Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) Neró válasza Mukorka (#1399) üzenetére


Neró
őstag

Ha meg CoDba fizetnek a privát csalásokért akkor a BF3-ba meg még jobban fognak. De reménykedjünk, hogy kitalálnak erre majd valamit. Azért más mikor bannolják a CoDos 2-3K-s CD kulcsod és veszel még egyet mint, hogy veszel még egy 10K-s BF3 játékot csak azért, hogy újra csalhass.

| www.diablohungary.hu

(#1402) Mukorka válasza Neró (#1401) üzenetére


Mukorka
addikt

Persze. Cod2-t nem tudom hogy támogatja-e még a pb, ha nem akkor ott több a csaló mert nem kell privi sem. BF-ben meg egyszerűen gagyi whzni, túl nagy a pálya, sok golyó kell mindenkibe. Pont ez a baj, aimmal ritkán találkozom codban, bf-ben annál inkább és ez a legrosszabb szvsz.

Pont hogy codban fizetnek jobban a csalásért mivel többen játszák ( remélem most megfordul) és a kis pályák lufi hitbox kombója ellen jobban használható a privát is.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1403) Neró válasza Mukorka (#1402) üzenetére


Neró
őstag

Támogatni támogatja. Néha dolgozik is rendesen de ha csak a CB fele nézünk el ahol minden féle AntiCheat programot használnak - és még úgy is csalnak meg trükköznek vele.

| www.diablohungary.hu

(#1404) Mukorka válasza Neró (#1403) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez volt, van és lesz is :(

CB... Ma már vicc az az oldal

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1405) Bati0501


Bati0501
őstag

Még jó,h lájkoltam a BF3-t:ugye? :B ;)
Bocs,ha már volt.

(#1406) Bati0501


Bati0501
őstag

Még jó,h lájkoltam a BF3-t:ugye? :B ;)
Bocs,ha már volt.
És nem értem,miért tette ki kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#1407) bul07


bul07
nagyúr

BF3: évekre elegendő tartalommal jön
ipon cikk

Battleblog #5: Years worth of unlocks and rewards in Battlefield 3
(úgy látom már pár napja kin van így lehet hogy már linkelve volt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1408) Neró válasza bul07 (#1407) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem még nem volt itt de már olvastam. Jó pofa cuccok lesznek. Végre majd lehet látni ki mennyire tud és, hogy ki az aki csak mondja - és ez mind kultúrárt megjelenésben.

| www.diablohungary.hu

(#1409) Dtomka válasza Neró (#1408) üzenetére


Dtomka
veterán

a hír nekem is tetszik, a BF 2ben még mindig lenne mit feloldani, de közben jött a BC2 ...50 rang már megvan és csak 1-2 cucc hiányzik, de arra már nem gyúrok, várom a BF3at.

(#1410) Mukorka


Mukorka
addikt

7900 ft + poló

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1411) Neró válasza Mukorka (#1410) üzenetére


Neró
őstag

Hm. Elég jó ár és még pólót is kapsz amit nem tudsz felvenni. :D
Ez elgondolkodtató.

| www.diablohungary.hu

(#1412) Mukorka válasza Neró (#1411) üzenetére


Mukorka
addikt

Haha. A pólóval együtt megéri :)

*póló

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1413) Akos96


Akos96
senior tag

Kicsit visszakanyarodnék a "ki honnan veszi meg" témára:
a CDGalaxisban csak előjegyzés van, ez olyan, mintha előrendelném? Vagyis ugyanúgy megkapom az előrendelőknek járó bónusz tartalmakat?

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1414) Mukorka válasza Akos96 (#1413) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez annyit tesz hogy kapsz emailt 1 nappal megjelenés előtt, akkor lefoglalhatod. Ettől még az extrák járnak.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1415) Neró válasza Mukorka (#1412) üzenetére


Neró
őstag

Hát nem tudom. Nem a póló miatt veszem meg a játékot. De szerintem pont olyat adnak ami nem jön rám vagy ilyen feszülős megoldás lesz. :D

De ez a +1000Ft-s MW3 kupon marhaság volt.

| www.diablohungary.hu

(#1416) Mukorka válasza Neró (#1415) üzenetére


Mukorka
addikt

Már nem adja az 576 ? Engem se nagyon érdekel.. MW3 lesz pont az a játék amit nem veszek meg. A póló meg jó dolog, főleg ha jó áron adják hozzá a játékot is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1417) Neró válasza Mukorka (#1416) üzenetére


Neró
őstag

Hát elvileg már nem, de én még pont kapok.

