Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) V/ válasza EnterR (#20400) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, lehet hogy BG Express gyorsabb.

(#20402) bl4ze válasza V/ (#20401) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, jellemzően a BG Express gyorsabb. A Prágából, az EU Prio pedig Puurs érkezik. (BE)

.:. bl4ze .:.

(#20403) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Sziasztok,

nekem ez most még mindig nem egyértelmű. Olvastam olyat a neten, hogy a Bangood EU-s országba csak olyan szállítási módokat ad meg amivel az ÁFA már rendezve van. Ez igaz?

Szóval bármit rendelek CN raktárból akár Banggood Express akár EU Priority Line szállítással az ÁFÁval már nem kell foglalkoznom?

A terméknél is szerepel a "Inclusive of VAT" felirat.

Tegyük fel ez valóban így van és CN raktárból jön ÁFÁval megfizetve, de 150EUR feletti. Akkor erre jön még vám vagy már azzal se kell foglalkozni?

Pl ez a cucc
Akár Banggood Express akár EU Priority Line szállítást választok nem kell már se az ÁFÁval se a VÁMmal foglalkoznom?

Kerestem a banggood oldalán erről infót de nem igazán találtam...

Előre is köszönöm

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#20404) bl4ze válasza Biznisz Elek (#20403) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, ha pár beírással feljebb megnézed DDP még mindig az
EU Priority Line
Banggood Express
Mindkettő áfa, vámmentes és EU-ból érkezik hozzád, futárral. (FÁMA,ExpressOne,GLS...)

.:. bl4ze .:.

(#20405) hevizms válasza bl4ze (#20396) üzenetére


hevizms
addikt

Igen sejtettem amúgy,de mondom biztos ami biztos inkább rákérdezek.
Sosem rendeltem még innen ezzel a szállitási móddal.
Nagy általánosságban mennyi szokott lenni az átlag szállítási idő? Ezt úgy bárkitől kérdezem,csak nem akartam még egy posztot írni :)

(#20406) Biznisz Elek válasza bl4ze (#20404) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Köszönöm . Igen vissza olvastam csak azért nem tiszta nekem mert a vat felirattal rendelkező egyértelmű hogy benne van az árban az ÁFA , de a vám része meg kérdéses nekem ha a CN raktárból rendelek. :)

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#20407) bl4ze válasza hevizms (#20405) üzenetére


bl4ze
veterán

Változó de olyan 10-20 nap alatt vannak kézben :) :DDD Egyébként írtam is neked akkor üzenetet, nem láttad fent a kis "borítékon"? :) :)

Biznisz Elek : szívesen. küldtem egy privát üzenetet, nézz rá ha teheted :) :U

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#20408) sambenez válasza hevizms (#20405) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most EU priority-vel 12. napja bekerült az IT rendszerbe az állapot.
Szerintem lesz 20 nap mire megkapom.

(#20409) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Telefont rendelnék elvileg oldalon azt írja benne van az áfa.
De kínából jön EU Priority Line-al.
Mik a tapasztalatok,kell júliusi áfát is csengetni?

Avatar

(#20410) sambenez válasza GAbre (#20409) üzenetére


sambenez
addikt

GLS hozza, belgiumból fog érkezni.

(#20411) bl4ze válasza GAbre (#20409) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, nem kell. EU Priority Line ahogy írják EU-ból, GLS futárral érkezik. (Puurs, Belgium)
Küldtem egy privát üzenetet. :DD

.:. bl4ze .:.

(#20412) GAbre válasza bl4ze (#20411) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm nektek.
Linkről véve bl4ze.
Kérdés:
Azt az ukázt kaptam biztosítás nélkül vegyem.
De van ennek értelme,hogy törött kijelzővel van biztosítva?
Sok kintre a posta,nem is tudom ilyenkor mi van,ha kínában javítják,és visszajön,milyen áfát fizettettetnének stb.
Az előbbit minek,ha paypallal fizet az ember?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#20413) bl4ze válasza GAbre (#20412) üzenetére


bl4ze
veterán

:R
Biztosítást pedig érdemes, ha bármi történne a csomaggal, lopás/sérülés.
(ritka azt bevallom)
Kijelző törés biztosítást jómagam nem ismerem, bevallom. :DDD

.:. bl4ze .:.

