Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) csuhi17 válasza V/ (#20700) üzenetére


csuhi17
tag

Na igen elfelejtettem visszaváltani a pénznemet, Nekem még sokat nem mond a dollár vagy eurós ár. Melyikben érdemes fizetni?

(#20702) V/ válasza csuhi17 (#20701) üzenetére


V/
Topikgazda

$ az alapértelmezett náluk, a többi devizára ők váltanak akármilyen árfolyammal, általában a forint értéke rosszabb mint a bankunké.

(#20703) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Helló,

szóban forgó Lenovo Pad Pro vételével kapcsolatban:

CZ raktárból rendelve ez a két lehetőség van:
Ingyenes szállítás Sep 14th,2021 EU kiemelt levelek
Ft59 Sep 14th,2021 EU prioritási sor

A "hírhedt" Feucht-i vonalon jönne ez is vagy közvetlenül Mo-ra vagy máshonnan?
(Visszaolvasva eltűnnek dolgok, voltak/vannak problémák ezzel a raktárral, pont CZ-ből szállítva)

Esetleg HK-ból rendeljem, EU priority-vel, így 9e-rel olcsóbb lenne, de hosszabb szállítással.

köszi

(#20704) V/ válasza Pro Koryak (#20703) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem értem a fordítást. Az első futáros szokott lenni, még ha levélnek is írják most és a GLS hozná, a második is lehetne futáros vagy DHL csomag Feucht-on keresztül a EU priority, EU prioritási sorral.
Most épp átalakították a szállítási dolgokat, szóval szerintem az lesz a konkrét amikor a nyomkövetési számot kiadják.

(#20705) Rick4 válasza csuhi17 (#20699) üzenetére


Rick4
félisten

Hmm, ez már egész jónak tűnik. :R
Nekem is váltig állították 34 alalommal 3-4 másik néven író emberke, hogy rajta lesz a megfizetett tax összege a számlán. Akkor ezek szerint csak nem kamuznak.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20706) Pro Koryak válasza V/ (#20704) üzenetére


Pro Koryak
addikt

HK-ból rendelve, EU priority-vel viszont tuti nem Feucht-on keresztül jönne, igaz?

(#20707) V/ válasza Pro Koryak (#20706) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont azt írtam hogy igen, Feucht a várható átjáró. Az valójában HK-ból jön és Németország, Frankfurt az érkezési helye, majd onnan a DHL Posta hozná.
A másikat a GLS szállítja nem a posta, eddig így volt.

[ Szerkesztve ]

(#20708) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Természetesen felhívom majd őket (Fáma futár), de jártatok már így? Kiszállítottnak jelzi a csomagomat, de nem én vagy a családom vette át. Vagy ez is ilyen kamu nyomon követés lenne, és még valahol félúton van a csomagom?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#20709) V/ válasza Predator2 (#20708) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem kamu követés, a futár ezt adta meg, szóval telefon, de sz értesitőjükben a futár telefonszáma nem volt benne? Azt jobb lenne hívni.

(#20710) Pro Koryak válasza V/ (#20707) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na most krvára nem értelek.
Eddig, vagyis visszaolvasva jó pár oldalt, Feucht-on keresztül azok jöttek, amik CZ raktárból lettek rendelve.
Ami HK vagy CN raktárból rendelve, EU Priority-vel vagy BG Express, az meg nem Feucht-on keresztül jött.

(#20711) V/ válasza Pro Koryak (#20710) üzenetére


V/
Topikgazda

És melyik szállítási móddal jött azé aki itt panaszkodott a Feucht-i elvesztésre? Mert csak a DHL Posta érintett ebben. Akkor rendeld meg azzal ami októberre ér ide.

(#20712) finest


finest
őstag

Néztétek, h az Umidigi a11 pro max 8/128GB kicsit megint olcsóbb? 52k-ból megvan szállítással: [link] .

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20713) V/ válasza finest (#20712) üzenetére


V/
Topikgazda

3 napig akciós az ár. De több dolog van a 15 éves szülinap keretében jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#20714) yogibear válasza Pro Koryak (#20710) üzenetére


yogibear
addikt

Júliusban kínai raktárból BG express szállítással a csomagküldő.hu-n keresztül jött ide a rendelt cucc a Teve utcai raktárukba onnan Fáma futár hozta ki.
Most CZ raktári rendelésem volt tegnap, EU Priority Mail szállítással, ebben a pillanatban jött a csomagküldő.hu-tól az email, hogy ezt is ők hozzák...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20715) Pro Koryak válasza yogibear (#20714) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Köszi, meglátjuk. Nem szeretnék egyből 150e-et bukni... :U

(#20716) Alarikman válasza V/ (#20711) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nekem az utolsó EU priority line-os szállítás Belgium/Puurs-nál ért földet(juni 30. GLS hozta).
Azóta ez is variálva van? Mik a tapasztalatok? Most is várok kettő telót.

