Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) madgie válasza megint én (#1448) üzenetére


madgie
titán

Ugyanezt írtam, megint nem éri meg majd az objektívával foglalkozni :(

Egyébként húztam egy ideig a számat, hogy majd béta, meg majd meglátjuk, de tegnap csak előrendeltem :)

(#1452) Neró válasza madgie (#1451) üzenetére


Neró
őstag

Jól tetted. ;)

Amúgy a gránát dobás mindig máshogy van, távolságtól függ, hogy hogyan dobja. Nekem tetszett, hogy nem úgy kezdi el hajítani mint ha több méterre dobná, hanem csak így oda pöccintette.

| www.diablohungary.hu

(#1453) Neró válasza Źşë' (#1445) üzenetére


Neró
őstag

- ahogy dobálja a gránátot meg c4et, elég érdekes

Gránátot leírtam ez előtt, a C4-t hogy rakja le? Hegessze oda? :D
A közelebbről csinálja akkor még talán jobb. De szerintem ez is változni fog még.

- füst se valami extra gyönyörű, ez dx11?!

Ez még szerintem nem, merthogy az Alphába nem engedték a full grafikát.

- ja, és a legdurvább az az mikor szerencsétlen egyorrú kúszik a földön miközben táraz, mi hajtja?! villanymotor?

Igen ez szerintem is vicces, de ez betudható annak, hogy ez még csak Alpha.

| www.diablohungary.hu

(#1454) McCartman válasza megint én (#1448) üzenetére


McCartman
senior tag

én kapásból felezném meccs végén a vesztes fél pontjait , győztesét meg pl. dupláznám.
alap lenne , hogy ösztönözzék az embereket a csapatmunkára és a feladat végrehajtására.
aki meg képtelen rá mehet agyatlan dm meccsekre.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1455) Akos96 válasza McCartman (#1454) üzenetére


Akos96
senior tag

Ezzel csak az lenne a baj, hogy a vesztes csapat hasznos tagjai is jól megszívják. Egyszerűen kevés pontot kéne adni egy killért, és többet azokért a tevékenységekért, amik hasznosak a csapatnak (gyógyítás, újraélesztés, lőszerutánpótlás, zászlófoglalás, vagy éppen ellenfelek megjelölése és hasonlók).

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1456) bivalyolo válasza megint én (#1448) üzenetére


bivalyolo
őstag

bf2-be pl így van:

Kill an enemy +2 points
Change an enemy flag to neutral +2 points
Convert a neutral flag to your side +2 points
Flag assist +1 point (note 1)
Kill assist +1 point (note 2)
Flag defend +1 point (note 3)
Driver assist +1 point (note 4)
Heal 100 points of damage (other players only) +1 point
Revive a player +1 point
Give ammunition to player or vehicle (other players only) +1 point
Repair a vehicle +1 point
Team damage (take off 50% of a teammate's total health) -2 points
Team vehicle damage (deal 50% damage to a vehicle controlled by a friendly player) -2 points
Team kill -4 points (note 5)

tehát itt a feladat teljes elvégzéséért kaptál 2x annyi pontot mint az ölésért.

persze ebbe nincs az h késsel ölésért aránytalanul sok pontot kapsz hanem azért is ugyanúgy 2 jár.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1457) Źşë' válasza Neró (#1453) üzenetére


Źşë'
addikt

bc2ben nekem nagyon bejött a c4 ahogy oldalazva pakolja, a csúszás meg szerintem maradni fog :s sztem lesznek olyan vakok és benn felejtik

- Squad revive: +20 points

ezt jobban kellene díjazni, így senki sem fog squadban mozogni
am remélem mutatnak még más pályákat is ezen a városin kívül, nekem nem tetszik ez a map, olyan fura hogy letisztult környezetben van, egy lepusztult képet kellene látnunk, nem egy tiszta várost :S am én a tereppályákért vagyok oda, leginkább a sivatagos, (laguna presa szerű pályákat viszont nem szerettem bc2ben, laguna alta bejött, és még a havas pályák is)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1458) McCartman válasza Akos96 (#1455) üzenetére


McCartman
senior tag

és? ilyen az élet , hiába adsz bele mindent néha az sem lesz elég.
Fölösleges minden piszlicsáré dologra pontokat adni , kellene egy nagy motivációs erővel bíró cél , győzelem , aztán jöjjön rá mindenki magától , mivel tudná a legtöbbet hozzátenni ennek érdekében.

vagy nem feltételezel ennyi értelmet egy átlag bf játékostól?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1459) sittes79


sittes79
addikt

(#1460) megint én válasza sittes79 (#1459) üzenetére


megint én
őstag

Azért remélem a vadászgépezés az a Hawxnál 10x élethjűbb lesz, mert az kiakasztott teljesen.

