Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) bul07 válasza boogie84 (#1298) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól emlékszek az 576 1000db-ról indította a pólós előrendelést és az már elfogyott

(#1300) v!ct0y
Legyen igazad

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1302) ricsy888


ricsy888
senior tag

Na, én is előrendeltem a konzolokszervize.hu-n 8.990-ért. Itt a legolcsóbb ahogy nézem annak, akinek kell futár. :K

[ Szerkesztve ]

(#1303) McCartman válasza bul07 (#1301) üzenetére


McCartman
senior tag

annyiért kell adniuk , kérdés , hogy megnehezítik-e az ügyet. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1304) boogie84 válasza McCartman (#1303) üzenetére


boogie84
veterán

Így van! Amilyen áron előrendelte olyan áron fogja kapni, nyugalom! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1305) L-e-f-i-e válasza McCartman (#1303) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem nem kell annyiért adniuk, mert a boltok általában mindenhol fenntartják az árváltoztatás jogát, teljesen jogszerűen.

Azonban szerintem az a pár ember aki abban a kis időben megrendelte nem fog akkora veszteséget okozni a cégnek, így méltányossági alapon szerintem ők megkapják azon az áron amin rendelték. :)

=^-^=

(#1306) Źşë' válasza bul07 (#1292) üzenetére


Źşë'
addikt

volt már iponban példa erre, egy vgat raktak ki asszem a 460 volt még tavaly, csak a 768as, olcsóért, mikor ~50 közelében volt addig 40ért adták akciósan, és uígy pár órán belül meg is változott az ára, mire aki megrendelte abban felmerült a kérdés hogy most mennyiért, és 1-2 ember elmondása szerint azon az áron jogosultak adni ami meg volt hirdetve - és meg is kapták azon az áron! - mondjuk ott azért nagyobb volt az árrés - de ha azt vesszük h itt játékoknál is mennyi, én remélem h lesz limited is - inkább 2 helyen mint egyen sem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1307) v!ct0y válasza Źşë' (#1306) üzenetére


v!ct0y
veterán

Volt már ilyen nekem is. De van itt is topikja lehet, hogy ott is meg lehet kérdezni.

(#1308) McCartman válasza L-e-f-i-e (#1305) üzenetére


McCartman
senior tag

ebben nem vagyok biztos , főleg , ahogy a vásárlási feltételeiknél is írják:
'Megrendelő megrendelése elküldésével az iPon Computer Kft. vásárlójává válik. A megrendelés ügyfélszolgálatunk írásbeli visszaigazolása után tekinthető véglegesnek..
A fentiek szerint megkötendő szerződés írásba foglalt szerződésnek minősül, azt az iPon Computer Kft. iktatja, így az a későbbiekben is hozzáférhető lesz.'

szerintem méltányossági alapon max seggberugást kap az ember a mai világban , nem kedvezményt. :DDD

@Źşë': igen , gtx 460nal volt ez a huzavona és mivel nem hagyta magát leugatni az illető (vásárló) nagy nehezen teljesítették is a rendelését az adott áron.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1309) Mukorka


Mukorka
addikt

Nem láttam hogy lett volna már linkelve, Itt megtalálható a leírás az előrendelési bónuszról és egyebekről

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1310) sittes79 válasza bul07 (#1277) üzenetére


sittes79
addikt

(#1311) Neoteric válasza sittes79 (#1310) üzenetére


Neoteric
addikt

olvass feljebb.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#1312) sittes79 válasza Neoteric (#1311) üzenetére


sittes79
addikt

ja látom...kicsit későn vettem észre, hogy erről ment a duma...akkor hol kell előrendelni? :)

(#1313) bul07


bul07
nagyúr

20:10-kor megjött a válasz (nem voltam gép előtt)

Tisztelt Cím,

A rendeléskor leadott és visszaigazolt ár lesz Önnek az érvényes.

