Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) sittes79


sittes79
addikt

ps 3 offscreen coop

[link]

Mukorka: Abszolút igaz, sőt szerencséd van, ha látod azt a pontot.

[ Szerkesztve ]

(#1905) danilla válasza sittes79 (#1901) üzenetére


danilla
őstag

jó béna a srác aki játszik ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1907) bul07


bul07
nagyúr

Itt is az kezdődik mint a BC2 topikba minden szent szarért modi volt híva és meg is lett az eredménye, megunták és le le fokozva meg be volt zárva pár napra
(nem értem minden csip csup ügyért miért kell modokhoz futkosni, most is lehetne mert fentebb 6hozzászólás három off=50%)

Jó játék lesz nagyon, már alig várom a BETA-t, remélem olyan BETA pálya lesz ahol lesznek helik, tényleg ilyen info nincs a BETA pályákról

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1909) danilla válasza bul07 (#1907) üzenetére


danilla
őstag

Arról tudni valamit, hogy xboxon is lesz e beta?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1911) bul07 válasza polonic (#1910) üzenetére


bul07
nagyúr

BC2 nem az off -ok miatt került oda hanem azért mert pár ember minden csip csup ügyért futkosott a modokhoz hogy ezt töröljék azt töröljék mert ez szakmai és ebből lett elege a modoknak és átkerült az off-ba hogy ne sírjanak mindig a mod topikba, ha túl sok volna az off akkor a mod úgyis figyelmeztetne mindenkit

(#1909) danilla
lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1914) danilla válasza sittes79 (#1912) üzenetére


danilla
őstag

Na ne szórakozz!!! jöjöjjen a videó, mindenki kíváncsi rá :D Mivel kapcsolódik a BF3-hoz senki szemét nem fogja szúrni. Látod Polonic is rábólintott ;] (bocsánat nem hagyhattam ki)

bul07: köszi

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1916) megint én válasza sittes79 (#1912) üzenetére


megint én
őstag

:DDD
15 perces vidi???
Na kü'gyed!!!

(#1917) Mukorka válasza sittes79 (#1912) üzenetére


Mukorka
addikt

Linkelheted nyugodtan, a jàtékról videók jöhetnek. :) az izgulásokat szokás mellőzni mint itt is a gamescom előadás közben , engem mondjuk nem zavar.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1918) McCartman válasza polonic (#1910) üzenetére


McCartman
senior tag

omg , hadd ne kelljen már megmagyarázni az élcelődést. :F
egyszerűen csak egészen más dolgoknak tulajdonítunk jelentőséget úgy tűnik,
nem akarok többet írni mert az már személyeskedés határait súrolná és esetleg meg találnál sértődni. ;]

@sittes79 lássuk a kamu gameplay videód. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1924) Chabe89 válasza sittes79 (#1901) üzenetére


Chabe89
addikt

Azért az elég gagyi ebben a vidiben, hogy nyakon szúrja a gyereket az meg lefekszik a földre és onnan még lelövi. Remélem azért multiba ha nyakba szúrom akkor egyből bemurdel, mert ha nem az elég illúzióromboló lenne.

(#1925) aAron_ válasza Chabe89 (#1924) üzenetére


aAron_
őstag

Biztos nem lesz, csak coop-ban. Oda szerintem elfér.

What is your ikigai?

(#1926) sittes79 válasza Chabe89 (#1924) üzenetére


sittes79
addikt

Ez gáz viszont itt teljesen más lesz a késelés(multiban), mint bc2-ben. Szemből nem lehet leszúrni quick knife-al, ha előveszed akkor is kell 3-4 szúrás, ha hátulról/oldalról szúrsz akkor egyből fekszik és tépi le a dogtag-et.

(#1927) Akos96 válasza aAron_ (#1925) üzenetére


Akos96
senior tag

És ott is van egy másik megoldás: a shotgun. Az egy szúrásból elintéz. ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1928) kexksz válasza Akos96 (#1927) üzenetére


kexksz
addikt

Up to the ass! :DDD

(#1929) McCartman válasza polonic (#1922) üzenetére


McCartman
senior tag

csak viccesnek találtam , hogy ezzel mentél modikhoz és ezen élcelődtem egyet. nem értettem mire ez az értetlenkedés és belemagyarázás.
nade enyhén szólva túl lett tárgyalva (amúgy se érdekel senkit) ezért és ennek jegyében küldeném neked és mindenkinek aki szereti és valóban koncentráljunk a játékra. :K ;]

@sittes79: a folytatást nem látjuk , simán benne van , hogy a földről lepuffantja és visszaveszi a dögcédulát. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1930) Źşë' válasza sittes79 (#1926) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor hal meg mikor letépi a nyakából a dogtagot :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1931) Bati0501 válasza Mukorka (#1896) üzenetére


