Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) medvezsolt válasza polonic (#1348) üzenetére


medvezsolt
senior tag

értettem. De nem is ez volt a bajom. Viszont ebből már nem jövök ki jól, szal abbafejezem a flémet:) (A lényeg, azon volt, hogy sok sok 50 hsz-en keresztül ezen bajlódtok. Na de ígérem megpróbálom kibírni:) )

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1352) bul07 válasza front3r (#1349) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont akkor +13$ és már el is értük a közel 7600Ft árat
Bár ha azt nézzük 13$ nem ér meg a LE, mert annyiért már később meg lehet venni a DLC-t

Én is úgy vagyok vele hogy megjelenés előtt érdemes az áról is beszélni, majd ha kijött a BETA lesz miről írni
Viszont megjelenés után tényleg oda kell figyelni az off-ra mert nehogy úgy járjon mint a BC2 fórum , le lett fokozva, az eredetibe most jár 33e hozászolásnál az új szakmai fórumrész 400db hozzászólásnál tart

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1353) polonic válasza medvezsolt (#1351) üzenetére


polonic
félisten

Figyelj! Az alfát kibeszéltük, új info nem igazán van, amiről lehetne beszélni. Most így az ár vetődött fel. Nem bajlódtunk rajta, csak kibeszéltük. Azért az ár meg mégis csak kapcsolódik a játékhoz. Meg akik benéznek látják az árakat legalább.. Ez nem is nagyon off, inkább féloff. :D

[ Szerkesztve ]

(#1354) medvezsolt válasza polonic (#1353) üzenetére


medvezsolt
senior tag

oksa. Elnézést érte. Lehet ma túl őszinte és csipkelődő voltam na:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1355) sittes79


sittes79
addikt

twitter:

"Just experienced some awesome Conquest action - #BF3 is getting ready for #gamescom!"

(#1356) Dtomka válasza medvezsolt (#1354) üzenetére


Dtomka
veterán

kérdezted a bf 2 ben mit szerettem...
ami jó volt: repülőzés, helizés és maga a játék változatossága...

ami negatívum...ha lőttem az embert akkor csak jelölte, hogy eltaláltam...megfordult és ö lőtt le előbb engem...nah ez nagyon tudott idegesíteni..

(#1357) pohár


pohár
félisten

"El-Alamein was an awesome map . This one is a lot heavier though. Any by heave I mean all out warfare for realz".

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1358) Źşë' válasza megint én (#1332) üzenetére


Źşë'
addikt

on és off két különböző fogalom, ha jártál, márpedig jártál a bc2 fórumban ami le lett minősítve ilyen (veszekedés, felesleges duma) hozzászólások végett off topikká akkor tudhatnád h ez az esély fenn áll itt is... egy kis isteni szikra aztán ég itt minden mint a Reichstag

ha valaki nem tudná: minden olyan hozzászólás offnak minősül ami nem a játék technikai oldalát vitatja és igen ezzel van egy játéknak szakmai/on topikja!

az hogy most a megvétel off vagy on azt elég nehéz megítélni, de az durva hogy még a habokban sincs a játék és már 1300 hsz felett jár a topik - nem kicsit lehet következtetni, mi a fenét tartalmazhat ha az említett pályák, képek, artworkok jelentek még csak meg?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1359) McCartman válasza Źşë' (#1358) üzenetére


McCartman
senior tag

és mindez ki a fenét érdekel , ha még úgy sem lehet érdemben beszélgetni a játékról?
kit zavar az , hogy már 1300 hsznál jár a topik?

azért nem az időjárásról vagy Győzike vacsorájáról szólt a topik eddig se ahogy láttam.

nem értem mire ez a nagy komolykodás , ez csak egy számítógépes játék topikja.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1360) danilla válasza Źşë' (#1358) üzenetére


danilla
őstag

Nem csak említett pályák, képek, artworkok jelentek meg, hanem ingame videók, és megy a tesztelés is, alpha és nemsokára beta. Nah meg rengeteg helyen elő lehet rendelni, így az is téma lehet, hogy hol érdemes majd megvásárolni.
Figyelemmel követem a topikot de nem nagyon megy OFF-olás, szerintem ezt nagyon túlreagáljátok...

