Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) TESCO-Zsömle válasza sith7 (#599) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt mondom, hogy 30 fölött nem a képkockák száma számít, hanem az egyenletesség. Persze, hogy észreveszed, mert PC-n ez nem folyamatos. Akkor is 80FPS-ed van, ha ezt negyed másodperc alatt csinálja meg, aztán vár háromnegyedet a következőre. A kockák közt eltelő időintervallum egyenletessége a lényeg. Ha nem az volna, akkor a filmek is akadoznának, szaggatnának, mert a legtöbb 30FPS alatt van...

Ez az átlagolás Achilles-e. Ha egy bolygón nappal 225°C van, éjjel meg -200°C, az pont átlagosan 25°C, mégse élsz meg rajta... A csúcsértékek és a szórás a fontosak, nem az átlag!

megint én: Ez nem jelenti azt, hogy apuci/anyuci/nagytesó/akárki nem fogja megvenni a gammát vér istvánnak.

Mint ahogy a GTA-nál se az volt a kérdés, hogy az öregasszony miért vette meg a 18+-os játékot a 12 éves unokájának, hanem az, hogy miért lehet benne kufircolni...

A világ kifordult önmagától. Csomó szülő a szórakoztatóipartól várja el, hogy megoldást találjon alapvetően gyereknevelési gondokra. Ezek azok a marhák, akik csoportba tömörülve tüntetnek az erőszakos (és egytől egyig korhatáros) játékok és filmek ellen.

megint én: A szem jóval többet lát. Ha jól tudom, 100 fölött. A 24 az az alsó érték, ami fölött már folyamatosnak hatnak a képek, ha egyenletesen jönnek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#602) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Olvasgattam egy kicsit a hivatalos battlefield blogot ([link]) és ezen megakadt a szemem:

. We will unlock the contents of the Physical Warfare Pack for free to all Battlefield 3 players later this year.

Szóval aki emiatt aggódik az már nyugodtan aludhat.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#603) polonic válasza Gergosz2 (#602) üzenetére


polonic
félisten

Akkor itthon fogom előrendelni.
Remélem, nem lesz a lemezes változat olyan, hogy a meghajtóban kell lennie a lemeznek minden indításnál.

(#604) Gergosz2 válasza polonic (#603) üzenetére


Gergosz2
veterán

bc2 sem kell mindíg :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#605) sith7 válasza TESCO-Zsömle (#601) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja, értem, ok

(#606) cellpeti válasza polonic (#603) üzenetére


cellpeti
veterán

megveszed lemezesen, majd hagyod a lemezt a dobozban és Origin keresztül lehúzod és ennyi...nekem most így van fent a BFBC2

Tigris, tigris, csóvafény...

(#607) Gergosz2 válasza cellpeti (#606) üzenetére


Gergosz2
veterán

berekod a lemezt , telepíted , és a legvégén az online authenticationt választod.
Utána többet nem kér lemezt :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#608) zoltanz válasza TESCO-Zsömle (#601) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kébzelem mikor kufircolnak és szűz delikvens, a játék kiírja: xy ontotta az első vért. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#609) Xaels válasza TESCO-Zsömle (#601) üzenetére


Xaels
félisten

"A világ kifordult önmagától. Csomó szülő a szórakoztatóipartól várja el, hogy megoldást találjon alapvetően gyereknevelési gondokra. Ezek azok a marhák, akik csoportba tömörülve tüntetnek az erőszakos (és egytől egyig korhatáros) játékok és filmek ellen."

- Másnaposok 2-t néztük meg moziban, párom öccse szerette volna, mi annyira nem. Végül is volt ott család is, 5-6éves gyerekekkel. Mondom az ilyen szülőt kéne falhoz állítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#610) T.Peter válasza TESCO-Zsömle (#601) üzenetére


T.Peter
őstag

Akkor én leszek a 3. aki más adatot mond a látás fps számára.
"A szem vizuális ingerre adott válaszának késése, amely ‘utó-képeket’ eredményez. Állóképek sorozatának elég nagy sebességgel (fúziós frekvencia) történő bemutatása folytonos vizuális érzetet kelt. A képeknek a környezethez viszonyított relatív fényességétől függően ez kb. 40 kép másodpercenként. A kis változásokat az egymás utáni képeken az elemek mozgásaként érzékeljük.
24 fps (modern film) A zár megkétszerezi a sebességet azáltal, hogy a mindegyik képkockát kétszer jeleníti meg.
30 fps (NTSC) A sebesség duplázása a „összefűzött” félképkockák (mezők) használatával.
25 fps (PAL, SECAM) A sebesség duplázása a „összefűzött” félképkockák (mezők) használatával.
Monitor: Magas frissítési frekvencia, nincs szükség összefűzött mezőkre 12-15 fps nagyjából elegendő."

