Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) v!ct0y válasza sittes79 (#1248) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az a 48 óra az pont annyi lesz, hogy neked már lenn lesz a gépeden a játék mire a többiek el kezdik tölteni.

(#1252) Bati0501 válasza v!ct0y (#1251) üzenetére


Bati0501
őstag

Óriási előny,sokra megy vele. :U :o

(#1253) sittes79 válasza v!ct0y (#1251) üzenetére


sittes79
addikt

:P :O :O

(#1254) L-e-f-i-e válasza v!ct0y (#1251) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azért az elég fura lenne ha 48 óráig kellene tölteni.... :U

Amúgy ennél én is többre gondoltam, hogy legalább egy hét lesz rá.

=^-^=

(#1255) McCartman válasza Neil Watts (#1250) üzenetére


McCartman
senior tag

nekem valahol az volt szánalmas , hogy képes valaki csak ezért , a bizonytalan beta hozzáférés reményében több ezret kidobni.
EA betartja amit igért .. amúgy meg mindenki sejthette , hogy elég szarrágó bagázs.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1256) Neró válasza McCartman (#1255) üzenetére


Neró
őstag

"EA betartja amit ígért..."

Pontosan. Aki meg hiú reményeket táplált, hogy majd ebbe nem lesz semmilyen csavar az meg vessen magára. Nem szabad bedőlni az ilyeneknek.

| www.diablohungary.hu

(#1257) v!ct0y válasza L-e-f-i-e (#1254) üzenetére


v!ct0y
veterán

Láttam én már karón varjút.

(#1258) kovsol


kovsol
titán

xbox360 on is lesz beta teszt ?

May the Force be with you!

(#1259) sittes79 válasza kovsol (#1258) üzenetére


sittes79
addikt

lesz sőt ps3-on is

[ Szerkesztve ]

(#1260) Źşë' válasza feka007 (#1241) üzenetére


Źşë'
addikt

van különbség, akkori szemmel szép volt, maival meg bűn randa :) de még lehet jó párat említeni, az az igazság hogy ott a fizika nem volt ilyen mértékben jelen, teszem hozzá én akkor nem próbáltam ki a multiját, csak a singlijét, most nemrégiben vettem meg, de 1-2 kör után abba is hagytam mert igencsak nem üti meg a mai mércét.. a 2 játékot összehasonlítva bc2-t próbálták a realitás felé vinni már (talán a régi hibákat mint pl a hasalás eltávolításával is javítani - mivel a bunnyhopping elég sok helyen okozott problémát), míg a bf2 talán picit az az igazi oldscool shooter, aki az szokta meg annak egyértelmű a választás - tehát igen van különbség még így is hogy keveset játszottam vele, de bátran merem állítani nekem bc2 jobban bejön pont a fizika és az engine végett. BF3-ra kíváncsi leszek hogy mit hoznak ki belőle, én spéci azt sem bánnám ha maradna ez a nyomvonal amit bc2vel elkezdtek, mert szvsz ez lett az egyik legsikeresebb-legintenzívebb online fps játék a divat cod mellett hibáitól eltekintve!

amúgy nektek miért jött(n) be jobban a bf2 mint a bc2?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1261) Neoteric válasza Źşë' (#1260) üzenetére


Neoteric
addikt

Mert annak Battlefield hangulata volt/van.
Böszmenagy pályák, ahol a járművek kulcsfontosságúak mert pl gyalog eljutni A-ból B-be igencsak macerás. Darabra és típusra több járgány oldalanként, vadászgépek, 64 fő, commander. Így elsőre..