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1361) Źşë' válasza McCartman (#1359) üzenetére


Źşë'
addikt

ismételten leírom, ha jelen lettél volna a bc2 topikban lezajlottaknál, akkor tudhatnád és nem írnál feleslegesen mint most is

szerverbérlésről és konfigurálásról állt nagy részt a bc2 topik, pár embernek nem tetszett, vita lett, jött modi is, be is lett zárva 1 napra a topik, megint vita lett, jött egy új modi (valaki kérésére) és ő meg leminősítette sima egyszerű közösségi topikká, és létre lett hozva egy on topik szigorúan technikai hozzászólásokkal - dióhélyban ennyi... ha ez megtörténne itt is sztem sok embernek ferdén állna a szája! főleg 20ezer hsz után!! - ezt csak azért írtam hogy jobb ha tudja mindenki, van ilyen is!

amúgy az érdemi beszélgetésről annyit hogy nem kerestem fel a topikot én speciel mivel még meg sem jelent a játék, csak azért néztem át ide mert valaki belinkelte bc2 topikban, szóval akinek szófosása van az megtalálja a módját hogy offoljon - no offense

(#1360) danilla egyáltalán nem mondtam h offolás van, és nem is nagyon olvastam a hszeket ezidáig, mondjuk most is csak azért mert mint azt írtam.. majd ha megjelenik akkor lesz miről csevegni, legalábbis szerintem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1362) McCartman válasza Źşë' (#1361) üzenetére


McCartman
senior tag

a játék áráról / beszerzési helyeiről beszélni szerintem nem off (ellentétben az azok mibenlétéről való elmélkedésnek ) , felőlem akárhova pakolgathatják/cserélgethetik a topikot (miért , mi van 20ezer hsz után?), úgyis mindig lesz egy ahová írhatunk.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1363) polonic


polonic
félisten

Immár hivatalos is!
Nem lesz BF3 a steamen!

A twitterén csíptem el ma. De az EA fórumban is ki van fejtve bővebben.

(#1364) Akos96 válasza polonic (#1363) üzenetére


Akos96
senior tag

Nagy kár, az Origin szerintem fölösleges.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1365) Serpiko válasza polonic (#1363) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor nem veszem meg a játékot sajna, pedig cool gém lesz. :( Azért bízok benne megjelenés után pár hónap esetleg fél év és felnyomják steamre. :B Majd beszélek Gabe nagybácsimmal ez ügyben. :DD :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1366) polonic válasza Serpiko (#1365) üzenetére


polonic
félisten

Tudom, hogy steam mániás vagy, de csak ezért nem megvenni?
Ott lesz az origin, oda be lehet regelni majd. Hasonló, mint a steam.

(#1367) v!ct0y válasza Serpiko (#1365) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha jól ismernéd a steamet akkor ebből most nem csinálnál problémát.

(#1368) Serpiko válasza polonic (#1366) üzenetére


Serpiko
addikt

Még a megjelenésig van kis időm agyalni rajta aztán ki tudja szerintem nem fogom tudni megállni, hogy ne vegyem meg mert az összes haver ezt fogja tolni. :DD

(#1367) v!ct0y : +1

ui: Steam buzi vagyok, de ezt már itt tudja mindenki. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1369) v!ct0y válasza Serpiko (#1368) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát akkor meg ?:) Nem steames játék hozzáadása és ugyanott vagy.

(#1370) Serpiko válasza v!ct0y (#1369) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg ez el is felejtettem akkor ez lesz a megoldás köszönöm. :R Nem adtam így még steamhez semmit mivel minden gémem steames. :B Most meg lesz törve ez a hagyomány éppen itt az ideje már. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1371) McCartman válasza polonic (#1363) üzenetére


McCartman
senior tag

nyilván nem véletlenül , nyomni kell a saját platformjukat.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1372) Neil Watts válasza v!ct0y (#1369) üzenetére


Neil Watts
veterán

Na jo, de ez csak originben lesz aktivalhato, nem?

