Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) zozz12 válasza McCartman (#1948) üzenetére


zozz12
tag

Köszi a válaszokat, remélem tényleg nem találnak ki semmi havidíjat, stb. -t mert akkor kidobtam 9k -t...
Gyufaaa: szerinted kevés lesz a gép vagy csak viccből? :D
Akos96: az előrendelős extrákat láttam, azért is fogom előrendelni, amúgy várnék vele. Még soha nem rendeltem elő semmit, remélem nem fogok rácseszni, bár nagyon biztatónak tűnik....

(#1952) Gyufaaa válasza zozz12 (#1951) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csak viccnek szántam. A BF BC2-nek sem volt szerencsére halál nagy gépigénye. Nem lesz gond ott szerintem. :N

Szerk.: Bár, ha az adatlapodon szereplő monitoron tolod, akkor benevezhetnél egy nagyobbra, ami tudja legalább a fullHD-t. Elég proci limites vagy azon a felbontáson. A VGA-d is jobban ki tudná "élni" magát

[ Szerkesztve ]

(#1953) Mukorka válasza medvezsolt (#1946) üzenetére


Mukorka
addikt

Dehogyis , nem vagyok nagyravágyó de pl buda és pest mint a főváros két fele 1-1 map méretének ideális :)) Komolyabbra fogva, nem elégedetlen vagyok csupán leírtam a pályával kapcsolatos kételyeimet. Kéne rendes egyszemélyes nézetű gameplay erről a gamescomról hogy lássuk kb mennyire szóródnak szét az emberek.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1954) Bati0501


Bati0501
őstag

Tényleg ennyi plusz jár a limitálthoz?: :Y
A Limited Edition várható tartalma a CD Galaxisban:
* Back to Karkand (kiegészítő, kb BFBC2 Vietnam méretű tartalom),
* Physical Warfare Pack DLC (kód),
* Dog Tag Pack DLC (kód),
* Specact Kit Upgrade DLC (kód),
* Fémdoboz, várhatóan csak a CD Galaxisban (a készletek erejéig).

Thx.Akkor megérte előrendelni,ezért is inkább. :K

[ Szerkesztve ]

(#1955) Gyufaaa válasza Bati0501 (#1954) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jah.

(#1956) Mukorka válasza Bati0501 (#1954) üzenetére


Mukorka
addikt

A Back to Karkand is kód lesz, megjelenés után lesz valamikor elérhető.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1957) polonic válasza Bati0501 (#1954) üzenetére


polonic
félisten

Igen, de még egyelőre nem tudni, hogy az itthon árult példányoknál is.
Nagy a kavarodás most körülötte.

(#1958) Neró válasza Mukorka (#1956) üzenetére


Neró
őstag

Igen valahogy úgy, aztán patch formában pedig le lehet tölteni. Gondolom majd Originről.

OFF:

Szerkesztő lettem a totalgamingen a totalbf résznél. Valakinek evvel valami tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1959) Bati0501 válasza polonic (#1957) üzenetére


Bati0501
őstag

De azért azt csak nem csinálják meg,szvsz nem is tehetnék,h attól,h magyarok vagyunk,itt nem lesz elérhető.

(#1960) Mukorka válasza Bati0501 (#1959) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem azért van mert magyarok vagyunk :D Ha lesz valami kavarodás az úgyis a legtöbb helyre vonatkozik és a Back to Karkand ami a legfontosabb plusz amit adnak elérhető lesz minden LE előrendelőnek.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1961) Bati0501 válasza Mukorka (#1960) üzenetére


Bati0501
őstag

Jó,tudom ez túlzás volt,de nem is olyan rég pl.: a Dirt 2-vel nem lehetett multizni,mert nem volt kiépítve a hálózat.

Igen,már máshol is olvastam + ti is írtátok/rábólintottak,h lesz,de,akkor Polonic miért mondja? :U
Kavarodás meg sztem ilyen kaliberű dolognál,ennyivel a bemutatás előtt nem furcsa/csoda.