[ Szerkesztve ]

(#612) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Most rendeltem elö BF3-at...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#613) aAron_ válasza TESCO-Zsömle (#612) üzenetére


aAron_
őstag

azért ez egy kicsit vicces :) pláne a felszállás :Y

What is your ikigai?

(#614) TESCO-Zsömle válasza aAron_ (#613) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én a GTA: SanAndreas-ban játszottam ilyet.

Amúgy mi olyan vicces a felszállásban?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#615) Akos96 válasza TESCO-Zsömle (#614) üzenetére


Akos96
senior tag

Majdnem meghúzta a repcsi alját a domboldallal. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#616) TESCO-Zsömle válasza Akos96 (#615) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valszeg ezért van a háta mögött a kifutópálya. :P Nem hangárból szoktak felszállni, és főleg nem után-égetéssel. ;]

De ez a jó ebben. Just 4 fun.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#617) megint én


megint én
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=X49G8LtR6MU

Kissé rattyosmakkos a csóka, lőni nem igazán tud, meg minden, de legalább multiplay...

[ Szerkesztve ]

(#618) megint én válasza megint én (#617) üzenetére


megint én
őstag

Ja, most látom ez már volt... Sry...

(#619) }{3@Đ$}{0ot válasza TESCO-Zsömle (#612) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

LOL 3 millióan nézték meg azt a szart?????
Főleg még hülye zene is van alatta......

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#620) feka007 válasza aAron_ (#613) üzenetére


feka007
nagyúr

Most bocs, hogy nem raknak bele 2 km-es kifutópályát a játékba.. :DDD

(#621) bognar110 válasza megint én (#617) üzenetére


bognar110
őstag

Komoly a játékmenet :)

(#622) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Asszem ősszel gépet újítok:) Ezért érdemes lesz:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#623) Bati0501


Bati0501
őstag

Sziasztok!
Ti honnan rendelitek meg a BF3-t?Tegnap gondoltam megnézem,h hátha az 576-nál már lehet előrendelni,Hááááát....kis meglepetés fogadott,lehet. :DDD :DD
Még jóval előtte megnéztem a CDgalaxisnál,ott még csak talán előjegyzést,vagy mit lehet kérni.De ott 9e,még az 576-nál 10e.Igaz ott adnak hozzá pólót és egy 1e(!) :P forintos kupont a MW3-hoz.
Több helyen még nem láttam.
Ja ezek mind a Limited Edition-ok.Azt még nem néztem meg,h ez mit is jelent itt. :B
:)

[ Szerkesztve ]

(#624) Neró válasza Bati0501 (#623) üzenetére


Neró
őstag

Én az 576-nál rendeltem elő.

Amúgy melyiket érdemes a simát vagy a limitedet?

| www.diablohungary.hu

(#625) L-e-f-i-e válasza Neró (#624) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A Limited Edition-t :)

Pár extra tartalmat kapsz vele hamarabb, tény hogy előbb utóbb mindenki meg fogja kapni, de csak jobb a több, hamarabb, pláne ha egy árban van :)

=^-^=

(#626) Neoteric válasza L-e-f-i-e (#625) üzenetére


Neoteric
addikt

Tévedés, megkapod a Back to Karkand-ot is, amit nem fog mindenki megkapni automatikusan megjelenés után, csak aki fizet érte. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#627) L-e-f-i-e válasza Neoteric (#626) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem Karkand-ot később valamivel együtt fogják kiadni nem önmagában, mivel említették hogy több kiegészítő is lesz majd a megjelenés után szóval az is megveszi az új tartalom miatt aki már Limitedbe megkapta, DE ez csak személyes kalkuláció nem látok előre az időben. :D

A lényeg hogy a Limitedet érdemes venni :P

=^-^=

(#628) Neoteric válasza L-e-f-i-e (#627) üzenetére


Neoteric
addikt

Valóban később (1-2 hónappal megjelenés után) lesz elérhető a Bak to Karkand, csak épp aki Limited Editiont vett az ingyen megkapja, aki meg nem az meg perkálhat érte.
Látom nem olvasod figyelmesen a multigaminget.. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#629) Bati0501


Bati0501
őstag

Akkor sztem én is az 576-nál fogom előrendelni.
Egy + ezrest megér az a póló,sztem :B :K

(#630) cellpeti válasza Bati0501 (#629) üzenetére


cellpeti
veterán

576nál jár póló? :Y :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#631) aAron_ válasza cellpeti (#630) üzenetére


aAron_
őstag

:K

What is your ikigai?

