Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29151) elitegamer14


elitegamer14
csendes tag

Van egy samsung galaxy s 2-es telefonom és két kérdésem lenne: 1. angol nyelvű a menüje és ezt hogy lehetne magyarosítani?
2. gépre nincs valami program mint a nokia suite, ahonnan keresztül androidos app-okat telepíthetek a telefonra?

(#29152) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek így az eddigi infók alapján az Intel Medfield (Atom z2460) platformról?

Én eddig azt vettem le, hogy vannak akik dicsérik, de többen szidják így látatlanban is. Azért érdekelne az infó, mert a közeljövőben (Október-November) szeretnék telefont venni a T-mobile-nál, és már régóta a ZTE GrandX-et néztem ki magamnak, aminek a T sajnos csak az inteles verzióját fogja forgalmazni, :( ami a specifikációját tekintve jól is hangzik, (ha kb 60K körül lesz az ára kártyásan) de nem tudom hogy mennyire kell félni a Medfieldtől, milyen szemmel nézzem az első teszteket/tapasztalatokat majd róla?

Bármilyen infót előre is köszi szépen! :R :R :R

(#29153) meroly válasza riccs001 (#29147) üzenetére


meroly
veterán

Itt az utolsó képen látszik.

Impossible is nothing

(#29155) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Samsung D900i pro-t keresek hardveres, és szoftveres téren. Térerőingadozás van, lóbálásra átmenetileg javul, néha még a hálózatra is felmegy.

(#29156) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Valahol olvastam, hogy a HTC HD2-nek két változata van, ez befolyásolja, hogy milyen érintőplexit veszek bele, ha össze van törve? Lehetnek ebből gondok? Hogy tudom kideríteni?

(#29157) #27441408


#27441408
törölt tag

Üdv, a playen kívül feltelepített játékoktol mennyire kell tartani? Multkor akartam 1 nem playerről lévő játékot feltenni a smarttra, de mikor ki akartam venni a pipát, a GOOGLE elég nyomatékos figyelmeztetése fogadott, hogy ha nem a playeről telepítek én tartozom felelősséggel ha van valami :)

De ez most valóban érdekelne mennyire veszélyes ha playen-kívül szerzek be 1-2 dolgot ha épp úgy adódik.

(#29158) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy retros dolgot kérdezni. Ha vásárolok külföldön (azért ott mert ott még van dobozzal megkímélten) egy Nokia 7110 vagy 8250-es készüléket akkor van ma még Magyar honban olyan ember aki foglalkozik azzal, hogy felteszi rá a magyar nyelvű szoftvert? Illetve ha nincs akkor azt házilag meg lehet oldani egy két módon?

Ha valaki a régi motorosok közül még él :D és szívesen segítene ebben hogy mit kell keresni (programok, kábelek) akkor ezer hálám lenne érte. Elkapott a retro érzés, főleg a régebbi egyedies készülékek kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#29159) meroly válasza Mexildos (#29158) üzenetére


meroly
veterán

Tuti biztos, de itt kérdezd: Retro teló rajongó topic

Impossible is nothing

(#29160) Mexildos válasza meroly (#29159) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Köszi, észre sem vettem.

(#29161) hunterrop


hunterrop
csendes tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem a Nokia Lumia 610el kapcsolatban, nagyon megköszönném ha vki tudna segíteni :) :) :)

1) Hogyan tudom a cache (mint böngészőét és a marketét is) törölni? Ehhez is külön progi kell mint androidnál? Ha igen melyik, mivel rákerestem h cache clear megilyenek, de nem dobott ki semmi használhatót.

2) Anyumé a teló, és Apum vette (én androidhoz értek, de most én állítgatom be). Szóval apum mondta h elv van rajta net előfizetés is, nézegettem a szerződést nem nagyon találtam, hogyan tudom megnézni h valóban van e rajta? Meg adatforgalom mérésére van vmi progi? Ha igen annak mi a neve?

Igazából ez a két fő problémám van, ha vki tudna ezekbe nsegíteni azért nagyon hálás lennék :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#29163) hunterrop válasza #40993792 (#29162) üzenetére


hunterrop
csendes tag

jó lehet:), de ami nekem van, annál külön app kell, de mindegy is a kérdésben tudsz segíteni esetleg eléggé fontos lenne ?:)

[ Szerkesztve ]

(#29165) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok!
Motorola Defy+ ra szeretnék fóliát venni.
ezt a típust ismeri valaki ? Ha igen, mik a tapasztalatok, megéri megvenni ? Esetleg van valami ajánlott típus ?
Még annyi, hogy gyakorlatban a matt vagy az átlátszó fólia a jobb ?

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#29167) Hardcoreboy


Hardcoreboy
csendes tag

hy all! huawei ascend 300as készüléket sikerült vásárolni,ár értékben ez tünt megfelelönek,céges csoda,tehát lett volna jobb,de korlátozott volt a lehetőség.
kérdésem lenne,hogy van e valakinek ilyen,mik a tapasztalatok,és tudja e valaki,h ezen az androidot tudom e cserélni itthon,valami okosabbra,mert nevével egyenes arányos a tudása is.

(#29169) Hardcoreboy válasza #40993792 (#29168) üzenetére


Hardcoreboy
csendes tag

thx man!

(#29170) kaller1 válasza Hardcoreboy (#29167) üzenetére


kaller1
veterán

mert nevével egyenes arányos a tudása is.

A fentiből arra tippelek, nem igen vagy képben a Huawei cég "tudását" illetően. :)

.::> <::.