(#1962) Mukorka válasza Bati0501 (#1961) üzenetére


Mukorka
addikt

Mert az lesz de a többi kis apróság még nem biztos, ezért mondja polonic is. Szerintem lesz itt minden de én optimista vagyok, megaztán nem is érdekel a többi kieg csak a Back to Karkand legyen benne. A többit ha akarom max megveszem megjelenéskor vagy utána..

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1963) Neró válasza Bati0501 (#1961) üzenetére


Neró
őstag

A Fémdobozra írta (gondolom). A kavarodás meg érthető. Mindenki az akciókra hajt és nem kis játék fog megjelenni. Tehát ezt vehetjük természetesnek.

Ami biztos, hogy a kiegészítők járnak amiket felsoroltál. A Fémdobozban nem vagyok olyan biztos de bármi lehetséges. A Béta meg már itt van a nyakunkon.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1964) polonic válasza Bati0501 (#1961) üzenetére


polonic
félisten

Az a gfwl miatt volt, ha magyar címet regisztráltál, most már ugye lehet azzal is.

Mert az volt, hogy ezeket a tartalmakat megkapja minden magyar vásárló, aztán jött, hogy mégsem olyan biztos az, de majd kiderítik hamarosan.

Ide van beírva a topikba. Nem olyan régen írta be valaki.

(#1965) Bati0501


Bati0501
őstag

Értem,köszi mindenkinek! :R
Am a fémdoboz annyira nem izgat,szóval nem dőlök a kardomba,ha nem adnak. :N :)
És sztem az 576 nem is fog adni,nem is írták...

(#1966) Mukorka


Mukorka
addikt

Szent isten ,60 euro MW3 steamen :Y

(#1967) kexksz: nem 50 szokott lenni? ez nagyon durva...

(#1968) Föcsök : Meg a többiek . én a Back to Karkandra értettem csak, az elvileg biztos.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1967) kexksz válasza Mukorka (#1966) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, én is most néztem. Az összes rész ennyi, aztán havonta 14 euró 5 mapért. Kicsit vicc.

(#1968) Föcsök válasza Neró (#1963) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nem a fémdobozra érti. Az csak CD galaxisnál lesz szerintem. Ő arra értette, hogy amit a hazai EA képviselet nemrég bejelentett, hogy akárhol veszed meg az országban járni fog hozzá az összes extra (Karkand, Dog tag, PWP, Specact) azt most tegnapelőtt visszamondták, és mégsem biztos hogy így lesz, hanem minden online, és nem online boltán más-más kombóban lesznek ezek.
Olvassátok a bf.hu-t is azért.[link]
Szerintem nem lesz ilyen szarakodás, és mindenhol egységes lesz, amúgy sem nagyon jellemző, hogy annyira eltérne itthon dlc terén az előrendelt játékok tartalma, inkább ilyen steelbook-kal meg pólóval próbálgatnak megnyerni. Reméljük marad az eredeti 3 nappal ez előtti álláspont.

(#1969) Bati0501


Bati0501
őstag

Az 576 elvileg adja hozzá,oda írta pirossal,csak ki tudja,h ez mikori kiírás? :F
Alatta meg le van írva a szokásos szöveg,h minden jogot és változtatáshoz való jogot fenntartanak.

