Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) bognar110 válasza Honzi (#1195) üzenetére


bognar110
őstag

Komoly :DDD

(#1202) kmisi99


kmisi99
addikt

Akkor most hogy lesz mindenki vagy csak a limitedesek kapják meg a dlc-ket?

(#1203) whatever válasza kmisi99 (#1202) üzenetére


whatever
aktív tag

 

[ Szerkesztve ]

(#1204) Neoteric válasza kmisi99 (#1202) üzenetére


Neoteric
addikt

Back to Karkandot csak a LE-ösök kapják meg, a későbbi dlcket ők sem.

PSN: ne0teric_sAN

(#1205) Neró válasza Neil Watts (#1200) üzenetére


Neró
őstag

Jó lenne ha lenne. De szerintem semmi féle fajta mód nincs az EA random meghívóin kívül. Ha szerencséd van kapsz úgy is.

Még ha valakinek nem fut el a gépén akkor sem tudja átadni a csak úgy a kulcsot. Akkor is az egész accuntot kell átadni - mert ahova küldik a kulcsot, azt az accuntot engedélyezik.

De ha mégis tudna valaki valamilyen speckós tuti beválós trükköt vagy esetleg csak annyi, hogy nagyobb esélyem legyen az nekem is szólhat. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1206) Neil Watts válasza Neró (#1205) üzenetére


Neil Watts
veterán

BF2/2142/BF: BC2 megvan, multiztam eleget, de a veterannak a kozeleben sem vagyok. Az gond? Azt irtak mashol, hogy nem. :F

Pedig ebben a kulcsatruhazos dologban benne lennek, de megertem hogy nem akarja senki a full accot odaadni :D

[ Szerkesztve ]

(#1207) Neró válasza Neil Watts (#1206) üzenetére


Neró
őstag

Hát én úgy tudom, hogy Veteránnak kell lenni és fel kell iratkozni a hírlevélre és akiknél ez mind megvan (az lényegtelen, hogy hányas Veterán vagy) azoknak küldik randomba a meghívókat. Na most, hogy változtattak e ezen vagy nem az már kérdés, de az Alpha FAQ-ban ezt olvastam (azt hiszem). :D

Amúgy az Alpha nem ma fejeződik be?

| www.diablohungary.hu

(#1208) Neil Watts válasza Neró (#1207) üzenetére


Neil Watts
veterán

Milyen hirlevel? :F Olvastam mashol is de nem tudom milyen hirlevelrol van szo, illetve nem talalom. :(

(#1209) McCartman válasza Neil Watts (#1208) üzenetére


McCartman
senior tag

www.battlefield.com

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1210) Neró válasza Neil Watts (#1208) üzenetére


Neró
őstag

Igen ezen az oldalon amit az előző hsz-ben linkeltek, ott kel jelentkezni. ;)

A honlap közepénél:

"Sign Up For Battlefield 3 and Other EA News
Be the first to hear about the latest news, products, discounts, special promotions, and more."

Ott ki kell tölteni a helyeket (email, születési dátum) és Sign Up.

UI.: Bár eddig nekem nem jött semmilyen hírlevél féle sem, csak a visszaigazoló levél.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1211) sittes79 válasza Neró (#1207) üzenetére


sittes79
addikt

de már be is zárták a kaput... :O

(#1212) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Egy hülye kérdésem lenne, lehet-e tudni, hogy melyik VGA gyártót fogja esetleg favorizálni a BF3?
Mert most akarok, de legkésőbb jövőhéten egy VGA-t venni, mert a régi 9800GTX+-om bemondta az unalmast, addig marad az Intel HD3000.
Azért kérdezem, mert akkor lehet abból a táborból vásárolnék. Mondjuk szerintem ez is fogja Full HD-ban vinni a játékot MSI GTX 560TI.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1213) sittes79 válasza nemeth989 (#1212) üzenetére


sittes79
addikt

Bőven jó lesz...

