Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Atombalu


Atombalu
senior tag

nov 6-án bejelentették, h nem lesz bf3, de dolgoznak vmi hasonlón,,,,,

iPhone 5

(#152) feka007 válasza Atombalu (#151) üzenetére


feka007
nagyúr

Linkeld már be ahol ezt hallottad... :F Nagy farkak ezek ha tényleg nem lesz BF3... :U

(#153) Atombalu válasza feka007 (#152) üzenetére


Atombalu
senior tag

http://enterbf3.com/

ennyi volt egy álom :(

iPhone 5

(#154) feka007 válasza Atombalu (#153) üzenetére


feka007
nagyúr

Szépen leszarják a pc-seket megint, jellemző az EA-vel asszociáló társaságokra... :W Ezért vettem meg a BF2-t meg a 2142-t is, hát be...hatják :U Mirror's Edgebe ha jól látom eléggé belebuktak, úgyhogy most bánhatják hogy nem inkább egy jól bevált sorozatot fejlesztettek tovább, hát így jártak :) Infinity Ward sem hagyta ott még mindig a CoD-ot, hülyék is lennének mikor ilyen népszerű, de ezek úgylátszik hülyék... :((( Kíváncsi lennék mi bajuk volt a BF-el, szerintem most a CoD4-gyel csak jobban felkapott lett a modern háborús téma, egy jó BF2 remake 10x akkorát ütött volna mint ez a Mirror's Edge (amivel még nem játszottam, de azért kritikákból eladásokból tudni ha elcsesztek vmit). Én azt hittem a Bad Company csak egy konzolos kitérő volt hogy arra is legyen vmi normális BF, de ezekszerint azt szánták 3-nak, de akkor legalább kiadhatták volna pc-re is, semminél több lett volna... :U
Na mind1 legalább CoD6 lesz jövőre jelenkorban... Erre meg majd talán még visszatérünk egyszer ha mégis lesz vmi belőle vmikor pár év múlva :U

(#155) Atombalu válasza feka007 (#154) üzenetére


Atombalu
senior tag

Mirrors edge jezusom mi ez a faszság ?

rohangálni kell épülő épületekben ? :D pffff

en is k*baszott*l sajnálom, h nincs folytatás,,,,pedig mekkora játék,,,,,
akarmelyik cod egy fos a bf2-höz kepest :(:(:( erthetetlen ez az egesz ,,,,,,,,,:(

de valszeg nem veszek xboxot csak a bad companyért ráadásul h havonta fizessek még a multiért is :(

ejj-ejj :(

iPhone 5

(#156) RapUGround


RapUGround
tag

Hát ha nem lesz BF3 akkor így jártunk sajnos. Pedig nagyon jó lett volna, mert az egyik legjobb FPS játékok egyike a BF sorozat.

(#157) feka007 válasza Atombalu (#155) üzenetére


feka007
nagyúr

Talán most majd vmikor visszatérnek ahhoz amibe jók így, hogy látják, nem érdemes ilyen forradalmi faszságokat erőltetni... Szerintem mindenki jobban örült volna most így év végére egy BF3-nak, de nem, próbálkozzunk egy ilyen ugrabugra fossal... :(
Én elvagyok a CoD-dal, bár fele olyan változatos sincs, mint egy BF, a legjobb az lenne ha mind2 lenne. De így nem nagy rá az esély :(

(#158) keIdor válasza Atombalu (#155) üzenetére


keIdor
titán

Azt tegyük hozzá, hogy csak neked. :R Én nem szeretem a BF-et, de CoD-ot annál inkább! Mindenesetre kár, mert megnéztem volna a BF3-at, hátha megfog...

feka007: PC-vel senki se foglalkozik már, talán az Ubisoft kivétel... az én szememben is idén halt meg, mint játékplatform... semmi értelme, drága és ronda/akad sokminden.
Mod: Na meg amúgy is egyre szarabb játékokat találnak ki.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#159) feka007 válasza keIdor (#158) üzenetére


feka007
nagyúr

Én játékért már tuti nem fogom fejleszteni, nincs értelme ilyen tré felhozatal mellett.... Ez az idei év pofátlanul szar volt, minden nagy nevet sikerült elcseszni vmivel, nem is játszottam idei játékkal szinte... ÉS jövőre se lesz jobb sajnos :(

