Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) Neró válasza Bati0501 (#800) üzenetére


Neró
őstag

Hát én a helyedben a gép miatt jobban aggódnék. :)
Ha már megveszed akkor suli időben is tudsz vele játszani viszont akkor nem ha a géped nem bírja. Úgyhogy szólj anyunak, hogy kitűnő leszel csak vegyen egy jobb gépet. :D

| www.diablohungary.hu

(#802) McCartman


McCartman
senior tag

azért ritka nagy cigányság , hogy egy már kifizetett játék után plusz pénzt kérnek pár térképekért.
Persze lehet , hogy már ez a divat , cod mwnél még ingyen jöttek a patchek mellé..

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#803) Mukorka válasza McCartman (#802) üzenetére


Mukorka
addikt

Még a World at War-hoz is ingyen voltak, sőt ott több mappack is volt minden patch mellett...
Azóta viszont már 4 pályáért is fizetni kell, érdekes játékmenetbeli újítást nem tartalmaz egyik dlc sem. Bad Company 2 Vietnám dlc-je legalább új dizájnt és fegyvereket hozott.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#804) bul07 válasza Mukorka (#803) üzenetére


bul07
nagyúr

Crysis 2 egyik DLC-be van +fegyver és erőseb mint az alap fegyverek , én aki elvből nem veszek DLC-ket csak szívnék ha itt is DLC-be raknának erőseb fegyvereket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#805) Mukorka válasza bul07 (#804) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát, arra pedig számíthatsz hogy dlc-k lesznek hozzá. Várhatóan map pack formában de a plusz fegyver sem kizárt. Ha nagy az alaptartalom és sok vevő van a dlc-re akkor érdemes megvenni. Nekem az összes cod megvan mégse vettem még hozzá dlc-t sosem. Ritkán játszom velük, annyit nem ér a dlc , főleg hogy azt kevesebben is veszik meg pc-re. Abban bízom BF3 terén hogy csak egy nagyobb dlc lesz még ezen az előrendelői mappackon kívül és majd az tartalmaz sok minden jót. Abban az esetben megveszem biztosan.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#806) McCartman válasza Mukorka (#803) üzenetére


McCartman
senior tag

igen , az elhiszem , hogy megéri az árát felfogható egy kiegészítőként is.
de ezek a + fegyver , új skinek a fegyverekre dlck siralmasak. és ha csak 2 ember veszi meg a térkép dlct akkor egymással fognak lövöldözni mert rajtuk kívül senki nem tud belépni?
ez aztán a terméktámogatás , húzzák le magukat a wcn.

vajon mikor jutunk el oda , hogy a patchekért is külön összegeket számítanak fel?

de ami a legszomorúbb , hogy úgy látszik van erre igény , különben nem csinálnák.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#807) BandiHUN válasza Mukorka (#805) üzenetére


BandiHUN
veterán

Extra festések,ruhák viszont lehetnének mondjuk,kevés pénzért,ha máshogy nem megy,de kellően sokból lehetne pl.választani,hogy az ember egyéniséget adjon a katonájának...nomeg így a harc is eleve más lenne,mert nem ugyanabban a kasztcuccban feszítene mindenki.Persze komoly cuccokra gondolok,nem virágmintás boxerre,stb...
Mappack meg végülis annyira nem gáz,mert aki igazából szeret egy játékot,úgyis áldoz arra is,sajna a BC2-nél sok volt a "játékmód" patch,igazából felesleges volt,lehetett volna minden mód minden mapon,hisz nem is az az extra,amíg elkészül egy játékmód,hanem a map elkészítése a sok idő.
Nomeg kicsit megszaladhatna a fantázia is végre ennél is,a CoD-oknál is,hogy végre kitaláljanak plusz pár új játékmódot is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#808) Bati0501 válasza Neró (#801) üzenetére


