Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) bul07 válasza bognar110 (#900) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze ha nem lesznek alapból korlátozva a fegyverek vagy utólag korlátozzák majd mint a BC2-be, kinek tölt be hamarabb a pálya az lesz azzal amivel akar

Spot marhaságot csak nem hagyták ki ,remélem azért HC -be ki fogják kapcsolni a szerver tulajok(mi a jó a legális wh-ba nem értem)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#902) aAron_


aAron_
őstag

Egyenlőre úgy tűnik csak azt az épületet lehet lerombolni ahova be is lehet menni. Különben nem lenne a lerombolt fal mögött semmi. A jó megoldás az lenne ha több házba be lehetne menni. Az biztos, hogy ez ezen még sokat kell változtatni, mert eddig elmaradt az "egész játékmenetet befolyásoló rombolhatóság".

What is your ikigai?

(#903) Neró válasza aAron_ (#902) üzenetére


Neró
őstag

Igen, még azért van csak ALPHA tesztben.

(... és még a béta sem lesz tökéletes mert még az is csak teszt)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#904) Neró


Neró
őstag

Hát nem tudom. Írtam a kinti fórumra, feltettem pár kérdést stb. Kíváncsi leszek mit írnak. Ahogy olvastam elég sokan kaptak már kódot az Alpha testhez. Egy magyar is. Hát nagyon, nagyon kíváncsi leszek. A feltétel csak annyi lenne ahogy az FAQ-ba le van írva, hogy feliratkozol a newsletter-re és Veteran rangod legyen. Na most ez mind szép és jó, de a Veteran cucc, mikor beütöm a CD keyt akkor hibát ír. :))

| www.diablohungary.hu

(#905) bognar110 válasza bul07 (#901) üzenetére


bognar110
őstag

Az gáz lenne.

(#906) danilla


danilla
őstag

Fegyverlistáról lehet tudni valamit pontosat?

-glock
-m9
-1911
-ak74
-ak47
-m4a1
-m16
-g36c
-M249
-dragunov
-valami sniper az usa oldalon

Mik lesznek még?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#907) aAron_ válasza danilla (#906) üzenetére


aAron_
őstag

itt néz körül

What is your ikigai?

(#908) danilla válasza aAron_ (#907) üzenetére


danilla
őstag

Köszönöm, a G36C- nincs ott a listában de nélküle is szép nagy a fegyverarzenál, de azért öszintén remélem az én kedvencem a scar is be fog kerülni a listába.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#909) bognar110 válasza danilla (#906) üzenetére


bognar110
őstag

Hu de jó hogy lesz glock :)

(#911) bognar110 válasza Edem05 (#910) üzenetére


bognar110
őstag

Zsíír g36c. :C Nagy ak nem is néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#912) madgie válasza Edem05 (#910) üzenetére


madgie
titán

Ki fog defuse-olni, ha annyi pont jár csak érte, mint egy gyilokért? :(

(#913) Zolás válasza Edem05 (#910) üzenetére


Zolás
addikt

A második videó felétől egy kínai gyerek énekel, teljesen BF3 érzés :DDD

madgie: most se jár érte túl sok, BC2-ben, szóval.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#914) madgie válasza Zolás (#913) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak arról volt szó, hogy ez már nem bedkámpeni, hanem tősgyökeres betölfild. Ehhez képest még kevesebb pont jár az objektíváért, még árkádabb a kezelőfelület eddig. Nemtom, lehet ebben a formában maradok a BC2-nél, majd meglátjuk.

(#915) Zolás válasza madgie (#914) üzenetére


Zolás
addikt

Az első vidiben látott sprint lvl2, meg ammo lvl2 perkszerű hülyeség nekem is feltünt, ez elégé a codokra hajaz, aminek nem örülök. Mindenképp kivárom a nyílt bétát, mint a BC2 esetében, ha elszúrták, akkor egy vevővel kevesebb.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#916) McCartman válasza madgie (#914) üzenetére


McCartman
senior tag

lehet úgy gondolják , hogy a "tősgyökeres" bfeseknek van annyi eszük , hogy megértsék a játék lényegét?

az egész pontozósdi orbitális baromság , ki kellene hajítani.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#917) bognar110 válasza Zolás (#915) üzenetére


bognar110
őstag

Szerintem az a perkezés jó ötlet.

