félisten

Battle Report a neve. Az utolsó 5köröd a bal alsó sarokban találod a BattleLogban. Vagy a profil oldaladon is megtalálod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28024) jokeman válasza Xaels (#28023) üzenetére


jokeman
aktív tag

Köcce! :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#28025) zack válasza keIdor (#28016) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem még sose telt meg a 4Gb, pedig 2560-ban játszom Ultrán. :U
A Win működésére meg vannak látszólagos "okosságok", amikből jópárat kipróbáltam, de mindig az lett a konklúzióm, úgy a stabil és jó ahogy gyárilag kitalálták.
Persze van aki ezt cáfolja, és változtat a gyári sémákon...A saját gépével minenki azt csinál amit akar. Ez pont olyan mint az SSD kímélése, hogy ezt meg azt ide meg oda tegyél, meg ezt és azt tiltsd le hogy csökkensd az írási mennyiséget...LoL. Persze meg lehet tenni, csak éppen semmi értelme, mert eg stabil SSD bírja a strapát, ami meg nem tartós annak meg tök mindegy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28026) volcano válasza zack (#28025) üzenetére


volcano
tag

Hali!

Látom nem sz*rral gurigázol VGA ügyileg... :R

Ultra grafikán így mennyi FPS-ed van?

Köszi :R

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#28027) mcwolf79 válasza zack (#28025) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát Én BF3 alatt szinte mindig 5 GB feletti memóriahasználatot látok (legalábbis ennyit ír az AIDA).
Nálam a swapfile ki van kapcsolva, háttérben fut Skype, MSN, FRAPS, MSI Afterburner, AIDA, Kaspersky AV, Origin + a játék maga. Ha ezekből kilőnék párat lehet visszanyernék néhányszáz megát, de nem valszeg még így is kifogynék a 4 GB-ból.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28028) Cybertrone válasza mcwolf79 (#28027) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na akkor kicsit had támasszam alá Zack mondanivalóját:
6gb ram adott lapozófile nincs nálam, a következő háttérfolyamatok futnak mindíg:
MSI after
coretemp
Aida
Steam
Origin
virágbolt kliens, lekorlátozott adatforgalommal 110 torrentel ;)
winamp
itunes
msn
skyp
Ts3 kliens, mert haverokkal ugatunk non-stop
egy MS sec essentials, hogy megnyugodjak úgy is bejön a vírus ha akar
egy virtual clone drive
8 minialkalmazás az oldalsávon ;)
hírtelen csak ennyi...
És én is 2560-ban tolom, és én sem értem még el a 4gb-ot game alatt... sőt ki is logoltam annó a procihasználatot, és a memóriahasználatot, utánna lehet nézni, meg lehet tekinteni
Az 5gb feletti kihasználtság szerintem nem másra utal mint arra hogy ott valami gebasz van! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28029) BRIKLY válasza Cybertrone (#28028) üzenetére


BRIKLY
veterán

nekem 3gb körül szokott lenni, egyszer valami megkergült, akkor benyelte a 4gigát, és akadt mint a szemét... igaz, hogy én csak 1280×1024-ben medium-on játszok, de szerintem is elég 4gb. viszont azt tudom, hogy 2 kevés még low-hoz is.

(#28030) Gergosz2 válasza Cybertrone (#28028) üzenetére


Gergosz2
veterán

5gb használat az nagyon gyanús nekem .

nekem is 6 gb ramom van de 3.5 -4 gb felé talán sosem ment a ram használat .

bár mondjuk crysis 2nél a dx11hez ajánlott ram mennyiség 8 gb volt (bár tudjuk hogy 2 soros progival lelehet foglalni az összes memóriát ;] )

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28031) Ventur@ válasza mcwolf79 (#28027) üzenetére


Ventur@
senior tag

3 giga rammal tolom és nekem sem szokott kevés lenni :) . 1280x1024 Medium beállítással. Ami kevés az a VGA-m alá :D .