(#1461) sittes79 válasza megint én (#1460) üzenetére


sittes79
addikt

Hidd el májndblóving lesz...illetve reméljük :)

A fő probléma, hogy mindenki tökéletes játékot vár...nyílván ilyen nincs és nem is lesz...ahogy tökéletes nő sincs(kivéve anyám) :) szóval túl kéne már lendülni ezen a sok síráson, jajveszékelésen..akinek nem tetszik az nem játszik..qrvára nem kötelező...

(#1462) megint én


megint én
őstag

Ami még nem tetszik. A Spotot miért kell ilyen erősre csinálni? Miért nem elég, ha PL csak a Squadod látja? Ráadásul egy bazinagy csillag a squadleader...Miért nem elég, ha spotolsz, akkor pl csak nagyjából mutatná merre van. PL egy halványkék "aura" lengené körbe a bokrot, ha ott spotoltak valakit. A másik meg, a "bejelzése" a célkeresztnek. Hogy ezt mi a véres f.nak rakták be? Tök sokat ront a játékélményen. PL itt a BFBC2ben is rengetegszer volt, hogy MG3-al húztam egy csíkot a falon, és ahol bejelzett oda szórtam még egy csomót, és bele is haltak. Ez olyan mint a legális WH.

(#1463) megint én válasza sittes79 (#1461) üzenetére


megint én
őstag

Nem kötelező, de az ember mindig többre vágyik, és ez így van jól. Ha az emberbe nem lenne benne az, hogy mindig többre vágyik, nem lenne most PC, nem lenne autó, sem iskola, hanem valami barlangban ülnénk.

(#1464) djculture válasza megint én (#1448) üzenetére


djculture
félisten

Á a közlegény csak egy táblát kap a nyakába hogy ide lőjetek!:D

(#1465) Chabe89 válasza Bati0501 (#1420) üzenetére


Chabe89
addikt

3:05-nél olyan mintha a vízen járna. :D Biztos ez is egy perk lesz :P

(#1466) megint én válasza Chabe89 (#1465) üzenetére


megint én
őstag

Az csak egy kacsaúsztató pocsolya. :DDD
Viszont nézegettem a vidiket, és a sniper még közelről is csak fejre öl 1hitre... Pedig azt mondta még anno a dice hogy nagyon élethűre akarják csinálni. :S Hát megnézném, ha egy SV98-al mellbelőnek hogyan szaladsz tovább... Még ha betonfal mögött vagy akkor sem.

(#1467) madgie válasza megint én (#1466) üzenetére


madgie
titán

Valahol megértem, hogy itt "lódítanak" picit, BC2-ben is rengetegen hátul ültek a bokorban, ha itt egy lövéssel leszakítaná a lábad a csipafegyver, senki nem támadna. Persze meg lehet ezt másképp is oldani: nesze, itt van 15 lőszer, oszd be, ha több kell, gyere előre, ott kapsz.

(#1468) Neró válasza Chabe89 (#1465) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem nem lesznek ilyen perkek. Ez nem MW3. :P

Előzőkre:

Na igen, de ez még mindig nem szimulátor. Azért egy határt nem kéne átlépni. Jó persze legyen élethű meg rakjanak bele élethű dolgokat, de azért mégis, ez nem az Arma.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1469) megint én válasza madgie (#1467) üzenetére


megint én
őstag

Na, ez jó ötlet!!! A support úgyis általában csatázik, a csipa meg akkor menjen oda érte!
De én is szoktam amúgy csipázni, de én behúzom vele a zászlót, Mcomot is... Azért is ilyen jó az accuracym me' 2 méterről is ezt használom. szinte minden sniper 50-60% fölött van. Egyedül a GOL nem de az épp pont azért mert azt használom távolra. Amúgy én is szeretek néha ilyen csücsülök a bokrokban csipával a kezemben játékot, de azt csak squad-deathmatchon. Van olyan szeró ami 8 slotos és 1 óráig tart meglőni azt az 50 pontot. De ennek is megvan a feelingje, csak akkor nem olyan modban ahol nem csak a kill számít. Mint PL a marci_fcb akinek 1.7 a K/D-ja de csak 1.3-as a W/L. Ez tipikusan az a fajta pöcs, aki fenn ül port valdez tetején és kifejezetten nem örül annak ha behúzzák mind a 2 M-comot, mert mehet ki a "fészkéből". Na az ilyet köpném arcon. Itt ahogy Te is mondtad az lenne a megoldás, hogy 5 golyó/ tár, kap 2 tárat + ami már bennevan, az össz 15 azt annak elégnek kell lennie.

