Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) Neró válasza Gyufaaa (#1550) üzenetére


Neró
őstag

A WaW-nál nekem egy problémám volt, hogy alig voltak szerverek, emberek. Az elején nagyon ment (mikor ezek a Fast Rang Up) szerverek működtek, de utána kihalt.

| www.diablohungary.hu

(#1552) Honzi válasza Mukorka (#1549) üzenetére


Honzi
senior tag

Nálam cod4-ig tartott a móka csak abba beleraktam 2200órát( :DDD )
Remélem sikerül gépet újítanom mert különbem nem tudok mit kezdeni a BF3-al pedig nagyon várom.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1553) Mukorka válasza Gyufaaa (#1550) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem mondom, bíztam benne hogy a black ops jobb lesz mint mw2 . Bizonyos szinten jobb is lett de annyira nem jó egyik se hogy megint lenyeljem újra teljes áron. A DLC história egyszerűen kiábrándító. Így lázadok most, idén csak BF3-at veszek :R

Honzi: sok sikert! ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1554) Gyufaaa válasza Neró (#1551) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát jah. Kevés az ember, de lanon szerintem üt mint a buszkerék. Én imádom-. Főleg, mert rifle volt benne. Én meg azzal szeretek hentelni.

(#1553) Mukorka : Hát jah. WaW-ba beleszórhattál egy rakás szerkesztett pályát is, meg a vietnam mod egyenesen állat lett. Az újakba meg minden lószarért fizetni kell... :W Ráadásul a LAN sem támogatott. Ezt hiányolom nagyon minden gémből. Miért gondolják azt, hogy mindenhol netzen keresztül gámol az ember. Egy LAN-nál nagyobb feeling nincs szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1555) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Szerintetek hogy érdemes a játékot megvásárolni, hogy minél előbb ki lehessen próbálni (akár béta, akár demo), illetve a lehető legtöbb extra járjon hozzá?

Most kaptak 576-os újságot, amiben limited edition-re lehet rendelést leadni.
Viszont rászoktam, hogy EA-től közvetlenbe vásárolok downloader-rel, így nem kell aggódnom a dvd-k miatt, minden megvan egy helyen, akkor töltöm le amikor akarom, ráadásul dvd- sem kell hozzá, crack-kel sem kell szenvedni.

És lehetséges, hogy ez a leggyorsabb megoldás is. Kérdés, hogy ez jár-e még egyéb előnnyel is?

(Hangsúlyozom, hogy engem a doboz és a dvd nem nagyon érdekel. Anno BF2-őt megvettem így, de sajnos a dvd-t dobhattam ki egy év után, annyira elhasználódott....)

Ti melyik mellett döntenétek?

(#1556) Neró válasza q13579 (#1555) üzenetére


Neró
őstag

Ha az Originen rendeled elő a Limitedet akkor 2 nappal előbb kezdheted a Bétát és ugye a Limitedhez több extra is jár - miközben ugyan annyi mint a sima játék.

Én az 576-ban rendeltem elő. Igaz van olcsóbb is nála de közelebb van hozzám.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1557) Chabe89 válasza q13579 (#1555) üzenetére


Chabe89
addikt

"crack-kel sem kell szenvedni."

Hát ha már egyszer megvásárolod a játékot ha digitális ha dobozos, biztos nem kell crackel bajlódnod. :)

(#1558) polonic válasza q13579 (#1555) üzenetére


polonic
félisten

Én lecsaptam az ipon-os 7860 Ft-os Limited Edition-re, amikor először annyiért tették ki. Így megkapom a Back to Karkand tartalmat is.
Aztán ez be lesz regelve az origin-re, így meglesz ott digitálisan is.

Ha nem probléma az 50 €-s ár, akkor az origin-en vedd meg, az előbb említett szempontjaid alapján. Plusz az origin-es limited edition-höz még több bónusz cucc is jár, mint a boltban kaphatóhoz. Nézd meg a weblapon.

[ Szerkesztve ]

(#1559) q13579 válasza Chabe89 (#1557) üzenetére


q13579
senior tag

Ha nem akarod használni a dvd-t akkor ezt meg kell tenni szerintem.

Akkor jelen pillanatban az Origin-nen célszerű.

