Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) bognar110 válasza Edem05 (#1649) üzenetére


bognar110
őstag

Zsíííír :C

(#1652) Mukorka válasza Edem05 (#1649) üzenetére


Mukorka
addikt

Elég érdekes hogy a konzolos részből eddig is keveset adtak de itt se viszik túlzásba. Mondjuk engem ha konzolos lennék zavarna hogy kvázi kevesebbet kapok ugyanazért a pénzért , illetve többért is mint a pc-s. Ám mivel nem vagyok konzolos le is sz.rom de az eladásoknak nem biztos hogy jót tesz ez.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1653) ricsy888 válasza Edem05 (#1649) üzenetére


ricsy888
senior tag

Érzem, hogy brutálisan jó lesz a 64fős vadászgépes rész a videóban. :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#1654) Chabe89


Chabe89
addikt

Azért remélem nem egy 1 perces videót mutatnak mint anno az Op. Metro-ról.

(#1655) Źşë' válasza ricsy888 (#1653) üzenetére


Źşë'
addikt

engem inkább a helik kötnek le. de a vadászgép is jöhet :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1656) Edem05 válasza Mukorka (#1652) üzenetére


Edem05
őstag

Szerintem ez a játék elsősorban PC-re készült nem pedig fordítva (ahogy általában szokott lenni). Engem is zavarna, hogy több pénzért kevesebbet kapok, mert azt hiszem konzolokon le lesz korlátozva 30FPS-re meg 720p-re. Na mindegy most szívjanak egy kicsit a konzolosok :P

(#1653) ricsy888: Igen, ezt mindenki érzi! :DDD

(#1657) McCartman válasza Edem05 (#1656) üzenetére


McCartman
senior tag

ennyit bír az elavult konzol.
nem kötelező arra megvenni. :U :P

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1658) Neró


Neró
őstag

Veteran Statusz fejlemények:

Már egy ideje próbálom megcsináltatni. Nem nagyon sikerül nekik. Eddig Rank 4-es Veteran voltam úgy, hogy nincs meg a BFBC2. Csak úgy lehetsz Veteran ha megvan a játék. Na nekem nincs meg - és megpróbálták újra megcsinálni. Azóta Veteran Rank 8 vagyok.

EA Support. Köszönöm! :K

- félig off.

| www.diablohungary.hu

(#1659) McCartman válasza Neró (#1658) üzenetére


McCartman
senior tag

és mire jó ez a vetaran status?

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1660) Neró válasza McCartman (#1659) üzenetére


Neró
őstag

Elvileg ha megvolt ez a Státuszod akkor nagyobb eséllyel kaphattál Alpha kulcsot. Na nekem azóta csinálják. :P

| www.diablohungary.hu

(#1662) Neró válasza Neró (#1660) üzenetére


Neró
őstag

Ezt a választ kaptam az accuntal kapcsolatban:

I definitely understand the frustration with this but at this time we are having server updates and you are experiencing this going no which is why you are unable to login right now. I apologize for this.

Végre. Ráfért már.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1670) Źşë' válasza v!ct0y (#1668) üzenetére


Źşë'
addikt

az a baj hogy kinőtte magát a dolog, volt rá igény.. el lehetett adni ill. hogy sokan gyorsan akartak meggazdagodni azáltal hogy igénytelenségig egyszerűsítettek pár játékot, és egyik idióta követi a másikat (fejlesztő cég)... de más oka is lehet, pc drága, fejlesztgetni kell folyton.... ennek ellenére nekem ez a hobbim és lesz is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1671) Gyufaaa válasza Źşë' (#1670) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezzel én is így vagyok. Bár sosem volt/próbáltam konzolt, de nem is nagyon volt rá igényem. Nem vagyunk egyformák... De ami a fejlesztők "lustaságát" illeti, az más tészta. Ahogy a mondás tartja: Ahol van sz@r ott van veréb is" alapon úgy is megvesszük a gémeket, ha "csak" egy átirat is...