Amúgy nem nagyon értem a helyzetet. Konkrétan azt, hogy hogyan lehet az, hogy az MW3-nak több mint 20 milliós ügyfele van, azaz annyian rendelték elő. Nemrég még mindenki fikázta, hogy így a Modern Warfare 3 úgy a Modern Warfare 3, csak kiegészítő stb. De mégis az eladási számok nem ezt mutatják. Battlefield meg hol tart? 10 millió?

*(A tévedés joga fennáll, lehet rosszul tudom.)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1418) McCartman válasza Neró (#1417) üzenetére


McCartman
senior tag

a szart is meg lehet etetni a néppel , csak szépen kell csomagolni.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1419) Neoteric válasza Neró (#1417) üzenetére


Neoteric
addikt

Mi az, hogy ügyfele van?
Ezeket az adatokat támaszd már alá valamivel lécc.

PSN: ne0teric_sAN

(#1420) Bati0501


Bati0501
őstag

Ez egy jó kis gameplay videó.Tudom,h sok van belőlük,de sztem ebből kiderül pár dolog.1.meg lehet nézni,h egy rpg mit is tud csinálni egy házzal.Ha ki van kapcsolva,ha csak korlátozva van a rombolhatóság,akkor is látszik.
2.amikor azzal a könnyű páncélossal lövöldözik,látszik,h várni kell,mire betölt,és egyszerre 5 löveget tölt be.
Lehet,h több minden más is van benne,de én eddig néztem meg. :DDD

Egyébként nem is erre kerestem rá,és kiderült még egy dolog,h egy zalman z9 (plus)-ba még egy nv 580-s is belefér,tehát az is max.29cm.

(#1421) Mukorka válasza Neró (#1417) üzenetére


Mukorka
addikt

Én már megfogalmaztam ezt. Egyrészt a Codnak erős tábora van, a 4-ik részig mindegyik játék csúcskategóriás fps volt, nem beszélve hogy akkor még 2 évente jelent meg egy rész. A sztori mindegyikben elég jó, a bf egyik része sem rendelkezik ütős single playerrel.
Ha a multiplayert nézzük a legnagyobb gond hogy a BF sokkal inkább rétegjáték. Az ember önzőek, szeretnek még a saját csapatukban is a legjobbak lenni, magas K/D aránnyal. Ezt egy codban elérheted, mert lufiból van az ellen és kicsik a pályák, gyakorlatilag egyedül végigrohansz és megölsz minden noobot. BF-ben meg pl 24-32-64 slotos szerveren egy óriás pályán ahol még járművek is vannak az ember csak hangya a bojban. Itt nem halnak bele 1 láblövésbe az ellenfelek. Hiába mész támadni mert 6x meghalsz mire odaérsz bárhova egyedül. Szóval ide csapatmunka kell, arra pedig megdöbbentően kevés ember képes a játékosok közül. Ezért van a codnak nagyobb tábora, anno megvették talán páran a BFBC2-őt is de csak annyit lát hogy "bazzeg, nem lőttem be a plussz 20-at" . Ezenkívül a Codnál ottvannak a csicsás fegyverek, mindenféle takonyság amivel lehet szopatni a népet. Killstreakek mert ugye a valóságban is kapsz nuke-ot ha lelősz halál nélkül 25 embert. Tényleg , főleg ezek a streakek ami miatt mindenkinek egyedül kell ott keménykednie. Bf-ben azért is kapsz pontot és elismerést ha segítesz javítani , medicelni, stb és könnyen lehetsz pontban első akkor is ha csak egy támogató egység vagy. Azt se felejtsük el hogy cod jóval inkább fiataloknak szól, sok xboxosnak, casual gamereknek. Nekik kell az arany AK meg a helikopter meg az atomreaktor azért mert lelöttek pár embert egyhuzamban...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1422) v!ct0y válasza Bati0501 (#1420) üzenetére


v!ct0y
veterán

Marhajó ez a videó. És erre a pályára mondják egyesek, hogy kicsi.