(#20414) GAbre


GAbre
veterán

Néztem aliexpressen fóliát hozzá erre ez fogadott:
Akkor most postán már nem kérhetnek semmit?Vagy még ott is fizessek áfát meg stb?
From 1 July 2021, AliExpress generally will need to collect VAT on sales of goods delivered to EU consumers, including circumstances where goods are delivered from outside of the EU with order value of up to EUR 150, or where goods are shipped from within EU where the seller is established outside the EU. For more information, please refer to the Help Center.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#20415) V/ válasza GAbre (#20414) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, csak egy közvetítői díjat kérnek ha már az AliExpressen kifizetted az áfát, 399 Ft online fizetéssel. IOSS néven emlegetve

(#20417) vandor01


vandor01
őstag

Van mar IOSS azonositoja a BG-nek?

van egy olyan erzesem ezek "okos" ban oldjak meg a dolgot!
felemeltek mindennek az arat 10%-al.... nos ez nem az AFA sehol az EU ban
aztan rairtak ezekre a cuccokra hogy ez az AFAs arak
majd kuldik a termeket a megszokott modon amikrol tudjuk "okos" postas
Banggood express a luxemburgival lep be az EU ba.....
ott vannak az ilyen "okositott" megoldasok a jol ismert adocsalo segitokkel
vagy jon GLS altal a cuuc igaz nem ok seftelik be az EU ba hanem
az ECDC logistic akik leszallitjak az elinztezett csomit Puurs ba!

ok ertem kenyelmes a megoldas es meg 399-et sem kell erte perkalni!
kerdes meddig megy ez igy? mikor szurjak ki?
aztan a vegen lesz majd siras rivas... akar meg a BG-t is magaval rantja?

szamomra az Ali-s a tiszta atlathato a korrekt megoldas!
ami hosszutavon is fentarthato!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20418) V/ válasza vandor01 (#20417) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs, írták hogy mely szállításnál van az amit ők vámolás témájában rendeznek.
Ha EU-n belüli a dolog nem kell IOSS és egyébként sem, hiszen a szállító is beszedheti.
Ha látni fogsz a fizetési összesítőn olyat hogy VAT akkor már van nekik számuk, de ne számolj rá, mert már csak így adhatnának el és nincs.
Nem úgy döntöttek hogy belépnek a rendszerbe. Nem is kötelezhetőek rá.

[ Szerkesztve ]

(#20419) bl4ze válasza vandor01 (#20417) üzenetére


bl4ze
veterán

Mivel van BG Express és EU Priority Line (DDP - Delivery Duty Paid) így teljesen értelmetlen más szállítást választani. Legtöbb esetben fel sem ajánlja,dobja :D

.:. bl4ze .:.

(#20420) vandor01 válasza bl4ze (#20419) üzenetére


vandor01
őstag

ezert kerdeztem....
mert szamomra ez olyan felesbe legalis-illegalis a megoldas
de majd meglatjuk hogy mukodik a dolog?
fugg az araktol is :) azonos netto arak mellet!
persze az akciok kuponok miatt lehetnek kulonbsegek!
plus meg a postas baztatas foleg Mo-on + ido es + 399/799 az IOSS!
jelenleg a BG a kb extra 10%-al kedvezobb mint az Alin a rendes +AFA +IOSS(posta)!

meg persze meddig kapnak kulsos segitseget no nem ingyen! :)
de ha tudjak fizetni a segitoket az "okos" megoldasban egy darabig mukodhet a dolog!
mig vki rajuk nem szall? hogy hogy is van ez?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20421) bl4ze válasza vandor01 (#20420) üzenetére


bl4ze
veterán

hát igen, kiderül majd.
én őszintén megmondom nem érdekel hogyan, miként csinálják ameddig megérkezik áfa, vámmentes szállítással a cucc Csehektől vagy Belgiumból. (BG Express / EU PL)

.:. bl4ze .:.

(#20422) Zaji


Zaji
őstag


Sziasztok,

Ilyenkor mi van? A posta költséget mikor kell fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#20423) V/ válasza Zaji (#20422) üzenetére


V/
Topikgazda

Már kifizetted, alul a szállítási költség. Ezt nem a Magyar Posta fogja kézbesíteni.
Ha BGExpress vagy EU Priority line akkor nincs semmi + költség

[ Szerkesztve ]

(#20424) Zaji válasza V/ (#20423) üzenetére


Zaji
őstag

"EU Priority Mail ship from CZ" ez szerepel a BG oldalán. A szállítási költséget nem vonta le, azt mikor kell fizetni?

