Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28701) kaller1 válasza Qwertz_ (#28700) üzenetére


kaller1
veterán

A nokia navi ingyenes, a fizetős appok meg értelemszerűen pénzbe kerülnek.

.::> <::.

(#28702) dhb


dhb
csendes tag

Sziasztok! a nokia 5230-som kiírta, hogy a C: memória megtelt. hol tudom törölni a memória adatokat? sehol de sehol nem találom.... :W

[ Szerkesztve ]

(#28703) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés:
Miért van az, hogy ha az LG Optimus L3-al megosztom a netet jelszavasan, akkor nem tudok rá csatlakozni a notimmal, meg esetleg másik telefonnal, viszont, ha nyitottként osztom meg akkor egyből?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28704) olivera88


olivera88
veterán

A telefonon található névjegyeket hogy lehet Googleval szinkronizálni?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28705) kiskaktusz válasza olivera88 (#28704) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Először jó lenne tisztázni, hogy milyen telefonról beszélgetünk.. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28706) fuximaxi válasza kiskaktusz (#28705) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ennyiből nem tudod, akkor te nem is értesz hozzá ;]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28707) kiskaktusz válasza fuximaxi (#28706) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az én kurva anyámat, tudom :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28708) olivera88 válasza olivera88 (#28704) üzenetére


olivera88
veterán

Androidos, Huawei Acsend Y200.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28709) kiskaktusz válasza olivera88 (#28708) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Adj hozzá a beállítások-fiókok és szinkronizálás menüpont után egy gmail címet és okés vagy

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28710) olivera88 válasza kiskaktusz (#28709) üzenetére


olivera88
veterán

Az megvan, de telefonszámok nem szinkronizálódtak. A Google irányítópulton nem találtam őket. Vagy annak nem is kell szinkronizálódni?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28711) kiskaktusz válasza olivera88 (#28710) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Honnan akarsz hova szinkronizálni? Ha telefonról G accountba, SIMről, vagy belső memóriából?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28712) olivera88 válasza kiskaktusz (#28711) üzenetére


olivera88
veterán

Hát a telefon belső memóriájából G accountomba.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28713) kiskaktusz válasza olivera88 (#28712) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nyomjál rá ott a beállításokban a g accountra és utána a kapcsolatokra és mellette elkezd forogni a szinkronizálást szemléltető ikon.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28714) Slyer


Slyer
senior tag

sziasztok!

lehetőségem van venni egy galaxy s2-t elég jó áron. annyi a baja hogy picit karcos a hátlap, meg kopottas a ház, de ez nem érdekel. a baj csak annyi, hogy az akksi alól, hiányzik a matrica, amin pl rajta van imei szám. nulla tartozékos a telefon. para így megvenni a telefont?

holnap találkozok a sráccal személyesen. beállításokban megnézem az imei számot, akkor utána lehet nézni hogy lopott e vagy valami?

(#28715) kiskaktusz válasza Slyer (#28714) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Tuti lopott, vagy legalábbis tuti, hogy valami nincs rendben vele, pláne még 0 tartozékkal.. Ne vedd meg.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28716) Slyer válasza kiskaktusz (#28715) üzenetére


Slyer
senior tag

50k-ért adja a srác, kérdeztem tőle hogy van e lehetőség adásvételi, és letiltás elleni garancia írására, de azt mondta nem tudunk írni, mert nem az övé a telefon.

pedig már kezdtem örülni :( köszönöm a választ!

minden jót! :R :R

(#28717) Tompo92 válasza fuximaxi (#28699) üzenetére


Tompo92
senior tag

Értem, és köszönöm a segítségeket :R

Viszont fontolóra vettem hogy feltegyem az ICS 4.0.3 csak valahogy a menü kinézete, ikonok valahogy nem jönnek be, viszont láttam egy videót ahol a régi stílusú ikonok vannak ezt be lehet állítani az ics-ben ,hogy a régebbi kinézetű ikonkat használjak? Videó

Bocsi az ilyen alap kérdésekért de 2007 óta csak Apple ios és még csak kézbe se vettem androidot :)

[ Szerkesztve ]

(#28718) kaller1 válasza Slyer (#28714) üzenetére


kaller1
veterán

àtírtàk az imei szàmàt, azèrt nincs matrica. talàlt/lopott/letiltott telefon

.::> <::.