(#20717) V/ válasza Alarikman (#20716) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már van GLS azonosítód akkor az nem fog változni.

(#20718) csibe1 válasza Pro Koryak (#20715) üzenetére


csibe1
addikt

Csomagbiztosításod van? :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#20719) yogibear válasza Pro Koryak (#20715) üzenetére


yogibear
addikt

A mostani CZ-set a csomagküldő.hu hozza be, ahogy írtam és az Express One szállítja ki, most jött email...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20720) yogibear válasza yogibear (#20719) üzenetére


yogibear
addikt

És eljöve a rendelés utáni harmadik nap és Eone jelezé, hogy ma kiszállítá a terméket. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20721) falikep


falikep
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy vadkamerát a erről az oldalról, ami 5 nap után tönkrement. Azaz, pont az éjszakai felvételek nem működnek, mert csak villannak az IR LED-ek, de nem világítanak folyamatosan. Nem úgy, mint az elején, ezért éjjel nem vesz fel videót, csak nappal működik. Indítottam ticket-et, kérték, hogy valahogy mutassam meg, mi a probléma - erről videókat küldtem. Elismerték a hibát, és kártérítésként 3.000 Ft-ot akarnak megítélni, hogy lezárjuk az eljárást. A kamera 9000 Ft-ba került, szállítással. Érdemes ezt elfogadni, ilyen kis részt szoktak csak jóváírni, ha tönkremegy a termék?

Köszönöm!

(#20722) V/ válasza falikep (#20721) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor adnak többet ha visszaküldöd, a PayPal igaz ad visszatérítést 9300 Ft értékig a postázás díjából, de mivel ennek a súlya biztos hogy csomagolással együtt több mint 500 g, az úgy 10500-11000 Ft lesz, mert kínai a visszaküldés címe.

(#20723) Rick4 válasza V/ (#20722) üzenetére


Rick4
félisten

Tegyük hzzá, amennyiben a kínainak olyan kedve van, ad egy cyímet, oda megérkezik a cosmag, majd nem veszi át, és ennyi. Mivel sosem kerül a csomag delivered státuszba, sosem lesz meg a jóváírás, azaz 1 hónap múlva visszakaphatja a saját cuccát.
Azért is tudom, mert én pontosan így jártam. Semmilyen meggoldás nem let trá, hónapokig írkáltam a paypalnak és az eladónak is. Paypal szépen lezárta az ügyet, és soha nem akarta újra megnyitni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20724) falikep válasza V/ (#20722) üzenetére


falikep
csendes tag

Megnéztem, postacsomag esetén EMS Pack 18.000 Ft, EMS Print 7600. Ha jól gondolom előbbit kellene választani, de az meg már jóval a Paypal értékhatára felett van. Ha jól gondolom, érdemes elfogadni a 3000 Ft-ot, mert visszaküldeni sokkal több pénz lenne, még Paypal segítséggel, és teljes visszatérítéssel is. Köszi az infót!

Szerk: na ha meg tényleg úgy van, amit Rick4 írt, akkor semmiképp nem érdemes küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#20725) V/ válasza falikep (#20724) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem mert 2 kg-ig levélküldemény, annak az árát írtam.
A legolcsóbb ha e-postakönyvet használsz 51 g-tól 500 g-ig 2345+1555+690 = 4590 Ft, 501 g-tól 2000 g-ig 10430 Ft

[ Szerkesztve ]

(#20726) V/ válasza Rick4 (#20723) üzenetére


V/
Topikgazda

És az kínai a Banggood volt? Mert nem mindegy, itt amit megadnak címet ott át is veszik.

(#20727) falikep válasza V/ (#20725) üzenetére


falikep
csendes tag

Megnéztem a levélküldemények árait, így alakulnak, max. 11e Ft, de akkor mindent be van pipálva. Kicsit megijesztet, hogy aztán majd fals címre küldöm, és visszakapom (ezt itthon egy Vaterás vásárló játszotta el, még a visszaszállításért is fizetem pluszban). Viszont a csomagolás nincs meg, akkor is tudom küldeni? Még aznap kidobtam, nem számítottam erre a lehetőségre.

