Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) axlfsi válasza MittuDomain_ (#20849) üzenetére


axlfsi
veterán

Jajj, de jo! Melyiket vetted, sugjal nekem kerlek! ... egy ideje mar szemezgetek en is. Creality V2 vagy esetleg komolyabb gep?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20852) MittuDomain_ válasza axlfsi (#20851) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Pontosan azt. :B Ender-3 V2
Snapupban 179$ volt ES raktárból, ingyen szállítva...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#20853) axlfsi válasza MittuDomain_ (#20852) üzenetére


axlfsi
veterán

Uhh, az nagyon jo ar volt erte! :C
En is hasonlora vadaszom!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20854) Alien4 válasza Beni2360 (#20845) üzenetére


Alien4
tag

Elfogadom az álláspontod és köszönöm az infót.
Amennyiben van szerinted megfelelő 2 m hosszú kábel (akár lehetne mágneses is)
Kérlek linkeld be Nekem! Köszönöm!

(#20855) Beni2360 válasza Alien4 (#20854) üzenetére


Beni2360
félisten

Csakis mágnesest használok mindegyik készüléknél.
Mivel engem nem nagyon érint és több kábelem van mint amennyit használni tudnék már nem foglalkozok vele. De nézzél körül Alin biztos találsz olyat ami jó lesz.
Válogassál.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#20856) Jarod1


Jarod1
addikt

Valami usb c töltőkábelt tudtok ajánlani ami világít.

(#20857) Voice24 válasza Voice24 (#20829) üzenetére


Voice24
őstag

Úgy látszik, tényleg csak akkor történik változás a nyomon követésben, ha rájuk írok. Október 4-én ez történt, kapásból jött 4 új bejegyzés, akkor elvileg elindult Belgiumból a célországba (azaz elvileg ide), de 4 nap alatt nem érkezett meg, legalábbis nyoma nincs. A Magyar Posta is október 4-nél tart, "Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra". Mindegy, talán jövő héten megkapom végre, de akkor is siralmas már a szeptember 16-i rendelés és a BG Express szállítási mód miatt...

A múltkor szintén ecsetelt telefont visszamondva rendeltem egy másikat, EU Priority Line-nal. Mondjuk az fura volt, hogy a választható három színhez három különféle szállítási díj tartozott (ugyanonnan, ugyanúgy hozva), de nem ez a lényeg. A rendelés leadása után hamar jött a "shipped" üzenet, és egyből az volt látható, hogy a GLS megkapta a szállítási infókat, de a terméket még nem, és hogy Belgium. Ez azt jelenti, hogy egyenesen Belgiumból fog jönni a teló? Mert az oldalon HK, azaz hongkongi raktár volt csak. A tn 12 jegyű számsor.

(#20858) yogibear válasza Voice24 (#20857) üzenetére


yogibear
addikt

Az utolsó ami csak számos "rendszámot" kapott ma jött meg Paketán keresztül, most épp a DPD hozta ki tőlük (volt már EO és Fáma is).
De a maradék két rendelés nekem is belga számos (feladó Eworld és nem Mr. DA), jó lenne ha az eseted egyedi lenne és nem kellene minduntalan csesztetni őket, de egyelőre még 6-i az utolsó bejegyzés mindkettőnél hogy "szállításra kész" így még van több mint egy hetük a 15 napból nálam...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20859) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, Banggood Express most a szokásos Packeta/Csomagküldő.hu helyett LDxxxxxxxBE lett.
Mostanság volt valakinek ilyen ?
Mennyi idő alatt érkezett meg, és vámmentesen érkezik? Még mindig EU pakknak "látja" a Magyar Posta ezeket a BE pakkokat ?

Köszi ! :C

.:. bl4ze .:.

(#20860) dewill79 válasza bl4ze (#20859) üzenetére


dewill79
tag

Szia!
Rendeltem wifi antennákat+hozzá kábeleket Bangood Express-szel,
Szept.14. 13.00-kor indult
Okt.06. 7.56-kor ért hozzám házhoz.
Durván 3 hét az átfutás...