(#1560) Neró


Neró
őstag

A Blogon linkeltek egy boltot. Battlefield 3 PC 7900 Ft-ért. A házhoz szállítás 1000Ft.

| www.diablohungary.hu

(#1561) McCartman


McCartman
senior tag

a sima bolti Limited Editionhöz is jár a Back to Karkandon kívül a Physical Warfare Pack , a Dog Tag Bundle és a Specact Kit.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1562) Mukorka válasza Neró (#1560) üzenetére


Mukorka
addikt

Meg ott van a gameshop.hu 7900ft . Nekem szvsz mindegy hiszen beregelni a dobozosat is betudom originen, a 48 óra korábbi béta kezdés meg nem izgat.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1563) Neró válasza McCartman (#1561) üzenetére


Neró
őstag

Az Origin előnye, hogy 2 nappal előbb kezdheted el a Béta tesztelését és a BFP4F-hez kapsz egy pár kiegészítőt. Hátránya pedig, hogy jóval drágább.

Szóval semmivel sem több. Max a 48 órás béta miatt érdemes ott, bár ez épp, hogy semmi.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1564) polonic válasza McCartman (#1561) üzenetére


polonic
félisten

Olvasd is el, hogy mit linkelsz! Nem mindenhol.

Pl itt az egyik:
"Physical Warfare Pack is now available for pre-order exclusively at GAME and Gamestation in the UK."

De a többinél is meg van említve, hogy hol.

[ Szerkesztve ]

(#1565) Chabe89 válasza q13579 (#1559) üzenetére


Chabe89
addikt

Nagyrészt dobozos játékaim vannak, de pl. amik originen vannak Crysis 2,BFBC2 ezekhez nem is kell lemez elég egyszer betenni, hogy ellenőrizze és onnantól nem kéri. Mass Effectnél már más a helyzet, mert ott elkéri minden indításnál és elismerem azért az tényleg nem kellemes, viszont tényleg ott van digitális formában a dobozos is szóval az is ott van ha kell.
De hát kinek mi én szeretem a polcdíszeket is. :DDD

(#1566) Mukorka válasza polonic (#1564) üzenetére


Mukorka
addikt

Szóval ahhoz hogy minden meglegyen, ezekkel az akármi packkokkal együtt érdemes originen előrendelni?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1567) McCartman válasza polonic (#1564) üzenetére


McCartman
senior tag

Te meg ne köss bele , ha nem vagy képben.
A linkeket csak azért szúrtam mellé , hogy lessen tudni miről van szó.
Hazai EA képviselet megerősítette , hogy milyen extra tartalmak járnak a LE mellé.

van egy pár bolt , konzolokszervize , konzolvilág , überkonzol , gameshop , ogc webshop amelyik ugyanannyiért kínálja házhozszállítással együtt ~8900 Ft , van amelyik pólót is ad mellé.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1568) Gyufaaa válasza McCartman (#1567) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"van amelyik pólót is ad mellé." Az 576 az ilyen. :K

(#1569) polonic válasza McCartman (#1567) üzenetére


polonic
félisten

Én tudom, miről van szó. Ott van leírva tisztán a hivatalos battlefield blogon.

Azért itt ellentmondás van. Nem?
A hivatalos balltefield 3 blog írja azt, amit bemásoltam neked. A hazai EA képviselet meg az mást állít, azt írod itt.
Na kinek higyjünk most? Talán nem a magyar EA-nek, mondhatnak bármit.

[ Szerkesztve ]

(#1570) Neró válasza Gyufaaa (#1568) üzenetére


Neró
őstag

Igen. :K

De ha 576-ba rendelem elő akkor ezeket a kiegészítőket megkapom nem? (most bekavarodtam) - eddig úgy volt, hogy aki megrendelte a LE-t az megkapja ingyen ezeket.

Physical Warfare Pack, Dog Tag Pack és a Specact Kit. - ezeket.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1571) polonic válasza Neró (#1570) üzenetére


polonic
félisten

"Physical Warfare Pack is now available for pre-order exclusively at GAME and Gamestation in the UK."

Itt ezen van a hangsúly. Az exkluzív azt jelenti, csak ott, sehol máshol.

(#1572) Neró válasza polonic (#1571) üzenetére


Neró
őstag

Viszont az 576-ban ezt írták. Bár az zavaró, hogy csak ezt az egyet említik meg. A többi nem járna?

Ha ez így van akkor megfontolandó, egy Origin előrendelés.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1573) Mukorka válasza polonic (#1571) üzenetére


Mukorka
addikt

Szóval a tökátlagos bolti előrendelő csak back to karkandot kap?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1574) sittes79


sittes79
addikt

ez a csávó vágja a GC-és bemutatót...ezt mondta twitteren:

@RollieThePollie
Roland Smedberg
@RobJN3 Ooh I would say a bit of everything. Had a blast. Took me back to those warm fuzzy bf2 days ;)

@RollieThePollie Roland Smedberg
@Asgaro @jalalalabar I can only say, Gamescom will be epic ;)

[ Szerkesztve ]

(#1575) polonic válasza Neró (#1572) üzenetére


polonic
félisten

Ismétlem. A hivatalos battlefield blognak hiszel vagy másnak? :D

A blogon ez a legutolsó, legfrissebb hír, amiben részletezik ezeket.

