Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) pohár válasza McCartman (#1150) üzenetére


pohár
félisten

hát nem, de ez amennyivel olcsóbb, annyival drágább a LE, a különbözet árán meg megveheted a Karkandot :D
bár akkor már inkább LE fémdobozzal :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1152) McCartman válasza pohár (#1151) üzenetére


McCartman
senior tag

bezony. :K

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1153) bognar110 válasza medvezsolt (#1144) üzenetére


bognar110
őstag

:DD

(#1154) danilla


danilla
őstag

Szerinten nem lesz itt nagy baj a gépigénnyel.
Full HD, medium, core i5 750 (alapon), 4gb ram, 5770, 40-50fps.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1155) megint én


megint én
őstag

Emberek. Ez oké, hogy beta, alpha. Vagy akár hogy is nevezzük... De volt egy vidi, ahol belelőtt a falba RPG-vel, és semmi. 2 centivel följebb lőtt akkor meg a fé emelet az utszán landolt. Ez is sajnos úgy van megoldva, hogy csak bizonyos pontokon lőhető a fal, és nem úgy, hogy a ház egész szerkezete meg van építve, és ha a pincét felrobbantod akár egy háztömb szétmegy. EZ NEM AZÉRT ILYEN MERT ALPHA, hanem mert ilyen a játék motorja.
Akkor lesz majd nagyon izgalmas amikor tényleg elemekből lesz felhúzva minden, és meg lesz adva a fizikája a fának, a téglának, a vasbetonnak. És nem úgy lesz mint PL most a BFBC2ben ahol hiába lövöd ki a földszintet és a ház teteje ép, akkor még egy csirkelábon áll a ház. Meg a fordítottja, amikor meg a tetőt lebontod és az emeletből 1-2 falat és a földszint is összerogy. Ráadásul mindig magába dől. Miért nincs olyan, hogy a földszinten leC4ezed a tartófalat és máris összedől. Ja, mert itt sebezhetetlen a tartófal. :U
A másik meg, amikor kilősz egy falat, az hova a F.@szba tűnik? Elpárolog?? Miért ne szóródhatna szét, és miért ne pattanhatna egy egy tégla akár 20 méterre? És miért ne csaphatna agyon valakit? Ebben a BF3ban már ölni fog a leomló fal, de szintén "elpárolog" olyan 3 sec, és hipp-hopp felszífódik minden törmelék nagy része. :S
Igaz, ez még gyerekcipőben jár, és túl nagy lenne a gépigény. De remélem hamar eljön a totálisan élethű fizika a játékokba.

http://www.youtube.com/watch?v=t43RKwecCS8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=N1FOnpzUzZY&feature=related

(#1156) Def26 válasza danilla (#1154) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem egy sniperkodásra kihegyezett pálya. De nagyon tetszik. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1157) megint én


megint én
őstag

Na, majd amikor így dől in game az épület...

http://www.youtube.com/watch?v=uKeENdyIluI

Igaz Single-playban odab@sz amikor a földrengéstől összedől a ház, és a helit is viszi...

(#1158) Neró válasza megint én (#1155) üzenetére


Neró
őstag

De ez azért ilyen mert Alpha. Nem rég arról beszélgettek, hogy multiplayerben földrengés meg ilyenek. Gondolod, hogy ezt nem tudnánk megoldani? :D Ez azért vicces.

| www.diablohungary.hu

(#1159) Gonz0 válasza danilla (#1154) üzenetére


Gonz0
tag

Azt ne felejtsd el, hogy ez egy viszonylag kicsi, szűk nagyrészt beltéri pálya. Másrészt mint ahogy vmelyik fejlesztő írta twitteren, a destruction nagyrészt ki van kapcsolva. Ezt mondjuk én fenntartással kezelem, de majd kiderül. Szóval az alfa gépigénye nem igazán lesz összemérhető szerintem a végleges játékkal.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#1160) megint én válasza Neró (#1158) üzenetére


megint én
őstag

Hát nem hinném, hogy így multiban minden elkezdene szétesni, mert mindenkinek 2 FPS-e lenne. Kivéve, ha csak jelenet szerűen lenne megoldva. Ha ténylegesen ki kéne számítania ennyi fizikát :U :U :U

(#1161) madgie válasza Neró (#1158) üzenetére


madgie
titán

"multiplayerben földrengés meg ilyenek"

Hasonló már van a BC2-ben is, ha nem messze dől tőled az épület, akkor lehetetlen pontosan célozni egy kis ideig.

(#1162) sittes79 válasza pohár (#1149) üzenetére


sittes79
addikt

2000-el drágább és pólót is kapsz...és kézzel fogahtó(én ígyszeretem) :)

[link]

megint én: erre a rombolhatóságra, amit te írsz térjünk vissza egy 10 év múlva szerintem...azért még ilyen vas nincs...illetve gondolj a játékélményre...azért ez
játék és nem valóság!!!