(#632) Bati0501 válasza cellpeti (#630) üzenetére


Bati0501
őstag

Még 404 előrendelőnek. :K :))

(#633) 7600 GS


7600 GS
addikt

Azert szerintem durvak lesznek az eladasai a jateknak, mert az tutti-zicher hogy mind az 1000 elorendeloi jatek el fog fogyni. Es akkor meg ottvannak a sima valtozatok.... :K En mar tettem ennek az ugynek az erdekeben, es meg elo is rendeltem egyet. :)) Szerintem ez egy kihagyhatatlan ziccer volt minden BF rajongonak.

[ Szerkesztve ]

(#634) whatever válasza 7600 GS (#633) üzenetére


whatever
aktív tag

hát én inkább a cd galaxis féle fém díszdobozt választom, mint a ratyi mw3 kuponját..

(#635) 7600 GS válasza whatever (#634) üzenetére


7600 GS
addikt

Tudtommal 576 is fem dobozban adja... :U

(#636) polonic


polonic
félisten

Én várok az előrendeléssel, mert ha steamen mégis elérhető lesz, lehet, hogy ott veszem meg. Tudom, volt már róla szó, én hoztam fel. De az alice is megjelent steamen, annak ellenére, hogy mást gondoltam. Úgyhogy hátha ez is meg fog.
Ha meg mégis dobozos lesz, akkor teljesen mindegy az én szempontomból, hogy melyik lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#637) oriic válasza 7600 GS (#635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Én is ott rendeltem meg.

Live-Die-Respawn

(#638) megint én válasza oriic (#637) üzenetére


megint én
őstag

Én mindenhonnan megrendelem, és ahol adnak CDkulcsot Beta-hoz onnan veszem!

De meg is mondom a boltoknak, aki előb adja a CDkulcsot onnan veszem. Kapkodják csak magukat 1 percről sem akarok lemaradni.

[ Szerkesztve ]

(#639) aAron_ válasza megint én (#638) üzenetére


aAron_
őstag

Miből gondolod, hogy adnak bárhol is hozzá béta kulcsot?

What is your ikigai?

(#640) Neoteric válasza aAron_ (#639) üzenetére


Neoteric
addikt

Kell hogy adjanak.. ha tényleg csak a MoH tulajok kapnak keyt, akkor eléggé zártkörű rendezvény lesz.
Szerintem ezt a DICE-osok is tudják, csak épp még nem akarják benyögni, mert még így talán el tudnak sózni pár MoH-t..

PSN: ne0teric_sAN

(#641) HS 2142 válasza 7600 GS (#635) üzenetére


HS 2142
őstag

Ezt hol lehet megnézni vagy hol írják? Én a kupont meg a pólót láttam csak felsorolva.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#642) 7600 GS válasza HS 2142 (#641) üzenetére


7600 GS
addikt

Ide Magyarorszagra (tudtommal) csak egy gyujtoi verziot szannak a kedves kollegak, az pedig femdobozban erkezik hozzank. Azt, hogy ki milyen ajandekot ad meg a jatek melle, azt forgalmazoja valogatja.

(#643) oriic válasza megint én (#638) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már nem aggódom a cd kulcs miatt. Crysis 2 bajnokságon az első 3 helyezett kap nyereményként beta kulcsokat, remélhetőleg benne leszünk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#644) L-e-f-i-e válasza oriic (#643) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Fő az optimizmus.. :)

=^-^=

(#645) oriic válasza L-e-f-i-e (#644) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

De egyébként ha véletlenül megdobnak egy beta key-el az előrendelés miatt, úgyis lesz aki elvigye majd. Nem srácok? :DDD

Live-Die-Respawn

(#646) 7600 GS válasza oriic (#645) üzenetére


7600 GS
addikt

Jol beszelsz fiu. :DDD

(#647) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy ilyen lama vagyok, de most akkor ki fog kapni beta kulcsot a BF3-hoz? Csak a MOH tulajok? Ejjj... akkor azt meg be kell szereznem. Szoljatok majd ha lesz kulcs, koszonom! :)

Udv. core2

(#648) bivalyolo válasza Neil Watts (#647) üzenetére


bivalyolo
őstag

elvileg lesz nyílt béta (is) szeptemberben..

"Let's agree to disagree!"

(#649) 7600 GS válasza Neil Watts (#647) üzenetére


7600 GS
addikt

Úgytudom hogy akik előrendelték a játékot azok is kapnak.

(#650) Neoteric válasza Neil Watts (#647) üzenetére


Neoteric
addikt

Egyelőre hivatalosan csak a MoH tulajok tudnak majd bétázni, de ez szvsz baklövés lenne, csak kivárnak amíg lehet, hogy vegyél MoH-t.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.