A Physical Warfare pack előrendelőknek csak az előbb is említett országban és két üzletben lesz elérhető. Mindenkinek csak később.

A Specact Kit Egyesült Királyságban az Amazon-ról vásárlóknak.

A Dog Tag Pack szintén Egyesült Királyságban a Play.com-ról vásárlóknak.

(#1576) McCartman válasza polonic (#1569) üzenetére


McCartman
senior tag

nagy felzúdulás volt belőle volt az exkluzivitásból , pl. PWP kapcsán , akkor keress utána ennek is.
Te abban hiszel amiben akarsz , biztos jobban informált vagy a magyarországi EA képviseletnél , elvégre nekik csak ez a munkájuk. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1577) sittes79 válasza Mukorka (#1573) üzenetére


sittes79
addikt

Én azt tudom, hogy nagy hepaj volt ebből, hogy különböző boltok más-más cuccot adnak, ezért a limited-hez jár minden...mindenhol...

-Back to Karkand kiegészítő csomag
-Phisical Warfare csomag
-Specact kitek
-Dog Tag csomag

[ Szerkesztve ]

(#1578) polonic válasza McCartman (#1576) üzenetére


polonic
félisten

Pont előtted írtam be, hogy hogy lesz. . .
Tovább ezt nem részletezem. Attól, hogy magyar EA képviselet, attól még nem jelent semmit. Rengetegszer van az az eset, hogy nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb. . .

Majd, ha tényleg úgy lesz, ahogy mondják, akkor majd hiszek nekik :D

(#1577) sittes79

A hivatalos BF blogról linkelt hír, remélem, már neked is tiszta vizet önt a pohárba. :D
A lényeget még ki is emeltem.

Elérhető lesz a physical warfare pack mindenkinek, CSAK NEM ELŐRENDELÉSNÉL!

[ Szerkesztve ]

(#1579) Föcsök válasza polonic (#1571) üzenetére


Föcsök
aktív tag

(#1580) sittes79


sittes79
addikt

Ezen nem kell vitázni...majd meglátjuk..kössetek fogadást sörben :)

[ Szerkesztve ]

(#1581) front3r válasza polonic (#1569) üzenetére


front3r
őstag

Már 2 hónapos leírás a BF3 blogon lévő előrendelés, azóta simán megváltoztathatja az EA az álláspontját, sőt simán nem frissítik a cikket. Hány ilyen volt már.
Nekem meggyőzőbb a magyarországi EA álláspontja mert az frissebb.
Tévedhetek a megérzésemmel, de sok kavar szokott lenni a hivatalos oldalakon is. Főleg hogy ez 2 hónapos leírás.

Blogot megnézve, van friss információ ITT

Itt már nem írják hogy exkluzív, hanem azt hogy Angliában hol lehet megkapni az extra dolgokat... sajnos mindet máshol és máshol.... de mivel ez csak Anglia, így itthon a magyarországi EA képviselet szava hihetőbb, mert az tudja csak hogy itthon mi elérhető.

Egy jó nagy kavar van inkább az előrendelés körül azt veszem ki. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1582) polonic válasza Föcsök (#1579) üzenetére


polonic
félisten

Na most megint két ellentétes állítás van egymással szemben.

Ha így lesz, akkor hinni fogok a magyar EA-nek. :D

(#1583) Mukorka válasza sittes79 (#1577) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem is izgatom magam, a karkandos lenne több pénz , ezek a dogtag meg stb packok ilyen 2 euros dolgok... :)

Mit szóltok egy flame cod8 vs BF3 logouthoz ? :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1584) McCartman válasza polonic (#1578) üzenetére


McCartman
senior tag

erről beszéltem én is a magyar előrendelésekkel kapcsolatban , de akkor még húztad a szádat. :DDD

majd kiderül, amúgy nekem nem érnek ezek a sziges-szagos dlck (Karkandot leszámítva) egy petákot se.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1585) sittes79 válasza polonic (#1578) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi a villanyt(illetve a tiszta vizet) :), de az is oda van írva, hogy országonként érdeklődjék a helyi boltokban. Na most elképzelhető, hogy kis országunkban is lesz 1 day hozzáférés mindenhez... :K

[ Szerkesztve ]

(#1586) polonic válasza sittes79 (#1585) üzenetére


polonic
félisten

Igazad legyen. Tényleg oda van írva. :)
Remélem igaz, amit mondanak itt is. Én is azt szeretném, nem azért írom, mert nem. :D

(#1581) front3r

Látod, ezt nem tudtam vagy nem is néztem meg. Nem arra figyeltem, hogy mikori a hír. Meg arra sem, hogy az csak konkrét UK BF blog. Azt gondoltam ez globális.
Így lehet, hogy tényleg más megvilágításba kéne helyeznem ezt a honi EA-s dolgot. :)

Ha meg valakit nagyon megkavartam, akkor elnézést!