[ Szerkesztve ]

(#20861) Voice24 válasza bl4ze (#20859) üzenetére


Voice24
őstag

Többször írtam az ilyen csomagomról, 16-án rendeltem, elvileg már eljött Belgiumból, de hogy mikor kapom meg, még nagy kérdés. A 4 hét biztosan meglesz, de ők még mindig 12-15 nappal hirdetik az ilyen szállításokat...

(#20862) V/ válasza bl4ze (#20859) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem 15 napon belül jött szeptemberben 2 esetben. A belga az EU-s feladású

[ Szerkesztve ]

(#20863) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

még szeptember 9.én vásároltam egy napelemes transzmittert az autóba, bő egy hét múlva lett tracking infó ami azóta sem változott: Item deposited to local postal operator
ez most mit is takart?
ez az egy bejegyezés van a csomaghoz.

(#20864) V/ válasza csaba17 (#20863) üzenetére


V/
Topikgazda

Megadnád ezt a nyomkövetési számot, de a böngészős oldalon is nézted?

(#20865) csaba17 válasza V/ (#20864) üzenetére


csaba17
senior tag

LD270000895BE

a saját oldalukon és a postal ninján is ugyanazok az infók vannak.

(#20866) V/ válasza csaba17 (#20865) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még nincs elküldve, kérdezz rájuk hogy mi van vele, lehet hogy egy másikkal azonosítóval küldték el.

(#20867) csaba17 válasza V/ (#20866) üzenetére


csaba17
senior tag

nagyszerű, valahogy éreztem...
írok nekik, hogy mivan, köszi a segítséget.

(#20868) csaba17 válasza V/ (#20866) üzenetére


csaba17
senior tag

már válaszoltak is(We truly understand your situation, it is normal that the logistic company does not update the exact information on a regular basis. Please don't worry, if you have not received it within that period, please contact us. ), küldtek egy linket https://www.tracktry.com/couriers/belgium-post/LD270000895BE amin szintén ez az egy adat van, és hogy legyek türelmes...

(#20869) csuhi17


csuhi17
tag

Hali.
Ha egy készleten nem lévő terméket vásárolok, akkor a kiírt időt mennyire bírják tartani?
Esélyes, hogy előbb tudják küldeni, beszerezni?

Amikor vettem, ill a megrendelésemnél: Estimated to ship before October 17, 2021-ezt írja.
MingZhan MZ-906
Adott termékeket csak rendeléskor szereznek be?
A pontjaimat sikerült vele végre eltüntetnem, ezért nem szeretném visszamondani.
Ha jól tudom a pontok akkor nem járnak vissza.

(#20870) Voice24 válasza csuhi17 (#20869) üzenetére


Voice24
őstag

Terméke válogatja, én jól megszívtam az ilyen cuccal (telefonról van szó). Szeptember 2-án rendeltem, szeptember 24. volt megadva, ami előtt szállítani fogják. Nos, ez a dátum, folyamatosan tolódott, mindig tartva a kb. 3 hetes távolságot. Hónap végén már október 25-26. körül tartottak, végül besokalltam és visszamondtam a rendelést, ők meg visszaküldték a pénzt. Aztán pár napig azt volt írva, hogy out of stock, de most már újból rendelhető, expected to ship before október 31. Mondjuk jellemzi őket, hogy ennyire bizonytalan beszállítás ellenére ismét rendelhetővé teszik a terméket. Szeptember eleje óta biztosan nincs raktáron (előtte nem néztem, így nem tudom), mégis engedik, hogy az emberfia naivan pénzt adjon érte a bizonytalanra.