(#29171) Atesz666


Atesz666
csendes tag

Hello! Van egy Samsung wave S8500GT telefonom és a múltkoriban folyamatosan ezt írogatta ki, hogy "Inicializálás... Csatlakoztatva ... Szétkapcsolva..." és folyamatosan ezt váltogatja,merült az aksi.Mitől csinálhatta ezt? Volt már ilyen régebben is. Most már ez a probléma megszűnt, viszont ha gépre akarom csatlakoztatni nem ismeri fel a telefont illetve ritkán rövid időre aztán ledobja. Szoftvert se tudom frissíteni, pedig régen ez is ment. USB illesztőprogramot is frissítettem. Nincs több ötletem. esetleg zárlat, érintkezési probléma? Köszi előre is.

(#29172) Canonfan válasza #40993792 (#29154) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi, :) makkor nézegetek az angol nyelvű fórumokon is! :)

Te mit szűrtél le eddig, miket írnak róla a külföldi oldalakon? :R

(#29174) pump93


pump93
csendes tag

Sziasztok, engem az érdekelne mi a véleményetek samsung , sony garanciáról ? Hogyan javítanak? Gyakran előfordult-e, hogy visszautasították a garanciát?

[ Szerkesztve ]

(#29176) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lenne egy kérdésem topiclakókhoz. Melyik a most piacon lévő (használtan) legolcsóbb WinPhone7-es mobil?

Live-Die-Respawn

(#29177) Canonfan válasza #40993792 (#29173) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi szépen az infót! :R :R

(#29178) ablack válasza oriic (#29176) üzenetére


ablack
senior tag

LG Optimus 7
Samsung Omnia 7
HTC Trophy
(Lumia 710)

(#29179) oriic válasza ablack (#29178) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#29180) fuximaxi válasza Atesz666 (#29171) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Valószínűleg az usb csatlakozó hibásodott meg a készüléken. Vidd el szervizbe főleg ha garis.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29181) King Unique


King Unique
titán

Sziasztok!

Van egy tartalék SE W300i (topicja inaktív...) telóm,ha kinyitom és pötyögök vmit a képernyő kifehéredik ("fehér képernyő szindróma") és úgymarad.Egyre többször csinálja már.
Mit lehet vele tenni,mi okozza ezt vmi megoldás :F

(#29182) kaller1 válasza King Unique (#29181) üzenetére


kaller1
veterán

flexkábel csere, elkopott a nyitogatástól

.::> <::.

(#29183) King Unique válasza kaller1 (#29182) üzenetére


King Unique
titán

És azt hol kapni,mennyi kb :F ,máshol akksi problémára utaltak,de ez életszerűbb.
:R

(#29184) kiskaktusz válasza King Unique (#29183) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az akkumlátorra kenni totál értelmetlenség, mert ha van benne szufla, akkor megjelenít bármit, ha meg nem, nem is világítana a kijelző, pláne nem fehéren..

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29185) King Unique válasza kiskaktusz (#29184) üzenetére


King Unique
titán

Értem,csak google navigált egy fórumra,ahol írta vki... :U
tehát vsz kihajtónál ment tönkre.

(#29186) janihunk


janihunk
senior tag

Sziasztok az Alcatel OT 720 Képes youtub videókat lejátszani valahogy? Mert ott van hogy videó megtekintése de nem csinál semmit.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#29188) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

mivel tudnám lementeni a nokia 6300-ámról a telszámokat/smseket és felapplikálni egy samu ace telóra?
köszönöm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29189) meroly válasza - = Zk = - (#29188) üzenetére


meroly
veterán

PC Suite, valami olyan formátumot válassz, amit a samu megeszik.

Impossible is nothing

(#29190) - = Zk = - válasza meroly (#29189) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na ezt nem értem...
a PCSuite egyféle formátumot kezel, nem?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29191) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#29190) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megoldva másképp. azért köszi :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29192) janihunk válasza #40993792 (#29187) üzenetére


janihunk
senior tag

Persze wi-fi ről.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#29194) janihunk válasza #40993792 (#29193) üzenetére


janihunk
senior tag

Ez nem androidos.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#29195) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Ha a Huawei U8500-on a droidot lecserélném Gingerbreadre, gyorsabb lenne a telefon? Esetleg lassabb? Elég lassú a Froyoval sokszor, pedig direkt a kezdőképernyőn csak 8program ikon, és a wifi, gps, fényerő, stb kapcsoló, de sokszor alkalmazásból kilépve sok idő, míg megjeleníti.

(#29196) g0n21 válasza King Unique (#29185) üzenetére


g0n21
senior tag

Szia!

Ne kapj sokkot, nem vészes, bár attól függ, kinek mi az.

SonyEricsson w300 LCD átvezető szalagkábel

Gigatel, mindig minden, mindenhez, ami régi :)

Beszerelni meg kb. minden maszek GSM-es be tudja, de ha nem, akkor a Lurdy házban egy gsm-ben dolgozik "Tapsi"... neki megy.

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#29197) dvdbackuper válasza g0n21 (#29196) üzenetére


dvdbackuper
őstag

aukciós oldalon párszáz forint...
az egész telefon nem ér annyit :R

(#29199) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Találkozott-e már valaki azzal a gonddal, hogy CM10-est tettem fel a telefonomra, azonban a töltést elfelejtette teljesen. Szóval pontosan az van, hogy a telefon töltőn volt egész éjjel, de semmit sem töltött magán. Az adatkommunikáció működik rajta szépen az usb kábelen, hálózati töltő és usb töltés azonban nem megy rajta. Mi lehet a gond?

(#29200) janihunk válasza #40993792 (#29198) üzenetére


janihunk
senior tag

Nokia 2700 Classic] És ez esetleg lejátszaná?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.