(#1970) zozz12 válasza Gyufaaa (#1952) üzenetére


zozz12
tag

Igen, én is gondolkodtam már monitorcserén, csak felmerült bennem, hogy úgy lehet kevés lesz a GTX460, mondjuk 1920x1200 -as felbontáshoz. A "proci limites" nálam azt jeleni, hogy a CPU teljesítménye nem elegendő a VGA megfelelő teljesítményű üzemeléséhez. De gondolom Te inkább arra céloztál, hogy nincs kihasználva a CPU....vagy tévedek? Bár az is igaz, hogy már egy ideje szeretnék egy olyan jó játékot szerezni, ami a gép minden tudását -teljesímény, DX11, stb.- ki tudja használni, talán a BF3 lesz az, esetleg egy nagyobb monitorral. :DD
A BF3 milyen lesz 3D -s technológiák terén? Mert van ez a monitor, 23" -os, 3D Cinema minősítésű, LED -es, 70k -ért, ami nem tűnik rossz árnak. Bár ekkora felbontáshoz, 3D -ben az én VGA -m semmit nem ér. De meg lehetne oldani ezzel a monitorral, hogy 3D -ben lehessen majd BF3 -azni? (nem 2D-3D konvertálásra gondolok) Mert azért az nem lenne semmi.

(#1971) Mukorka válasza zozz12 (#1970) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem érdemes arra is gondolnod hogy egy ilyen monitornál a 3D-hez kevés lesz a kártyád. Nem biztos de pl 1920x1200 mellett nem fogod közepesnél jobban futtatni a játékot míg alacsonyabb felbontáson mehet talán maxon is. Nekem mondjuk ez a monitor amit linkeltél gyanúsan olcsó...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1972) megint én


megint én
őstag

Hogy kell elképzelni azt a sokat emlegetett fémdobozt???

(#1973) kexksz válasza megint én (#1972) üzenetére


kexksz
addikt

Kocka alakú doboz, ami fémből van! :Y

(#1974) McCartman válasza megint én (#1972) üzenetére


McCartman
senior tag

így.
Battlefield 3 pre-order Steelbook, exclusive for Hungary, Czech Republic and Slovakia.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1975) zozz12 válasza Mukorka (#1971) üzenetére


zozz12
tag

Ezt mondtam én is, hogy 3D -ben semmit nem ér a VGA -m és azt is, hogy nagyobb felbontásban se megyek vele túl sokra, ezért is bizonytalan nekem a monitorcsere... de majd le leszek én is cseszve az OFF -olásért.

(#1976) McCartman válasza zozz12 (#1975) üzenetére


McCartman
senior tag

3D csak mókusvakítás egyelőre szerintem , én a helyedben egy 22-24"es , IPS panelos monitort néznék ki megvételre.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1977) aAron_ válasza zozz12 (#1970) üzenetére


aAron_
őstag

ipon teszt egyébként biztos vagyok benne, hogy 3D FHD hoz nagyon gyenge lenne a gtx460, én már annak örülni fogok, ha 3D nélkül szépen fut majd.

What is your ikigai?

(#1978) Mukorka válasza zozz12 (#1975) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem leszel lecseszve ;) Ahogy feljebb is írták inkább vegyél IPS monitort habár az se olcsó egy jobb fajta full led háttérvilágítással pl. a 3D egyelőre értelmetlen szvsz. Engem zavarna rettentően multi közben, single alatt még elmenne. Az egész nem tart még ott hogy érdemes legyen most beruházni rá , főleg nem egy ilyen alsó kategóriás monitorra. Ennyiből már kapsz ips-t is, ott még érdemes a háttérvilágítást is megnézni , nameg a válaszidejét is mert általában az is elég magas olcsóbb modelleknél.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1979) zozz12 válasza McCartman (#1976) üzenetére


zozz12
tag

McCartman: hát igen, elég nagy rá az esély, hogy az a 3D egy adag sz@r.

aAron_: én is így vagyok ezzel (örülök ha rendesen fut 2D ben), ez a 3D csak úgy eszembe jutott.

Mukorka: jó ötlet ez az IPS -es monitor. De ezt inkább folytassuk a megfelelő topikban, pl.: itt.