(#918) Neró


Neró
őstag

A perk nem rossz csak értelmes cuccok legyenek. Nem mint a codban, hogy ilyen izé, hangtalan járás meg ilyen hülyeségek.

| www.diablohungary.hu

(#919) sittes79


sittes79
addikt

sziasztok,

alphatrial tesztbe vagyok, csináltam egy videot a menu-ről, customaze weapon-ról
ha gondoljátok töltsétek. [link]

írtam kis szösszenetet is:

gépem: i3 550@4Ghz, gainward gts 450 4gb ram
full hd auto beállítás-on stabil 30 fps, sok effektnél azért le esik olyan 23-ra. high-on olyan 21 fps. pesze attól is függ hányan vannak a játékban.

vannak bonusok ahogy mész fel a ranglétrán...van ammo boost is több töltényt tudsz magaddal vinni meg sprint boost 5%-10% amit eddig kaptam.

kicsit szokni kell hogy az assault éleszt...ilyenkor ha elfogadod, hogy felkeltenek akkor csak egy pisztoly van nálad, olyan jó 3-5 másodpercig, utána tudsz felpattanni.

nagyon jók az elvakítások, lehet lámpával és laser dottal is tök vörös a képernyő ha egyenesen az arcodba világít.

szerintem nagyon hardkór a cucc itt nem lesz olyan mint bfbc2-ben hogy lövöd a csókát és közben szembe késel, fognak a golyók, túlságosan is szerintem.

járműnél ha szétdurrantod először kapsz 100 pontos hogy mozgásképtelenné tetted aztán +50 ha felrobban.

(#920) polonic válasza sittes79 (#919) üzenetére


polonic
félisten

Jöhet több videó is, ha nem probléma neked.
Azt is áruld el, hogy kerültél be a tesztbe!

(#921) Bati0501 válasza sittes79 (#919) üzenetére


Bati0501
őstag

Király! :B
De az is biztos,h tök szokatlan lesz a bfbc2 után.
Hogy sikerült tesztelned? :B

(#922) sittes79 válasza Bati0501 (#921) üzenetére


sittes79
addikt

Tegnap nagy meglepetésemre kaptam invite-ot. Igen random a dolog.

Battlelog is megy jó lesz nagyon :K

itt van stream illetve szokott lenni élőben [link]

ha van kérdés szívesen válaszolok...video készül

(#923) Akos96 válasza sittes79 (#922) üzenetére


Akos96
senior tag

Grat hozzá. :) A videódat meg fogom nézni, csak most lassú a net.
--
Letöltöttem az Origint, felvehettek barátnak: HUN-Verloc

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#924) Bati0501 válasza sittes79 (#922) üzenetére


Bati0501
őstag

Ja,értem. :R
Tuti én se kerülnék egy ilyenbe,mert 1.:engem sztem meg se találnának,2.:azt se tudnám hogy mit is csináljak kb. :B
Grat! :K ;)

(#925) polonic válasza Akos96 (#923) üzenetére


polonic
félisten

Én is felveszlek, ha nem baj.
Nekem is oda lesz beregisztrálva.

sittes79, téged is felvettelek!

(#926) sittes79 válasza polonic (#925) üzenetére


sittes79
addikt

oké...

megy a stream amit fentebb linkeltem!

járműves video..elnézést a minőségért nem vágom ezt a felvételt nagyon

először fraps-al rögzítem de 2 perc valami 4 giga (wtf) aztán tömörítem.

LAV25

[ Szerkesztve ]

(#927) polonic válasza sittes79 (#926) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként ott a monitor előtt ülve milyen a grafika auto beállításon?
És az auto beállítás mit takar, milyen részletességet?

Válaszoltam neked a radeon topikba.

