Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Neró válasza pohár (#1500) üzenetére


Neró
őstag

Azokat a részeket csak kigyűjtöttem, nem én írtam. De fel se tűnt. :D
A forrásban a Battlefield ClanWar/Battlefield FAQ rész. Elég jól kigyűjtötték ezért került bele, de még nem néztem át úgy alaposabban, csak egy vázlat még.

(#1498) polonic: Igen ez jó ötlet. Ha gondolod a fontosabb dolgokat elküldheted privátba aztán belerakom.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1502) Neró válasza polonic (#1498) üzenetére


Neró
őstag

Nem nagyon szoktam figyelni az eseményeket Twitteren úgyhogy ha átküldenél néhány hasznos infót azt megköszönném.

| www.diablohungary.hu

(#1503) sittes79


sittes79
addikt

(#1504) polonic válasza Neró (#1502) üzenetére


polonic
félisten

Ebben a hsz-ben vannak belinkelve a twitter elérhetőségek.

Olyan infokra, hírekre gondolok, mint amit megírtam hírt gamepodra, hogy nem lesz bf3 steamen.
De ott van a közösségi menedszer, ő tőle sokan kérdeznek mindenféle dolgot, aztán van amire válaszolgat is. És ezekből lehet csipegetni.

Persze te döntsd el, hogy be szeretnéd-e íratni, egyáltalán nem kötelező. Csak egy javaslat volt.

[ Szerkesztve ]

(#1505) Neró


Neró
őstag

Nos, elkészült a végleges forma. Ha rábólintotok akkor berakatom.

| www.diablohungary.hu

(#1506) pohár válasza sittes79 (#1503) üzenetére


pohár
félisten

hát ez még elég kezdetleges :D

Néró... a Fanmade egybe van írva meglátásom szerint

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1507) Gonz0 válasza Neró (#1505) üzenetére


Gonz0
tag

Én azért megemlíteném a battlefield.hu-t is mint forrást..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#1508) Neró válasza Gonz0 (#1507) üzenetére


Neró
őstag

Csak azokat az oldalakat vettem be forrásnak amiket használtam, de a linkek között elfér.
Majd berakatom.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1509) medvezsolt válasza Neró (#1497) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez elég jó lenne első hsz-nek:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1510) Neró


Neró
őstag

Kijavítottam a hibákat amiket írtatok. A javított verziót linkeltem be a modiknak. Hamarosan berakják.

| www.diablohungary.hu

(#1511) Neró


Neró
őstag

Nos, beillesztették az 1. hszt és kiemelt lett a topic! :D

| www.diablohungary.hu

(#1512) Akos96 válasza Neró (#1497) üzenetére


Akos96
senior tag

Jó lett. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1513) Mukorka válasza Neró (#1511) üzenetére


Mukorka
addikt

Szép lett az 1. hsz. Kiemeltért külön grat :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1514) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

[link] Ezt a videót muszály volt megnézzem 2szer egymás után. Ez a játék egyszerűen elképesztő lesz!! Nem lehet szavakba önteni a filinget ami körül lengi ezt a tankcsatát

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1515) kovsol


kovsol
titán

azon agyalok amúgy, hogy mire volt jó, hogy a PS3 verzióban a fegyveren a scope -t kicserélték :F

May the Force be with you!

(#1516) Neró válasza kovsol (#1515) üzenetére


Neró
őstag

Gondolom jobban lehet vele célozni. Mert ugye konzolon teljesen más. Más ok nem igazán jut eszembe.

| www.diablohungary.hu

(#1517) Źşë' válasza medvezsolt (#1514) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja ez volt az E3as vidi, csak jóval hosszabb ez meg össze van vágva, tűkön ülve vártam itt phn, mikor leadták ámultam és bámultam :DDD ez miatt várom, a városos map az kuka, de ez ez valami durvaság! csak az a baj h ez sp és nem mp :/ remélem jön hamarosan valami ütősebb mp videó is... mert már ideje lenne, amit eddig láttunk az cod és bc2 vegyesen legalábbis szvsz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1518) medvezsolt válasza Źşë' (#1517) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Azért a városos map se lesz COD filing, evvel a grafikai engine-el, a jól bevált BF motívumokkal, rombolhatóság stb. DE tényleg mutathatnának egy ütős MP tankharcot vagy vadászrepcsi rajtaütést...:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1519) ricsy888 válasza Źşë' (#1517) üzenetére


ricsy888
senior tag

Pedig van egy olyan érzésem, hogy a bétában is ez a map lesz. :N
Nem baj, én bízok benne, tuti ütős lesz a teljes.
A vadászgépekre én is kíváncsi volnék. Egy gameplay jöhetne.

[ Szerkesztve ]

(#1520) Chabe89 válasza ricsy888 (#1519) üzenetére


Chabe89
addikt

Lehet hogy majd amit most fognak bemutatni Conquest mappot az másik lesz bár nem biztos.
De azt feltételezni lehet hogy a RUSH mód tuti Párizs lesz a bétába, de mondjuk az nem biztos hogy két mód is lesz majd a bétába, bár ki tudja.