Mondjuk magamat is jól megkavartam most. . . :D

Azt kívánom úgy legyen, ahogy a magyar EA mondta!

[ Szerkesztve ]

(#1587) Neró válasza Mukorka (#1583) üzenetére


Neró
őstag

Betévedne minden CoD fan és lenne nagy észosztás. :D

Amúgy nem az előrendelésnél van nagy kavarodások hanem az egész EA-nél. A szervereik, honlapok és a szervezés is katasztrófa néha. Support rész úgy szintén. Ezeken még nagyon kell dolgoznia.

| www.diablohungary.hu

(#1588) McCartman válasza polonic (#1586) üzenetére


McCartman
senior tag

fátylat rá , bár magyar EAt is megkövethetnéd amiért ennyire dilettáns bandának tartottad őket. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1589) polonic válasza McCartman (#1588) üzenetére


polonic
félisten

Naaa...
Azért azt nem. :D

Az EA-nél tényleg vannak bajok support terén

(#1590) madgie válasza polonic (#1589) üzenetére


madgie
titán

Nekem mondod? :)) Vagy másfél éve csinálják a veterán BF státuszomat... már úgy vagyok vele egy ideje, hogy sz*rok bele :DDD

(#1591) Neró válasza madgie (#1590) üzenetére


Neró
őstag

Nekem megoldották. Most már olyan játékok is ott vannak amik nincsenek is meg. De így legalább 4-es rangom van. Ja és még a BFBC2 sincs meg ami elvileg kellene hozzá.

| www.diablohungary.hu

(#1592) boogie84 válasza Neró (#1587) üzenetére


boogie84
veterán

Annak ellenére h én CoD-os vagyok, várom a nyílt béta tesztet. Hátha az alapján meg fog tetszeni. Anno mikor a MoH-t próbáltam, nem volt elég masina a játék alatt, de most! ;]

Egyébként meg a fórum azért van h megbeszéljék az emberek a dolgokat! :P

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1593) Gyufaaa válasza boogie84 (#1592) üzenetére


Gyufaaa
veterán

MW3-at előrendelted? :) Már várom mindkettőt. Igaz, még gépem nincs, de már jöhetne a gém :DDD

(#1594) boogie84 válasza Gyufaaa (#1593) üzenetére


boogie84
veterán

Még nem, (ráérünk még azzal, sajnos) de úgyis az lesz h bemegyek a győri árkádba és megveszem személyesen.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1595) McCartman válasza Gyufaaa (#1593) üzenetére


McCartman
senior tag

ej , hogy lesz nektek időtök mindkettőre. ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1596) q13579 válasza McCartman (#1595) üzenetére


q13579
senior tag

Ha üzletben vásárolsz, hogy kapsz kulcsot a bétateszthez? Előre elküldik, majd a játék kiadásokor bemehetsz a dobozos kiadásért?

(#1597) Mukorka válasza q13579 (#1596) üzenetére


Mukorka
addikt

Open béta lesz, nem kell venni semmit hozzá. Originn előrendelő kap korábban kulcsot hozzá

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1598) Neró válasza Mukorka (#1597) üzenetére


Neró
őstag

Azt ha utána meg lemondod az előrendelést? Nem lehet trükközni vele?

| www.diablohungary.hu

(#1599) Mukorka válasza Neró (#1598) üzenetére


Mukorka
addikt

Hm? Úgy tudom az open béta annyit jelent hogy bárki kaphat kulcsot fizetés nélkül. Mint egy demo, ha nem tetszik visszamondod, persze aki originen vette annak fail mert nem kapsz pénzt vissza. Most a béta nem úgy lesz mint BC2 esetén volt ha jól tudom.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1600) Neró válasza Mukorka (#1599) üzenetére


Neró
őstag

Úgy értettem, hogy előrendeled Originen aztán elkezdődik a Béta. Ugye mivel előrendelted 48 órával előbb elkezdheted. Miután letelik a 48 óra, lemondod Originen.

Ez lehetséges?

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.