Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) Gyufaaa válasza McCartman (#1595) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát... Megoldjuk :DDD

(#1602) Mukorka válasza Neró (#1600) üzenetére


Mukorka
addikt

Originen megvetted, fizettél érte , így lettél előrendelő.( előre megvetted ). Nem mondhatod vissza. Ez csak akkor ha már levonták a pénzed, ha nem akkor visszamondhatod de szvsz ez hülyeség mert akkor mindenki ott rendelné hogy koràbban bétázhasson aztán meg lemondaná és venné boltban.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1603) bul07


bul07
nagyúr

ogc.hu oldalról

Battlefield 3 Limited Edition - PC 7900 Ft + 990 Ft postaköltség (házhoz szállítás esetén)

Specact kitek


ha nem lenne ipon-os "olcsó" előrendelésem akkor biztos innen rendelném

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1604) Mukorka válasza bul07 (#1603) üzenetére


Mukorka
addikt

Csinos cuccok :>

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1605) Föcsök válasza bul07 (#1603) üzenetére


Föcsök
aktív tag

A Back to Karkand, és a Dog tag pack lemaradt.:D

(#1606) Doki16 válasza bul07 (#1603) üzenetére


Doki16
addikt

Ez a 4db DLC benne van minden LE kiadásba?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1607) danilla válasza bul07 (#1603) üzenetére


danilla
őstag

Nagyon jók ezek a képek ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1608) Gyufaaa válasza danilla (#1607) üzenetére


Gyufaaa
veterán

De komoly lett az avatarod! :DDD :R Grat hozzá

(#1609) McCartman válasza Doki16 (#1606) üzenetére


McCartman
senior tag

a hazai kínálatban benne.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1610) bul07 válasza Doki16 (#1606) üzenetére


bul07
nagyúr

Fentebb linkelt battlefield.hu cikkből (a cikkbe még részletezve is van)

A hazai EA képviselettől megkaptuk az információkat a magyar előrendeléssel kapcsolatban:

- Limited Editionhöz jár a Back to Karkand, melyet ingyenes, letölthető tartalomként szerezhetnek meg a vásárlók egy kód beváltását követően, a megjelenése után.
- Physical Warfare Pack (PWP), igen a magyar boltokban vásárolt példányokhoz is jár.
- Specact Kit, igen minden magyar boltban.
- Dog Tag Bundle, igen a magyar boltokban is elérhető.
- Avatar Item, ez csak Xbox 360 avatar item, ennek az elérhetősége egyelőre nincs megerősítve, de valószínűleg nem lesz elérhető Magyarországon.
- A Play4Free itemek Origin exkluzívak, tehát csak az Originen keresztül megvásárolt digitális Battlefield 3 LE példányokhoz jár, a bolti változatok egyike sem tartalmazza.

(#1605) Föcsök
Dog tag nekem nem számít , Back to Karkand csak egy kép semmi plusz infóval

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1611) polonic válasza Mukorka (#1602) üzenetére


polonic
félisten

Ebben te teljesen biztos vagy? Elolvastad az origin-en azt a szerződést, ami a vásárlásokra vonatkozik?

(#1612) Mukorka válasza polonic (#1611) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem, de ha valamit online kifizetsz azt nem mondhatod vissza, ez a pre-purchase.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1613) Neró válasza Mukorka (#1612) üzenetére


Neró
őstag

Az 576-nál se kell előre fizetni semmit se. Bár jogos itt az Originnál mert, hogyan máshogy csinálnák. Na de mindegy. Azért megkérdeztem. :)

| www.diablohungary.hu

(#1614) danilla válasza Gyufaaa (#1608) üzenetére


danilla
őstag

Köszönöm szépen ;)

Lehetne már október 28!!! ;]

El is gondolkodtam rajta, hogy az XBL nevem át is írom ZombieMonkey-ra :D

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1615) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

sziasztok
én is előrendeltem még régebben, ide volt linkelve 576-os rendelés, polóval.
meg is rendeltem, jött is e-mail, viszont valamelyik nap kitöröltem az e-maileket.
most nem tudom, hogy küldenek még megerősítést vagy ilyenkor mi van?

