Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) yogibear válasza bl4ze (#20497) üzenetére


yogibear
addikt

Köszi az infót, ez az első BG Expressem, majd én is megtapasztalom. :)
Csomagküldő.hu-val szállíttattam már belföldről átvevőpontra sosem volt gond.

#20498 Beni2360:
Van itt tőlünk nem messze egy jó kis átvevőhely, ami GLS, DPD és Csomagküldő is, azért lett volna jó, ha ilyen átvevőponti lehetőség is van... rendszeresen oda szoktam kérni mindent...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20502) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Urak! 07.01-én GLS Alsónémedi poco M3. 1 hét állás után hívtam őket. Azt mondták a csomag sérült. Mondom jó, írjak mailt nekik. Írtam is. Azt írták majd jelentkeznek mi van a csomaggal. Azóta sem kerestek. Mondom nekik nem nehéz dolog, ki lett lopva a telefon? Sérült csak? Nem bonyolult elmondani. Mit érdemes ezzel kezdeni? Ha kilopták a telt, az sztem németben történt. Mégis ha lépni kell merre érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#20503) V/ válasza Kolondrum (#20502) üzenetére


V/
Topikgazda

Megszokták nézni hogy mennyire sérült aztán a ha szállítható tovább akkor hozzák, de a feladó döntése, arra szoktak várni.

(#20504) Kolondrum válasza V/ (#20503) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó, ott tartunk hogy várom írjanak. Olyan 10 napja. Hétfőn újra nekik megyek mi van. Baszki mióta minden fizetős kb azóta káosz az eddig megszokott élet. Egyébként a eu pry is vámos téma vagy ezt nem érinti?

(#20505) V/ válasza Kolondrum (#20504) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem érinti, az Összefoglaló 8. pont és 9. pontnál írva a lényeg. A feladó, BG az akire várnak hogy mondjon nekik valamit, eddig legalábbis az volt a szokás.

(#20506) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nézem a banggood oldalát, hogy hol tartunk árakban. Poco x3 pro június 63k, most nézem 75k. He? Egy szrs poco m3 is 45 meg 53k, amikor 38k volt? Na innentől van GSM bolt hello! Dühítő!!!!

(#20507) V/ válasza Kolondrum (#20506) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát némi áfát nekik is kell elszámolni.

(#20508) Silent77 válasza Kolondrum (#20506) üzenetére


Silent77
veterán

BG-n a legtöbb estben kuponnal kell nézni. Alapból magas.
$219 és 249 kuponnal jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20509) bl4ze válasza Kolondrum (#20506) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem tudom hol, hogyan nézed de :
POCO X3 NFC Global Version Snapdragon 732G 6GB 128GB 6.67 inch 120Hz Refresh Rate 64MP Quad Camera 5160mAh Octa Core Akciós ára US$199.00 azaz 60,639 HUF
(kupon:BGa82ad1)

pld...

.:. bl4ze .:.

(#20510) Ciccuka válasza bl4ze (#20509) üzenetére


Ciccuka
veterán

7.07-én elég nagy akcióik voltak
Azóta drágult minden jobban

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#20511) bl4ze válasza Ciccuka (#20510) üzenetére


bl4ze
veterán

Nagyon sok dologra most is van jó ár, csak tudni kell hol, hogyan :)

.:. bl4ze .:.

(#20512) MittuDomain_ válasza Ciccuka (#20510) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tény.
Június-júliusban 90e felett költöttem náluk, jórészt kacatokra, de teljesen elégedett vagyok, sőt. Régen volt ennyi snapup cucc a listán.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#20513) sambenez


sambenez
addikt

Hova tüntették az Order details-ből a dispute-t? Csak Confirm delivery van.

(#20514) V/ válasza sambenez (#20513) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem érkezik meg akkor nem igazán logikus indítani. De a kapcsolatfelvételi űrlap After-sales részél ami neked szükséges

(#20515) sambenez válasza V/ (#20514) üzenetére


sambenez
addikt

"Ha nem érkezik meg akkor nem igazán logikus indítani."