(#1423) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Hmm. De várom már a gémet :C Jó a gémpléj télleg. Remélem hozza a vártat. BF3 hamarabb jön mint az MW3? :U

(#1424) Mukorka válasza Gyufaaa (#1423) üzenetére


Mukorka
addikt

közel két héttel hamarabb BF3 = Október 28. MW3 = November 8.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1425) @rglaaf válasza Mukorka (#1424) üzenetére


@rglaaf
veterán

decemberben egy játékeladási listára kiváncsi leszek :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#1426) Zolás válasza Mukorka (#1421) üzenetére


Zolás
addikt

Ha a BC2 single része nem ütős, akkor nem tudom, neked mi az.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1427) Gyufaaa válasza Mukorka (#1424) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Zsiir!, Akkor ha valóban igaz az előrendelésre vonatkozó dolog, akkor egy ezressel olcsóbb lesz a MW3? :C

(#1428) Neoteric válasza Gyufaaa (#1427) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem arról az 576kbyte-os akcióról már lecsúsztál.

PSN: ne0teric_sAN

(#1429) McCartman válasza Gyufaaa (#1427) üzenetére


McCartman
senior tag

ja , adnak egy ezres kedvezményt cserébe a másikat egy ezressel drágábban adják. ugyanmár.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1430) Gyufaaa válasza Neoteric (#1428) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nosza, Miért? Már egy hónapja előrendeltem. :DDD

(#1431) Neró válasza Neoteric (#1419) üzenetére


Neró
őstag

Csiripelték a madarak. Írtam, hogy nem biztos infó. De beszélek néhány CoD Fan-al és folyamatosan evvel jönnek. Nem tudom honnan szedik mindenesetre érdekes.

(#1430) Gyufaaa: Akkor kapod. :)

(#1421) Mukorka: Világ életemben CoD player voltam. Persze beszereztem a Battlefield részeit is, nem maradhatott ki - (BF 1942 - Road to Rome, Secret Weapons, BF2142)

Nekem igazából azért tetszett inkább a CoD (még mikor kezdtem) és azért kezdtem bele mert ezeknél jobban ott volt mint grafika és talán játékélményben is. De most már azt látom, hogy a CoD megy egyre lejjebb a süllyesztőbe. Szerintem avval rontották el, hogy mindig más adja ki + mindig minden évben kiadnak egy új részt és az előzőkkel nem foglalkoznak.
A Battlefield meg egyre megy felfele - lásd most BF3 - új motor, gyönyörű grafika. CoD ez alatt? Nem hogy motort fejlesztett volna, inkább kiad egy nagy darab szart ami még büdös is hiszen semmi új nincs benne jóformán a CoD4 vagy MW2 másolata lesz az MW3.

Arról nem is beszélve, hogy tényleg az megy a szervereken, hogy éledsz, mész lősz, meghalsz de közben letaroltad a fél csapatot - akkor hogy halsz meg? - Beélednek mögéd.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1432) Mukorka válasza Zolás (#1426) üzenetére


Mukorka
addikt

Félre érted . A BC2 single része nekem tetszett, de a legtöbb tesztben nem pontozták halálra. Nem volt átlagon felüli, sőt inkább sablonos.

Az eladásokra én is kíváncsi leszek, arra számítok hogy kezdetben a cod elhúz de mivel sokan rájönnek hogy jééé ez már megint ugyanaz mint tavaly, észbe kapnak és ráharapnak a bf-re így az később útóléri

szvsz 25 millió kicsit soknak tűnik előrendelésből, még a 10 is bőven sok BF-hez.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1433) v!ct0y válasza Neró (#1431) üzenetére


v!ct0y
veterán

A sok tizenéves idióta menjen is codozni.

(#1434) Gyufaaa válasza v!ct0y (#1433) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem kell ahhoz tizenévesnek lenni, hogy szeresse a cod-ot. Én csipem azt is. BF egyértelműen jobb, de a CoD sem kutya, legalább is én csipem.

(#1435) Neró válasza Gyufaaa (#1434) üzenetére


Neró
őstag

Nem is rossz, de az biztos hogy el van hanyagolva, össze van csapva. Még most is azt mondom, hogy a legjobb rész az a CoD2.