Killed by WhozZy!

(#1616) Neró válasza W h o z Z y (#1615) üzenetére


Neró
őstag

Kukába nem nézted? Nem törli rögtön.

Amúgy nem számít. Rendelésnél a nevet, címet megadtad úgyhogy kihozzák/átveheted nyugodtan. Ez csak egy visszaigazolás, hogy mindent jól töltöttél e ki.

(#1617) polonic: Úgy tudom, hogy ha nem tetszik az áru akkor akár vissza is viheted. Bár Originnél más a helyzet mert ott egy kódról van szó úgyhogy itt tényleg nem tudom. (vagy ez csak az informatikai cuccokra vonatkozik?)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1617) polonic válasza Mukorka (#1612) üzenetére


polonic
félisten

Ez valahol le van írva, hogy így lenne?
Vagy ebben is miért vagy ilyen biztos?

Mert pl steamnél van lehetőség rá.

Úgyhogy lehet, hogy itt, origin-nél is.

(#1618) polonic válasza polonic (#1617) üzenetére


polonic
félisten

(#1619) Mukorka válasza polonic (#1618) üzenetére


Mukorka
addikt

hmm. Ott az is le van írva hogy bizonyos esetekben nem tudják lemondani a rendelést. Érdekes ez , én azért voltam biztos mert pl steamen ha megveszel valamit az ott lesz a könyvtárban még megjelenés előtt is. Nem hittem hogy azután hogy pénzt fizettél még vissza is adják az árát ha megjelenés előtt lemondja az ember. Így nem lehet lehúzni senkit rendesen, szóval gyanús ez nekem . :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1620) Gyufaaa válasza danilla (#1614) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hajaj. Ne is mond. Már az is jó lenne, ha augusztus vége lenne. Legalább a gépem meglenne. Elég sz@r nélküle... :O :D

(#1621) boogie84 válasza Gyufaaa (#1620) üzenetére


boogie84
veterán

Azt hittem ennyi idős korra az asszony feledtetni fogja a gépet. :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1622) W h o z Z y válasza Neró (#1616) üzenetére


W h o z Z y
tag

kukából is törölve van minden
ha nem számít akkor mind1, azért köszi

Killed by WhozZy!

(#1623) Mukorka válasza W h o z Z y (#1622) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem lesz semmi gond, ha jól tudom rendelés előtt még fel fognak hívni hogy tényleg kell-e.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1624) Gyufaaa válasza boogie84 (#1621) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Áhh Ezt lehetetlen. Ha már a motor nem lehetséges, akkor valami szórakozás kell :DDD Így legalább nem aggódik, hogy összetöröm magam. Max a monitort. :P

(#1615) W h o z Z y: Az előrendeléshez be kell magad reggelned és egy telefonszámot is kellett adnod. Ha ez megtörtént akkor jön majd az sms hogy másnap átveheted a gémet az általad megjelölt üzletben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1625) boogie84 válasza Gyufaaa (#1624) üzenetére


boogie84
veterán

Miért nem mondtad hamarabb a motoros perverziód? Belerángattalak volna! ;]
No nem baj, lövünk együtt! ;)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1626) Gyufaaa válasza boogie84 (#1625) üzenetére


Gyufaaa
veterán

;] Áhh. Sajna az esélytelen. Legalább is ameddig asszony van... Megöl lábbal. Pedig mindenem lett volna, dehát ... :DDD Marad a gép :P

[ Szerkesztve ]

(#1627) boogie84 válasza Gyufaaa (#1626) üzenetére


boogie84
veterán

Erről írogathatnánk sokat. Nem olyan kihasznált a motorom mint terveztem, kaka idő van itthon. :O
Ne szemeteljük tele a topicot ilyen jelentéktelen dolgokkal. :B
Egy szó mint száz várom az MW3-at és a BF3-at is. :K

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1628) Gyufaaa válasza boogie84 (#1627) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát jah. Nosza min1. Így igaz! Már jöhetne. Végre ismét valami brutál jó gém ami ígérkezik.