(#160) Auchen


Auchen
csendes tag

én egy felújított bf1942-nek örülnék, maga korában nagyot ütött

(#161) Auchen


Auchen
csendes tag

keldor papa: hát ez teljesen nem igaz a konzolok még mindig rondábbak mint egy jó pc pl. a warhead-et kiadják konzolra is majd egyszer csak sokkal rondább graffal, drágaság is csak félig igaz mert ahoz kell egy jó plazma tv, hogy élvezni lehessen a grafikát

(#162) Auchen


Auchen
csendes tag

off:hát 2008 szerintem jó év volt, wow wotlk, crysis warhead, left 4 dead, red alert 3, dead space, fallout 3, bia: hells highway, world of goo (szerintem igenis jó játék), mount and blade, c&c 3: kane's wrath, farcry 2, ez azért nem gyenge felhozatal és mindegyik van pc-re is

(#163) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Csak hogy terjedjen a jó hír:
"Az Electronic Arts sajtónyilatkozatban tette közzé az új Battlefield játékok megjelenésével kapcsolatos információkat. Két játék is érkezik idén a Battlefield franchise égisze alatt. Az egyik a Battlefiled: Bad Company 2, ami valamikor télen jelenik meg, Xbox 360 és PS3 konzolokra, valamint... PC-re! (Az első részből ugyebár jól kihagytak minket.) A másik, a Battlefiled 1943, ami elméletileg már a nyáron megérkezik, PS3-ra, PSN-re, Xbox 360-ra, és PC-re. A Battlefield sorozat legújabb két tagjáról mást nem is nagyon árult el a kiadó. Annyit még tudni lehet, hogy a Bad Company 2-őt a DICE legprofibb next-gen grafikus motorja a Frostbite hajtja, de aztán körülbelül ennyi. A sztori szerint a "B" század újfent harcba száll, havas hegyeken, és árnyas völgyeken keresztül tör előre, egyelőre ismeretlen célja felé, és aki az utukba áll, azt ledarálják durván. (Ennyit talán önerőből is kitaláltunk volna.) Annyit még elárultak, hogy a Battlefield Bad Company 2 leginkább az első rész finomhangolása lesz, természetesen temérdek újítással, de amit az első részben megszerettek az emberek, az minden visszatér, csak egy kicsit szebben, jobban, és több lesz belőle - azaz szebb grafika, jobb pályák, több jármű, még nagyobb rombolás, méginkább csapat orientált játékmenet. Ezzel szemben a Battlefield 1943 a klasszikus Battlefiled játékokra hajaz majd, célja az első részekben megismert stílus és megoldások alkalmazása 2009-es színvonalon. A Battlefield 1943 is a Frostbite motort használja természetesen, és három szigeten tolhatjuk majd a multiplayeres csatákat, úgymint Wake Island, Guadalcanal, és Iwo Jima. Hát, mit is mondhatnánk? Várjuk őket szeretettel. Ezerrel" - Gamestar

:C :C :C

http://gamepod.hu/iras/battlefield_1943_bad_company_2_infok.html

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#164) -=Sziszi=- válasza -=MrLF=- (#163) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Kár hogy nem említenek semmit a BF3-ról. Nagy butaság lenne nem folytatni a második részt. A mai napig a második résszel játszanak a legtöbben, pedig már nem mai darab.
Talán a BC2 jó lesz, különben maradok a BF2-nél.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#165) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Egy kis friss hírek ide is.

(sg.hu)
Készül a Battlefield 3.

Az utóbbi időben jó érzés lehet Battlefield-rajongónak lenni. Gőzerővel készül a világháborús alapokhoz visszanyúló Battlefield 1943, a poénosra vett Battlefield Heroes és a konzolok után végre számítógépekre is megérkező Bad Company 2 is.

Mindezek után kisebb meglepetést okozott, mikor a DiCE bejelentette, hogy a fenti címeket megtoldják még az alapjáték harmadik részével, mely jelen pillanatban egyszerűen csak a Battlefield 3 címen fut. John Pleasants, az EA egyik vezetője azonban azt is rögtön hozzáfűzte, hogy a játék biztosan nem ebben az üzleti évben jelenik meg, vagyis leghamarabb jövőre kaphatjuk kézhez a programot.