(#1675) 7


7
addikt

Emberek egy csoportjának lefattyazását inkább hagyjuk, ha kérhetném.

(#1676) whatever válasza 7 (#1675) üzenetére


whatever
aktív tag

emberek? :U

(#1677) Neró válasza whatever (#1676) üzenetére


Neró
őstag

Igen. Néhányan azért megtanulhatnának viselkedni és nem sértő bejegyzéseket írni.

| www.diablohungary.hu

(#1678) q13579


q13579
senior tag

Azt nem tudja alaki, hogy a taktika repertoárja a játéknak mennyire lesz a BF2-re hasonlító? Értem ezalatt pl a commander szerepét, vagy az egyes taktikai harcászati elemeket, mint az arty, vagy UAV?

Ezek iszonyatosan megdobták (ják) a BF2 játékmenetét szerintem. Sokkal taktikusabb és kezelhetőbb volt az egész conquest ezekkel a featurekkel. Ha volt egy jó commander, elképesztően sokat tudott dobni a csapaton....

Remélem nem csak a látványra és a hentelés örömére mentek rá a fejlesztők. Ami jó, azt igenis tovább kell vinni... Márpedig ez marhára hozzátartozik a BF élményhez...

(#1679) ricsy888 válasza q13579 (#1678) üzenetére


ricsy888
senior tag

Nem hiszem, hogy kihagyják ezt. Az egy dolog, hogy a BC2-ben semmi ilyen nincs, de ugye az nem is "igazi" Battlefield.

(#1680) L-e-f-i-e válasza ricsy888 (#1679) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Úgy tudom nem lesz commander. Lesz viszont squad leader ami azt jelenti hogy a squad társak majd csak rá tudnak születni míg ő bárkire a squadból.

=^-^=

(#1681) megint én válasza L-e-f-i-e (#1680) üzenetére


megint én
őstag

Na ez a baj... Hogy a lényeg marad le. Egyre kevésbé lesz BF a BF. Pont a taktikai elemeket fogják kivenni???? :(

(#1682) medvezsolt válasza 7 (#1675) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez mi ? hol történt ilyen ?:S

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1683) megint én válasza medvezsolt (#1682) üzenetére


megint én
őstag

Mi hol történt? Nem értem a kérdést?!!?!!

[ Szerkesztve ]

(#1684) L-e-f-i-e válasza megint én (#1681) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én úgy látom, hogy olyat akarnak csinálni ami mindenkinek jó lesz, de abban is biztos vagyok, hogy sok esetben vissza fog köszönni azért a BC2. Tény, hogy a BF3 nagyobb kaliberű lesz, de nem a BF2 ráncfelvarrása, nyilván ez sokaknak nem tetszik, de mi innen nem nagyon szólhatunk bele, csak remélhetjük, hogy egy jó kis játékot kapunk, ami úgyis csak októberben derül ki majd, miután az összes pálya összes módját lehetőségünk nyílt kipróbálni.

=^-^=

(#1685) medvezsolt válasza megint én (#1683) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát hogy ki fattyazott le itt bárkit is? .. mind1:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1686) keIdor válasza Edem05 (#1649) üzenetére


keIdor
titán

Nem is tudtam, hogy Co-op is lesz, egyre jobb!:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1687) Źşë' válasza medvezsolt (#1685) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet kitörölték már, nem lényeg, csak konzol vs pc vita bontakozott ki, csak páran nem képesek megérteni: kinek a pap, kinek a papné :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1688) xavix13


xavix13
senior tag

Update: A hazai EA képviselettől megkaptuk az információkat a magyar előrendeléssel kapcsolatban:

- Limited Editionhöz jár a Back to Karkand, melyet ingyenes, letölthető tartalomként szerezhetnek meg a vásárlók egy kód beváltását követően, a megjelenése után.
- Physical Warfare Pack (PWP), igen a magyar boltokban vásárolt példányokhoz is jár.
- Specact Kit, igen minden magyar boltban.
- Dog Tag Bundle, igen a magyar boltokban is elérhető.
- Avatar Item, ez csak Xbox 360 avatar item, ennek az elérhetősége egyelőre nincs megerősítve, de valószínűleg nem lesz elérhető Magyarországon.
- A Play4Free itemek Origin exkluzívak, tehát csak az Originen keresztül megvásárolt digitális Battlefield 3 LE példányokhoz jár, a bolti változatok egyike sem tartalmazza.
Több infó itt: http://store.origin.com/store/eaemea/en_GB/html/pbPage.battlefield3_EN_LE/

A jelenleg rendelezésre álló információink szerint boltonként eltérőek a csomagok tartalmai, érdeklődjetek/olvassatok utána az adott kereskedőnél, hogy pontosan melyik bolt mit is ad a csomagba. Ha részletes információnk lesz közöljük Veletek!

Forrás

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#1689) sittes79 válasza xavix13 (#1688) üzenetére


sittes79
addikt

A végén polonic kollégának igaza lesz :)

EA egy nagyfoshalmaz most már teljesen biztos...faxnak nincs egy normális vezetése egy ekkora cégnek...

[ Szerkesztve ]

(#1690) ricsy888 válasza xavix13 (#1688) üzenetére


ricsy888
senior tag

A lényeg, hogy a Back to Karkand legyen benne. A többi nem érdekel.

(#1691) xavix13 válasza sittes79 (#1689) üzenetére


xavix13
senior tag

Az egyik OGC-s srác ezt írta: ˇˇKis türelmet és nyugalmat kérnénk mindenkitől, 1-2 nap alatt letisztázunk minden kérdéses pontot és tájékoztatunk Titeket!ˇˇ Szóval lehet hogy mégis csak egységes lesz minden boltban... De pár nap múlva kiderül. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#1692) Zolás válasza xavix13 (#1688) üzenetére


Zolás
addikt

Na ezt még megvárom, míg kiderül mi is az igazság. Majd utána megrendelem onnan, ahonnan érdemes is. Köszi az infót.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1693) xavix13 válasza Zolás (#1692) üzenetére


xavix13
senior tag

Én is inkább kivárok. Majd a béta után megrendelem. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#1694) Gyufaaa válasza xavix13 (#1691) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Csak már jönne, nem hogy kiderülne. :C

(#1695) megint én válasza xavix13 (#1693) üzenetére


megint én
őstag

Jó-jó, de nehogy emiatt maradj le valamiről....

(#1696) Gyufaaa válasza megint én (#1695) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Na jah. Majd melóba a BF-es pólóban feszíthetek :DDD Kár, hogy az ajándék 1000Ft-os kupon nem váltható be kajára. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1697) xavix13 válasza megint én (#1695) üzenetére


xavix13
senior tag

Mire gondolsz? A dlc-k nem hiszem hogy eltudnának fogyni, a poló és kupon pedig nem izgat.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#1698) bul07


bul07
nagyúr

Én az ipon-on PM megkérdeztem elméletileg illetékest, és ezt a választ kaptam

Szia,
a hivatalos hazai disztribútortól szerezzük be a játékokat, így minden itthoni feltétel vonatkozik az általunk forgalmazott játékokra.

Na most ez azt jelenti hogy eben benne lesz, nem csak a pálya csomag, hanem a többi is.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1699) megint én válasza xavix13 (#1697) üzenetére


megint én
őstag

Engem izgat! A póló nagyon kell, a kupon pedig az aláírásomban.

(#1700) Mukorka válasza bul07 (#1698) üzenetére


Mukorka
addikt

De még nem tudni hogy mi lesz benne az hivatalos hazai disztribútor kiadásában. Ez még boltonként eltérhet , nem?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.