Tisztelettel,
Bartos Tamás
iPon Computer Kft.

Akkor ezek szerint marad az alacsony áron mert a visszaigazoló email is van
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1314) v!ct0y válasza bul07 (#1313) üzenetére


v!ct0y
veterán

Fene a pofátokat :)

(#1315) sittes79 válasza bul07 (#1313) üzenetére


sittes79
addikt

Az 1000 HUF+ a cdg-nél már nem vág földhöz..lassan 1 kiló könyér...és acéldoboz vazz :P

(#1316) feka007 válasza Źşë' (#1271) üzenetére


feka007
nagyúr

A helikopter pl. elég vicc a BC2-ben (leegyszerűsített, gagyi), míg BF2 szinte szimulátor. De a tank, sima csapatszállítók is reálisabbak BF2-ben. Kb. így értem

(#1317) polonic válasza bul07 (#1313) üzenetére


polonic
félisten

Ennek örülök! De jó, hogy gyorsan lecsaptunk rá. :) Akkor 576-nál fogom lemondani.
A házhozszállítás remélem, megjelenés napján megtörténik. Mert azt írják, hogy előző nap adják oda a futároknak és 2 napon belül itt lesz.

(#1318) McCartman válasza bul07 (#1313) üzenetére


McCartman
senior tag

fasza.
akkor ezzel spóroltam én is 1000-2000 Ftot ráadásul LE verzió.:)
köszi a tippet. ;) :K

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1319) Źşë' válasza feka007 (#1316) üzenetére


Źşë'
addikt

Értem, de nekem pl a célom nem is egy totál szimulátor szerű helivezetés elsajátítsa, arra ott vannak az olyan játékok amelyek direkt szimulátornak készültek és a megtanulása kész művészet/több oldalas oktatóanyag netán könyv. Amúgy annyira nem egyszerű a bc2es heli vezetése, főleg kezdőként, persze bele lehet tanulni. A gagyi szót én inkább arra használnám h vannak pl landolással gondok - pl. felborul - ill. mikor ippenhogy nekiütközöl valaminek és borul még a kerekasztal is... de az egész játékban akadnak még bosszantó dolgok, pl elakadsz egy lépcsőfokban...

(#1317) polonic de az tudod milyen változat lesz? :DD vagy korong nélküli vagy cd kulcs nélküli ;]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1320) polonic válasza Źşë' (#1319) üzenetére


polonic
félisten

Ha korong nélküli lenne, le is tojnám. Origin-be be a kód, aztán töltődik is lefelé. :)
A kód nélküli már problémásabb lenne. :K

(#1321) shaddam válasza sittes79 (#1315) üzenetére


shaddam
aktív tag

Jól jön még az az 1000 ft ha jönnek a map packok...

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#1322) bul07 válasza sittes79 (#1315) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem mostanában minden megspórolt forint jól jön
Ha CDG árat nézzük akkor 8 990 Ft + 990 Ft (szállítás) így nekem nem 1000Ft , acéldoboz csak akkor jár ha jut
konzolokszervize.hu nézve tényleg 900Ft a különbség(szállítással együtt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1323) kovsol


kovsol
titán

xbox360 verzió van ennél olcsóbb? [link]

May the Force be with you!

(#1324) sittes79 válasza bul07 (#1322) üzenetére


sittes79
addikt

Persze rendben...nyílván minden HUF számít...de cdg-nél pl. van pick-pack pont igaz, hogy az is csak a nagyobb városokban és az 290 ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

(#1325) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Uramisten! Ennyi OFF hsz.t egy helyen:) Ti most komolyan erről fogtok diskurálni Októberig, hogy ki honnan mennyivel olcsóbban és hogyan szerzi be a játékot? Meg hogy mennyire nedves a bugyesz az alfa miatt?:)
Sorry... ha túl őszinte voltam,de 100ból 94 hsz erről szól itt.