(#20425) Andralin


Andralin
aktív tag

Hát srácok én le vagyok döbbenve. Nagyon sok elektronikai modult szoktam rendelgetni a BG-ről, ezek általában párszáz vagy párezer Ft-osak.
A legtöbb ilyen kis modulnak elseje óta nem 27%-al, hanem közel 100%-al ment fel az ára! :W

Csak egy példa, ez a kis wifis modul: [link]

Ezt májusban még 3,30 EUR-ért rendeltem. Most le van akciózva 11,85 EUR helyett CSAK!!! 5,92 EUR. :U

Van náluk 3x-os vagy 5x-ös csomagban is, de vicces módon úgy még drágábbra jön ki a darab ár, pedig régen a nagyobb csomagban értelemszerűen olcsóbb volt, mint egyenként :(

Ilyen árduplázás mellett részemről azt hiszem, hogy ennyi volt a BG! Elmehetnek a francba ezekkel az árakkal. 27%-ot még bevállaltam volna, de ez a pofátlanság csúcsa.

[ Szerkesztve ]

(#20426) V/ válasza Zaji (#20424) üzenetére


V/
Topikgazda

15000 Ft-ot fizettél összesen,13702+274+1024=15000 Az 1024 Ft a szállítási költség ebből.
A szöveg alapján kapsz Csehországból egy elsőbbségi levelet. Mit akarsz még fizetni?
Attól függetlenül hogy levél nem biztos hogy a posta viszi ki. Ha feladják akkor kapsz egy nyomkövetési azonosítót és akkor pontos lesz, még akkor is ha egy német postai azonosító lesz, azt meg úgy tekinted hogy Németországból küldik.

[ Szerkesztve ]

(#20427) sambenez válasza Andralin (#20425) üzenetére


sambenez
addikt

Lehet ilyet rendeltél eddig.

(#20428) vandor01 válasza Andralin (#20425) üzenetére


vandor01
őstag

csatlakozom az elozo hozzaszolasahoz :)

sajnos kinyabol vasarolni nem kotelezo!
de amilyen dragulasi tendenciat latunk itt az at fog gyurozni a Media Markba is
a TV a huto a klima PC a laptop a vasalo etc teruletere is hisz??? kinai!!!
aki tervez vasarolni MMbol az most hajtsa vegre mer fel ev mulva??
szerintem eros koszonetet kuldhetunk a gazdasagi szabadsagharcos amcsiknak
amit megfejelhetunk az EU-s szabalyhozokkal is!

3 termeket raknek ide most VS 1 eve
az elso termek [link] ez mar multevben is huzos volt sulya 1,2gramm es 18-20ejro volt plus szallitas de becsuszott meg a 22-es hatar ala.... 22x350---- szoval 7-8e ft/db
mennyi is a tortarany ara? 1 gramm kb 8000ft!
faja aranyaron kinabol ma mar 25+szallitas kb 27euro! es ez meg nem is combos dragitas csak min 20% :)

a kovetkezo termek [link] a megadott suly 2g.... de inkabb csak 1,6g... semmi extra 4db 2cm-es kis semmi muanyag..... szallitassal kozel 8euro! nos ez vagy ehhez hasnolo muanyag 1 evvel ezelott meg nem volt tobb mint 2euro 50cent/db!!! 2eu VS 6,5eu!
ez meg Junius 30-an 5,5euro volt Julius 1-en lett 6,5 euro (+20%)
mar nem sok kell hozza hogy tortarany aranyaron vehetunk kinabol szemet muanyagot.....

a leguccso termek [link] ennek az alapara 10euro korul volt 1 eve de sose arultak annyiert mert folyamatosan akciozott volt.... akkor vettem mikor 3db is belefert a 22eros limitbe! most mar csak 1 db ferne bele..... tartottam a kosarba es volt mikor 1 db-ot mint csemege hozzadobtam a rendeleshez hogy felkerekedjen a szamla 22-re.... :DDD
halisten a minosege sokat kibir! talan elmult 5 evben 1 doglott be es 1 et en forrasztottam szarra..... kb 40-50 db ment at rajtam most kb 30db-ot tarok uzemelesben... azert?
30x7euro VS 30x20 .... azaz 30x13---- 100e ft!

