Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49001) csapee


csapee
senior tag

Hát Jet-nél a hőkövetős rakéta nagy semmi vagy 8-at lőttem egybe, mire a másik társam kilőtte VICC. Irányítása mint a Descentbe volt anno, bár az sztem. az űrbe játszódott így érthető volt hogy lehetett lebegni, meg 90 fokba fordulni.
Tank nagy nulla, inkább rohangálok Rpg-vel.
Helit kiszedni Iglával reménytelen, minimum 2 de inkább 3 engineer kell hogy ne meneküljön el.
Ellenben legalább csalók még most is vannak, már ha vki. erre izgul.

Nem tudtok vmi. jó FPS multit, mert én tuti nem veszek egy kanyi DLC-t sem, ehhez a foshoz :W

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#49002) pohár


pohár
félisten

egy normális összefoglaló videó Stg. Enigma részéről, később jön majd a többi is, más emberkéktől is (heli, jet, tank)
amúgy eddig 2 videót láttam, mindkettőben egyből betalált az igla, és disabledre vágta a heliket...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49003) csapee válasza pohár (#49002) üzenetére


csapee
senior tag

Az már igaz, de második lövésre esélyed sincs, kivéve ha egy halom hülye vezeti. Meglövöd, 100 pont, elmegy, megjavítja, visszajön, megöl/meglövöd és kezdődik elölről. Ja és random eltűnnek a rakéták néha, pedig semmi ECM vagy Flare nem látszik, kicsit szarabb lett, mint minden javítással.

Csapee

(#49004) H.Ezredes válasza csapee (#49003) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:K

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49005) huby80


huby80
senior tag

Magátol frissiti a patch-et vagy el kell valahogy inditani? :R

(#49006) csibe1 válasza csapee (#49003) üzenetére


csibe1
addikt

A Javelin-Igla-Stinger triót nem próbáltam,de az RPG-SMAW párosnál előjött a random rakéta eltűnés,távolságtól függetlenül.
A töltéssel is variáltak,megszűnt az automata töltés, pl. el kell venni snipernél a távcsövet,hogy nekiálljon tölteni.
Nem mértem,érzésre folyamatosabb a játék,de ezt rendesen eltolták.
Most megint lehet újratanulni a cuccokat. :(((

Kiváncsi leszek mennyien hagyják a francba a többi DLC-t meg az egész játékot,ha ilyen mértékben esik a színvonal minden patch után.
Lehet,hogy decemberben már csak a fejlesztőcsapat meg a fizetett rajongók játszanak? ;]

(#49005) huby80

Origin,BF3-on jobb klikk,frissítések keresése,aztán látod a folyamatjelzőt.

Valami frissítést még szedett le este,de kb fél perc volt az egész.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#49007) TXT


TXT
őstag

Az hogy a faxba van, hogy kajak fejbelövök valakit 4x USAS robbanós lőszerével és 70%-on marad az illető???? Fedezékből nyomattam neki, nem is vette észre hol vagyok. ??????
Ezt a szar patch-t!!!!! Ezt megint f.szán eltolták!!! :W :W

(#49008) csapee


csapee
senior tag

Nah sztem érik egy bukás a következő DLC-re, mert komolyan inkább visszamegyek BC2-re vagy COD4-re (a 2 nem egy tészta de kiegészítik egymást) nem idegelem magam ilyen hülyeségeken.
Bár elég sokan irkálnak a hivatalos fórumba is(hátha vissza az egész), de nem sok jót ;]

Csapee

(#49009) huby80 válasza huby80 (#49005) üzenetére


huby80
senior tag

Magát ezek szerint mert látom a pingemet :C :C :C

(#49010) sith7 válasza TXT (#49007) üzenetére


sith7
nagyúr

A robbanó lövedék már eddig sem volt az igazi, egy korábbi patch - bn gyengítve lett ... használd a szeget :K