[ Szerkesztve ]

(#1980) McCartman


McCartman
senior tag

Daniel Matros interjú

+ jelen állás szerint az infantry spot csak minimapon lesz látható míg járműveknél megmarad a 3d spot.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1981) Mukorka válasza McCartman (#1980) üzenetére


Mukorka
addikt

De jó lenne ha ez igaz lenne :R

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1982) McCartman válasza Mukorka (#1981) üzenetére


McCartman
senior tag

így van most gamescomon , kérdés így marad-e. :DDD

így azért tényleg érdekes lenne játszani , és még fizetni sem kell a whért. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1983) kexksz válasza McCartman (#1982) üzenetére


kexksz
addikt

wtf

(#1984) zozz12 válasza McCartman (#1982) üzenetére


zozz12
tag

Azért reménykedem benne, hogy ezt nem hagyják így. Amúgy meg a videó alatt a szövegeket olvastátok? "BF3 3D Spotting Bad Company 3 BC3 BFBC3 MOH COD MW3" :C

(#1985) Mukorka válasza McCartman (#1982) üzenetére


Mukorka
addikt

Au , ez nagyon gáz. :((

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1986) McCartman


McCartman
senior tag

a félreértések elkerülése végett a linkelt videó még a pár héttel ezelőtti alpha tesztből való.:)
már jobb a helyzet. :K

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1987) Mukorka válasza McCartman (#1986) üzenetére


Mukorka
addikt

Evidens :)

[link] Ebben a videóban vannak interjúk a játékról. Elcsíptem egy mondatot belecsévélés közben miszerint a koop-ban is lesznek feloldható fegyverek amelyeket át lehet vinni multiplayerbe :)

Szerk: Sőt, ez nem biztos de elvileg coop specifikus fegyvereket tudsz unlockolni és átvinni multiba, szóval lesz értelme azt is végigtolni mihamarább.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1988) zozz12 válasza Mukorka (#1987) üzenetére


zozz12
tag

Most olvastam (most tűnt fel :D) a BF3 fegyver- és kiegészítő listáját itt. Hát nem rossz, nem rossz. Egyedül az a negatívum merült fel bennem, hogy claymore+ammo box+hasalás=camp. Persze nem feltétlenül, de szerintem biztos, hogy több camper lesz... :((

(#1989) Mukorka válasza zozz12 (#1988) üzenetére


Mukorka
addikt

Persze de épp ezért bízom a távolságokban. Campelhetnek de ahhoz oda kell menni ahol akció van, ott meg nem lesz kifizetődő. claymore egy olyan dolog amit totál rühellek így remélem hogy csak egy cast tudja majd használni és nem lesz olyan botrányos mint a codokban.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1990) zozz12 válasza Mukorka (#1989) üzenetére


zozz12
tag

Kezd egyre inkább COD szerű lenni ez a BF3....legalábbis nekem úgy tűnik. :(((

(#1991) Mukorka válasza zozz12 (#1990) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem aggódnék emiatt, elvégre vagy ez vagy az , nem kérdéses számomra melyik.

Egyébként a videók végén október 27. van mint dátum és a beszélő emberke is azt mondja.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1992) Honzi


Honzi
senior tag

zozz12 és a claymore párharcára ment. :DDD

Emiatt nem aggódnék ezt is fel lehet majd szedni szerintem mint a C4-et.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1993) aAron_ válasza Mukorka (#1989) üzenetére


aAron_
őstag

(mindig jót nevetek rajta, ha valaki codban a claymore miatt hal meg, 2 perkkel is ki lehetne védeni...)

What is your ikigai?