DURVA van ahol jol lathao a 3x AR!.... de nem kotelezo!!!

raadasul a BG mint lathato trukkozik kikeruli az EU-s szabalyokat.... altalaban ez hosszutavon nem szokott bejonni es rovid tavon sem megy mert az atlathatatlan AFA arazasa miatt tobbnek erzodik mint ha az ALI transparens megoldasat nezzuk!

ettol meg lehetnek jo akciok majd kinaljak a felenek a feleert.... nem sajnalom oket bele fog ferni! :) de ha nem? es bajok lesznek az "okos"ban szallitassal akkor megy ez is a kukaba a GB utan.... a GB-vel egyutt.... :W

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20429) JoinR válasza vandor01 (#20428) üzenetére


JoinR
senior tag

Én most nem kezdem el sorolni, de röviden jah, nálam is ez van. :(((
Igazából sok minden Aliról már jobban megéri, csak akkor foglalkozni kell az ügyintézéssel...eddig szerettem a BG-t, mert gyors volt és alig volt drágább (kuponnal néha olcsóbb is), de most már kezdek azokkal a hobbijaimmal foglalkozni, amikhez nem kell mindig Kínából rendelni valamit. :N

(#20430) sambenez válasza vandor01 (#20428) üzenetére


sambenez
addikt

Ali mindig is olcsóbb volt mint BG. Meg kell venni Aliról ott van pl a 4 propeller 2.15$-ért.
Ha a BG drága nem onnan kell venni. Ennyire egyszerű.
Vagy vedd meg itthon.

(#20431) V/ válasza vandor01 (#20428) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak egy megjegyzés ehhez a mondathoz: a BG mint lathato trukkozik kikeruli az EU-s szabalyokat..
Nem kerülnek ki semmit, kifizetik azt amit kell, írták is.
Az hogy te nem látsz az tételes áfás "számlát" az nem jogszabály kikerülés.
Szóval finomabban a minősítéssel.
Pl itthon ha alanyi adómentesként eladok, árulok valamit nem kell feltüntetnem hogy annak mennyi az áfa tartalma, a végösszeg felel meg a bruttónak.

(#20432) bl4ze válasza V/ (#20431) üzenetére


bl4ze
veterán

+1

.:. bl4ze .:.

(#20433) vandor01 válasza V/ (#20431) üzenetére


vandor01
őstag

nem mernek az eletemben fogadni hogy a BG nem trukkozik! :DDD
vagy igy vagy ugy de surolva a hatarokat lehet at is lepve? :)
de ez a resze nem is erdekelne ha nem lennenek ugyanazon termekek az Alin felaron?
de legalabb is joval olcsobban....

Alin atlathato a kulsos szamara is az uzletmenet ezen resze +AFA....
tiszta vilagos nincs talalgatas miert ennyi meg annyi?

kozben a BG-en addig csurtek csavartak az AFA megoldast hogy meg csak kozeleben sincsenek az arak az Ali hoz! Julius 1-ig sem mindig de mostantol aztan????
na jo bizonyos esetekben volt par dolog occobb is a BG-en.....
nem vagyok meggyozve hogy ez hosszutavon jol fog mukodni! aztan meg jon az IOSS?
lehet mar az elejen jo iranyba kellett volna elindulni ha mar orbaszajba reklamozzak magukat hogy a piac vezeto online shop a vilagon.... elobb utobb bukni fog!

termeszetesen fogok innet is onnet is vasarolni de szamomra belgaba az ALI kedvezobb
+21% afa IOSS-sel semmi dolgom belga TN-el 6-12nap!!! FAJA!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20434) V/ válasza vandor01 (#20433) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd én nem magyarázom tovább, kaptam tőlük értesítőket, én elhiszem amit írnak.
Az AliExpress más módon dolgozik, mert az nem egy webshop, hanem többnek a piactere és ahol vannak EU-s eladók is, a Banggood meg egy webshop, ami szintén más üzleti feltételekkel működik.
A kettőt nem érdemes összehasonlítani.

A jóslataidra meg nem igazán tudok mit írni.
Én egyet kérek, hogy megalapozatlan feltételezésekkel ne legyenek már megsértve az érintett cégek.
Sem itt, sem az AliExpress-en nem szívesen látok olyan bejegyzéseket amelyek szembe mennek a PH moderációs szabályaival.
ÁSZF III. 10. pontnál a következő alpontok: 1. 2. 6. 7. 14.