PSN: ne0teric_sAN

(#1262) sittes79 válasza Neoteric (#1261) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem nem kéne egy 10 évvel ezelőtti játékban azt keresni amit akkor
éreztél, nyílván sok minden változott azóta mást követel a piac, Te is változtál stb.

főleg hogy még egy szaros pályát láttunk, még ezután jön a java...cq 64-es pálya jetekkel

utána ítélkezzünk

[ Szerkesztve ]

(#1263) Źşë' válasza Neoteric (#1261) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk ez érthető is, de én speciel feleslegesnek látom pl a heavy metal féle nagy mapokat (ha lenne jet más lenne a szitu mert annak kell távolság hogy repülni tudjon mint a madár), mivel megmoccanni nem lehet, kimegyek a mezőre (humpákolni :DDD) és kapásból szétszednek, mert nincs fedezék, ha lennének is házak akkor is le lehetne rombolni az egész mapot :DD amit hiányolok hm mapról azok a quad járművek, mivel elviszi mindenki a páncélosokat és lehet gyalogolni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1264) medvezsolt válasza Neoteric (#1261) üzenetére


medvezsolt
senior tag

már nem azért de én az Atacama Deserten se járkálnék A-B-C pontok között. És van bőven jármű is amit használhatsz. Én is elindítottam bf2 multiját és hát.. Sehol egy fa, 3 pixel minden jármű, kietlen barnaság minden map és extra gagyi a harc:) Bár véltem felfedezni hasonlo ficsöröket mint a bc2ben, tehát bc2 igenis próbálta tovább vinni őket és szerintem tökéletesítették az egészet. Változatos tájakat hoztak létre, ütős fizika, fasza gém lett. Na már most ha vegyítik ezt az engine-t a klasszikus bf2-es ficsörökkel akkor azt hiszem nagyon brutális lesz ez a bf3.

Más: Miért kell ennyit lovagolni azon hogy ki, hogy, miért szerez az alfához kucsot? (A játék októberben megjelenik. Nem bírjátok ki addig?? Egy gagyi alfával akartok lővöldözni? Minek??? Egyesek még MOHÁt is vennének?).... No comment. Ebből áll az egész topik.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1265) medvezsolt válasza sittes79 (#1262) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez a beszéd!:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1266) feka007 válasza Źşë' (#1260) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pont az, hogy a gépek, tankok, helikopterek, járművek fizikája BF2-ben volt a reálisabb, az biztos. Azért, mert valami régi, még nem biztos, hogy gyengébb is mindenben. Régen pl. szerintem nagyobb hangsúlyt fektettek a fizikára, mint manapság. Crysis 2-ben is visszafejlődés volt e téren az 1-hez képest, CoD-ban meg még nem is próbálkoznak vele (5-be volt valami fejlődés, azóta megint semmi).
Ha meg nem is játszottál a BF2-vel rendesen, akkor a grafikán kívül mást tényleg nem lehet összehasonlítani :)

medvezsolt:
"Én is elindítottam bf2 multiját és hát.. Sehol egy fa, 3 pixel minden jármű, kietlen barnaság minden map és extra gagyi a harc"
Talán ha nem 5-6 évvel megjelenés után jutottál volna el addig, hogy kipróbáld, akkor nem hordanál össze ilyeneket.. :U

[ Szerkesztve ]

(#1267) Neoteric válasza medvezsolt (#1264) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem te nem a Battlefield 2-vel játszottál, mert az általad elmondottak egyike sem igaz rá. Nyilván grafikában valóban hátrébb van mint BC2.. de hát eltelt 5év a két játék között..

Atacaman egyébként simán átfutsz A-ból B-be. Én gyakran kényszerülök rá, ugyanis B pontnál mindössze 1db quad van, ami nem elég az egész csapat számára. Bár Atacama valóban a nagyobb pályák közé tartozik, és nincs az mikor pl Arican rámegyek h dobjon le B-n, erre majdhogynem ott vagyok C-n. És ez mind a sz@ros konzolok hozadéka.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#1268) McCartman válasza medvezsolt (#1264) üzenetére


McCartman
senior tag

én azt remélem , nem fog sokban hasonlítani a bc2re.
Nemrég megvettem a nagy akciózások közepette , de egy-két hétig ha használtam , gyorsan beleuntam.
Vagy én nőttem ki az fps játékokból , vagy csak az lett kissé gatyi.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1269) Gergosz2 válasza McCartman (#1268) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem nem rossz.