(#1521) ricsy888 válasza Chabe89 (#1520) üzenetére


ricsy888
senior tag

BC2 bétában is csak Port Valdez volt rush módban.
Szerintem itt is ez lesz. Párizs(Metro) map rush-ba.

[ Szerkesztve ]

(#1522) Thaddeuss válasza Neró (#1505) üzenetére


Thaddeuss
tag

Na kicsit elkapott az ideg, úgyhogy írtam egy kis szösszenetet, de mivel Running mesterem elmondta, hogy minden rendben van, ezért spoilerbe teszem, annyit kérnék, hogy ne Fun oldalnak nevezzük a clanwart, hanem mondjuk Battlefield 3 blognak.

Fun Oldal a clanwar.hu? Már megbocsáss, de mint szerkesztőt, kicsit megzavart a dolog. Milyen okból nevezed "fun"-nak az oldalt, mikor ez Magyarország egyik legnagyobb (talán a legnagyobb) Battlefield 3 hírforrása? A legtöbb cikk/fordítás a megjelenés után max 12 órával már kint van, részletes FAQ-unk (amit egy az egyben átmásoltál) van, rengeteg képünk, videónk. Hol máshol találsz ennyi, magyar nyelvű anyagot a BF3-ról? Sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1523) Neró válasza Thaddeuss (#1522) üzenetére


Neró
őstag

A Fun oldal azért Fun oldal mert nem hivatalos hanem olyanok csinálják akik nagyon várják a játékot és hajszolnak minden információt érte. Lényegében "szerintem" az is, de ezt ne úgy vegyétek mint sértés.

A másik, hogy a Battlefieldnek már van blogja, ezért nem ezt a nevet kaptátok. De ha ennyire zavar titeket, bár nem értem miért, a megnevezés senkit sem érdekel akkor átírhatjuk.
Így is jó amit csináltok, senki sem mondta, hogy nem.

szerk: Amúgy meg nem véletlenül használtam forrásnak az oldalt és nem véletlenül van ott a linkek között. ;)

(#1524) Thaddeuss : Apró elírás. Nem annak szántam. Írok a modi topikba, hogy írják át.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1524) Thaddeuss válasza Neró (#1523) üzenetére


Thaddeuss
tag

De akkor Fan oldal nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#1525) Mukorka válasza Neró (#1523) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezen jót derültem. Egy kis elírás és mennyire más lesz az értelme :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1526) Thaddeuss


Thaddeuss
tag

Köszönöm, és amúgy üdv a clanwar ts-en :)

(#1527) Neró válasza Mukorka (#1525) üzenetére


Neró
őstag

Igen. Egy betű és milyen konfliktusokat alakít. De már megoldva, kijavítva.
Amúgy nektek sem tűnt fel. Direkt kértem, hogy írjátok ha valami nem jó. :D

(#1526) Thaddeuss: ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1528) Źşë' válasza medvezsolt (#1518) üzenetére


Źşë'
addikt

konkrétan nem az enginre gondoltam hanem az agyatlan hentre, és eszetlen lövöldözésre, ott a parkban egymás elől bujkálnak a sziklák között mint az óvodások

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1529) megint én válasza Źşë' (#1528) üzenetére


megint én
őstag

Az óvodásokkal ellentétben ezek lőnek egymásra...
Szerintem amúgy már ez a map is teljesen más mint a COD. vagy 4-6x nagyobb, és élethűbbek a fegyverek, a mozgás, stb...

(#1530) Chabe89 válasza Źşë' (#1528) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát szerintem meg a COD egy agyatlan hent. Elég csak megnézni ezt a "csudajó" survival mod videót. Össze se lehet hasonlítani a BF-el ami eleve sokkal taktikusabb és megfontoltabb játékot igényel.

(#1531) Neró válasza Chabe89 (#1530) üzenetére


Neró
őstag

Viszont valakinek meg ez jön be, ez jelenti a kikapcsolódást, hogy rambó módjára rohan előre és lő gondolkodás nélkül.

| www.diablohungary.hu

(#1532) Chabe89 válasza Neró (#1531) üzenetére


Chabe89
addikt

Kinek a pap, kinek a papné... nem bántásként mondtam, ez csak az én véleményem erről.

(#1533) Mukorka


Mukorka
addikt

Vágjàtok hogy mw3-ban lesznek kamikaze robbanó kutyák? :D

Nekem elég is volt ennyi info, BF3 nagyon jöhetne már.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1534) megint én válasza Chabe89 (#1532) üzenetére


megint én
őstag

Azért bántás ide vagy oda, igazad van... Az egy agyatlan szar.

(#1533) Mukorka
Mi a f.szom :C :U :DDD

Ilyesmi??? :DD :DDD :DDD

Hagyjuk már. Az a game 3-8 éves korosztálynak való.