(#20728) Rick4 válasza V/ (#20726) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, ebay, nade az a kínai, amelyik itt árul, ott nem árulhat? Ez utóbbi kérdés nyilván csak abból fakad, mert ezt a részét tényleg nem ismerem, itt volt több vitás ügyem, és vlaójában mindig egyértelmű bizonyítékaim voltak, igazat is adtak nekem, de ami amott megtörténhez, arra elvileg itt is van esély.
De ha azt mondod, ez kizárt, az igen pozitív, és egy fontos kérdés lett egyértleműsítve! :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20729) V/ válasza Rick4 (#20728) üzenetére


V/
Topikgazda

A Banggood egy webáruház, egy cég, nem sok eladó ad el itt valamit. Az hogy több országban is van raktára attól függetlenül még egy cégről van szó.

(#20730) Rick4 válasza V/ (#20729) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, igazad van. :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20731) ma.ci23


ma.ci23
tag

Sziasztok. Egy kis segítséget kèrnèk.Rendeltem egy blitzwolf gamer széket amelyen ilyen hibával szembesültem össze szerelés után majd jobban dolgok mögé látva èszre vettem hogy a csavar tartó kis fém lemez letört. Mindent szépen átküldtem a banggood-nak ès ők mindenképpen azt szeretnék hogy javítsam még majd ők kifizetik. Èn folyamatosan írom nekik hogy a pénzt térítsék vissza én pedig visszaküldöm,de ezt nem akarják elfogadni. Szerintetek a Paypal-hoz forduljak vagy az még korai? Kb egy hete megy chatelés. :)

(#20732) V/ válasza ma.ci23 (#20731) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért fordítva van, visszaküldöd és azután kapsz pénzt.
De a PayPal is ezt fogja írni.

(#20733) sambenez válasza ma.ci23 (#20731) üzenetére


sambenez
addikt

Én biztosan megjavítanám ha lehet.
Ennek a visszaküldése nem lesz olcsó.

(#20734) ma.ci23 válasza sambenez (#20733) üzenetére


ma.ci23
tag

Azt èn is tudom hogy nem olcsó a visszaküldés,de azt sem gondolom hogy javítással olyan tartós lesz viszont figyelembe kell vennem a szék értékét és fuvardíjat. :Y
Valaki írt már itt olyat hogy a termék marad és egy részét utálják vissza az összegnek?

(#20735) Rick4 válasza sambenez (#20733) üzenetére


Rick4
félisten

De szerinted neki kell fizetnie a visszaküldést fixen?

Ezekre a székekre amúgy mindenki panaszkodik, annak akinek elsőre jó volt valami oknál fogva, legfeljebb csak 2-3 hónapokat bírt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20736) anadroid válasza ma.ci23 (#20734) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem ennél kisebb hibára 25%-ot ajánlottak fel, amit el is fogadtam. Volt még egy másik hibás teljesítésük ez után (füstölő táp), itt a cserélni kért olcsó tartozék helyett az egészet újra elküldték, majd "feketes*qqűnek minősítettek, és minden megrendelésemet törlik (egyet meg a törlést követően nem fizettek vissza). Szóval óvatosan a reklamációs igénnyel, mert jön hajnalban Mr. Wang és visz vasutat építeni ;] .

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20737) sambenez válasza Rick4 (#20735) üzenetére


sambenez
addikt

Igen. De ha paypallal fizetett akkor a PP egy bizonyos összegig megtéríti a visszaküldést.

(#20738) Rick4 válasza sambenez (#20737) üzenetére


Rick4
félisten

Tudok róla, többször is igénybe vettem az évek során, de azzal a 9300Ft-tal ekkora doboznál nincs kisegítve.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20739) csibe1 válasza Rick4 (#20735) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor ezek szerint nem divat véleményeket olvasni? ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#20740) Rick4 válasza csibe1 (#20739) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, mások hogy cisnáják, én ritkán kapkodom el a dolgokat, pláne, mivel ilyesmikkel hosszabb időre tervezek, illetve a 193 centimhez 115 kiló társul, és jellmezően munkanapokon reggel 9-től éjfélig gépnél szóval nem mindegy, mit veszek.
Amikor egy éve kijöttek, még szemeztem velük, de mivel azonnal nem kellett vennem, el is felejtettem, most tavasszal kölzötés volt, és sokminden cserélődött, ez is szóba jött, de borzalmas értékelések voltak, úgyhogy 2db noblechairs ikon lett belőle. Csalódásmentesek azóta is. Nem minden jó vétel csak azért, mert elsőre kicsi ár van kiírva.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20741) csibe1 válasza Rick4 (#20740) üzenetére