:C :C :C :C :C ===== [link] ===== :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#49011) gergo0328 válasza sith7 (#49010) üzenetére


gergo0328
senior tag

Miért lett belinkelve Gyusza adatlapja? :F

(#49012) Mukorka válasza gergo0328 (#49011) üzenetére


Mukorka
addikt

Példás csaló biztos azért :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49013) gergo0328 válasza Mukorka (#49012) üzenetére


gergo0328
senior tag

Igen biztosan.... :W

Ma toltam a coRDHA-ból pár taggal sqrush gyakwarokat vegyes teamben és Gyusza ellenem volt. 50%-ban belőttem 1v1-ben. Vagy rossz napja volt vagy nem ment neki a jték nemtudom de gyengébb volt mint általában....vagy én is csíter vagyok? ;]

[ Szerkesztve ]

(#49014) Mukorka válasza gergo0328 (#49013) üzenetére


Mukorka
addikt

Sajnos te is :(

;)

(#49015) sittes79: Hát ha ilyen jó és nem csal akkor van élete, ez is egy elfoglaltság.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#49015) sittes79 válasza Mukorka (#49012) üzenetére


sittes79
addikt

Nem hiszem, hogy csaló, csak nincs élete... :)

[ Szerkesztve ]

(#49016) aAron_


aAron_
őstag

Dejó, új patch, új álca, mostantól akár láthatalan is lehetsz! :C link

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#49017) pohár válasza aAron_ (#49016) üzenetére


pohár
félisten

tactical cloak :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49018) RockHaRD válasza aAron_ (#49016) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez már a bétában is pont ugyanígy volt... (nem mintha ez nem lenne még béta)

(#49019) zack


zack
nagyúr

Nekem se megy a játék. Nagyon elkúrták. Szinte az összes assault fegyót használhatatlanná tették. M16A3-mal az élen. :(((
Lehet túl kevés játék fogy, mert mindenki ezzel játszik, és direkt lett elbaszva, hogy elpártoljanak a jelenlegi játékosok? Tényleg nem tudok másra gondolni.

Csak ellenőrzi valaki ezeket a javításokat mielőtt kiadják. :U
Mert még véletlenül se lehet ennyire rosszat csinálni belőle.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49020) Viper26 válasza zack (#49019) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Csak ellenőrzi valaki ezeket a javításokat mielőtt kiadják."

Biztosan van olyan fejlesztőcég, ahol ez előírás, de itt tuti nem, látszik is a végterméken. :))

Pixel 7 | FR955

(#49021) Muerte


Muerte
addikt

Úgy szeretnék ilyenkor pofán vágni egy pár sírós kis f@szt akik miatt el kellett totál rontani ezt a játékot :W Kedvenc support fegyóm volt az MG36,osztottam vele a fejeseket most meg egyenlő a nullával.Arról nem beszélve ahol eddig normális harcok folytak metrón,most megállás nélkül csak gránát eső van mert ha két supportos egy más mellé áll folyamatosan töltődik a gránát még egy fél másodperc szünet sincs az újratöltődés között.
Vicc ez az egész :(((

(#49022) ProEvoFan válasza csibe1 (#49006) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már egy mélyen tisztelt fórumtárs felhívta a figyelmünket, hogy nem itt kell sírni, hanem a hivatalos BF3 fórumon.Ami most történt, az csak azért van, mert tele sírták a hivatalos fórumot az olyan emberek, akik miatt lett ez a patch, olyan, amilyen....
Tehát irány a BF3 hivatalos fórum, a PHt nem olvassa a Dice.

[ Szerkesztve ]

(#49023) Gyusza91 válasza gergo0328 (#49013) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Engem ez a patch teljesen kikészített, minden ami jó volt azt elbaszták...eléggé lehangoló volt számomra és a kedvem is elment a BF3-tól...és ha nincs kedvem valamihez az nekem nem nagyon szokott menni. De ez van ezt kell szeretni, még ha kicsit nehéz is. 1 hét és megint megszokom és olyan lesz, mintha nem minden a régi lenne (remélem)

sittes79: Ha nem tudsz rólam semmit, úgy ahogy az itt lévők 100% kérlek ne nyilatkozz. Tudod szerintem sok mindent irigyelnél az életemben....