Ja és vannak olyan emberek akik még mindig összehasonlítják a CoD-t a BF-el. Pedig ég és föld.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1436) Zolás válasza Mukorka (#1432) üzenetére


Zolás
addikt

Ja hogy a tesztek...
A tesztek szerint minden cod atomzsír, és aki kicsit is igényes, csak codozik. Volt ingyenes hétvége codban, kipróbáltam, és marha szar volt. A pályák túl kicsik, nem lehet mozogni, és nincs természetes fedezék, szóval (számomra) élvezhetetlen. Ja és az IW-netes szívást még meg se említettem. Ennyit a tesztekről.
A sok tesztelőnek az a baja a BF sorozattal, hogy nincs senki se egyedül a trónon. Vagy csapatban játszol, vagy halsz megfele. Ez pedig nem felel meg a tesztelőnek, mert ő pró, pont azért is ő tesztel. Itt meg csak csetlik-botlik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1437) Gyufaaa válasza Neró (#1435) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát az tuti, hogy összetéveszthetetlen.

(#1438) Bati0501 válasza v!ct0y (#1422) üzenetére


Bati0501
őstag

:N :K

(#1439) Mukorka válasza Zolás (#1436) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezt írtam le kicsit hosszabban. A tesztekre hagyatkozik a legjava mivel azt könnyű elolvasni és kész. Észrevetted hogy a codot oltottam végig? úgy írsz mintha dicsértem volna holott az egyetlen amiben tényleg jó az a singleplayer, az már mint az ingyen hétvégés multi. Megint más hogy neked nem tetszett , talán mert nem vagy vérpistike de a játékosok 90% az.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1440) Neró válasza Gyufaaa (#1437) üzenetére


Neró
őstag

Igen, de az nem elég, hogy te tudod. Beléd sulykolják, hogy úgy is az MW3 lesz ez, az amaz.

A (Alpha) tesztről pedig:

Eddig az egyetlen negatívum, hogy ez a random key küldést kicsit jobban megoldhatták volna. Pl. Olyanok kapjanak keyt akik ki is akarják próbálni.

A Dio III-nál a Blizz azt csinálja, hogy be kell regelni legalább egy Blizzard játékot a b.netre és le kell tölteni egy programot ami megnézi a géped. Ők így küldik ki emailen a keyeket. Ez így tényleg mérhető egy teszthez. Tényleg azt tesztelik, hogy különböző gépeken hogyan működik a játék. Nem így, mint az EA, hogy hopp akkor te is kapsz. Ők ebből mit szűrtek le? Eltekintve azt a pár embert aki jelentett a fórumokon egy pár bugot.

Nekem eddig ez az egy dolog nem tetszett a BF3-al kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1441) Gyufaaa válasza Neró (#1440) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez szerintem csak azoknak nem egyértelmű akik a "makk" fregekre csapják a bőrt magukon és nem a realisztikus játék élményére. CoD = Arcade

(#1442) bul07


bul07
nagyúr

Én szeretek cod-al játszani és ép azért mert pörögnek az események
Nem kell 2-3percet menni míg ellenségébe ütközik az ember(persze jármű nélkül) és ha nincs szerencséje nem áll másból hogy előremész majd meghalsz és ez ismétlődik
Múlt nyarat BC2-vel töltöttem , de mivel én nem falkába járok játszani a sok idegen játékos nem igazán dolgozik össze, támadni igen nehéz volt ezért is csak szórakozásnak tekintettem a dolgot
Magyar bérlésű,adminú szerverekre elvből nem járok, ha lenének magyar szerverek és fizikailag értve hogy az országon belüli elhelyezésűek akkor talán járnék és kockáztatnék hogy az szerver bérlő csak azért dob ki mert le merted lőni és még magyarul el is küld melegebb éghajlatra

Én BF3-tól azt várom hogy sokkal pörgőseb játékmenet legyen persze ésszerű határokon belül, és a videók alapján ez teljesülni is fog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1443) L-e-f-i-e válasza Neró (#1431) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Minden évben ugyanaz adja ki, szerintem te a fejlesztőkre gondoltál.

=^-^=

(#1444) Neró válasza L-e-f-i-e (#1443) üzenetére


Neró
őstag

Konkrétan igen. A kiadást úgy értettem, hogy amit kapunk a fejlesztőktől, amit kiadnak a kezeik közül.

| www.diablohungary.hu

(#1445) Źşë' válasza Bati0501 (#1420) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom, sokan szimulátornak nevezik ezt a játékot, pedig soha nem lesz az - nekem kapásból van pár dolog ami nem nyerte el a tetszésemet:

- ahogy dobálja a gránátot meg c4et, elég érdekes
- 2:12nél ez a hasalás dolog olyan mintha cod4ben fél másodperc alatt táraznál
- spot még mindig virít mint orbán a parlamentben :s kifejezetten nem tetszik mikor füstön keresztül tudja hogy hova kell lőni
- füst se valami extra gyönyörű, ez dx11?!
- ez a csiriviri pontozási rendszer sem tud elmaradni az új modern warferektől :S
- ja, és a legdurvább az az mikor szerencsétlen egyorrú kúszik a földön miközben táraz, mi hajtja?! villanymotor?
- mediknél remélem nem lesz assault fegyó mint a vidiben - igaz fel is vehette, na de akkor is miért van nála defi is?!

vannak pozitív tulajdonságai is a játéknak, de a negatívokat előbb észreveszi egy ember, nem tudom olyan vegyes érzéseim vannak a játékot illetően

várom mint a messiást, de a mai felhozatalban eléggé kell neki pedálozni (legalábbis nálam) hogy elnyerje a tetszésemet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1446) McCartman válasza Źşë' (#1445) üzenetére


McCartman
senior tag

hasalás közben táraz , lő és közben halad előre , biztos erős gerince meg lábizmai vannak a katonának. :DDD

a spot egyértelmű csalódás lesz ha ugyanúgy marad mint bc2ben , a pontozási/achievement rendszert meg dobhatnák is ki a kukába felőlem , illúzióromboló számomra mikor élet-halál harc közben színes szalagok meg medálok úszkálnak be a képbe.

Medic = assault. Összevonták a két kasztot , assault választhat , hogy gránátvetőt vagy defit / elsősegély pakkot visz magával. Lőszert meg az supporter kaszt adhat.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1447) megint én


megint én
őstag

Annyit írtatok, h nem olvastam még vissza mindent.

-De a COD2-t nem a BFel kéne összehasonlítnai, hanem a CSvel. És amúgy én bírtam a cod2-t, de ami azóta jött cod egy freetorrentet nem ér.
-A póló meg jó cucc

(#1448) megint én


megint én
őstag

Kicsit máshogy megközelítve...
Eddig úgy voltam, hogy ezek a szintet elérem, és fegyvert unlockolok dolgok mekkora marhaságok... De ha belegondoltok a cheater újgazdak kis köcsöggyerekeket, akiknek mindegy, hogy ha banolják +10k, és megint csítel. Azoknak azért viszatartó erő lesz, hogy egy éve gyúrja a kariját, és egyszercsak "volt-nincs"... Szóval ezen a téren jó, de amúgymeg ezt leszámítva nem tetszik, mert hát a hadszíntéren sem az van, hogy a közlegény csak pisztolyt kap :DDD
A másik, hogy....

Kill points:
- Kill enemy: 100 points
- Knife kill: 300 points

- Comeback kill: 60 points
- Headshot bonus: +10 points
- Eliminate enemy squad: +10 points
- Savior bonus: +20 points
- Avenger bonus: +10 points
- Destroy vehicle: 200 points
- Disable vehicle: 100 points
Assist points:
- Kill assist: from 10 to 60 points
- Spot assist: 10 points
- Squad kill assist: from 10 to 60 points
- Squad spot assist: 20 points
- Suppressive fire assist: +10 points
- Squad spawn on you: +10 points
M-COM objective points:
- M-COM arm: 200 points
- M-COM disarm: 200 points
- M-COM destroy: 200 points

- M-COM attack bonus: +20 points
- M-COM defend bonus: +20 points
Support
- Revive teammate: 100 points
- Squad revive: +20 points
- Squad Spawn on you: 10 points
- Repair: +20 points

Ha ennyi pontot ad egy kill (100, és 300 a kés). És csak 200at az Mcom,
akkor megint csak az lesz mint itt is egy csomó szerveren, hogy a f@szarcú mellett 2 méterre behúzzák az Mcomot, de őneki a K/D-ja többet fog érni mint szaros 200 pont.

(#1449) megint én válasza Bati0501 (#1420) üzenetére


megint én
őstag

Vazze 2:16-nál ahogy dobja a gránátot, az nagyon gáz :S
De a C4 is gagyi. :O

Amúgy az tetsik, hogy van vagy 6 féle cserélhető irányzék.. :C

[ Szerkesztve ]

(#1450) Mukorka válasza megint én (#1449) üzenetére


Mukorka
addikt

Ott kb csak hajítja a gránátot, nincs azzal semmi baj, lehet hogy a mozdulat van többféleképp megcsinálva.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.