csibe1
addikt

Ezért is kérdeztem, mert valaki nem figyel a véleményekre, hanem csak megveszi, mert olcsó. :(
Nem baj, valamiből meg kell élni a "gamer" székek gyártóinak még ha valami vacakot is gyártanak. :D
Széket biztos nem vennék csájnából, és más cuccoknál is el szoktam olvasni a véleményeket guggli fordítóval.
A gearbestet ezért is utáltam, mert nem lehetett kimásolni a véleményeket.
" Nem minden jó vétel csak azért, mert elsőre kicsi ár van kiírva."
Ezt én tudom, de a fenti kolléga ezek szerint nem igazán. :)
Ránéztem a székre; szép,szép, szép ára is van. :DD
Láttam van belőle Epic nevű is, 12kg terhelhetőséggel, "gamer" dizájn.
Az árában viszont érdekes a szórás, mert valahol annyi, mint az Icon, máshol meg 80 ezerrel drágább. :F
Egyébként köszi a tippet, ha valami komolyabb széket vennék most már az Icon is számításba kerül. :)
Itthon is kapni Blitzwolf székeket :D : [link]
Találtam jó széket, de csufi árban van: [link]

Valami hasonlót néztem pár éve, de az 200 körül volt ha jól emlékszem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#20742) Rick4 válasza csibe1 (#20741) üzenetére


Rick4
félisten

Van egy srác a ph-n, ő tolja ezeket a székeket, de hivatalos gari, számla, minden, 100%-ig korrekt hozzáállás, és ugye akkor is felveszi a telefont, ha aznap már harmadszor hyívod valami kérdéssel, szóval minden tekintetben más sztori ez, mint hogy veszel valamit ami elsőre rossz, és nem hogy a pénzt nem adják vissza azonnal, hanem még te küldözgesd vissza. Az se titok, hogy én igen jó áron, 2x 125K-ért jutottam ezekhez hozzá. Sok-e vagy sem, egy óra alatt visszajön az ára, és nem fáradok el benne, kényelmes, szóval az is a topichoz tartozik, hogy a banggoodról se szabad mindent megvenni...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20743) Imy


Imy
veterán

Ezt a tracking No-t kaptam a banggoodon. Ezt még hol lehetne nyomon követni?
"Tracking Number: 1747597413"

(#20744) cof válasza Imy (#20743) üzenetére


cof
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20745) Lala6 válasza Imy (#20743) üzenetére


Lala6
őstag

(#20746) V/ válasza Imy (#20743) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, lehet már most is a szokott követővel (Parcelsapp), a Packeta (Csomagküldö.hu) fogja kézbesíteni

(#20747) csibe1 válasza Rick4 (#20742) üzenetére


csibe1
addikt

A normális széket meg kell fizetni, de megtérül több szempontból is ahogy írtad.
Amit linkeltem Concorde az elég durva árban van, amit én láttam az 180 környékén volt, de kinézetre hasonló.
Nekem ezek a "gamer" székek nem jöttek be.

"a banggoodról se szabad mindent megvenni"
Máshonnan se :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#20748) Rick4 válasza csibe1 (#20747) üzenetére


Rick4
félisten

Sehonnan se. :D

Azért a minőség meg a méret egy elektronikia terméknél egész más eredményt hoz, ha olcsón kapod, de vissza kell küldened, illetve egy szék méretű csomag 400K-s vásárlásnál is hozhat annyi differenciát, ami miatt megéri szórakozni, kockáztatni valamennyit.
De egy 35K-s széket 30K-ért visszaküldeni tuti nem buli.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20749) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A forint összegű kuponoknak és a szerezhető pontoknak nem sok értelme van, mert akciós cuccokra szinte sehol nem engedi a pontok használatát, a kupon kedvezményt meg nem az akciós árból vonja le... Ki van ez találva, marketing bullshit a köbön. :D

(#20750) Imy válasza =Mentor= (#20749) üzenetére


Imy
veterán

Volt amikor tudtam használni a pontokat, de nagyrészt csak gyüjtöm. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.