[ Szerkesztve ]

(#1163) GeneraL_XTX válasza danilla (#1154) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kicsit érdekes ez, mert az alpha-ban nem lehet grafikai opciókat állítani....mégis honnan szülte h fullHD-medium??

(#1164) polonic válasza GeneraL_XTX (#1163) üzenetére


polonic
félisten

Miért ne lehetne?
Azt hiszem, hogy sittes linkelt be egy képet vagy videót ide, ahol látszódnak a beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#1165) danilla válasza GeneraL_XTX (#1163) üzenetére


danilla
őstag

Te honnan szedted, hogy nem lehet állítani? ;]

Csak részletes beállítás nincs, lehet állítani a felbontást, és grafikai beállításoknál, hogy low, medium vagy high legyen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1166) bognar110 válasza megint én (#1157) üzenetére


bognar110
őstag

Jó is lenne. :K :)

(#1167) sittes79 válasza GeneraL_XTX (#1163) üzenetére


sittes79
addikt

Mikor játékban vagy akkor nyomj egy ESC-et és ott lesz az options-ben low/medium/high/auto illetve felbontást is tudsz állítani...

[ Szerkesztve ]

(#1168) Neoteric válasza bognar110 (#1166) üzenetére


Neoteric
addikt

Persze.. akkor meg mindenki a gépigényért nyavalyogna. Nekem ezzel a BC2-es összeomlással sincs bajom, ha már csak bugmentesítik a mostani verziót akkor én már boldog leszek.

PSN: ne0teric_sAN

(#1169) megint én válasza sittes79 (#1162) üzenetére


megint én
őstag

Szerintem nem kell 10 év neki...
Olyan 3-5 év és már lesz...

(#1170) sittes79


sittes79
addikt

Baszki pedig már 23-as rank-on voltam ááááá

"Thursday at 9PM CET (8PM GMT/15PM EST/12PM PST) all stats will be reset, in order to make adjustments to ranking/leveling and unlock speed"

(#1171) McCartman válasza sittes79 (#1162) üzenetére


McCartman
senior tag

akkor már inkább egy ezressel drágábban , póló nélkül de kieggel és fémdobozban. ;)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1172) sittes79 válasza McCartman (#1171) üzenetére


sittes79
addikt

Az is igaz :K

(#1173) bul07 válasza McCartman (#1171) üzenetére


bul07
nagyúr

Ízlések és pofonok, én inkább 2000Ft-al olcsóban a LE verziót, semmi flanc nélkül

Rombolhatósághoz meg a BC2-be is voltak olyan teleptárgyak amiket nem lehetett rombolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1174) McCartman válasza bul07 (#1173) üzenetére


McCartman
senior tag

hol kapod meg 6990ért a LE verziót flanc nélkül?

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1175) bul07 válasza McCartman (#1174) üzenetére


bul07
nagyúr

Igazad van rosszul fogalmaztam elnézést , én a szállítást is néztem
Szállítást is nézve:
576-hoz nézve 2000Ft
CDGalaxis-hoz nézve 1000Ft
És még az iponnak az árait nem lehet tudni reménykedek benne hogy itt még olcsóban lesz majd (ipon-ba a Fifa12 előrendelésbe 7500Ft, 576-ba meg a CDGalaxis ugyanez 9990Ft remélem ezt az arányt megtartják)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1176) McCartman válasza bul07 (#1175) üzenetére


McCartman
senior tag

de melyik boltra gondolsz?:)
igen az ipon árait még nem tudjuk , reméljük alájuk ígér. :K

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1177) bul07 válasza McCartman (#1176) üzenetére


bul07
nagyúr

konzolokszervize.hu Battlefield 3 LE 8,990Ft + ingyenes szállítás(már ha persze fontos a szállítás mert nekem az itt a világ végén)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1178) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

nektek működik rendesen az alpha?