[ Szerkesztve ]

unQL-Gyusza91

(#49024) Xaels válasza ProEvoFan (#49022) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Más út nincs, ide tényleg hiába írja az ember mi lett jó/rossz.

Amúgy szerintem nem végeztek rossz munkát a DICE-nál ismervén azokat a dolgokat amiket a legtöbben kifogásoltak még itt is. Viszont cserébe olyan lett mintha mindenki most kezdte volna, nincs überfegyver, de idővel bele fogunk rázódni(vagy nem). Nem lennék amúgy a fejlesztők helyében. Eddig a régi dolgok miatt anyázták tele a fórumokat, most emiatt fogják. Ilyen hálátlan csürhének én tuti sz@rnék a fejére. Nem patch/DLC kell ezeknek hanem 2 nagy pofon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49025) mackosajt válasza Gyusza91 (#49023) üzenetére


mackosajt
addikt

Amikor a felmenőidet emlegetik sokan a teljesítményed miatt, azt szerintem senki nem irígyli. :)

más: mellesleg nem értem, tényleg miért itt sírnak a patch miatt, ami pl. nekem eddig olyan 50%-os érzés.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49026) bul07 válasza Gyusza91 (#49023) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk ez nálad egy fegyver(M16A3) gyengítésével is el tudták volna érni :D ;] ;] , nem kellet volna szinte mindhez hozzányúlniuk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49027) csapee válasza Xaels (#49024) üzenetére


csapee
senior tag

Neked mi javult, hatha nem vettem eszre a sok szivas kozben?

Csapee

(#49028) Doki-HUN1978 válasza mackosajt (#49025) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem inkább pozitívak a tapasztalataim.

Az IRNV-t próbáltátok?
Metro-n ugyanolyan szar, de pl. seine crossing-on 2x-es a látótávolság. (a többi mapon még nem néztem)
Nagyon király lett.

A menürendszer és a kommunikációs lehetőségek jobbak lettek.

Eddig a javelin célzási idejét tudnám negatívumként felhozni + olyan bugokat láttam, amiket eddig nem. (pl: ember fekszik félig a betonba süllyedve)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#49029) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ami nekem fura, hogy nincs visszaigazolohang, hogy kiadtam egy parancsot. Kerek Ammot az emberem meg kussol. Spottolas 10-bol egyszer jon ossze..nem ertem.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#49030) Doki-HUN1978 válasza CarajoEsp (#49029) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Na igen, vagy dobják a cumót, vagy nem...
Szvsz. a spot "karika" kisebb lett mint volt.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#49031) mackosajt válasza Doki-HUN1978 (#49028) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát, ha azt a kb. 1,5 órát veszem alapul, amit eddig sikerült a peccs óta játszanom, nekem is a pozitív irányba billen.
Végre le lehet kényszeríteni a légieket a földre, ha ketten összefognak, vagy ha sikerül gyorsan újra befogni az ellent.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49032) CarajoEsp válasza Doki-HUN1978 (#49030) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Konkretan arra gondolok, hogy kiadom a "Thank you" parancsot es eddig az emberem rendesen mondta, ami a parancs szovege volt, neha oroszul. Most semmi.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#49033) qamu74


qamu74
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérésem , hogy már az elején elakadok a pincében,amikor hatástalanítani kell a bombát és megöl mindig az a arab fószer!Hogyan kell kiiktatni a forgalomból a mukit?
Mert már sokadszor kezdem el a játékot,de ott mindig elakadok és hagyom az egészet a francba!Tud valaki segíteni?

THX!

(#49034) Xaels válasza csapee (#49027) üzenetére


Xaels
félisten

Spawn képernyő, squad management, commo rose, havoc gyorsabb és fordulékonyabb. A fegyvereknek van rendes szórása stb...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49035) ( V ) válasza ProEvoFan (#49022) üzenetére


( V )
veterán

megy szépen ott is az anyázás a pecs miatt :DDD

Dice Dice Dice... :N

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#49036) gergo0328 válasza qamu74 (#49033) üzenetére


gergo0328
senior tag

Felvillannak mely gombokat kell megnyomnod.