(#1214) Neró válasza sittes79 (#1211) üzenetére


Neró
őstag

Akkor most mit hegesztenek vagy van valami hír, hogy mikor kezdődik a zárt béta?

| www.diablohungary.hu

(#1215) McCartman válasza Neró (#1214) üzenetére


McCartman
senior tag

valamikor szeptemberben.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1216) sittes79 válasza Neró (#1214) üzenetére


sittes79
addikt

Egy héttel az open beta előtt... :DDD

(#1217) nemeth989 válasza sittes79 (#1216) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez biztos? Én már annyi variációt hallottam :D

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1218) Neró válasza sittes79 (#1216) üzenetére


Neró
őstag

LOL. Akkor mi értelme? :DDD

1 hetes zárt béta... én arra gondoltam, hogy legalább olyan hosszú lesz mint az Alpha. De mindegy, ez csak nekünk/nekem kedvez (akik nem kaptak kódot).

| www.diablohungary.hu

(#1219) sittes79


sittes79
addikt

ebben a forumban...nagy piros betűkkel írja a forum gazdája, hogy szeptember 11..nyílt béta..nem tudom, hogy mennyire hiteles!?

[link]

(#1220) Neró válasza sittes79 (#1219) üzenetére


Neró
őstag

Eddig is ezt a dátumot tudtuk. Szerintem valós. Minden oldalon ez szerepel.

| www.diablohungary.hu

(#1221) sittes79 válasza Neró (#1220) üzenetére


sittes79
addikt

Na akkor szeptember 4 zárt béta...ennyi

(#1222) Neil Watts válasza sittes79 (#1221) üzenetére


Neil Watts
veterán

Oda honnan lehet majd kodot szerezni? :) Vagy az lesz a MOH limitedeseke? :)

(#1223) sittes79 válasza Neil Watts (#1222) üzenetére


sittes79
addikt

Igen ez lesz a MOH Limited/Tier 1-es történet, de már olvastam valahol(ne kérdezzétek hol, lehet ebben a fórumban) :), hogy csak azoknak, akik előrendelték anno megjelenés előtt, tehát ha most megveszed akkor cumi.

Na mindegy nekem már meg van a spot-om, ahogy a Kedves EA írta az email-ben, amit két nappal az alpha invite előtt kaptam ;]

[ Szerkesztve ]

(#1224) nemeth989 válasza sittes79 (#1223) üzenetére


nemeth989
senior tag

Én úgy tudom, lehet, hogy rosszul, aki megvette a tier1 -et annak benne volt a dobozában a beta kulcs. Mintha ezt mondta volna haver, neki megvan a MOH Tier1.

Mondjuk ,majd kiderül, ha megjön majd a VGA-m akkor, úgyis megveszem a Tier1-et meg is akartam, asszem 576-ban lehet még kapni.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1225) sittes79 válasza nemeth989 (#1224) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor pedig MOH limited-et vagy Tier1-et a népnek...zavvi-n vagy a game.co.uk-én van azt hiszem tier1 10 fontért...porfogónak is jó esetleg később ennyiért. ;)

Sőt most néztem...8 font, de "out of stock" :((

[ Szerkesztve ]

(#1226) sittes79 válasza nemeth989 (#1224) üzenetére


sittes79
addikt

Igen lehet érdemes lesz beszerezni, mert kevesebben lesznek még a zárt bétában ezáltal kisebb lag,ping stb. és olyan pletykák vannak, hogy a bétában lesz egy 64-es CQ pálya jet-ekkel :Y

[ Szerkesztve ]

(#1227) Neil Watts válasza sittes79 (#1223) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hat pedig a CDG ezt irja: [link] ---> "Továbbá, akik megvásárolják a Medal of Honor Limited Edition változatot, meghívást kapnak egy másik rég várt EA lövöldözős játék, a Battlefield 3 bétatesztjére (akkor használható fel, amikor az majd elindul)."

(#1228) STC Speed válasza sittes79 (#1223) üzenetére


STC Speed
őstag

amin fel van tüntetve az early access logó az kap meghívást,még most is lehet a boltokban kapni.