[ Szerkesztve ]

(#20871) rumos XIII válasza axlfsi (#20848) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Egy szék volt. :K

(#20872) yogibear válasza csaba17 (#20863) üzenetére


yogibear
addikt

Szept. 9-én rendelted és 18-án kapott számot... azóta meg semmi, az azért elég durva...
Akkor a két LD...BE-s cuccomra én sem várok feleslegesen, ha ezt tudom hogy nem Flyt Express/Paketa útvonalon küldik, meg sem rendelem. :(
Pár nappal korábban rendelt Alis cuccok közben már a belgáknál vannak ünnep ide vagy oda...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20873) Voice24


Voice24
őstag

Ez a csomagom EU Priority Line-nal érkezik, de a shipped után egyből GLS-es azonosítót kapott és belgiumi bejegyzést. Ez azt jelenti, hogy a HK raktár helyett közvetlenül Belgiumból jön, vagy ez csak ilyen technikai dolog, és szépen ki kell várni, míg Hongkongból iderepül?

[ Szerkesztve ]

(#20874) csuhi17 válasza Voice24 (#20873) üzenetére


csuhi17
tag

Szerintem az utóbbi.
612197095135
Nekem is ilyen volt egy többtermékes csomagnál.
Köszönök, akkor megvárom az első időpont eltolást, azután lemondom a rendelésem.
Remélem azért beszerzik.

(#20875) Voice24 válasza csuhi17 (#20874) üzenetére


Voice24
őstag

A megadott várható beérkezési idő az én rendelésemnél nem változott, még mondjuk szeptember 26-án is az volt ott, hogy expected to ship before szeptember 24. A tolódást arra értettem, hogy ha rámentem a boltnál az általam rendelt termékre, ott tolódott mindig kijjebb a szállítási idő, a példámnál maradva, ha október elején néztem azt a telót, akkor október 23-24. volt ott beérkezésnek. Mivel nyilván nem egyesével kapják meg a gyártótól a cuccot, ebből egyenesen következett, hogy az általam szeptember 2-án rendelt teló sem fog beérkezni október 23-24. előtt, röviden, fogalmuk sem volt, mikor kapnak belőle készletet.

(#20876) V/ válasza Voice24 (#20873) üzenetére


V/
Topikgazda

Elmegy Belgiumba ott átadják a GLS-nek és majd szállítja ide

(#20877) V/ válasza Voice24 (#20875) üzenetére


V/
Topikgazda

Az előrendelések úgy működnek hogy a gyártó jelez hogy mikorra tud X mennyiséget előteremteni, meghirdetik, de csak akkor éri meg ténylegesen megrendelni ha legalább X -5% rendelési igény befut, jó esetben a teljes X le lesz foglalva.Addig a gyártás sem biztos hogy elindul.
Azután jön a szállítás, de mivel a logisztika kiszámíthatatlan lehet, természetes hogy előfordul késés, vagy épp chip hiány vagy bármi miatt gondok a gyártónál és még sem tudott legyártani X mennyiséget, de 1 -2 héten belül sikerülhet és ezért van késedelem.
Volt fogalmuk, csak megváltozott a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#20878) csuhi17 válasza V/ (#20877) üzenetére


csuhi17
tag

Akkor ezek szerint ha valaki egy olyan cuccot rendel amire nagyon kevés az igény lehetséges hogy nem is teljesítik a megrendelést?
Amit rendeltem az egy MingZhan MZ-906 teafőző, ami kicsit húzós árban, de itt volt a legolcsóbb.
Ha valaki akarna ilyet az +~30USD-ért egy teljesen automatát tudna rendelni. Akkor miért ezt rendelné.
Most hogy visszanéztem a régebbi rendeléseimet, párat le kellett mondjak mert 10-15 nap múlva sem tudták elküldeni... Legalább kiírhatnák hogy még mennyi megrendelés kell még hogy teljesítsék...

(#20879) Voice24 válasza V/ (#20877) üzenetére


Voice24
őstag

Ez azért nem előrendelés, azaz preorder, hanem tényleges rendelés volt. Ahogy írtam, szeptember 2-án szeptember 24-ét adták meg, mint várható beérkezést, jelenleg november 1-nél tartanak. Ez számomra továbbra is azt jelenti, hogy halvány fogalmuk sincs, mikor fogják ténylegesen megkapni. Egy telefon esetében pedig azt nehezen tudom elképzelni, hogy a kínai gyártó 50-100-200 darabos megrendelésre vár ahhoz, hogy beindítsa a gyártósort. A chiphiány lehet valós ok, az bennem is felmerült, mert általában az eu-s verziókból van készlethiány, de ezzel megint visszajutunk oda, hogy a Banggood miért ad meg olyan dátumokat, amiknek valóságtartalmát még ő maga sem tudhatja.