A DiCE egyébként még 2007 novemberében szellőztette meg, miszerint trilógia lesz az alapjátékból, ám azóta csend és hullaszag lepte el a projektet és már mindenki lemondott róla - főleg, hogy közben számtalan Battlefield-projektet jelentettek be. A hírek szerint az egyik választható oldal a NATO hadereje lesz, míg velük a Közel-Keleti Koalíció áll majd szemben.

(pcdome.hu)
Végre megerősítésre került, hogy a DICE már dolgozik a Battlefield 3-on, igaz egyelőre még semmi információt nem közöltek a játékról. A fejlesztés jól halad, de nem fog megjelenni ebben a pénzügyi évben, tehát nem láthatjuk 2010 áprilisa előtt.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#166) PzJager


PzJager
csendes tag

elmennek a picsába , 4éve lofaszt sem csináltak a BF2 -óta , én megjelenése ota játszom a 2-vel ,2éve 1 rohadt patchet nem voltak képesek csinálni a sok bug miatt,ha volna 1 kis eszük már kidobták volna a 3-at látván ugye mekkora az érdeklödés online játék iránt,szarakodnak a fos konzolokkal. azt sem értem minek adták ki ps3-ra feljön a netre mire a szar gémpadjával kijön a házbol 2x agyonverem puskatussal.(akinek nem inge ne vegye magára)

A hóhért elküldték a grimaszversenyre " eszméletlen fejeket tudott vágni"

(#167) feka007


feka007
nagyúr

Úgy tűnik végre beindult a project: [link]
Remélem iparkodnak vele :((

(#168) r-chee


r-chee
őstag

Jöhetne már 2011 elején legalább egy (ingame) videó a BF3-ból, hogy mi is lesz, milyen úton haladnak a fejlesztők :U.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#169) feka007 válasza r-chee (#168) üzenetére


feka007
nagyúr

Már csak pár hét, és elvileg bemutatják: [link]

Nagyon ráálltak, úgyhogy készülget lassan:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#170) bunfi válasza r-chee (#168) üzenetére


bunfi
őstag

Sajnos még nem tudnak belőle videót mutatni, mert nem áll olyan állapotban, hogy érdemes legyen. Meg amúgy is, majd kapsz, ha ők úgy gondolják, addig meg örüljél, hogy vagy :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#171) Neoteric válasza bunfi (#170) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja.. nincs egy szaros ingame vidi, de azért elővételben már megveheted 50 dodóért. :N

PSN: ne0teric_sAN

(#172) bunfi válasza Neoteric (#171) üzenetére


bunfi
őstag

ÉS nem kevesen meg is veszik. Sajnos.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#173) feka007 válasza bunfi (#172) üzenetére


feka007
nagyúr

Felül linkeltem, hogy pár hét és jönnek az ingame anyagok, most mit aggódsz? :F Teaserben nem fogják neked kielemezni az egész játékot.. :W

(#174) bunfi válasza feka007 (#173) üzenetére


bunfi
őstag

Már megbocsáss, de tisztában vagyok a menetrenddel, mivel a Bf.hu szerkesztője vagyok és úgymond hivatalból követni kell az események. Ahhoz viszont még mindig jogom van, hogy nem épp helyeslő megjegyzést tegyek azokra az emberekre, akik egy ilyen teaser után már megrendelik a játékot.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#175) v!ct0y válasza feka007 (#173) üzenetére


v!ct0y
veterán

BF4 topikot nem csináltad még meg ?:)

(#176) feka007 válasza bunfi (#174) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha képben vagy, akkor nem tudom miért mondod, hogy "még nem tudnak belőle videót mutatni, mert nem áll olyan állapotban, hogy érdemes legyen", írták hogy pár hét és lesz ingame. A teasert is azért adják ki, hogy utána ingame videókat is látassanak. Vagy szerinted ha ősszel azt mondják megjelenik, akkor nem állnak ott, hogy egy videót kiadjanak? :)
Előrendelést meg vissza lehet mondani

v!ct0y: Kellenek a hsz-ek?