(#1229) Bati0501


Bati0501
őstag

Én ezt nem teljesen értem. :F
Eddig nem úgy volt,h aki használt játékot vesz,az már nem tud multizni,mert ha megtette az első tulaj már regisztrálta? :U

(#1230) Zolás válasza Bati0501 (#1229) üzenetére


Zolás
addikt

Átregisztrálod a saját mailcímedre, és már a tiéd is.
Lehúzás ezerrel, továbbá a szervereket leginkább csoportok-csapatok bérlik, maximum az elején kell nekik fenntartani. Ezzel csak saját maguk alatt vágják a fát, és a felhasználót szívatják.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1231) whatever válasza Bati0501 (#1229) üzenetére


whatever
aktív tag

Ez a rendszer csak a konzolokra vonatkozik.

(#1232) Bati0501 válasza Zolás (#1230) üzenetére


Bati0501
őstag

Lehet/lehetett ilyet is csinálni?Bár most,h jobban belegondolok,én inkább a játék sajár kódjára gondoltam és nem a multiéra,de sokszor ez egy és ugyan az.Na mindegy.

whatever: Tényleg?

(#1233) feka007


feka007
nagyúr

Már van aki alfázik itt, vagy wtf?
Kicsit lemaradtam, valaki felvilágosíthatna :B

(#1234) v!ct0y válasza feka007 (#1233) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát én most lemegyek alfába az biztos :)

(#1235) L-e-f-i-e válasza feka007 (#1233) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Volt aki alfázott feljebb vannak infók is, de ha jól tudom az alfa már lezárult ha minden igaz.

Az infók alapján még tényleg elég alfa stádium, de ígéretes, azonban alapból a rombolhatóság le volt korlátozva (bár nem értem minek) de még biztos csiszolgatják :D

=^-^=

(#1236) feka007 válasza L-e-f-i-e (#1235) üzenetére


feka007
nagyúr

És most kinek adatott meg az alfa, aki megvette a MoH-ot? :U

Annyit lehet már tudni, hogy vannak nagy pályák/vasmadarak BF2 módra ahogy beígérték, vagy a BC2 féle tinglitangli kis mapekkel, tankokkal aztán kész?

[ Szerkesztve ]

(#1237) Neoteric válasza feka007 (#1236) üzenetére


Neoteric
addikt

Alfa ment, nem a beta. Random emberek kaptam kulcsot hozzá, annyi kritérium volt mindössze, hogy fel kellett h legyél iratkozva az EA hírlevelére. Szal simán lehetett olyan is h egy Sims tulaj kapott lehetőséget..
Operation metro volt az egyedüli pálya rush módban, amiben a támadók részéről volt egy járgány, aztán kifújt. Rombolhatóság szinte zéró, bár ezt hivatalosan azzal magyarázták h direkt van kikapcsolva. Fegyverek sem voltak még az igaziak, szinte egyiknek sem volt visszarúgása pl.

MoH-os dolog szeptemberben lesz, a zárt betaval, utána meg nyílt, valszeg szeptember 11.-étől. Remélem rendes 64fős igazi Battlefield pálya lesz sok járművel.

PSN: ne0teric_sAN

(#1238) L-e-f-i-e válasza feka007 (#1236) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az Alfának két feltétele volt: 1. fel kellett iratkoznia hírlevelükre 2. rendelkezned kellet veteran statusszal. Ha ezek megvoltak maradt a remény, ugyanis random módon a feltételeknek megfelelők között dobáltak ki kódokat. Sehol semmilyen más formában nem lehetett elvileg kódhoz jutni csak ilyen "meghívásos" rendszerben.

Hivatalosan az alfa indoklása: a szerverek tesztelése kizárólag, ezért volt muszáj bevonni pár online játékost.

A MoH-osok szeptemberben lesznek részesei egy zárt béta tesztnek ami kb ~ 11 nap lesz, mivel szeptember 11-től elvileg nyílt béta következik bárki számára elérhetően.
(Ha minden igaz erről emailt már kaptak az arra jogosult MoH tulajok).