Annyit emlegettétek, hogy a bf2 milyen istenkirály volt anno, én meg már írtam fentebb hogy nem látom annak, miért nem erről beszélünk értelmes keretek között? Vesézzük ki, hogy ki milyennek látta anno a bf2őt, ki mit szeretett benne, miért volt anno jó játék, milyen fícsöröket várnátok vissza, mit nem, kicsit szakmaibb lehetne a topik ezáltal...

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1326) Norb3rto válasza medvezsolt (#1325) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1327) medvezsolt válasza Norb3rto (#1326) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ugye? ezek szerint te is igy gondolod:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1328) Norb3rto válasza medvezsolt (#1327) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mo-n vagyunk minden forint számít,de ennyire :Y :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1329) sittes79


sittes79
addikt

De kemények vagytok így korán reggel..."szakmázzál" akkor, de ez nem autószerelés baszod...ez egy kibebaszott játék... :W

[ Szerkesztve ]

(#1330) Norb3rto válasza sittes79 (#1329) üzenetére


Norb3rto
senior tag

De morcosak v.unk korán reggel :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1331) medvezsolt válasza sittes79 (#1329) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Mi ez a hangnem amit megütsz? Igenis ez is egy szakma/ipar: Játékiparnak hívják és mi vagyunk a felhasználói. Szerintem simán értetted a lényeget nem? A lényeg, hogy kicsit a játékhoz kapcsolódó tényleges dolgokról is beszélgethetnénk..

jaja, morcos:DD

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1332) megint én válasza medvezsolt (#1331) üzenetére


megint én
őstag

Hát én is sittesnek adok igazat, ez egy kib@szott game topic, ha valaki karót nyelt, menjen orvoshoz. OFF 4ever!
Mondjuk, van aranyközépút, mert a túl sok off sem jó. De attó még nem gáz, ha olyan 20-30% körül marad az off.

[ Szerkesztve ]

(#1333) polonic válasza kovsol (#1323) üzenetére


polonic
félisten

Nem hiszem. Ez elég jó ár a konzolos verzióért.

---------------

Nem értem, miért ne lehetne a játék áráról és arról beszélni, hogy hol vesszük meg. . .
És igen, ha már 2 ezer Ft-tal olcsóbb valahol, akkor onnan veszem meg. Most nem azért, mert annyira számít a 2 ezer Ft, mert nem egy nagy összeg. Csak nem látom értelmét annak, hogy egy másik helyen többet fizessek ugyanazért a termékért, gyakorlatilag a semmiért kéne többet fizetnem. . .

[ Szerkesztve ]

(#1334) Neoteric válasza polonic (#1333) üzenetére


Neoteric
addikt

Csak irigykedik amiért ő nem volt szemfüles. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#1335) sith7 válasza Neoteric (#1334) üzenetére


sith7
nagyúr

Könnyen beszélsz ..... ;] :C

(#1336) beers válasza bul07 (#1277) üzenetére


beers
addikt

Én innen vettem!
Akkor 29.90$-ért!
5760Ft-volt!

M&N

(#1337) v!ct0y válasza beers (#1336) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha nem lopott cuccal vették akkor megérte :)

(#1338) megint én válasza beers (#1336) üzenetére


megint én
őstag

:Y Az asszem bestbuy!

(#1339) beers válasza v!ct0y (#1337) üzenetére


beers
addikt

Remélem nem :)!

M&N

(#1340) front3r válasza v!ct0y (#1337) üzenetére


front3r
őstag

Vannak hasonló boltok amik csak egy cd kulcsot küldenek és kész. Ezért olcsóbb, akár jóval olcsóbb is. Hogy hogyan csinálják, na azt nem tudom, valószínű nem kell a boltnak másra költenie, így a dobozos bolti ár alatt tudják értékesíteni, mert kevesebb embert kell foglalkoztatni, stb..stb.
De szerintem tuti nem átverés, mert ezek működnek, csak hát ez nem az Origin-ben vett nemzetközi áron, meg a boltban dobozosan, hanem emailben átpasszolt kulcs amit kapsz.

