Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) Źşë' válasza megint én (#1699) üzenetére


Źşë'
addikt

a dogtagokra azt hittem hogy eredetileg adják a LE-hez, mint kézzel fogható cédula... :s elég szép "ajándék" lett volna ez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#1702) ricsy888


ricsy888
senior tag

Ma jön az új multi trailer. ;]

(#1703) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát én akkor is maradok a CDG-s rendelésemnél, ott is jár hozzá minden eddig.
Valahogy engem a "steelbook" jobban érdekel, mert a póló meg úgy se lenne jó méretbe.

(#1704) McCartman válasza ricsy888 (#1702) üzenetére


McCartman
senior tag

Tomorrow (August 16), we kickstart one of the largest game shows in the world with an action-packed EA press conference that is sure to please any fans of Battlefield. After that, five glorious days of gaming ensue. Starting Wednesday at 09:00AM, the floodgates open and our fans will be able to play Battlefield 3 in one of the largest setups we have ever taken to the road. :K

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1705) megint én válasza McCartman (#1704) üzenetére


megint én
őstag

Magyarul???

(#1706) nemeth989 válasza megint én (#1705) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez engem is érdekelne :D, mintha valami szerda 9 órás, 5 napos nyílt dolgot vennék ki a szövegből.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1707) Chabe89 válasza nemeth989 (#1706) üzenetére


Chabe89
addikt

Livestreamen lehet nézni, de még csak pakolgatnak ahogy néztem.

http://www.battlefield.hu/content/2011/08/16/Gamescom_2011_Az_elokeszuletek

(#1708) bul07


bul07
nagyúr

Úgy nézem a blogs.battlefield.ea.com-ról másolta ki azt a részt és a GamesCom-ra vonatkozik ha jól értem(google fordítós segítségével)
Tehát aki elmegy az elméletileg kipróbálhatja gondolom én

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1709) McCartman válasza megint én (#1705) üzenetére


McCartman
senior tag

a lényeg , hogy ma 4től tart az EA sajtótájékoztatót / bemutatót a Gamescomon Kölnben , ahol valszeg további infókat csöpögtenek a játékról + új multi trailert mutatnak be.
Csütörtökön és pénteken is tartanak majd valami prezentációt + a rendezvény egész ideje alatt nyűhetik 32 gépen a játékot (conquest mapon) a kilátogatók.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1710) Mukorka válasza megint én (#1705) üzenetére


Mukorka
addikt

Arról ír hogy szerda reggel 9-től nyitják az eddigi legnagyobb showt amin a fanok ( akik ott vannak) tudnak játszani 5 napig. Ez lesz a 32/64 fős Conquest ha jól hiszem.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1725) aAron_


aAron_
őstag

Mindjárt kezdődik! :DD

EA stream
gamescom stream

What is your ikigai?

(#1733) Bati0501 válasza Edem05 (#1731) üzenetére


Bati0501
őstag

:K

A BF3 mikor lesz?Lehet ezt tudni?Mert a nagy marketing szövegre nem vagyok kíváncsi,főleg,h ez a fifás-nagymenő-lyukas-farmeros-zsebre dugott kézzel kiálló faszira nem vagyok kíváncsi,főleg,h annyira érthetetlenül beszél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.