" jelentéktelen dolgokkal" ;]

[ Szerkesztve ]

(#1629) bognar110 válasza bul07 (#1603) üzenetére


bognar110
őstag

:C Jó ajánlat.

(#1630) McCartman válasza bul07 (#1603) üzenetére


McCartman
senior tag

aki szeretne ezek mellé még pólót is kapni , keressen rá árgépen , megkapja ugyanennyiért.

@Mukorka: meg uberkonzol , konzolvilag. ha valaki arra hajt érdemes írni nekik , hogy van-e még készleten.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1631) Mukorka válasza McCartman (#1630) üzenetére


Mukorka
addikt

Már linkeltem korábban, Gameshop.hu

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1632) polonic válasza Mukorka (#1619) üzenetére


polonic
félisten

Mivel ez is egy előrendelés, csak itt fizetni is kell érte, ezért van a lehetőség a visszamondásra. Én ebből indultam ki és ezért nem mertem azt kijelenteni, amit te.

Origin esetében egy kicsit kacifántos ez a dolog. Abban a pontban, ahol írják, hogy mikor bukod a visszafizetés lehetőségét.

(#1633) Mukorka válasza polonic (#1632) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát igen, mondjuk szerintem aki előrendeli úgy hogy már ki is fizeti az összeget , ergo steamen vagy akár originen keresztül az már eléggé eldöntötte hogy meg akarja venni. Visszamondás számomra csak bolti előrendelés esetén logikus.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1634) polonic


polonic
félisten

Most találtam:

[link]

Origin szükséges a dobozos játék futtatásához.
A közösségi menedzser meg is erősítette.

[ Szerkesztve ]

(#1635) Neró válasza polonic (#1634) üzenetére


Neró
őstag

Aw. Remélem nem fogja akadályozni a játékmenetet. Bár úgy tűnik, hogy olyan mint az Xfire, csak szerver kereső nélkül. :D

Akkor a Battlelog-nak milyen szerepe lesz?

u.i.: Merthogy ott is bejelölheted a barátaidat és ugye ott mutatja a statod. Meg onnan is indítod? Istenem, már mennyi sz@r kell, hogy játszhass. Nem tudom követni.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#1636) polonic válasza Neró (#1635) üzenetére


polonic
félisten

Itt, a battlefield3blog-on is írják ezt.
Nem tudni, hogy lesz. Csak megoldják. Majd ki fog derülni.

(#1637) Mukorka válasza polonic (#1634) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem mindegy hogy kell-e vagy sem de ez így bétaként gagyi. Legalább valami dizájn lenne de semmi. Olyan ez az origin mintha egy nap alatt dobták volna össze

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1638) Akos96 válasza Mukorka (#1637) üzenetére


Akos96
senior tag

És még a BF P4F/Heroes (És a többi P4F játék) sem elérhető rajta, szóval nincs sok értelme, ha csak nem ott akarsz játékot venni (drágán).

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1639) Mukorka válasza Akos96 (#1638) üzenetére


Mukorka
addikt

Fogadok bétát csak originen keresztül lehet tolni. Ott letöltöd laza 3 nap alatt :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1640) polonic válasza Mukorka (#1639) üzenetére


polonic
félisten

Nyilván ott lehet, ha az alfa is ott ment és a véglegeshez is kelleni fog.
Tuti nagyon le lesz terhelve, amikor mindenki rászabadul.