Ezt most nem értem. Ha nem logikus indítani akkor mit kell csinálni?
Nagyon régen kellett ilyennel foglalkoznom.

(#20516) V/ válasza sambenez (#20515) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem érkezett meg? Akkor eggyel előtte az Order&Tax és Track my package és ha letelt a várható szállítási idő akkor a Not received after the estimated shipping Time és Email Us

(#20517) sambenez válasza V/ (#20516) üzenetére


sambenez
addikt

Köszi.
Jól eldugták. :D

(#20518) V/ válasza sambenez (#20517) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom, én nem is emlékszem hogy lett volna olyan amíg szállítás alatt volt, ez az űrlapos téma dereng már hosszú ideje.

(#20519) sambenez válasza V/ (#20518) üzenetére


sambenez
addikt

Viszont sehol nincs nyoma hogy küldtem nekik ezen az űrlapon üzenetet.
Vagy én vagyok vak mert sehol nem találom.

(#20520) V/ válasza sambenez (#20519) üzenetére


V/
Topikgazda

Olyan nincs. Majd reagálnak.

(#20521) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Üdv! Ez mit jelent? Kapok valami értesítést? És kitől és mikor? Köszi!

(#20522) V/ válasza DDA40X (#20521) üzenetére


V/
Topikgazda

A nyomkövetési számalapján esetleg látod hogy ezt nem a magyar posta szállítja így tőlük ne várj semmit, a futár cég meg értesíteni fog. Rossz a magyar fordítás, a Kiszállított nem szó szerint értendő. Egyébként a kézbesített lenne a gond ha közben nem adtak neked semmit.

[ Szerkesztve ]

(#20523) DDA40X válasza V/ (#20522) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Teve utcát írnak. Ezek szerint a csomagkuldo.hu fogja hozni? És olyankor mivan a vámügyintézés fizetésével?

[ Szerkesztve ]

(#20524) V/ válasza DDA40X (#20523) üzenetére


V/
Topikgazda

Mint írtuk, itt már a Banggood lerendezte, lényegében EU-n belüli szállítás, nem import. A szállítási módoknál írtuk hogy mit kell tudni.
Itt írd be számot és látható hogy ki a konkrét szállító.

(#20525) bl4ze válasza DDA40X (#20523) üzenetére


bl4ze
veterán

EWORLD/Packeta/Csomagküldő.hu ez. Szóval ez kb. innentől 2-3 nap és kezedben lesz.
FÁMA Futár vagy ExpressOne hozza. Nem lesz ÁFA, vámkezelés, semmi.
ITT részletesen le van írva, javaslom elolvasni :)

.:. bl4ze .:.

(#20526) Beni2360 válasza DDA40X (#20523) üzenetére


Beni2360
félisten

Tegnap E-mal csomagot fognak hozni. ma már idpontal jött a levél.
És ma hozta a futár. EXORESS ONE kézbe alá firkantva a gépen jatt a zsebbe és köszönöm.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#20527) anadroid válasza DDA40X (#20523) üzenetére


anadroid
senior tag

Most írták, hogy 7-10 naptári napot késni fog a vámolási kapacitás hiánya (EU vámszabályozás implementálása) miatt. Ez pár perccel a csomagkuldo.hu értesítése előtt jött.

Nekem az első naptól kiszállítottnak jelzi (= elhagyta a BG feladó raktárát).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20528) DDA40X válasza bl4ze (#20525) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Köszi srácok! Egy kis megkönnyebbülés! :R

(#20529) hevizms


hevizms
addikt

Üdv.
Eu priority line szállítás nyomkövető számát lehet valahol követni rendesen?