(#20880) Beni2360 válasza csuhi17 (#20878) üzenetére


Beni2360
félisten

Én itt úgy látom, hogy nincs előrendelés hanem: Expected to ship before Oct 19. Várható érkezés Okt29-Nov.3 közt.
És ha már van 612197095135 ny.k. számod akkor szerintem futár fogja hozni. De rákeresve ezt a csomagot már kézbesítették. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#20881) V/ válasza Beni2360 (#20880) üzenetére


V/
Topikgazda

Példának hozta fel, hogy neki is volt ilyen csomagja, persze hogy kézbesítették neki.

(#20882) csuhi17 válasza Beni2360 (#20880) üzenetére


csuhi17
tag

Azt Voice24 kérdésére írtam, hogy Kínából kaptam én is Belgiumon keresztül csomagot amit a GLS szállított. És hogy feladáskor azonnal belekerült a GLS rendszerébe. Az a termék már megérkezett. :)

Ez a mostani egy teafőző aminek húzós az ára és nincs náluk raktáron. Amikor rendeltem azt írta hogy 17.-e előtt beszerzik és postára adják. Viszont Ha úgy van ahogy V/ írta, akkor inkább visszamondtam és megrendelem a másikat, az legalább van náluk.
Köszönöm a válaszokat :)

(#20883) Digitalis


Digitalis
senior tag

Ez mennyire tuti,hogy Spanyolországból adnák fel? Cainiao warehouse shipping kicsit megzavart.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#20884) V/ válasza Digitalis (#20883) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha van raktáron ott akkor onnan küldik. Kérdezz rá. A 7 nap lehet hogy 10 lesz.

(#20885) Jarod1


Jarod1
addikt

O
Babzsák fotelt rendelt már valaki?

(#20886) Voice24


Voice24
őstag

Nos, a sokat emlegetett LD...BE-s csomagom végre valahára Budapesten van (Posta szerint OLK), kíváncsi vagyok, az utolsó szakaszt mennyi idő alatt fogja megtenni.

(#20887) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

A snap-up ajánlatok menüpont nem elérhető az alkalmazásból?:F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#20888) Voice24 válasza Voice24 (#20886) üzenetére


Voice24
őstag

Túl szép lett volna, ha ma megkapom, pedig reménykedtem benne. Reggel már azt láttam, hogy a Posta szerint hajnalban már a balatonszentgyörgyi logisztikai központjukban volt, ilyen esetekben eddig kivétel nélkül aznap meg is kaptam a csomagjaimat. De ma hiába vártam, a státusz nem változott át a helyi postára és nem is hozta a kézbesítő. Még most is a balatonszentgyörgyi az utolsó állomás, ami furcsa, mert ott eddig soha nem várakozott egyetlen csomagom sem, mindig továbbjöttek, és aznap meg is kaptam őket. De ennél a csomagnál már tényleg az lenne a furcsa, ha minden a megszokottak és elvárások szerint menne... ;]
Ha holnap meg is kapom, az 27 napos szállítás lesz, ami nagyjából a duplája a BG Express által ígért 12-15 napnak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#20889) yogibear válasza Voice24 (#20888) üzenetére


yogibear
addikt

És ehhez hányszor kellett a BG-n reklamálnod? Csak hogy tudjam mire számítsak, mert az én két LD...BE-m is "ready for transport" egy hete, közben az Alis cuccok meg elvben már valahol a belgáknál figyelnek...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20890) Voice24 válasza yogibear (#20889) üzenetére


Voice24
őstag

Biztosan csak véletlen, de tegnap megint a reklamálásom után jelentek meg az új infók a Magyarországra érkezésről. Előtte egy hétig semmi nem volt, és az is érdekes, hogy a negyedikei mozgások is mind az aznapi reklamálásom után jelentek meg. Tehát 4-én délután reklamáló email, hamarosan új infók, 11-én délután reklamáló email, hamarosan új infók. Ha ezt előre tudom, sűrűbben írogattam volna nekik :D