Jól látom ez nem is Limited Edition-ös kulcs, így érthetőbb az ára is.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1341) medvezsolt válasza megint én (#1332) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Miért az neked nem OFF topic, ha valaki arról beszél, hogy ki honnan rendeli majd meg meg ilyesmi? ÉS nem a játékról megy a csevej? És ez nem 30% off-ot jelent hanem 95%ot.. Na de mind1, max nem olvasom a topicot. Ne haragudj, hogy engem jobban érdekelnek a játék technikai részletei, fícsörei, extrái, mint hogy ki honnan veszi meg mennyivel olcsóbban..

Nyugi többet nem foglalkozok a témával, de attól még igazam van..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1342) front3r válasza front3r (#1340) üzenetére


front3r
őstag

Innen meg 7585 Ft a Limited.
Igaz csak 27.-én küldik ki a kulcsot.

medvezsolt, megint én: Nekem fel sem merült hogy OFF-ba tegyem, hiszen ez is fontos dolog, én se olvasok el minden hozzászólást egy témában mert nem érdekel. Ennyi. :) De hát ezen ne is kapjunk össze, mert hülyeség.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1343) v!ct0y válasza front3r (#1340) üzenetére


v!ct0y
veterán

De van olyan oldal is ahol lopott kártyákkal vásárolták a kulcsokat és aztán eladták őket.
A vevőt meg nézett, hogy 1-2hét után miért nem tud játszani a játékkal.
Nem tudom az oldal címét de még mindig működik.

medvezsolt: nincs igazad! Szerinted egyetlen eddig látott pályáról meg pár gameplay vidiről mit lehet még beszélni? írjuk le mindennap ugyanazt. Majdnem 3 hónap van még a megjelenésig. Majd ha jön a beta akkor lesz miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#1344) McCartman válasza front3r (#1342) üzenetére


McCartman
senior tag

nem rossz , de ahogy látom ez sem Limited.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1345) L-e-f-i-e válasza medvezsolt (#1341) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nincs, ez is a játékhoz tartozik, az ára, bizony sokaknak még számít is :D

Lesz itt "szakmai" kérdés is ahol majd megoszthatod a sok-sok "szakmai" információd is nem kell félni :D

=^-^=

(#1346) medvezsolt válasza L-e-f-i-e (#1345) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nekem is számít, de 500-1000 forinton filóztok? Az azért már garasoskodás..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1347) McCartman válasza medvezsolt (#1346) üzenetére


McCartman
senior tag

van akinek számít , másnak nem.
van aki nem akar kiadni akár 500 Fttal se többet ugyan azért.
nem tudom , miért ilyen nehéz megérteni.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1348) polonic válasza medvezsolt (#1346) üzenetére


polonic
félisten

Erre csak ezt tudom megint írni:

"És igen, ha már 2 ezer Ft-tal olcsóbb valahol, akkor onnan veszem meg. Most nem azért, mert annyira számít a 2 ezer Ft, mert nem egy nagy összeg. Csak nem látom értelmét annak, hogy egy másik helyen többet fizessek ugyanazért a termékért, gyakorlatilag a semmiért kéne többet fizetnem. . ."

Ez nem garasoskodás. Csupán emberi hülyeség a drágább helyről ugyanazt venni. Minek kötlenék el 2 ezerrel többet a semmire? :)

(#1349) front3r válasza McCartman (#1344) üzenetére


front3r
őstag

De az, ki tudod választani a Select Version-nél hogy limited legyen, és a hozzáadott értékkel számoltam ki az árát.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1350) McCartman válasza front3r (#1349) üzenetére


McCartman
senior tag

igen , valóban. ennyiért már jó vétel (ha megbízható az oldal) , mondjuk én maradok a dobozos verziónál , szeretem kézben tudni amit veszek.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.