De manapság én sem játszok már annyit , valahogy nem kötnek már le anníira a játékok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1270) McCartman válasza Gergosz2 (#1269) üzenetére


McCartman
senior tag

inkább úgy fogalmazhatnánk , hogy nincs jobb. :(
majd talán ez.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1271) Źşë' válasza feka007 (#1266) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen cod meg crysis fizika az nulla, cryban is kimerül annyiban h pár összetákolt viskót szétszedhetsz, meg ellőhetsz pár pálmafát és ennyi, cod meg talán végtagok csonkítása

am a bf2 jármű fizikát hogy érted? mozgásra vagy pedig mikor sebeződik - csak azért kérdem mert sztem elég élethű/reális bc2ben is a mozgás stb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1272) p87


p87
senior tag

Nemtudom volt-e már: Battlefield 3 Alpha Bench

Elég sok kártyával letesztelték, szerintem nem lesz vészes, ehez képest a végleges optimalizáltabb lesz, plusz driverek is hozhatnak egy kis pluszt.

(#1273) sittes79


sittes79
addikt

szerintem kamu, de reméljük nem...ComRose kódok az AlphaTrial executable táblában...programozók letesztelhetnék...

kép

video

(#1274) pohár válasza sittes79 (#1273) üzenetére


pohár
félisten

mert ez mi a tököm??

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1275) sittes79 válasza pohár (#1274) üzenetére


sittes79
addikt

CommoRose

[ Szerkesztve ]

(#1276) pohár válasza sittes79 (#1275) üzenetére


pohár
félisten

ilyen a Crysisban, és a Mass Effectben van ha jól emlékszem... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1277) bul07


bul07
nagyúr

IPON-on megjelent a Battlefield 3 (2perce jelent meg a kínálatba)
Battlefield 3 Limited Edition (PC) Webshop Ár: 7.860Ft +250Ft a házhoz szállítás futárral :C :C

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1278) McCartman válasza bul07 (#1277) üzenetére


McCartman
senior tag

köszi , akkor le is lehet mondani a többit.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1279) bul07 válasza McCartman (#1278) üzenetére


bul07
nagyúr

Én várok még a lemondással
CDGalaxis ugye nem kell tennem semmit mert az előrendelés náluk csak egy értesítés kérés
konzolokszervize.hu előrendelésemet majd szeptemberbe lemondom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1280) polonic


polonic
félisten

Amúgy nem értem, hogy a sima és a LE miért kerül ugyanannyiba. Persze örülök neki. De így, ki az, aki a simát veszi.
Egyébként az LE csak a Bakc to Karkand-hoz jelent ingyenes hozzáférést vagy lesz még más bónusz is?
Vajon hogy tudja az ipon ilyen olcsón adni a játékokat a többi üzlethez képest. . . Ezután még ki veszi meg a többi helyen. . .

(#1281) Mukorka válasza polonic (#1280) üzenetére


Mukorka
addikt

Pl én mert semmi kedvem elmenni az iponba :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1282) polonic válasza Mukorka (#1281) üzenetére


polonic
félisten

Házhozszállítás 250 Ft. . .
Mintha nem lenne odaírva. :D
Még ezzel az összeggel megtoldva is egyik helynél 1000 ft-tal, a másiknál 2000-rel olcsóbb.

(#1283) bul07 válasza polonic (#1282) üzenetére


bul07
nagyúr

Változott az ár
Most Webshop Ár: 9.223Ft nem értem rossz áron rakhatták ki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1284) Neró


Neró
őstag

Nem tudom, de én inkább maradok az 576-nál. Drágább nem drágább...
Megvan, előrendeltem. Addig fogtok trükközni míg lecsúsztok róla. :P

| www.diablohungary.hu

(#1285) McCartman válasza bul07 (#1279) üzenetére


McCartman
senior tag

nyilván nehéz lemondani , ha nem is történt még tényleges rendelés. (cdg) :)

@Neró: ott a legdrágább az összes közül , úgy tünik nem valami jó választás. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1286) v!ct0y válasza polonic (#1282) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor most hol a legolcsóbb ?