Bati0501
őstag

Van benne igazság + már vagy októbertől-novembertől nézegetem a prohardvert meg hasonlókat,h ha végre eljön a gépvásárlás ideje,tudjam,h mit érdemes venni és mit nem.És az egyik legfontosabbat,h hol és/vagy kitől. ;)
Szeretnék is új gépet,meg nem is,mert valjuk be,egy teljesen új gép(monitorral,mert majd azt is kell venni) nem olcsó mulatság,
Eléggé nagy baj,h a Bulldozer csak októberben fog megjelenni,mert így az intel nem fogja kevesebbért adni a prociait,remélhetőleg az amd megjelenése után igen.
De pozitívan fogom fel,mert addig a többi alkatrész árai is csökken,vagy nagyon remélem. :B

(#809) Neró válasza Bati0501 (#808) üzenetére


Neró
őstag

Remélem én is. Lehet majd nekem is be kell újítani valamit. A mostani állás meg gépigény szerint fogalmam sincs, hogy mennyi fps-em lesz.

| www.diablohungary.hu

(#810) Bati0501 válasza Neró (#809) üzenetére


Bati0501
őstag

Am ez olyan nagy ....... a játékkészítők felől,h mindig olyan játékokat készítenek,h "ösztönözzék" az embert,h mindig újabbat és újabbat vegyen a hardverek közül.Egyik oldalról érthető,meg meg is magyarázható,h ahoz,h ilyen szép grafikájú játékokat csináljanak kell a vas alá,de azért ennél többről van szó,sztem. :(((
És tuti ez a játék se lesz kivétel,már csak a videók alapján. :N ;)

[ Szerkesztve ]

(#811) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szerintem ez is prociölő lesz főleg,a fizika és a bonyolultabbnak tűnő mapok miatt.
Ráadásul a grafikát lehet butítani,de a fizikázást ugye nem,mert nem befolyásolhatja a játékmenetet,ha nincs is profin megjelenítve,de akkoris ki kell számolni,mi történik a tereptárgyakkal,stb.
A mapok is elég nagyok lesznek,főleg ha itt elméletileg megint lesz pl.vadászgép,ha jól tudom,és annak kicsit több hely kell,mint a BC2 helijének.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#812) Mukorka válasza BandiHUN (#807) üzenetére


Mukorka
addikt

Mindkettőtöknek: Tény hogy a DLC egy lehúzás de ma már ez a bevett szokás. Én csak remélni tudom hogy nem 4 új pálya lesz egy dlc mert akkor sanszos hogy én se veszem meg. Szerencsére a Battlefield szériában nem csalódtam még, ha valóban a cod ellen szánják talán azt is megteszik hogy nem lesz hasonlóan színvonaltalan a későbbi plusz tartalom sem , nem úgy mint a COD-nál.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#813) McCartman válasza Bati0501 (#808) üzenetére


McCartman
senior tag

egy szingapúri üzlet már B1es mintákat , csak nem fog ez októberig húzódni.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#814) BandiHUN válasza Mukorka (#812) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont ez az,hogy ott a CoD...ahol már a 3. pakk jön,épp emiatt itt sem várható másként.Talán azért amit tanulhat a BF,hogy akkor legalább JÖNNE új map is,nem úgy,mint a BC2-nél,ahol már jóval kevesebb érdekelt,amikor kijött a Vietnam,unásig játszotta mindenki.
A CoD-ra:én csak az új pályákon+a nuketown-on játszom...szóval ez is szubjektív,szeritem pont hogy jól sikerültek a mappackok.Egyedül az ára nem békít ki engem sem,de még mindig az a második legjátszottabb FPS nálam...Ott a Crysis,ahol sokkal kevésbé ér valamit a pack,ráadásul kiadták aztán az editort is,mire bevásárolta a nép a dlc-t...
Egyébként lehetne ehhez is editor....bár a BO-hoz is megígérték,és mégis sehol semmi...Várhatóan lesz,mert már van Mods menüpont,de szerintem hamarabb kellett volna...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#815) Mukorka válasza BandiHUN (#814) üzenetére


Mukorka
addikt

Biztosan jó pályákat adnak ki dlc-ben csak nem fizetek azért ami 2-3 éve még ingyen volt. Teszem azt egy új gamemod és 4 pálya, 1-2 fegyó már vonzóbb lenne, de itt az is baj hogy már 1-2 havonta jönnek ezek a tartalmak. Egyszerűen csak darálják az ember elé a kis befektetésű sok pénzt hozó tartalmakat.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#816) Bati0501 válasza McCartman (#813) üzenetére