De hát jön a jézuska, lehet nekem ajándékozni új VGA-t. Már ha értitek a célzást :DDD .

Nálam ezek futnak (már amire emlékszem most hírtelen):

4 minialkalmazás
CoreTemp, Avast 6.xxx Home Edition, Winfast PWR2, MSI Afterburn, Daemon Tools Lite meg az Origin, ha elindítom a játékot.

Ezekkel együtt olyan max. 2 gigát puszil be a BF3 (1,5-1,8 között szokott lenni) :) . Marad még 1 giga nagyjából :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28032) keIdor válasza Cybertrone (#28028) üzenetére


keIdor
titán

De azt ne mond mar, hogy 580 SLI melle betenned a 4 gigat. Nalad is zack, nem hiszem el ha most vennel gepet 4 gigat tennel Sandy vagy Ivy melle mrg CF melle. Par ezres pluszrol beszelunk itt, raadasul mindkrttotoknek 160k monitor is van. Toletek furcsa ez a sporoljunk par ezrest hozzaallast. Sokkal biztosabb a 8 giga, ugyanugy megvennetek ti is, nem ertem minek lebeszelni a masikat... Eleg lehet a 4 giga is, de szarer hugyer ha megkapod a 8-at akkor miert ne

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28033) becsitibi válasza Cybertrone (#28028) üzenetére


becsitibi
senior tag

Ha valakinek win7 64-bit van 4gb rammal az meg is érdemli,de az is akinek 8 gb ramja van 32 bit-tel.A 32 bit-ből max 3 gb-ot lát a win,nálam a feladatkezelőbe játék alatt 2,3-2,4 gb van foglalva 47-49 alklmazással,én arra jöttem rá hogy vissza kell vennem a játék részletességét mediumra,mert high-on és ultrán kifogyok a memóriából és 2-3 perc után lefagy a játék,most erőssen rajtavagyok hogy veszek inkább egy 64 bites win7-et+4 gb ramot,amig ilyen olcsó.

Keldor papa: :K

[ Szerkesztve ]

(#28034) sith7 válasza Cybertrone (#28028) üzenetére


sith7
nagyúr

Game közben is megy a torrent ???

Te aztán nem kíméled a vinyót, rendszert ... :N

(#28035) ADAM1337 válasza sith7 (#28034) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Miért tenné ha több vinyója van ?
Gondolom nem arra szed amiről a játék fut meg a rendszer megy, meg ssd-je is van ahogy lesem ergo el van osztva rendesen nála nem 1 vinyó dolgozik folyamatosan.

(#28036) Gergosz2 válasza keIdor (#28032) üzenetére


Gergosz2
veterán

akkor már inkább 12 gb trikitben.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28037) madgie válasza Gergosz2 (#28036) üzenetére


madgie
titán

Nekem 16 van :D Addig jó a 4 giga, míg nem fut szembe az ember egy akármilyen HD videóval (akár családi felvétel), amit meg szeretne vágni (meg esetleg egy kicsit effektelni... nem kell itt nagy dolgokra gondolni ,egy kis kontraszt, miegymás). Ott úgy elfogy a 4/6 kikapcsolt lapozófájllal, mint a sicc.

(#28038) TXT


TXT
őstag

Na akkor egy újfajta megközelítés!

Ki-milyen billentyűzet-egér-csuklótámasz-egéralátét kombóval tolja a BF3-at, amivel órák, esetleg félnapok után sem fárad el a kézfeje-csuklója és kényelmesnek ítéli?