(#20891) yogibear válasza Voice24 (#20890) üzenetére


yogibear
addikt

Köszi, én még várok vele mert csak egy hete nincs semmi infó de hét vége felé akkor rájuk írok, ha addig sincs...
Vagy kivárok 1 hónapot és ha addig semmi, megírom, hogy kösz, de ennyi idő után már nem kell a cucc. :D :D Hátha akkor hirtelen előkerül...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#20892) V/ válasza Voice24 (#20890) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi összefüggés nincs a reklamálásod és a szállítás közt, ha elküldték akkor a BG ügyfélszolgálata semmire nincs hatással, a szállítás tőlük független dolog. Gondold már végig.
De itt is azt kérném hogy képek helyett inkább csak a nyomkövetési szám vagy röviden a szituáció.

[ Szerkesztve ]

(#20893) Voice24 válasza V/ (#20892) üzenetére


Voice24
őstag

Bocsi, töröld nyugodtan a képeket. Én is írtam, hogy nyilván csak véletlen, de attól még fura az egybeesés.

(#20894) V/ válasza Voice24 (#20893) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom törölni, de pont mobilon néztem és elég hosszú volt a hsz, egyedül csak ez a gond az ekkora képekkel.

(#20895) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Van egy múlt heti, hatodikai rendelésem, HK raktárból EU Priority Line-nal. 7-én shipped lett, és egyből kapott egy GLS-es azonosítót, vagyis addig nem látok változást, amíg a GLS Belgiumban meg nem kapja (ha jól sejtem, mivel a Gls-es bejegyzésben Belgium is szerepel)). Nos, az orders detail-nél a várható kézbesítés október 22. és november 1. közötti, azonban a shippedről értesítő emailben konkrét napot, november 13. szombatot írnak. Vajon mi oka lehet a november 1-hez képest majdnem két hetes tolódásnak? Ha tudják, hogy csak ez a későbbi időpont a reális, miért etetik a vásárlókat? Ha most rendelném meg, október 29. és november 7. közötti kiszállítást ígérnek.
Amúgy a 09. 16-i macerás rendelésem ma megérkezett, 27 napos lett a BG Express...

(#20896) V/ válasza Voice24 (#20895) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi összefüggést nem kell keresned.
Szeptember 8-án küldött e-mail ezt tartalmazta: The expected arrival time is Friday,10/01 ennél 1-week delivery-is volt írva és az Expected delivery date: 2021-09-25-re volt az Orders detail-nál.
Szeptember 22-én kaptam meg, nem kellett sem október 1-ig, sem szeptember 25-ig várni.

(#20897) Voice24 válasza V/ (#20896) üzenetére


Voice24
őstag

Kezd nem jól alakulni ez a rendelésem is, lassan hozzá fogok szokni a Banggood extra "gyorsaságához". Ahogy írtam, pár napja még október 22. - november 1. volt a várható kiszállítás, ma már október 29. - november 7. szerepel az orders detail-nél, és persze felesleges értesíteni a kedves vásárlót, hogy csúszik a szállítás. Természetesen még a legelső GLS-es bejegyzés látható, vagyis a cucc még nem érkezett meg EU-ba Kínából.

(#20898) lacko6 válasza Voice24 (#20897) üzenetére


lacko6
senior tag

Hi.
Valos az hogy a kiirt szallitasi datum utan meg 21 munkanapot varni kell?Vagy csak engem szivatnak?
Eu p.line gls

[ Szerkesztve ]

(#20899) V/ válasza lacko6 (#20898) üzenetére


V/
Topikgazda

Az egy maximum idő, de mivel ezek Kínából indulnak előfordulhat hogy ahhoz közelít. Ha van BG Express az gyorsabb.

(#20900) lacko6 válasza V/ (#20899) üzenetére


lacko6
senior tag

A vasarlas 08.27 datumu.Refundot kertem de mindig varatnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.