Bati0501
őstag

Láttam én is azt a cikket. ;)

(#817) McCartman válasza Bati0501 (#816) üzenetére


McCartman
senior tag

én is azokra várok amúgy , meg ezzel együtt egy kis Intel áresésre. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#818) Bati0501 válasza McCartman (#817) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor már csak egy dolgunk maradt:várni. :O ;] :P :DDD

(#819) Neró válasza Bati0501 (#818) üzenetére


Neró
őstag

Igen sajnos. Eddig nem sok olyan játék volt amire így ilyen lelkesedéssel vártam. De hát ez is mutatja, hogy milyen jó lesz. :D Már álmomba az 5. pályán járok...

| www.diablohungary.hu

(#820) Bati0501 válasza Neró (#819) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD

(#821) sittes79


sittes79
addikt

megy az alphatrial...

van video akit esetleg érdekel...youtube-ról sikerült menteni mielőtt törölték

alphatrial metro BF3

(#822) sith7 válasza sittes79 (#821) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó lesz :C

(#823) McCartman


McCartman
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=zj8v0k32u4g&feature=player_embedded

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#824) McCartman válasza McCartman (#823) üzenetére


McCartman
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=w7vgsMb1Dj4&feature=player_embedded

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#825) Kecuhun válasza McCartman (#824) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nagyon durva a fegyverek hangja. :Y :C

(#826) cross56


cross56
senior tag

ááh de váárós ez a game :D

(#827) aAron_ válasza Kecuhun (#825) üzenetére


aAron_
őstag

Mondjuk nem tudják, hogy kell használni a támogató fegyvereket. Mintha légvédelmi gépágyúval lőttek volna :DDD

What is your ikigai?

(#828) McCartman


McCartman
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=bfeOoEDYEt0&feature=player_embedded

nézzétek , míg nem törlik. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#829) Zolás válasza McCartman (#828) üzenetére


Zolás
addikt

Naggyon jóóó, a nyílt bétára leszek kíváncsi már nagyon. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#830) 7600 GS válasza McCartman (#823) üzenetére


7600 GS
addikt

A fegyverek hangját tényleg nagyon eltalálták, hallatszik az új eljárás. :K :R

(#831) ricsy888 válasza McCartman (#828) üzenetére


ricsy888
senior tag

Nagyon jól néz ki. :Y
Azt se tudom mit kéne inkább fejleszteni, nincs mindkettőre pénz. CPU és VGA is kéne. :N

Emlékszem a BC2 betajával is mennyit játszottunk egyik haverral. Jó lenne, ha még nyáron ki lehetne próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#832) Akos96 válasza McCartman (#828) üzenetére


Akos96
senior tag

Nagyon állat. :C

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#833) cellpeti válasza McCartman (#828) üzenetére


cellpeti
veterán

Kicsit fasza a videó!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#834) theiron válasza Mukorka (#803) üzenetére


theiron
csendes tag

Azért egy map pack és egy DLC között igencsak vannak különbségek! Csak általában nem éri meg megvenni ezeket több okból is:

- A map pack mapjai általában nem hemzsegnek játékosoktól.
- A DLC multija sem hemzseg játékosoktól.

Ezt tapasztaltam már az MW2-ben is, illetve a BC2-ben is a Vietnam DLC-vel. Megvettem, de ha mondjuk európai szerveren akarok játszani akkor van kb 10-12 szerver amire lehet menni... míg azért az alapjátékban mindig görgetnem kell egy pár oldalnyit a listában, mire olyan szerverhez érek amibe pont beférek... :)

Szóval sokat nem kell bánkódni miatta.

Apropó: A konzolos BC2-ben a map pack-ok fizetősek voltak, míg PC-n mindegyik ingyen járt.

A csirke az oviban, gyerekek a sütőben. Jöhet a megérdemelt pihenés!