(#20435) vandor01 válasza V/ (#20434) üzenetére


vandor01
őstag

feltételezésekkel

jol van na :DD legkozelebb kerdezek es nem feltetelezek.... kerdezni lehet? :DDD
az ASZF csak az allitasokra vonatkozik az "artatlan tudatlan" kerdesekre nem.....

Lehet a BG tukrozik az AFA val ha nem az EU altal a 3dik orszagban levo webshopokra vonatkozo eloirasokat koveti???
Lehet a BG a trukozesre rá fog elobb vagy utobb faragni???
Lehet 1x csak a vevok szijjak meg fizetnek a BG nek aztan meg AFA-t is a VAM-on???

sertesrol meg.... aki a vilag piacvezeto shopjat uzemelteti az viselje a kritikat :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20436) V/ válasza vandor01 (#20435) üzenetére


V/
Topikgazda

Folyamatosan trükközés szót használsz. Egy bűvésznél pozitív tartalmú jellemző, de egy cégnél ez negatív tartalmú jellemző.
Én így is megkülönböztetném.
Mint írtam a feltételezéseddel nem tudok mit kezdeni, a Banggood megfizeti azokat a dolgokat ami elő van írva.

(#20437) vandor01 válasza V/ (#20436) üzenetére


vandor01
őstag

latod mi volt az Ali-s topicban....
a posta szamitasi modszerei miatt forrongot a hangulat... "2dollárert vettem ingyen szallitassal es 600ft az afa ra plus 399/799" :(((
na most a BG szamitasai is hogyan tortennek de az eredmeny akar 3x-s is lehet!!!
szoval vannak akik huzzak a szajukat hogy atlathatatlan a szamitasuk
erre mas es kedvesebb szo nem akad..... minden mas mar serto lenne :)

nem kotelezo kinabol rendelni :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20438) bl4ze


bl4ze
veterán

Kijött a hivatalos Banggood közlemény a VÁM,ÁFA kérdésről : EU-n kívüli, EU-n belüli vásárlások esetén !

.:. bl4ze .:.

(#20439) V/ válasza bl4ze (#20438) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért jobb szeretem ha csak a tartalom kerül be ide és nem a teljes Facebook oldal, mert nem kívánok velük vitázni szerzői jogi témában. (Akkor is ha esetleg a te profilodban van)
Bemásold a képet, írsz valamit róla és egy hivatkozás hogy ez Facebook tartalom, nem muszáj linknek lenni, csak jelezve legyen mint forrás.

[ Szerkesztve ]

(#20440) agroman válasza V/ (#20439) üzenetére


agroman
senior tag

szerzoi jogi problemak eppen akkor lennenek, ha nem linket irt volna ide..

------

(#20441) bl4ze válasza V/ (#20439) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok,elnézést - remélem azért maradhat, gond nem lesz belőle :)

.:. bl4ze .:.

(#20442) V/ válasza agroman (#20440) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, maradjunk már annyiba hogy én máshogy gondolom.
De amit leírtam azzal nem lesz jogi móka.
Az oldalaik védve vannak és másoknak is vannak elvárásaik. Meg van más információm is, de nem tartozik a nyilvánosságra.
Bár a médiában találsz utalásokat, hogy bizonyos Facebook oldalak teljes megosztása mihez vezet, szeretjük a problémákat elkerülni, nem pedig generálni magunknak.

[ Szerkesztve ]

(#20443) vandor01


vandor01
őstag

https://mfor.hu/cikkek/vallalatok/magyar-milliardos-erkezett-a-posta-kinai-magyar-vegyesvallalataba.html

mostmar akkor tudjuk kinek a zsebebe csorog az ugyintezesi sarc pl
a foloslegessen fizetett IOSS utan is a 399/799... a tobbirol mar nem is beszelve!
magad vamolva 799ft a postanak a kozvetitesert :)
meghogy a postae lesz a zseton na persze... a postaé lesz a melo! meg a fillerek!