A patch-ben nekem addig infatryban nincs problémám csak a helivel. 2v2 helicsata volt waron és a 14 rakétából 1-2 talált csak be a patch előtt meg kb az 50% annak... Nem látom merre megy a rakéta mert olyan pici a füstcsík. eddig nem volt vele probléma de most... Meg ez a stinger is egy vicces dolog. Ha pont jó távolságban vagy esélytelen h kikerülöd...legalább legyen vmi manőver mint jetnél h ki tudd őket cselezni. :W

(#49037) Doki-HUN1978 válasza CarajoEsp (#49032) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem mondja most is...

A te embered biztos faragatlanná vált egy kicsit... :)ű

Jah, még valamit észrevettem: Az m320-nak mintha visszavették volna a tűzerejét?! :F

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#49038) ForexGuru válasza gergo0328 (#49036) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

te vmi nagyon nem értesz ebben a rakétában ugye? :DDD
és nem veszed észre....tegnap jót röhögtünk rajta maskival ;]

(#49039) gergo0328 válasza ForexGuru (#49038) üzenetére


gergo0328
senior tag

áruld el, hogy én is megértsem. :F

(#49040) hajsza válasza qamu74 (#49033) üzenetére


hajsza
aktív tag

Szia!

Időnként felvillannak betűk (billentyűkódok is lehetnek, mint pl. a space)/jelek(pl. bal egérgomb). Ezeket kell gyorsan lenyomni és akkor le fogod győzni az ellenfeled.

(#49041) qamu74


qamu74
őstag

Köszi a segítséget! :R

(#49042) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Tegnap probaltam helivel jetet szedni. 2x dupla raketat kapott, de visszatoltotr a flare mire ujra ralottem. Ok mondom, akkor 1et lovok, aztan ha flare, akkor meg egyet, hat nem eltunt a raketa??? :D vicc

Ezert atultem es en is elveztem hogy eltunnek a raketak, es osztottam a guided rocketet :D

(#49043) ForexGuru válasza gergo0328 (#49039) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

szerinted a patch előtt attól talált be a raksi (air vehivle ellen) mert láttad hova lövöd és tudtál korrigálni?

(#49044) sith7 válasza gergo0328 (#49011) üzenetére


sith7
nagyúr

Tisztelgés egy isten előtt .... nincs Veled semmi bajom, és nem akarom a korodat felhánytorgatni, de nem tudok mást mondani, hogy ha Te ezt elhiszed, hogy soha nem volt ebben a statban semmi csavar, akkor gyerekesen naiv vagy.

Nem tudom egyébként Te is, meg a BF.hu is miért védi, védte ennyire BC2 - ben is ..... megígérte, hogy nektek is odaadja a "cuccot" , vagy mi ? :U

(#49045) Norb3rto válasza sith7 (#49044) üzenetére


Norb3rto
senior tag

;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49046) ForexGuru válasza sith7 (#49044) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mit zavar téged hogy hogyan játszik?
nem lő le téged naponta 10x, nem követ téged egy szeróra se (gondolom :DDD )
nem tök mind1 milyen statja van?örülj neki hogy van aki emeli a szintet a magyarok között...
mivel ilyen balfaszul cqező nemzet nincs még egy...

(#49047) Mythsardan válasza ForexGuru (#49046) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Itt a kezdődnek a gondok, hogy csak gondolod ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#49048) Xaels válasza sith7 (#49044) üzenetére


Xaels
félisten

Légyszi ne kezdjük megint. Ez a téma mindig indulatokat szül. Ha gondod van ott a Report azt majd a nagyok eldöntik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49049) cellpeti


cellpeti
veterán

sztem nem lett olyan rossz, meg kell szokni. Van benne pár hiba(tank gyenge, heli túl erős, jet gépágyú, random 10k medállok adása :DD ), de meg kell szokni.

Szerk.: A kürt-ről ne feledkezzünk el, az nagyon fontos volt :W :W

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49050) sittes79


sittes79
addikt

Nektek nem lett kevesebb fps, úgy általában, a patch óta minta frame droppos lenne a cucc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.