(#835) sittes79


sittes79
addikt

(#836) bognar110 válasza sittes79 (#835) üzenetére


bognar110
őstag

Bakker ez fasza lesz :C

(#837) sittes79


sittes79
addikt

(#838) boogie84


boogie84
veterán

Battlefield 3 – A zárt Alpha tesztről. Gameplay video, screens

Semmi különbség a BC2 és a MoH-hoz képest. Több fantázia van a Homefront demoban mint ebben a videócsokorban bemutatott játékban... :W
És még szaggat is a játék a bemutatott pc-n. :W
A várva várt játék nem lesz más mint egy MoH erősebb gépigénnyel. Gratulálok nekik. :U
Jó lenne már látni pár videót az MW3-ból is! :K

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#839) sittes79 válasza boogie84 (#838) üzenetére


sittes79
addikt

Egy COD-os-tól ez is szép kritika...köszi

(#840) Petya2900XT válasza sittes79 (#839) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Az elfajzott face függő világba...abba bele...kerestem a kommented alatt a lájk gombot :DDD

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#841) boogie84 válasza sittes79 (#839) üzenetére


boogie84
veterán

Csak azt írtam amit a videókban láttam. Semmit többet!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#842) bypassHUN válasza boogie84 (#841) üzenetére


bypassHUN
csendes tag

Csak hogy ne érezd magad egyedül... :D

Ez egy elég szubjektív látásmód, Te azt láttad amit látni akartál.....és mint az előttem szóló "Egy COD-os-tól ez is szép kritika...köszi"........ :C

Üdv:bypass

(#843) whatever válasza boogie84 (#838) üzenetére


whatever
aktív tag

trollololol

(#844) boogie84 válasza bypassHUN (#842) üzenetére


boogie84
veterán

Milyen gépen készülhettek a videók? Mert a szaggatások eléggé látszódtak.

(#843) whatever: Miről írsz ember? Csak mert leírtam a véleményem a videók alapján? Nem azért van a fórum? Megnézted a videókat??? :B

(#845) Neró: Szeretném ha jobb lenne, de sajnos nem lesz az. Sztem. Ez is csak egy vélemény!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#845) Neró válasza boogie84 (#838) üzenetére


Neró
őstag

Azért az MW3-tól még mindig jobb egy fokkal.

| www.diablohungary.hu

(#846) Honzi válasza boogie84 (#844) üzenetére


Honzi
senior tag

PC Specs:
AMD Athlon ii x4 635 @ 2.9Ghz
4Gb ram
HD 5850
Windows 7 Home Premium

Ezen a gépen készültek a videók de azért vedd figyelembe hogy valamivel venni is kell azt a videót fraps -30fps kapásból.Na meg alpha én is láttam hogy relatíve folyamatos volt aztán egy bizonyos ponton elkezdet akadni.Betudom ennek aztán majd kiderül.
Nekem jobban bejön mint bármelyik 'új' cod pedig több ezer óra játékom van összesen velük.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#847) sith7


sith7
nagyúr

Szerintem még a béta alapján sem lehet végleges következtetéseket levonni, nem egy alfa teszt alapján ... :U

ezen a gépen a végleges játéknak simán futnia kell, médium felbontáson legalább

[ Szerkesztve ]

(#848) Neró


Neró
őstag

Írta valaki hogy: "Az EA fióknál legyen kitöltve az eredeti bf játékok, hírlével legyen pipálva, meg gépkonfig is ha van…." - na most ezeket hol? Mert ha ezek megvannak akkor itt lehet, hogy nagyobb eséllyel kapok kódot. Elvileg. :))

| www.diablohungary.hu

(#849) BandiHUN válasza Neró (#848) üzenetére


BandiHUN
veterán

a kódot nem ott kapod,ahogy néztem,mert a végén már redeem code van,szóval elvileg random kisorsolnak és küldenek kódot,azon az oldalon lehet beélesíteni...
Egyébként a gépadatokra én se jöttem rá,a hírlevélre fel lehet a bf3 oldalán iratkozni...de tippem szerint ez már bukó lesz mindenképp,hogy kiderült,mi kell hozzá,emberek százezrei buzerálják a profiljukat,kábé az alphát el is lehet felejteni,annyira kicsi lett az esély.
Ja,a FAQ a dologhoz

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#850) Neró válasza BandiHUN (#849) üzenetére


Neró
őstag

Hát próba szerencse. Na mindegy.

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.