(#928) sittes79 válasza polonic (#927) üzenetére


sittes79
addikt

köszi...hja vennék kicsit erősebb kártyát :)

a grafika szerintem káprázatos(még low-n is)...az effektek(füst, tűz) eszméletlen jó csak ahhoz már vas is kell, hogy látvány is legyen és fps is :)

auto: nem tudom pontosan, szerintem a legjobb optimalizált a rendszerhez gondolom én

van még low/medium/high ennyi...gondolom teljes játékban részletesebb lesz a beállítás

(#929) szacsee válasza sittes79 (#928) üzenetére


szacsee
nagyúr

Meglestem a videót, én is jelöltelek, no meg Polonic-ot is.
Szerintem nem biztos, hogy megéri a különbséget a 6950-es VGA.
Ha megvan a BFBC2 akkor tudnék támpontot adni (bár erősebb a procim), viszont nagyobb ház kell neki (27cm hosszú a kártya), nagyobb fogyasztás miatt cicereghet a kártya, vagy a táp is akár + hőtermelés.
6970 mod meg ne izgasson, az max 10%-ot hoz a 6950-hez képest, ami nem számottevő szerintem. (60 vagy 66 FPS szvsz tökmindegy, ugyanúgy mint a 20 vagy 22). Ha megy a játék, akkor mindkét kártyán kb ugyanúgy megy, ha akad, akkor pedig mindegyiken akad. :DDD

Drusza: Hol rendelted meg a játékot? 576-nál nem találom már a számlálót, CD galaxisnál pedig figyelni kellene az e-maileket... :F Nagy dilemma, csak nehogy elbaltázzák, mert akkor szemfszom megáll... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#930) sittes79 válasza szacsee (#929) üzenetére


sittes79
addikt

Koszönöm neked is...szóval ebbe:CM RC-335 nem fér bele a 6870 sem? fenébe

bfbc2 megvan.

(#931) szacsee válasza sittes79 (#930) üzenetére


szacsee
nagyúr

6850-es 22cm-es, de a refnyákoson hátul van a tápcsati, a 6870 pedig 25cm és oldalt van a csati.
Ha gondolod csinálhatunk BFBC2-ben fps mérést, bár szerintem felesleges.... túrok mindjárt reális tesztet róla..

(#932) bul07 válasza szacsee (#929) üzenetére


bul07
nagyúr

Máshonnan is meg tudod rendelni
konzolokszervize.hu 8990Ft + ingyenes házhoz szállítás (semmi más csak a játék)
De majd idővel elméletileg ipon-on is elő lehet majd rendelni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#933) sittes79 válasza szacsee (#931) üzenetére


sittes79
addikt

köszönöm

(#934) bognar110 válasza bul07 (#932) üzenetére


bognar110
őstag

NEm rossz ajánlat.

(#935) szacsee válasza bul07 (#932) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kösz rákérdeztem, hogy e-mail visszaigazolás vagy egyből küldik, mert nem szeretnék a gép elött görnyedni, hogy mikor jön e-mail a cuccos visszaigazolásáról...

(#936) Neró


Neró
őstag

Ah, szerencsés vagy :D

Már várom, amit felesleges, hogy én is kapjak egyet. Amúgy a feltételek neked megvoltak? Mert az FAQ-ban az volt leírva, hogy Veteránnak kell lenni és feliratkozni a hírlevélre.

Vegyetek fel jampec01 az Origin acc.

(#937) polonic: Megvagy.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#937) polonic válasza Neró (#936) üzenetére


polonic
félisten

Felvettelek.

(#938) sittes79 válasza Neró (#936) üzenetére


sittes79
addikt

2-es veterán vagyok, de van aki 8-as és mégsem kapott meghívót...nemtudom hogy működik..random nagyon.