(#1994) Mukorka válasza aAron_ (#1993) üzenetére


Mukorka
addikt

Az lehet de talán az emberek többsége nem akarja azt a két perket használni mikor ottvan másik 20 helyette. Cod4-ben könnyen ignoráltam mert ott mindig olyan modban játszottam ahol nem volt perk meg robbanószer sem. Ettől függetlenül egy gusztustalan dolognak tartom, ingyen frag és codban túlságosan szabadjára van engedve.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1995) Gyufaaa válasza zozz12 (#1970) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Monitorokat Hexától vagy Oldrtist-tól vásárolj. Ők értik a dolgukat. Persze ha teheted. A proci limited az alacsony felbontásnál nem abban jelentkezik, hogy nem tudja "kihajtani"a vga-t hanem a grafikai számítások kb 70%-át a processzorod fogja végezni, nem pedig a vga, ami csak ott van mellette. Nem véletlen kell a magas felbontás. Ezek a vga-k magas felbontáson tudják megmutatni igazi erejüket!!!! 1920x1080-ban pl a GTX275-öm amivel a te kártyád pariban van, (még valamivel gyorsabb is) DX10-ben természetesen volt játék amit csak alacsonyabb élsimításon, de mindent full-ban vitt. Még a BF BC2-vel is így játszottam vele. Nem szeretek én sem nagyon kompromisszumokat kötni. Szeretek mindent bekapcsolni és gyönyörködni a grafikában játék közben. Egy szónak is száz a vége! Nyugodtan vehetsz egy nagyobb felbontású (Naná, hogy FullHD) monitort. Nem lesz semmi gáz a játékokkal!

(#1990) zozz12 : Ne csodálkozz. Az Infinity ward-os emberkék keze van a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#1996) sittes79


sittes79
addikt

* You can spawn straight in a jet, the jet is a 'spawn point' option in the menu
* Cobra helicopter had unguided missiles and air to air missiles, felt smooth and agile. Overall, the handling is close to BF2 with a bit of BC2.
* The map didn't feel enclosed at any times. Felt very wide and detailed.
* Game is running on SLI 580s or so he was told.
* There was a TON of customization, 3-4 for every vehicle type, many scopes for sniper rifle alone.
* The jet respawn time felt similar to BC2 Helicopter respawn time.
* You can switch to 3rd person on the jet.
* Jets felt very agile, able to do rolls etc
* You can choose a customization for secondary weapon on Jets, heat seeking missiles or missiles for laser targeted vehicles. (SOFLAM)
* There was a customization for jets called 'Fire Extinguisher'.
* Killcam is present

(#1997) Neoteric válasza sittes79 (#1996) üzenetére


Neoteric
addikt

Hehe.. lehet elkél majd egy kis konfig upgrade.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#1998) sittes79 válasza sittes79 (#1996) üzenetére


sittes79
addikt

Magyarul

(Forrás:http://battlefield.clanwar.hu by Running)

- Lehet a repcsikbe születni, a spawn point menüben látható.
- A Cobra helinek lesz nem irányított raksija (álá BC2) és levegő-levegő raksija.
- A térképet nem érezték zártnak, szűknek. Nagy és részletesnek találták.
- A BF3 játékot 580 karik SLI-be futtatták.
- Rengeteg cucc testreszabható, 3-4 dolog a járművekre, és a fegyverekre is van sok kiegészítő.
- A repcsik születési ideje a BC2 helihez közelít.
- A repcsikben át lehet váltani külső nézetre.
- A repcsik nagyon mozgékonyak, mint ágyban a csajod.
- A repcsi másodlagos fegyveréhez van testreszabhatóság, hőkereső raksi, vagy lézer célpontos raksi járművek ellen (SOFLAM).
- Ezt a testreszabhatóságot 'Fire Extinguisher'-nek nevezték el, raj.
- Van Killcam, ász.

(#1999) megint én válasza sittes79 (#1998) üzenetére


megint én
őstag

Csak legyen specator mód is, h lehessen látni ki csítel, ki nem...

Tudom kicsit off, de nagyon faja.
Mindenféle kaliber, mindenféle anyagba becspódik 100000 képkocka / sec!
http://www.youtube.com/watch?v=QfDoQwIAaXg&feature=feedf

[ Szerkesztve ]

(#2000) sittes79


sittes79
addikt

Nézzétek:

[BF3 livechat, stream 11:30]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.