Az alfában, és nagy a gyanúm hogy a bétában is egy "viszonylag" kisebb, gyalogos map kerül terítékre ahol nem sok jármű van. Persze nem kizárt, hogy szeptemberben a bétákban kapunk egy járműves mapot is a "metro" mellé de ez csak tipp :)

Neoteric megelőzött, de nagyjából ugyanazt írtuk :P

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#1239) feka007 válasza L-e-f-i-e (#1238) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó lenne, ha tényleg Battlefield 3 lenne, nem BC3. :(

(#1240) Mukorka válasza feka007 (#1239) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem lett az a BC2 annyira távoli a BF2-től. Elég méretes pályák vannak még ott is. A vadászgépek hiányoznak mondjuk nekem is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1241) feka007 válasza Mukorka (#1240) üzenetére


feka007
nagyúr

Batárnagy különbség van a kettő között. :K

(#1242) Neil Watts válasza feka007 (#1241) üzenetére


Neil Watts
veterán

+1, ezt en is igy gondolom, tekintve, hogy multiztam mind a kettovel nem keveset. :K

(Az alairasod meg kegyetlen. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#1243) megint én válasza Mukorka (#1240) üzenetére


megint én
őstag

:C :C :C
Nincs különbség??? ROFL!
Persze, itt a BC2ben is szinte csak gépcsaták vannak, gyalog nem is érdemes elindulni, remek vadászgépcsaták vannak. stb, stb... :P
Nekem mellesleg a TOP favorit a battlefield 1942nek a Desert Combat kiegészítője volt. Az a fizika, játékélmény, grafika a maga korában messze a legjobb játék volt.
Valamiért a régi játékoknak megvolt a játékélményük, az élethű fizikájuk és a koruknak megfelelően a jó grafikájuk, a mai játékokban max 2 van a felsoroltakból.

(#1244) Mukorka válasza megint én (#1243) üzenetére


Mukorka
addikt

Hol írtam hogy nincs különbség? WTF?

Pont azt írtam hogy a vadászgép hiányzik... ezt írtad te is, más különbséget nem hozol fel, ergó az egész válaszod lényegtelen...
Az írtam hogy a BC2 nem lett annyira más , ettől még eltér az igazi BF-től.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1245) megint én válasza Mukorka (#1244) üzenetére


megint én
őstag

"Nem lett az a BC2 annyira távoli a BF2-től"
Én arra válaszoltam h sokmindenban, és NAGYON eltér. A vadászgép csak 1 példa.
Az egész játék teljesen más. Az a gépek csatája, ez meg nem.
És szerintem a BF3 valahol a kettő között lesz. De ez csak Tipp.

[ Szerkesztve ]

(#1246) Mukorka válasza megint én (#1245) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem is a kettő között lesz, de nem írtam hogy nincs különbség :P

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1247) megint én válasza Mukorka (#1246) üzenetére


megint én
őstag

Amúgy itt a BC2ben sem értem ezt a heavy metal pályát, mert úgy harangozták be micsoda gépharc lesz. Erre nokedli... Kellene csapatonként 2 harci 2 szállító heli, 3 tank, és 2 könnyűpáncélos csapatszállító. Ezt balanszolva pedig több talpas rakéta.

(#1248) sittes79


sittes79
addikt

Srácok ez cumi...aki gondolkodik a MOH beszerzésén az hagyja a picsába; bocsánat de ideges vagyok ez miatt:

"Battlefield 3 – Limited Edition

Pre-order the Battlefield 3 Limited Edition now with Origin and receive

BATTLEFIELD 3 BETA: 48HR EARLY ACCESS

Get into the fight first with a 48hr head start when you pre-order at Origin

* Note consumers who bought Medal of Honor Limited Edition or Tier 1 Edition already have this reward."

48 szaros óra, ezért vettem meg a MOH-át :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1249) Neoteric válasza sittes79 (#1248) üzenetére


Neoteric
addikt

Elég nyilvánvaló volt, hogy a MoH eladásait próbálták meg növelni ezzel a BETA akcióval..

PSN: ne0teric_sAN

(#1250) Neil Watts válasza sittes79 (#1248) üzenetére


Neil Watts
veterán

De jo, hogy nem dobtam ki erre 9k-t! :D
Erre a dologra nem tudom mit mondjak, szanalmas az EA.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.