Bati0501
őstag

Persze tudom,h mennyire is látszik egy vadászgép repülés közben,3 napja volt szerencsém látni őket.
A földi/légi támogatást pl kihagytad. :K ;)
Gondolom hajók támogatására is használják. :)

(#1932) Mukorka válasza Bati0501 (#1931) üzenetére


Mukorka
addikt

:) nem gond ez, eddig is jól működött az elöző bf-ekben. Nekem így is kicsinek tűnik a pálya és a túlságosan a közepére vannak zsúfolva a zászlók míg a pálya többi része üres.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1933) Bati0501 válasza Mukorka (#1932) üzenetére


Bati0501
őstag

:)
Most,h mondod,tényleg a közepén vannak a motyók.
A sok camper meg majd a széleken fog bujkálni mesterlövész fegyverrel. :((

(#1934) aAron_


aAron_
őstag

BTK DLC map-jei mekkorák? mármint bf2-ben mekkorák voltak? azokat már biztosan lehet tudni milyenek lesznek (ha nem változtatnak rajtuk jelentőset). Én is örülnék ha lennének még ennél a vidiben mutatott pályánál nagyobbak.

What is your ikigai?

(#1935) Mukorka válasza Bati0501 (#1933) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem csak az a baj , annyira nem lejt a pálya hogy a snipereknek kedvezzen. A baj azzal van hogy iszonyat sűrű pusztítàs lesz ott a pálya közepén. Messzebb kellene lennie azoknak a pontoknak. Egyébként meg 1500m széles pálya nem nagy dolog, jóval többet képzeltem el. Félek a konzol miatt fogják vissza ezt is hiába lesznek ott kisebb mapok

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1936) Chabe89 válasza Bati0501 (#1933) üzenetére


Chabe89
addikt

Na jah BC2-ben is ezt utálom, hogy Heavy Metalon felmászkálnak olyan helyekre hogy még heliből is alig látom. Mondjuk arra a mapra én is inkább reconnal megyek ha nincs le limitálva.
Vadászgépből meg nem igazán lehet majd észre venni, hogy a muki ott gubbaszt a bokorban.

(#1937) Bati0501 válasza Mukorka (#1935) üzenetére


Bati0501
őstag

Hát ja,ha már ekkora a pálya (közepes?),akkor jobban szétszórhatták volna.

Chabe89:Ez engem is idegesít,főleg,akkor,amikor már utána megyek,meg is találom,el kezdem löni,ős meg b... meghalni,hanem megfordul és engem öl meg! :Y :W

De majd a tuti okt. 28-án derül ki. :)

(#1938) boogie84 válasza danilla (#1905) üzenetére


boogie84
veterán

Azt hiszem ez én vagyok amint gyakorlok a a kontrollerrel játszani. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1939) danilla válasza boogie84 (#1938) üzenetére


danilla
őstag

:DD Neked nem menne ilyen jól ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1940) Akos96


Akos96
senior tag

Ez a kép már a szobám falát díszíti. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#1941) sittes79


sittes79
addikt

(#1942) Neró


Neró
őstag

Nagyon ütős ez az új videó, főleg ahogy a repcsik szállnak. Van egy olyan érzésem, hogy erre rá fog kapni mindenki. Egyszerűen gyönyörű, de mégis brutális.

| www.diablohungary.hu

(#1943) feka007


feka007
nagyúr

Most meg mi a kékeresért lett kitörölve az az 1 szem hsz, amit beírtam, volt benne vmi off? :F Még meg se jelent a játék, de már ez is szét van b.szva, gratula..

sittes79: "De utálom a német nyelvet...."
Inkább hallgatom németül, mint vmi homár franciától

[ Szerkesztve ]

(#1944) Gyufaaa válasza sittes79 (#1941) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát ezt tényleg rossz hallgatni. :W

(#1945) sittes79


sittes79
addikt

(#1946) medvezsolt válasza Mukorka (#1935) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Mukorka, te mégis mekkora mapokat akarsz?? CSinálják meg fél arizónát?:) Így is legalább 2szer nbagyobb mint az atacama.:) Jójezz:P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#1947) zozz12


zozz12
tag

Sziasztok!
Kicsit összezavarodtam: a BF3 -nál a vételáron kívül, a játék során lesz valamilyen havidíj vagy egyéb plusz költség?

:R

(#1948) McCartman válasza zozz12 (#1947) üzenetére


McCartman
senior tag

nem volt szó róla.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1949) Gyufaaa válasza zozz12 (#1947) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Gép fejlesztés :DDD

(#1950) Akos96 válasza zozz12 (#1947) üzenetére


Akos96
senior tag

Szia!
Nem lesz semmi plusz költség, sőt. ha előrendeled a Limited Editiont akkor ingyen megkapod az első DLC-t (Back to Karkand), és még számos extrát. :K CDGalaxisnál fel van tüntetve minden, ami a játékhoz jár.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.