(#20530) V/ válasza hevizms (#20529) üzenetére


V/
Topikgazda

Az oldal írja, valamint ha itt megnézed itt is követhető és ha látod a jobb oldalt a konkrét szállítót akkor annak az oldalán

(#20531) hevizms válasza V/ (#20530) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. Sajnos ez sem mondd többet mint amit eddig is láttam. Néztem a Belga GLS rendszerében is ,de mindenhol csak az van hogy nem adták át még a GLS -nek csak a rendszerbe kerüllt :O.

[ Szerkesztve ]

(#20532) sambenez válasza hevizms (#20531) üzenetére


sambenez
addikt

Még úton van valahol kína és európa között.
Ez majd akkor változik ha megkapta a gls.
Nekem egy sokkal rébben feladott csomagom is ebben a stádiumban van. Éppen tegnap írt a bg valami 8-10 napos csúszásról.

(#20533) hevizms válasza sambenez (#20532) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm ,igen ezt sejtettem,épp az érdekelne hogy ezen az úton lehet e követni? Kina-Belgium(Európa).
Ez a 8-10 napos csúszás nem jó hír :(
Köszönöm az infót :R

[ Szerkesztve ]

(#20534) V/ válasza hevizms (#20531) üzenetére


V/
Topikgazda

Dehogy nem, azt mondja hogy a GLS fogja kézbesíteni.
Az EU Priority line az mindig Kínából, Hong Kongból indul és amíg nem érkezik Európába, mivel egy nagy konténerben van szállítva több csomaggal, nem egyedileg ezért nem is lehet mit követni rajta. Minek egyébként? Majd amikor a GLS megkapja akkor, de mivel értesítenek a kézbesítésről, nem igazán van értelme.
Van egy várható kézbesítési idő, bár lehet hogy a fordító eltüntette, addig nem igazán kell türelmetlenkedni amíg azon belül vagy.
Ha neked nem írták értesítőt hogy csúszik a szállítás akkor az ilyen üzenet nem vonatkozik rád, hiszen minden konténerre más vonatkozhat.
A Kiszállítva meg normális fordítással csak szállítva

[ Szerkesztve ]

(#20535) hevizms válasza V/ (#20534) üzenetére


hevizms
addikt

"Dehogy nem, azt mondja hogy a GLS fogja kézbesíteni"
Hat ez nem nagy infó . Ez kb annyit ér hogy majd egyszer valamikor feladjuk ha kedvünk tartja és akkor majd a GLS közvetíti Nyilván ezt én is láttam hisz írtam is hogy néztem már a Belga GLS nyomkövetőt.De engem az odáig tartó út nyomkövetese érdekelt volna hogy van e rá valami oldal ..Én ilyen vagyok. Szeretem nézegetni hogy mozog a csomagom. Megnyugtat :) . Nyilván nem vagyunk egyformák.
De ha erre az útra (Hong kong -Europa ) nincs nyomkövető lehetőség,akkor nincs . Igazából úgy tűnik így ,mintha fel sem adták volna . Persze értem hogy valószínűleg nem így van,de pont ezért én szeretem látni ha mozog a csomagom. :)

[ Szerkesztve ]

(#20536) V/ válasza hevizms (#20535) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, te mindent szeretsz tudni, hát most ez nem jön össze. :) Évek óta így megy szóval nincs ezzel gond.

(#20537) hevizms válasza V/ (#20536) üzenetére


hevizms
addikt

Hát igen. :) De inkább tényleg az lenne a fontos számomra hogy egyáltalán feladták e. ? Ameddig semmi mozgást nem látok,addig nem tudhatom :) Volt már sajnos ilyen a rendelések közt hogy a.szallitast megrendelték papíron csak éppen nem adták fel soha,amikor megreklamaltam kiderült nincs olyanjuk csak éppen elfelejtették ezt közölni :W
. . Nyilván a pénzem visszakaptam,de utána várhattam megint egy csomó ideig míg máshonnan megrendeltem ugyanazt .
Ez a bekerült a GLS rendszerébe ez kb számomra ez a kategória..
De tudom hogy megkapom nincs gond,csak jó lett volna látni hogy tényleg elindult Európa felé.