(#1641) Neró válasza polonic (#1640) üzenetére


Neró
őstag

Na ja, akkor fogom hanyatt dobni magam mikor kiírja, hogy szerver is full please wait.

| www.diablohungary.hu

(#1642) Mukorka válasza polonic (#1640) üzenetére


Mukorka
addikt

Majd biztos lesz preload :N

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1643) Lewzke


Lewzke
őstag

Arról valami infó, hogy a betához kik kapnak majd kulcsot? Csupán a MOH tulajok és az erőlenderők ?

[ Szerkesztve ]

(#1644) Neró válasza Lewzke (#1643) üzenetére


Neró
őstag

Nem. Nyílt béta lesz, tehát mindenki kipróbálhatja. A MOH tulajok és az Originen rendelők 48 órával előbb kezdik majd.

| www.diablohungary.hu

(#1645) Lewzke válasza Neró (#1644) üzenetére


Lewzke
őstag

Aha, hát az a két nap nem nagy ügy. :)

(#1646) megint én


megint én
őstag

Ó, ne is mondjátok! A Steam is ilyen szar. Amikor kijött egy nagyobb patch CS:sourcehoz az is 20-50kb/sec-el szedte. Hihetetlen, hogy képtelenek felkészülten várni ezeket a rohamokat. Annyi pénzük van, és annyi eszük, hogy még több pénzük legye, csak épp arra nincs pénzük, és eszük hogy nekünk jó legyen... -_-'

Amúgy már annyi ilyen értelmetlen szar van Minek az alábbiak:
Steam, origin, Facebook, iwiw, X-fite TeamSpeak, Ventrilo, Mumble, Skype, ICQ, Windols live messenger, És sorolhatnám estig a beszélő, csevegő, játékos marhaságokat. MIÉRT NINCS 1 azaz EGYETLEN EGY ami all in1.
Így kéne kinézzen:
Felveszed a barátod, írhatsz neki, Felhívod, Megnézed mit játszik, hány éves, a képeit, mindent amit elérhetővé tesz, vásárolsz és nem csak játékot hanem akár konzerves babot házhozszállítással, képet, videót fileokat közölhetsz, vagy köldhetsz, szobákat, csatornákat alakíthatsz, egyszóval MINDEN AZ EGYBEN! :O :O :O :O Mé' Mé''' nincsen ilyen, mé nem egyszerű??? Útálom ha valami direkt túl van bonyolítva.

(#1647) Neró válasza megint én (#1646) üzenetére


Neró
őstag

Igen sokszor bennem is felmerül ez a kérdés. Ugyan így az emailek terén, mikor rendezgetni próbálom és azon gondolkozok, hogy hova is regeltem már be és hova nem. Mert ott is, már mindenhova kell mert anélkül nem tudsz belépni sehova sem.

De sajnos ez így marad, lesz vagy 20 lehetőség amiből választhatsz és mindegyiknek meglesz a sajátos hibája.

| www.diablohungary.hu

(#1648) bul07


bul07
nagyúr

Én remélem úgy lesz mint a BC2 BETA tesztjénél volt kismillió egy helyről le lehetett szedni még hivatalos torrent is volt, sőt a Medal of Honor két BETA -ját is sok helyről le lehetett tölteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1650) boogie84 válasza megint én (#1646) üzenetére


boogie84
veterán

Ilyen a világ. Minél több lehetőség van a piacon annál nagyobb az esély h megveszed. Tiszta marketing az egész. Nem kell ezen meglepődni.

Steam: Ha át varázsoltad volna magad egy másik szerverre, lehet h jobban jött volna! :P Én is szoktam variálni ha egyikről lassan jön. Pl TF2-t töltöttem nem olyan rég.

Az oldalak amiket említettél az sem szól másról mint a pénzről. Mint minden ezen a világon! Sajnos. :U

Aláírásodban elírtál egy betűt ELŐRENDELVA ... :) Az 1000Ft-os MW3 kupont szívesen elfogadom, és küldök helyette egy tekercs klotyópapírt. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.