(#1373) Serpiko válasza Neil Watts (#1372) üzenetére


Serpiko
addikt

Ott sajna. :(((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1374) polonic válasza Neil Watts (#1372) üzenetére


polonic
félisten

Ezt egyáltalán nem tudni. Beregisztrálni be lehet. De hogy ott kelljen aktiválni? Majd kiderül.
Mert egyébként az origin csak egy letöltéskezelő. A többi EA játék futtatásához nem is kell futnia.

[ Szerkesztve ]

(#1375) v!ct0y válasza Serpiko (#1370) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még a Fraps-ot is hozzá lehet adni és ki is írja, hogy nem steames játékban Fraps :DDD

(#1376) Serpiko válasza v!ct0y (#1375) üzenetére


Serpiko
addikt

:DD :)) király :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1377) polonic


polonic
félisten

Egyébként milyen anti-cheat rendszert fog használni ez a játék? És a többi milyet használ? Mennyire hatásos és lesz az?

(#1378) @rglaaf válasza polonic (#1377) üzenetére


@rglaaf
veterán

még egy hatásos anticheat-t se írtak public game-re szvsz most sem lesz másként sajnos

PSN:BiZzare_0 ️

(#1379) Źşë' válasza McCartman (#1362) üzenetére


Źşë'
addikt

20k hsz nél már van múltja a topiknak, nem csak egy szimpla közösségi topiknak indult ahol megbeszélik ki mit vacsorázott és reggelizett na meg hogy milyen színű cipőt vett fel... valaki őstagról esett vissza - ez alatt nem a floodereket értem! meg ugye nem véletlen van a rang, és van akit ez érdekel is

amúgy azért is írtam mert veszekedés csak offot szül az off meg veszekedést és mindez lehet egy lefokozott topik ami kb egyenlő az sg.hu val

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1380) Neró válasza Źşë' (#1379) üzenetére


Neró
őstag

Ez mind rendben van. De nem értem ezt minek kell itt, te offolsz most is. Ha nem tudsz hozzászólni a játékhoz akkor találsz másik topikot is. Köszönjük a felvilágosítást. Megnyugodhatsz ez nem a BC2 topik és nem ugyan azok az emberek vannak itt mint ott.

A megrendelés meg, hogy hol érdemes venni a játékot az is ide tartozik mint ON és még az is ide fog tartozni, hogy melyik az a beállítás esetleg amivel jobban lehet futtatni a játékot.
Egyszóval minden ON ami valamilyen formában a játékhoz tartozik.

| www.diablohungary.hu

(#1381) oriic válasza beers (#1336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki veszi meg még innen? Én innen szeretném, de nem vagyok biztos benne hogy tényleg megkapom-e kulcsot.

Live-Die-Respawn

(#1382) Źşë' válasza Neró (#1380) üzenetére


Źşë'
addikt

először is kérdésre illik válaszolni :U másrészt honnan tudod hogy nem ugyan azok az emberek vannak itt mint ott hisz még csak írni se írtál oda és sztem be se léptél még soha abba a topikba!? kapásból tudnék 5-6 nevet mondani az utolsó oldalról.. neked se muszáj rám reagálni, ezzel csak te is offolsz

amúgy hogy ki honnan rendeli meg és milyen formátumban már csak gyakorlat kérdése, aki meg nem tudja rágogléz, nem egy nehéz dolog, egy rakat magyar webshopból be lehet szerezni jó áron - nekem speciel eszembe nem jutott volna feltenni ezt a kérdést - de igen valóban ide tartozik :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1383) v!ct0y válasza oriic (#1381) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egyszerűbb ha megveszed valamelyik boltba. Az nem lutri.

(#1384) Neró válasza oriic (#1381) üzenetére


Neró
őstag

És még dobozt is kapsz - lehet, hogy valakinek nem de nekem számít az is. Szeretem látni amit megvettem, nem csak egy szimpla kódot.

| www.diablohungary.hu

(#1385) oriic válasza Neró (#1384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok dobozpárti. Ami úgy van meg játék az is csak szekrény mélyén porosodik. Így is kezdek átállni a digitális tartalmakra inkább.