(#1287) polonic válasza bul07 (#1283) üzenetére


polonic
félisten

Akkor minden visszavonva. :D

(#1284) Neró

Nem fogok lemaradni róla, 576-nál is elő van rendelve.

(#1285) McCartman

Már akinek. Mert pl nekem cdg-ből is ugyanannyi lenne, mint 576-ból.

(#1286) v!ct0y

Konzolok szervize és ha fővárosi vagy, akkor még a cdg.

[ Szerkesztve ]

(#1288) Mukorka


Mukorka
addikt

Ezek szerint a cdg-ben a legolcsóbb.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1289) Neró válasza polonic (#1287) üzenetére


Neró
őstag

Akkor majd mindenhol fizethetsz. :D

Pár száz forinton felesleges spórolni. A játék meg fogja érni, nem sajnálom olyanért ami tényleg össze van rakva.

| www.diablohungary.hu

(#1290) McCartman válasza polonic (#1287) üzenetére


McCartman
senior tag

nekem is annyi lenne cdgnél házhozszállítással mint 576nál személyes átvétellel. :K

ugyhogy marad a konzolokszervize.hu. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1291) polonic válasza Neró (#1289) üzenetére


polonic
félisten

Itt nem párszáz Ft-ról volt szó. Hanem az esetemben 2 ezerről, azért ez már csak számít.
Dehogy fizetek mindenhol. :D Majd az egyik helyről lemondom a rendelést.

(#1292) bul07 válasza polonic (#1287) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont nekem a rendelésemnél az alacsony áron szerepel
Most kérdezek rá hogy mi a helyzet menyiért is kapom én.

Amúgy a konzolokszervize.hu azoknak is jó akik futárral szeretnék venni mert ingyenes a futár

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1293) polonic válasza bul07 (#1292) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is, egyből lecsaptam rá.
Kiváncsi vagyok, mi lesz a válasz.

(#1294) Neró válasza polonic (#1293) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem lesztek olyan mákerek, hogy olcsóbban kapjátok meg. Most mit mondanának erre? Ők b*szták el.

| www.diablohungary.hu

(#1295) McCartman válasza Neró (#1294) üzenetére


McCartman
senior tag

olvastam már ilyen esetről itt a phn (vga kártyát raktak ki olcsóbban egy ideig)
ők baszták el , de sokáig cigánykodtak. aztán végülis , fenyegetések , hosszú levélváltások után elismerték a hibát és leszálíltották olcsóbban úgy emlékszem.

végülis ezt írják a honlapukon , 'Megrendelő megrendelése elküldésével az iPon Computer Kft. vásárlójává válik. A megrendelés ügyfélszolgálatunk írásbeli visszaigazolása után tekinthető véglegesnek.' és ezt megtörtént.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1296) bul07 válasza polonic (#1293) üzenetére


bul07
nagyúr

A fórumon keresztül írtam privátot, válaszolt viszont pont ő nem illetékes mert nem a bolt részlegnél van (cikkekkel foglalkozik) azt javasolta hogy írjak info@ipon.hu -ra most teszem meg majd gondolom holnap kapok választ, kiváncsi vagyok mi lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1297) Neoteric válasza bul07 (#1296) üzenetére


Neoteric
addikt

Oszd majd meg lécc, mer előrendeltem én is még a 7.800Ft-os áron.

PSN: ne0teric_sAN

(#1298) boogie84 válasza bul07 (#1277) üzenetére


boogie84
veterán

Máris 9200Ft. :B
Látom nagyon pozitívan álltok a játékhoz. Kb hány emberke fogja előrendelve megvenni?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1299) Akos96


Akos96
senior tag

A CDGalaxis-os Limited Edition is tartalmazni fogja a Back to Karkandot?
Boogie: én biztos előrendelem a Limited Editiont. :)

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1300) v!ct0y válasza bul07 (#1296) üzenetére


v!ct0y
veterán

Annyiért kell adniuk amennyi szerepel az emailben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.