(#1470) bul07


bul07
nagyúr

Spot hát igen ezért nem is jártam sima szerverekre BC2-be csak HC-ra mert ott ki volt kapcsolva
Szerintem aki a spot-ot jónak tartja az a WH-t is mert nem más mint legális csalás, és már ezen bukik a sokak által várt realitás, persze a harcmezőn is világít egy pötty az ellenség feje felet nem

Távcsöves fegyverek meg remélem azért közelebb lesznek a valósághoz mert BC2-be elég röhejes volt hogy 50-es töltény nem ölt elsőre
[link]
From left: .50 BMG, 300 Win Mag, .308 Winchester, 7.62x39mm, 5.56x45mm NATO, .22LR

5.56x45mm NATO (kép 57.4MM)-->M16 rifle
7.62x39mm(kép 56MM)-->AK-47

.50 BMG(kép 138MM)-->Barrett M95

Említettétek a SV98, meg GOL ezek a Barrett M95 képest elég aprócska tölténnyel üzemelnek (oké tudom hogy egy távcsövesnél a pontosság a fontos de nagy távolságnál a átütő erő is számít) és a BC2-be a M95 fabatkát se ér pedig elméletileg egy lövéssel még egy Hammert is meg kelen tudnia állítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1471) v!ct0y válasza bul07 (#1470) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kár ezen lovagolni. Mindenki tudja, hogy mi a szitu. Lesz amilyen lesz :)

(#1472) Akos96 válasza bul07 (#1470) üzenetére


Akos96
senior tag

A spot jó ötlet, csak nem ennyire "pontos" változatban. Az is elég lenne, ha az ellenfél helyzetét jelölné meg (fixen, ha a házat jelöltem, az is marad), így a társak mégis kapnak infót arról, hol is van az a "ott a dombon".

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1473) madgie válasza Akos96 (#1472) üzenetére


madgie
titán

Vagy csak nagyon rövid ideig villanna fel és közben szólna is, hogy mittomén ellenség északkeletre a bokroknál.

(#1474) Mukorka válasza madgie (#1473) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem akarod te fejleszteni? Jók az ötleteid :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1475) madgie válasza Mukorka (#1474) üzenetére


madgie
titán

Erről már lekéstem :D Egyébként hasonló témákat ezerszer átrágtunk a BC2 topikban, sok-sok jó ötlet merült fel, de egyik sem volt olyan, ami mindenkinek tetszett volna (ez már csak így megy) :)

(#1476) Mukorka válasza madgie (#1475) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát igen de ezen változtatniuk kell mert így nem jó :(

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1477) Neró


Neró
őstag

madgie, Mukorka:

Persze ezek mind elég jó ötletek. Például az is jó lenne ha nem lehetne 20-25 kilós felszereléssel csak úgy szaladgálni, ugrálni. Most a BF-ben nem tudom, hogy hogyan lesz de eddig végtelen futás (sprintelés) volt beállítva az Alphába - remélem ezt nem hagyják így.

Más:

Nem tudom, hogy gondolkodtatok e már ezen a témán vagy már, hogy volt e róla szó, de valamiféle kis PH-s fun csapat/klán vagy ilyesmi? (akár komolyabban is)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1478) Bati0501 válasza bul07 (#1470) üzenetére


Bati0501
őstag

Ha jól tudom egy Barrett fegyverrel tartják a legtávolabbi pontos lövés világcsúcsát.Ez olyan 2400m-t jelent!
És ez nem csak azt jelenti,h eltalálta a célpontot,hanem,h olyan erővel,ami halálos,vagy egy teherautó hűtőjét/motorját is átütötte volna.
Tudom,h nem kell ilyeneken lovagolni egy számítógépes játéknál,csak ezekből a játékokból sokaknak az jöhet le,h mi van akkor ha meglőnek egy 9mm-s pisztollyal,semmi,futok tovább,mint a játékban,mert én kemény csávó vagyok. :U
És akkor már el is jutottunk a Hollywoodi filmekhez.