Live-Die-Respawn

(#1386) McCartman válasza Źşë' (#1379) üzenetére


McCartman
senior tag

értem , számomra nem jelent semmit a hsz szám sőt felőlem mindenki arról beszélgethet a játékkal kapcsolatban amiről csak szeretne legyen az szerverbérlés , beállítási kérdések vagy élménybeszámoló.
sőt az sem érdekel ha emiatt átpakolják valami másik szekcióba , úgyis van rá gyorsgomb elérés.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1387) L-e-f-i-e válasza McCartman (#1386) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem ne válaszolj rá mert csak folytatja tovább... :D

=^-^=

(#1388) Źşë' válasza L-e-f-i-e (#1387) üzenetére


Źşë'
addikt

pont az efféle hsz ek nem hiányoznak :D

amúgy én is dobozos párti vagyok - steamen és ea viszonyon nem csodálkozom - steamnek vannak olyan szabályai amin csak nevetek és fogom a fejem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1389) Dtomka


Dtomka
veterán

a bf3 megjelenéséig én APBnel:) fogok nyomulni!
ingyenes...

(#1390) polonic


polonic
félisten

Egy videó. Trailer montage.

(#1391) Mukorka válasza polonic (#1377) üzenetére


Mukorka
addikt

Punkbustert használ a BC2 szóval ez is azt fog várhatóan. Dedikált szervereknél az a nyerő, szvsz a VAC még ennyit se ér de az meg steam only játékoknál létezik így BF-nek nem az lesz. Mennyire hatásos? Kiszűri az ékezetes magánhangzókat de nem , a csalást nem állítja meg és nem is fogja soha. Készülget hozzá gyakran frissítés, akkor a legtöbb hacket kiüti és rá 1 napra már jön az újabb adag csalás a játékhoz.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1392) Źşë' válasza polonic (#1390) üzenetére


Źşë'
addikt

27 embernek nem tetszik, sztem nagyon ütős részeket válogattak össze és még a zene se rossz!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1393) Mukorka válasza Źşë' (#1392) üzenetére


Mukorka
addikt

Csak a minősége rossz, illetve ilyenből már sok van, semmi új nincs benne de a lényeg hogy lelkes volt az illető.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1394) medvezsolt válasza polonic (#1390) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Nekem is nagyon bejön. Pörgős és stílusos

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1395) Neró válasza Mukorka (#1391) üzenetére


Neró
őstag

Azért egy jó össze hegesztett pb majdnem mindent kiszűr (privátot kivéve). Csak bővíteni kell rendesen.

| www.diablohungary.hu

(#1396) Mukorka válasza Neró (#1395) üzenetére


Mukorka
addikt

Eddigi pb tapasztalataim alapjáb ritkán van jól összerakva. Bízom benne hogy privátot kevesen vesznek, itt max az aimnak van értelme, meg aztán fizetős is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1397) Źşë' válasza Mukorka (#1396) üzenetére


Źşë'
addikt

egyik ismerősömnek van cod4 szervere, az ő elmondása szerint a pb egy szutyuk szűrő, én elhiszem neki, mert nem keveset konfigolja ill. adminolja a saját szerverüket, bc2 ből pedig kiindulva hogy nem fogja meg a privát hacket... épp elég gáz.. tuti h lesz bf3ban is.. semmi kétséget nem fűzök hozzá, ugye frostbite..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1398) Edem05 válasza Mukorka (#1396) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem a leggusztustalanabb hack amit BFBC2-ben láttam (videó alapján) az a spawn hack. Jó a többi is rossz, de itt tényleg semmit nem tehet a szenvdő alany. :(((

(#1399) Mukorka válasza Źşë' (#1397) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem a frostbite hibája hogy csalhatnak, codban se jobb a helyzet. A pb jónak számít, a privátot meg semmi sem fogja meg, pont ezért kell fizetni érte.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1400) polonic válasza Mukorka (#1391) üzenetére


polonic
félisten

Punkbuster lesz itt is, most jött a válasz a közösségi menedzsertől.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.