(#939) sittes79


sittes79
addikt

battlelog-on belül van forum, ahol beírják a konfigokat és az fps értéket ha érdekel valakit bepésztelem :)

(#940) szacsee válasza sittes79 (#933) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez kb reális lehet ha az 5770CF és a 6950-es teljesítményét nézem.
Nálam ugyan nem minden WH beállításon van, de 0920x1080-as felbontáson közel 100FPS-t tol az arcomba. Szerintem ilyen beállítással a 6870 kb max 10 FPS hátrányban lenne.
Viszont a 2Gb ram az ami miatt most gondolkodom, hogy nem lesz-e hátrány nálad, mert nem tudom van-e ilyen 6870-es Radeon. Magas felbontásnál, sok AA-val pedig nem árt a VGA memória, főleg úgy, hogy nem tudjuk, hogy a BF3 mennyire éhes ilyen szempontból.
Bár azt hallani APU-ra is optimalizálják, ott pedig nem nagyon fog az APU GDDR5-ös ramokhoz nyúlkálni nagy mennyiségben.
Ha közel fullos beállítással szeretnél játszani, akkor 6950, ha beéred pl a 4xAA, vagy a 2xAA használatával is, akkor 6870 a barátod... :K

Táp + VGA 6950 esetén már jóval többe lenne, mint a 6870 upgrade, így szerintem ez érné meg Neked a legjobban... :K

[ Szerkesztve ]

(#941) sith7 válasza sittes79 (#939) üzenetére


sith7
nagyúr

nyomasd :K

(#942) polonic válasza sittes79 (#939) üzenetére


polonic
félisten

Jöhet ez a konfigos dolog.

(#943) Edem05


Edem05
őstag

mindenkit felvettem origin-be! ems20 :)

(#944) szacsee válasza polonic (#942) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ne írosgass teszteljél.... ;]

(#945) sittes79


sittes79
addikt

i5 760 3.8
gtx570 twin frozr 3
8gb ram 1600hz
256 ssd
windows 7 64bit
running on high 1920+1080
50 fps

my specs are i5 @ 5ghz 560ti oc, mine were about the same as yours, but I found a way to tweak the ini file that my fps doubled.. 89 - 114

i5 2500K 3,2GHz
4GB RAM DDR3 1600MHz
Asus HD6950 1Gb 810MHz
Win 7 64bit
1920x1080
80-100fps

Core 2 Duo E6300 1.86GHz
2 GB DDR 2 RAM
Sapphire HD5750 1GB
Win 7 32 Bit
Small window (720p probably)
Very choppy indeed.

Same problem indeed, i have gtx 570sli and i7 2600k 4,8ghz.
I get 40-50 fps, we should get like 80-100 fps...
Nvidia problem i think, everyone with amd "mainstream" cards are running better.

Ja gond van az nvidia kártya/driverekkel mindenkinek fagy egy idő után...alpha dolog gondolom, atisoknak nincs gond

[ Szerkesztve ]

(#946) sittes79 válasza szacsee (#940) üzenetére


sittes79
addikt

Nagyon köszi neked...szerintem 6870 lesz.

(#947) sith7 válasza sittes79 (#945) üzenetére


sith7
nagyúr

nem gyenge gépigény :F

[ Szerkesztve ]

(#948) polonic válasza sith7 (#947) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem gépigény, ezen játszottak.
Amd vga-n gyorsabb a játék, az látszik ebből. Az a 100 fps elég jó. Bár a részletességre kiváncsi lennék.
Írják is, hogy nv-vel valami baj van.

(#944) szacsee

Tesztelek. Most laptopról vagyok.

(#949) bul07 válasza szacsee (#935) üzenetére


bul07
nagyúr

Én még nem rendeltem tőlük játékot de tavaly a Cod BO sokan tőlük rendelték , és nem olvastam hogy bármi gond lett volna velük , de páran vannak itt is akik tőlük rendeltek kérdez meg őket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#950) Petya2900XT válasza sittes79 (#945) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Tudsz valamit mondani a procikihasználtságról? Mások írták hány magot kezel a FB2?Neked mennyire eszi a procid?...azt pl. tudod,h a nagyon robbanásoknál,mért esik le az fps-ed?...a proci nem bírja vagy a vga a limites? :U előre is köszi a válaszokat :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.