(#20538) Silent77 válasza hevizms (#20537) üzenetére


Silent77
veterán

Ne izgulj, mindig feladják.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20539) bl4ze válasza hevizms (#20537) üzenetére


bl4ze
veterán

Feladták, igen. A tranzit+vámkezelés is időt vesz igénybe: várj, és rendben meg fog érkezni.
Ennyi az "ára", hogy ÁFA és VÁMKEZELÉS nélkül megkapod, és nem kell stresszelned ezeken lásd posta.hu dolgai....
Nyugi, érkezik :)

.:. bl4ze .:.

(#20540) hevizms


hevizms
addikt

Köszi srácok nem aggódom. Ahogy írtam is tudom hogy feladták. Csak én szeretem látni is hogy tényleg :)

(#20541) sambenez válasza hevizms (#20540) üzenetére


sambenez
addikt

Szinte napra pontosan 1 hónap után megjelent belgiumban a csomagom. Nem hazudtak a csúszásról. :DD

(#20542) bl4ze válasza sambenez (#20541) üzenetére


bl4ze
veterán

Én még csak 18 napnál járok, de ma 4 darab Banggood Express futott be : DPD, ExpressOne és FÁMA Futár. :C

05 Jul 2021 12:48 The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.Puurs, Belgium

.:. bl4ze .:.

(#20543) sambenez válasza bl4ze (#20542) üzenetére


sambenez
addikt

Már jött email a magyar gls-től. Ha ma elindul belgiumból hétfőn hozzák elvileg.

(#20544) Lauda válasza Lauda (#13782) üzenetére


Lauda
félisten

Érdekes ez a bangood is, meg a piac. Rendeltem lassan 5 éve meco lámpákat 592 ft-ért, most ugyanez 2033 ft. [link] :U Vagy ha rendelek hármat, akkor is duplája . [link] Erre most már kell áfát fizetni? ;)

[ Szerkesztve ]

(#20545) cof válasza Lauda (#20544) üzenetére


cof
veterán

Nem tudom, de 5 éve is ugyanannyi volt a fizetésed mint ma? :))

ÁFA benne van az árban.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20546) Lauda válasza cof (#20545) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm!

(#20547) gitaroslaci


gitaroslaci
lelkes újonc

Sziasztok!

Most rendeltem először erről a helyről, itt volt a legolcsóbb a kábel amit rendeltem. Olyan kérdésem van, hogy mennyire lehet valós amit írnak, hogy Aug. 1. előtt érkezik? Múlthét Pénteken lett megvásárolva, azóta a vissza igazoló vackon kívül mást nem látok. Vagy false az egész, aztán hónapokkal később érkezik? Csak mert már rohadtul szükségem lenne erre a kábelre , minden meg van a setuphoz, csak ez hiányzik.
Köszi a válaszokat előre is.
Üdv.: Laci

(#20548) V/ válasza gitaroslaci (#20547) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában igaz, a vásárlásnál látni fogod a szállítási információkat, de e ez szerintem előrendeléses volt és rossz fordítás. Augusztus 1 utáni szállítás.
Ez látszik most
Expected to ship before Aug 18 azt jelenti hogy ezután lesz szállítva és várható érkezés Aug 28th-Sep 2nd,
De ha jót akarsz akkor maradsz a $-os fizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#20549) gitaroslaci válasza V/ (#20548) üzenetére


gitaroslaci
lelkes újonc

Szia!

Múlt hét pénteken rendeltem, akkor azt írta, hogy Aug1-Aug6 között érkezik (10-14 napot írt maxot), s ennek fügvényében rendeltem meg. Paypallon ki is fizettem a kábelt (Euróban).

(#20550) V/ válasza gitaroslaci (#20549) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de ha később hosszabb idő jelenik meg mint amikor ki lett fizetve az sajnos csúszást szokott jelenteni, mert egyébként még ma is még aug 1-6 lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.