(#1479) Akos96 válasza Neró (#1477) üzenetére


Akos96
senior tag

A sprinttel nincs baj, elég nagy távolságokat kell futni a játékban, ezen ne akadjunk fel.

A PH-s csapat jó ötlet, be kéne jelölni egymást Originen. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1480) Mukorka


Mukorka
addikt

Apropó Origin. Ugye nem kell használni ahhoz hogy játszhassak?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1481) Neró válasza Akos96 (#1479) üzenetére


Neró
őstag

Nekem eddig 4-en vannak meg innen.

De igen kezdetnek nem lenne rossz ez sem. Utána persze átvenné a szerepet a Battlelog. Amúgy meg nyugodtan vegyetek fel, aláírásban ott van minden.

Meg jelezze az aki gondolkozott már egy "csapatosdiban". ;)

(#1480) Mukorka: Max a cdkulcs beregeléséhez kellhet.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1482) Akos96 válasza Neró (#1481) üzenetére


Akos96
senior tag

Engem is felvehettek, Origin ID: HUN-Verloc

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1483) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem nagyon követem a BF3-as híreket, úgyhogy előre is elnézést ha hülyeséget kérdezek. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lesz-e a BF3-ból is olyan demo/beta, mint tavaly nyáron a MOH2010-ből? :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1484) polonic válasza Bjørgersson (#1483) üzenetére


polonic
félisten

Igen, lesz. Szeptemberben.

(#1485) Neró válasza Bjørgersson (#1483) üzenetére


Neró
őstag

Szeptemberben (11?) nyílt béta lesz, előtte pedig 2 nappal a MOH-soké a terep, ők kezdik. Aki megrendelte a Moh Limitedet.

| www.diablohungary.hu

(#1486) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Köszi mindkettőtöknek a gyors választ! :R
Basszus, hogy akkor már suli lesz. :( :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1487) kovsol válasza Bjørgersson (#1486) üzenetére


kovsol
titán

október 28. a megjelenés, olyan sokára lesz az még hogy győzzük kivárni :(((

May the Force be with you!

(#1488) Bjørgersson válasza kovsol (#1487) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na akkor lehet megvan mit fogok szalagavatóra kérni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azt lehet tudni hogy beta meddig tart majd?

Live-Die-Respawn

(#1490) Neró válasza oriic (#1489) üzenetére


Neró
őstag

Még nem. De ahogy ismerem őket lesz vagy 2-3 hét.

| www.diablohungary.hu

(#1491) oriic válasza Neró (#1490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fenébe, nincs már szabim... :(((

Live-Die-Respawn

(#1492) beers válasza oriic (#1491) üzenetére


beers
addikt

Nekem is csak 23 nap :D !
Told a munkahelyen :)) !

M&N

(#1493) megint én


megint én
őstag

ORIGIN topicot nyitottam, oda mindenki akit érdekel!

(#1494) Neró válasza megint én (#1493) üzenetére


Neró
őstag

Nem tudom, szerintem elfért volna itt is.

Ha lesz egy kis időm, akkor kiegészítem majd az első hsz-t (itt).
Ha valaki úgy gondolja besegíthet. :))

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1495) polonic válasza megint én (#1493) üzenetére


polonic
félisten

Elég szegényes lett az első hsz, nem erőltetted meg magad. :)
Nézd meg mondjuk a steam topik első hsz-t.

(#1496) v!ct0y

Az lényegtelen. De kb valami információ legyen már róla, hogy mégis mi az.
EA steamje. Ez aztán sokat mondó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1496) v!ct0y válasza polonic (#1495) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na de az se a topiknyitáskor lett olyan..

(#1497) Neró


Neró
őstag

Na csináltam egy ilyet. Első hsznek milyen lenne?

Ha van még valami ötlet ami még belekerülhetne vagy valami nem pontos, nem jó akkor írjátok.

| www.diablohungary.hu

(#1498) polonic válasza Neró (#1497) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem jó lenne!
Talán még a játék és a fejelsztők twitterével kiegészítheted. Mondjuk nem tudom, kiket érdekelne. Bár onnan el lehet csípni sok infot.

(#1499) Mukorka válasza Neró (#1497) üzenetére


Mukorka
addikt

Jó lesz!

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1500) pohár válasza Neró (#1497) üzenetére


pohár
félisten

torokmeCCés? :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.