Idén július 1-től azonban új szabályok vannak, megszűnt az Unión kívülről érkező, 22 euró alatti értékű áruk áfamentessége. A Posta közlése szerint már az első napokban 10 ezres nagyságrendben érkeztek az unión kívülről küldemények, amelyek automatikus vám elé állítását végezte el az állami vállalat a korábbi pár százzal szemben. A lényeg a vámkezelési díj,

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20444) Zaji válasza V/ (#20426) üzenetére


Zaji
őstag

Én csak 13702 forintot fizettem

(#20445) V/ válasza Zaji (#20444) üzenetére


V/
Topikgazda

A képen pirossal 15000 Ft van és az úgy jött ki hogy abban benne volt a szálltás díja és a szállítási biztosítás is.
A13702 az még mindig a rendelés részösszeg néven fut. A PayPal-on mi van beírva összegnek?
Ugye ez nem valami fordítós oldal képe mert azok néha rosszul fordítanak.
Ha volt kedvezményes kuponod és azt levonták akkor akkor kevesebb lehet, de képen nem látok olyat.
De nem az a lényeg hanem az hogy ki van fizetve a szállítási díj és mást már nem kell

(#20446) Alarikman válasza vandor01 (#20443) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem ahelyett, hogy itt panaszkodsz, örülni kéne, hogy aránylag normális megoldást talált a BG a változásra. Igen az apró pénzes dolgok nagyon megdrágultak. De a drágább dolgok nem nagyon. Max a sz*r forint miatt.
Lásd a telefonok, hangszórók amik olyan 20-200ezer Ft-ig még mindig baromira megéri rendelni. Pl Poco X3 pro 6/128 61e Ft.
Ismerősök körében csak telefonból 3-at rendeltem az utóbbi két hónapban. Mert annyira jó áron volt és attól féltek, hogy nagyon megdrágul. Hát nem drágult meg.
Úgyhogy én személy szerint nagyon örülök a Banggood-nak és ahogy csináljak. 😅😀

(#20447) vandor01 válasza Alarikman (#20446) üzenetére


vandor01
őstag

ahhh dehogy panaszkodom csak kiertekelem a valtozasokat :)
kinabol nem kotelezo vasarolni lehet menni a MM-be :)
jaja en is vettem Redmi 9-est mert 90 euroert tokkal vonoval verhetetlen volt
ajanlottam a fel csajadnak 2x3db volt rendelve! az egyik 10-es volt
junius honapban..... most a Lidl ben lattam 112 euroert
a BG-en most jelenleg mindennel bizti szallitas 152ejro... ennyiert mar van 10-es is!
nem tudom nevessek vegy sirjak? kint a sarkon Jusuf mobil shopjaban
sem kerul tobbe 120euronal..... (lehet Feutchbol szarmaznak? :) )

lehet kicsit tultoltak a szekeret kinaban?
vagy ezek az arak maradnak es mindenki utanna huzza a sajatjat?
vagy ahogy tellik az ido becsiszolodnak a valtozasok aztan
konszolidalodnak az arak? jonnek az akciok? jonnek a couponok etc etc

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#20448) Alarikman válasza vandor01 (#20447) üzenetére


Alarikman
senior tag

Az biztos, hogy a változás előtt nagyon le akcióztak sok mindent májusban. Olyan árakat ne várj szerintem egy ideig. Habár a 7. 7. ami most van az is elég komoly. Csak drágább telók vannak le akciózva. Lásd Poco m3 5g, X3 pro, mi 11 lite 4g.
A korábbi note 9, redmi 9-eket szerintem kiszórták. Kifutó modellek. A Note 10/pro meg még drága, mindenhol. Főleg a pro. Ne csodálkozz. Majd fel év múlva a 11.11.-en frankó árak lesznek.

(#20449) Zaji válasza V/ (#20445) üzenetére


Zaji
őstag

"A képen pirossal 15000 Ft van és az úgy jött ki hogy abban benne volt a szállítás díja és a szállítási biztosítás is."
Ez eddig rendben is van, de a PayPal csak 13 702 forintot vont le a számlámról.

"Ugye ez nem valami fordítós oldal képe mert azok néha rosszul fordítanak."
Ez a BG Android-os alkalmazása, amiben a nyelv beállítása magyar.

"Ha volt kedvezményes kuponod és azt levonták akkor akkor kevesebb lehet, de képen nem látok olyat."
Nem használtam fel kupont.

"De nem az a lényeg hanem az hogy ki van fizetve a szállítási díj és mást már nem kell"
Ez a lényeg, hogy már úton is van az óra! :C

Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#20450) Gerzson97


Gerzson97
friss újonc

Sziasztok rendeltem egy csomagot és ahogy az alábbi képen látszik azt írja ki ,,Kiszállított,,
A nyomon követésre még nem találom mit tudok ilyenkor csinálni ?(most rendeltem először erről az oldalrol)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.