[ Szerkesztve ]

(#1535) Neró válasza Chabe89 (#1532) üzenetére


Neró
őstag

Nem bántásként mondtam. Egyetértek veled. Ezt én is felvetettem az egyik MW3-ról szóló topikban és eléggé széles körű témává vált. :D

| www.diablohungary.hu

(#1536) Akos96 válasza Mukorka (#1533) üzenetére


Akos96
senior tag

Lol. Ezt a rész még csak ki se "próbálom". :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1537) Mukorka válasza megint én (#1534) üzenetére


Mukorka
addikt

Jaja, ott van a surviver video-ban ahogy mondja :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1538) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Gyors kérdés:
Ha az emberfia előrendeli a játékot itt magyar országon, akkor megkapja a két napos "early accest" a bétához, vagy csak az Origin játszik?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1539) Mukorka válasza Egonyolc (#1538) üzenetére


Mukorka
addikt

Origin only

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1540) shaddam válasza kovsol (#1515) üzenetére


shaddam
aktív tag

Gondolom lehet választani az acog meg a red dot között singlében is.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#1541) bognar110 válasza megint én (#1534) üzenetére


bognar110
őstag

LOOL :DDD

(#1542) medvezsolt válasza Chabe89 (#1530) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Had védjem meg Zsét:). Igazatok van meg minden, de ezt Zsé is tudja. Beletolt kb. 800 órát a bc2be. És szerintem is kicsit COD filinges az a map,.. lehet, hogy nagyobb mint a CODos mapok,de picit az jött le, hogy hentelték egymást a vidiben.. na mind1.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1543) L-e-f-i-e válasza medvezsolt (#1542) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem is elég nagy mapnak tűnik...de ha kicsi is mi van akkor? Lesz nagy is ne aggódjatok annyit...amúgy meg az a jó ha van kisebb meg nagyobb is így minden igény ki lesz elégítve...de nem, mindig lesz aki a nagy mapokért rajong az sír a kicsi miatt, illetve fordítva... :)

=^-^=

(#1544) Chabe89 válasza medvezsolt (#1542) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem is akartam én bántani a CODosokat írtam is.
A Rush módban meg amúgy is részenként nyilik meg a pálya ahogy haladunk előre szóval egyszerre kicsi is meg nagy is :) értemhogynemértem :DDD

(#1545) megint én válasza L-e-f-i-e (#1543) üzenetére


megint én
őstag

Láss példát Squad deathmatchban mekkora az Isla Inosentes... De másrészről meg ott van a Laguna prise rush módja ami baromira nagy. De az igazi a BF 1942ben az "El alamein" ahol gyalog 20 percig kéne nyomni a "W"-t hogy átérj. Sőt. a Desert combat kiegészítőjében volt egy map ami only vadászgépre volt és az olyan 1-2 óra "W"-lenne. Az a tuti map. Itt még remény sincsen akkora mapra mint az volt. De egy aranyközépútnak már nagyon tudnék örülni.

(#1546) Źşë' válasza Chabe89 (#1530) üzenetére


Źşë'
addikt

én is ezt írtam és a látottak alapján értékeltem azt amit... pt.5el zárult be nekem a cod iránti érdeklődésem, az utána való részek számomra mind semlegesek lettek, és gyerekesek, elvesztették komolyságukat, komolytalan sztorikat csináltak... amit mi látunk az egy rush map, és valószínűleg a kis középső park részre korlátozódott a baromi nagy mapon a harctér, annyira gáz kb mint a white pass rush kezdője ahol nulla a taktika!!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1547) beers válasza megint én (#1545) üzenetére


beers
addikt

A Desert Combat még most is odabasz !

M&N

(#1548) Neró válasza Źşë' (#1546) üzenetére


Neró
őstag

"a cod iránti érdeklődésem, az utána való részek számomra mind semlegesek lettek, és gyerekesek, elvesztették komolyságukat, komolytalan sztorikat csináltak... "

Ezt én is így gondolom. Az 5. rész még elment, de már azért se rajongtam annyira mint a 4-ért. Az MW további részei pedig katasztrófa szerintem - mindegyik.

A Survival hírben egy rendületlen CoD fan akarja ráerőltetni a népre, hogy a CoD simán odaveri a BF3-t. :D

| www.diablohungary.hu

(#1549) Mukorka válasza Neró (#1548) üzenetére


Mukorka
addikt

Én is így gondolom, WaW - hoz legalább jött egy valag map pack.
Mindegy, cod4 volt a legjobb a szériában, 3000 órát beleraktam, esport volt rendesen :)
Nekem épp elég csalódás ahogy megerőszakolják a játékot pedig sokkal jobb irányt vehetett volna.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1550) Gyufaaa válasza Mukorka (#1549) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az tuti. Jó kis gém volt egy elb@szott folytatással. A WaW nekem még nagyon bejött. Szeretem most is. De az utánna lévők már nagyon UT-sra sikerültek. :W Ettől független nem szakítom meg a szériát. Remélem ez már jobb lesz. De DLC-re egyiknél sem áldozom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.