:R

[ Szerkesztve ]

(#28039) Cybertrone válasza keIdor (#28032) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem persze... :R Csak mondom hogy igaz hogy olcsó a ram, de nem biztos hogy kell is... de azt remélem alátámasztod hogy az ilyen 5gb-os ram használat bf3 alatt az kicsit vicces! :D :R

sith7:
120/10-es net van itthol! lekorlátozom valamennyire és mehet a game is közben jut is marad is! Ha haverral mindketten toljuk természetesen leállítjuk...
ezenkívül az 1TB-os vinyón vannak a gamek, a 2TB-os vinyon az adatok, és minden más, az oprendszer meg az ssd-n! :D Meg vannak osztva az erőforrások, szerintem korrekt módon!
Kicsit lejeb esik az ára a vinyóknak mert most borsos, és jön még 2TB!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28040) Torry


Torry
addikt

Ez a metro kész teljesen. Akkora aprítás megy ott, beszarás.
Előbb toltam egyet, +40000 xp :D

(#28041) whiteman0524 válasza Torry (#28040) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én mostanság csak TDM-et viszek, mert ki akarom unlockolni a jó cuccokat és ott lehet jól fejlődni :D Vagy nem tudom van valami olyan mód, ahol több XP jár egy ölésért, vagy valami egyéb tevékenységért mint a normál szerókon? COD-ban anno az tetszett, hogy például SD-ben sokkal több pont járt egy killért mint egyébként mert hát ott ugye nem volt respawn halál után, és ha jól nyomta az ember akkor jó sok pontot lehetett szerezni. Nah itt nincs valami ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#28042) pohár válasza scope2007 (#28013) üzenetére


pohár
félisten

első negyedet láttam, nagy meccs volt :C
ma 4 előtt ismétlés, megnézem a további 3 negyedet is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28043) ProEvoFan válasza Torry (#28040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Metro 64 fős QC-t azt XP farmólásra találták ki..Olyan mint az MMORPG-ben egy farmóló pálya.
Messze van az a 145 lvl.

[ Szerkesztve ]

(#28044) Cybertrone válasza ProEvoFan (#28043) üzenetére


Cybertrone
veterán

Miután megvan minden ami érdemben kell engem annyira nem izgat a szint... el se merem gondolni hogy mekkora xp kell majd esetleg 100-as szint fölött :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28045) keIdor válasza Gergosz2 (#28036) üzenetére


keIdor
titán

Annak nem vagyok tisztaban az araval. De LGA1366 kifuto, nem sokakat erint mar.

Cyber: eselyes, hogy felremeres.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28046) zack válasza volcano (#28026) üzenetére


zack
nagyúr

70-120 között.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28047) Cybertrone válasza keIdor (#28045) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az 1366 azokat fogja érinteni akik megvesznek egy 6 magos bármit, és szarnak a világba még 2 évig :D Valljuk be aki melózik otthol még annak is elég egy gulf, max majd vált mikor kicist csitulnak az árak x79 fronton... aki meg gamere használja annak a jelen helyzet szerint inkább vga-t kell venni, nem procit, mert még a mostani 4 magos cuccok is csak harmatosan vannak kihasználva! :K

zack:
Én a HBAO-t kilőttem... Nem látok külömbséget valahogy aközt hogy van, és aközt hogy nincs, és jó 5 fps-t biztos nyertem rajta :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#28048) zack válasza mcwolf79 (#28027) üzenetére


zack
nagyúr

Ugye most nem arról beszélsz hogy a Win7 mennyi memóriát tölt be? Mert betölt ő elég sokat magának, hogy gyorsabban fusson, ill. dinamikusabb legyen a használat, tehát te azt látod, "hűha a 4Gb-ból 20% szabad" holott az nem annyi mint amennyinek látszik, ill. a nagy része nincs használva.

(#28047) Cybertrone

Én is kilőttem. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28049) ADAM1337 válasza Cybertrone (#28044) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A sasoknál 230k kell minden szinthez már.

(#28050) Cybertrone válasza zack (#28048) üzenetére


Cybertrone
veterán

Amivel még csekély fps-t ugyan de nyertem az az volt hogy alkalmazásvezéreltre állítottam a driverben a csuszkát... szebb is lett, és gyorsabb is... Ilyen finom kis trökkökkel esetleg lehet sakkozni akinek szarul menne! :K

ADAM1337:
Hál istennek :DDD Akkor csak jó hogy van metro! ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.