én hiába próbálok most játszani, egy büdös szervert nem talál :( :(

(#1179) JSaN válasza GeneraL_XTX (#1178) üzenetére


JSaN
addikt

Add kolcson, majd en meg nezem van e szerver. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1180) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Megjelent egy új NV driver, akinek zöld karija van, és tud alfázni az nézze már meg javult a drivertől az a dolog hogy NV karikkal crasselt a game ezen verziója! Köszönöm szépen! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1181) pohár válasza Cybertrone (#1180) üzenetére


pohár
félisten

elvileg +5-10fps-t ad, és nincs lag

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1182) Cybertrone válasza pohár (#1181) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van forrás is róla? :R Az fps nem érdekel, mert az elvileg lesz elég, csak a lag idegelne fel, de ha már ebben dolgoztak rajta nincs gond, tudják a dolgukat a zöldek helyes, ezt szeretjük, pozitív! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1183) pohár válasza Cybertrone (#1182) üzenetére


pohár
félisten

ja, az SG-n olvastam a BF3 topicban :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1184) Cybertrone válasza pohár (#1183) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D Bízom abban hogy csak kezdeti driver vergődés volt, és nem atira lesz kormányozva a game... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1185) shaddam válasza GeneraL_XTX (#1178) üzenetére


shaddam
aktív tag

Tegnap a battlelogon buheráltak valamit ma pedig nagy betűkkel ki van írva hogy stat reset van.Valamit ügyködnek.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#1186) Def26 válasza Cybertrone (#1184) üzenetére


Def26
félisten

Ebben én is bízom. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1187) medvezsolt válasza bul07 (#1177) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát szerintem az a 1000res különbség ami van CDG és ez között az nem sok vizet zavar. CDG számomra megbízhatóbb és adnak hozzá fém díszdobozt is. Plusz ha Pikkpakk pontosan rendeled akkor még olcsóbb..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1188) McCartman válasza medvezsolt (#1187) üzenetére


McCartman
senior tag

elvileg minden LEt fémdobozban adnak , ugyhogy gondolom ott is. Gyakorlatban meg majd elválik , hogy hányat kapnak a boltok.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1189) bul07 válasza medvezsolt (#1187) üzenetére


bul07
nagyúr

A díszdoboz engem nem érdekel még egy porfogó a polcon(amúgy is semmi nem garantálja hogy adnak hozzá mert ki volt írva hogy míg a készlet tart a dobozból, és ki tudja lehet hogy felének se jut aki előrendelte remélem a ph-sok közül mindenki kapni fog) , a múlt évben BO elesőrendelésénél jól vizsgázott a konzolokszervize.hu
És a CDG még csak nem is rendes előrendelés van, mert idézem: "Ez egy értesítés kérési lehetőség. A játék megjelenésekor e-mailt küldünk, mely segítségével a tényleges megrendelés leadható lesz majd."
Tehát majd lesni kell a e-mailjüket és gyorsba rendelni hogy jusson doboz

Pikk pakk pont, na igen a legközelebbi hozzám majd 30Km-re van így drágább lenne csak azért bemenni mint futárral házhoz rendelni
Az ipon-ra leszek még kiváncsi hogy milyen áron teszik ki jövőhéten , bár a MW3-at (12.118 Ft) igen borsos áron rakták ki remélem BF3 esetén jó árazást fognak használni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1190) gergo0328 válasza bul07 (#1189) üzenetére


gergo0328
senior tag

tessék:[link] 576-ban 10000 Ft és ha még meg is változtatják akkor visszamondod.

(#1191) McCartman válasza gergo0328 (#1190) üzenetére


McCartman
senior tag

?
amott "csak" 9 ingyenes házhozszállítással.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1192) Dtomka válasza gergo0328 (#1190) üzenetére


Dtomka
veterán

a BC 2 is annyiért kaptam az asszonykámtól...:)...remélem ezt is megkapom, nem nem vagyok telhetetlen, csak szeretem a BF e(ke)t!:)

(#1193) bognar110 válasza Dtomka (#1192) üzenetére


bognar110
őstag

:DDD

(#1194) McCartman válasza Dtomka (#1192) üzenetére


McCartman
senior tag

jó fiú voltál? ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1195) Honzi


Honzi
senior tag

Ezen menyit sírtam :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1196) Dtomka válasza McCartman (#1194) üzenetére


Dtomka
veterán

igen, sztem igen:)! Amúgy 5830 vga-val 1280x1024 ben remélem nem lowon fog menni a gém, de valamikor lesz egy monitorcsere és akkor már full hd mediumot szeretnék:)!ugye szeptember 25 én jelenik meg-szept 29 től 1 hét szabi.... :D

[ Szerkesztve ]

(#1197) Thaddeuss válasza Dtomka (#1196) üzenetére


Thaddeuss
tag

Október 28 a hivatalos magyar megjelenés.

(#1198) Akos96 válasza Honzi (#1195) üzenetére


Akos96
senior tag

Aki fikázza a rombolhatóságot, az tekerjen 3:16-hoz. Állat. :Y

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1199) ETOM válasza Honzi (#1195) üzenetére


ETOM
addikt

Ez kész van :D

(#1200) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ha tud valaki valami módot a MOH Limiteden kivul a BF3-ba jutashoz akkor kerem szoljon!
Szivesen fogadnek egy inviteot! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.