[ Szerkesztve ]

(#177) bunfi válasza feka007 (#176) üzenetére


bunfi
őstag

Persze, főleg ott, ahol előre kell fizetni :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#178) bunfi


bunfi
őstag

BF3 Rövidhírek - Frissítve 02.06.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#179) feka007 válasza bunfi (#178) üzenetére


feka007
nagyúr

"DX11-es kártya beszerzése kötelező"
Akkor egy 4870-en már nem is fog menni?

(#180) bunfi válasza feka007 (#179) üzenetére


bunfi
őstag

Csak azt szajkózzák mindenhol, hogy DX11-DX11-DX11... Nem tudom, hogy mit akarnak ezzel mondani, mert sokan meg vannak győződve, hogy DX10/DX11 support lesz, de ők csak a 11-et emlegetik. Másrészt valószínűleg grafikus teljesítményre sem vagyok biztos benne, hogy elég lesz a 4870.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#181) feka007 válasza bunfi (#180) üzenetére


feka007
nagyúr

Az azért elég durva, ha tényleg DX11-gyel fut majd csak, legtöbb embernek DX10/10.1-es kártyája van.
Akkor őszig gépújítás lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#182) bunfi válasza feka007 (#181) üzenetére


bunfi
őstag

Én a kedves barátom BC2 tapasztalatiból kiindulva, ha nem szorít nagyon a szűk pénzkeret, akkor mindenképpen Sandy Bridge-t ajánlom. Eszméletlenül ki tudja hajtani a videókártyát.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#183) feka007 válasza bunfi (#182) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát én Core i5/i7-re gondoltam, de úgy is várok még vele addig. :R

(#184) bunfi válasza feka007 (#183) üzenetére


bunfi
őstag

Először én is, de maximum akkor, ha jelentősen olcsóbb, mint a zsír új, garanciális Sandy. De nézd meg magad [link], van különbség keményen. Ha nem lesz olcsóbb Lynnfield 30-50%-kal, akkor mindenképpen a tuningolhatatlan kislányka a nyerő, de addig még eltelik nálam is pár hónap a jó öreg c2d-8800gt duóval :(

Más: Itt az első TECHDEMÓ a Frostbite 2-ről!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#185) Frigo


Frigo
őstag


[link]


[link]


[link]


[link]

Itt az összes többi kép : [link]

[ Szerkesztve ]

(#186) v!ct0y válasza Frigo (#185) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jól néz ki csak a multiban is maradjon ilyen :)

(#187) bunfi válasza Frigo (#185) üzenetére


bunfi
őstag

Grenade x6? Óh Istenem...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#188) Def26


Def26
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy milyen újítás lesz a rombolhatóság terén, mert a destruction 2.0 azért elég szépen teljesít. :) A többi most hirtelen nem is érdekel. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#189) kovsol válasza Frigo (#185) üzenetére


kovsol
titán

tetszetős, kíváncsi vagyok konzolom milyen lesz majd, remélem összehoznak xboxra is valami jó játékot

May the Force be with you!

(#190) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Sziasztok!

Beta tesztről lehet tudni vmit? :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#191) Def26 válasza Norb3rto (#190) üzenetére


Def26
félisten

Jó, hogy mondod. Már el is felejtettem, hogy a Medal of Honor mellé kaptam béta kódot. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#192) Norb3rto válasza Def26 (#191) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Erre jó volt a moha ha másra nem :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#193) Def26 válasza Norb3rto (#192) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#194) biggamer


biggamer
veterán

Jó a szerkója a csávónak. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#195) feka007


feka007
nagyúr

[link] Na ezt érdemes megnézni, pre-trailer :Y

(#197) Torry


Torry
addikt

Szerintetek, ha innen rendelem elő, akkor is jár majd a +pakk?

(#198) xEon1337 válasza feka007 (#195) üzenetére


xEon1337
őstag

Nagyon várós a játék :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#199) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Új gameplay trailer Még most is az álam keresem. :Y

(#200) JSaN válasza Kecuhun (#199) üzenetére


JSaN
addikt

ÁÁ nagyon durva, es ezt most el kepzelem 64 fős multival. :Y
Asszem elo lesz rendelve.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.