(#28719) BDave


BDave
őstag

Sziasztok!

Ceruzát néznék a Galaxy Nexus telefonomhoz, hogy télen is tudjam nyomkodni kesztyű levétele nélkül. Ti milyet ajánlotok? Csak az ujjamat szeretném helyettesíteni vele, nem kell plusz egyéb funkció mellé. Itt rengeteget találtam, de kikérném a véleményeteket.

(#28720) olivera88 válasza kiskaktusz (#28713) üzenetére


olivera88
veterán

Megpróbáltam de, nem szinkronizálta fel. Találtam a Google irányitó pultban olyat h lehet importálni névjegyeket vcard v más formátumban. Kipróbáltam és amit importáltam az megjelent aztán telefonon is, viszont fordítva nem megy.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28721) fuximaxi válasza BDave (#28719) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Mindenképp kapacitív stylus kell, de akár kesztyűt is vehetsz erre a célra.

olivera88: amikor elmented akkor kell megadni a mentés helyét, ami lehet a google fiók

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28722) BDave válasza fuximaxi (#28721) üzenetére


BDave
őstag

Gondolom ez jó is lenne.

(#28723) olivera88 válasza fuximaxi (#28721) üzenetére


olivera88
veterán

Jéé tényleg. Köszi. Ki is próbáltam, 3 névjegyet mentettem el, de se telefonon nem látszik se Google fiókomba Ez h lehet? Pedig be van kapcsolva megjelenítési beállításoknál a Google fiok.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28724) fuximaxi válasza BDave (#28722) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Elméletileg igen.

olivera88: telefonszámokat is adtál hozzá, ha igen akkor látszania kell, ha nem akkor előfordulhat, hogy be van kapcsolva, hogy csak azok a névjegyek látszódjanak amikhez tartozik telefonszám.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28725) olivera88 válasza fuximaxi (#28724) üzenetére


olivera88
veterán

Adtam hozzá számokat is. Ezt nem értem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28726) kiskaktusz válasza olivera88 (#28725) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A telefon belső memóriájában vannak a számok, vagy SIMről akarsz szinkronizálni? Nekem régenn nem sikerült SIMről, de ha átmásolod a telefon belső memóriájába, akkor sikerülnie kell..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28727) olivera88 válasza kiskaktusz (#28726) üzenetére


olivera88
veterán

Megvan már, a Google fiokba kell menteni a nevet, és akkor szinkronizálódik, ez rendbe is van. Létrehoztam pár névjegyet és egyiket se mentette, vagy nem tudom miért nem látszik :F

Szerk: Most próbáltam egy számot elmenteni a hívásnaplóból, és igy se sikerült.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28728) kiskaktusz válasza olivera88 (#28727) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha belépsz a Gmailedbe, a gmail felirat alatt a bal oldalon ott van, hogy "levelek" mellette egy nyíl (legördülő menü), ott nyomd meg a címtárat. ott kell lennie.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28729) olivera88 válasza kiskaktusz (#28728) üzenetére


olivera88
veterán

Az megvan, csak azok vannak ott amiket átmásoltam, amiket meg az elébb hoztam létre azok nincsenek. :(( A teló nem akarja menteni, azt irja mentés helyett h a névjegyhez h nincs több elmentett információ.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28730) kiskaktusz válasza olivera88 (#28729) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem tudom, hogy mit csinálsz rosszul. Nálam jó, bármennyi új névjegyet elmentek és rányomom az újbóli szinkronizálást, az ott lesz az accountban.. Ha meg új romot teszek fel, szépen lehúzza a telefonra a mentett címjegyzéket.

Passzolom.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28731) olivera88 válasza kiskaktusz (#28730) üzenetére


olivera88
veterán

Hát érdekes. Most a tárcsazaböl hoztam létre egy névjegyet, mentette, és fel is szinkronizálta.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28732) norbest


norbest
aktív tag

Üdv ! Valaki tudna segíteni ? Samsung E1050V hez keresek szoftvert, de sehonnan nem tudom letölteni, mindenhol regisztrálni kell... kis alap teló! Köszönöm előrre is !

(#28733) fuximaxi válasza norbest (#28732) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Felejtő...

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28734) fuximaxi válasza norbest (#28732) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Dupla lett.... sorry

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28735) John Rose


John Rose
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy SE w810 mobilom és sehogyan sem működik a mobil része. Már antenna csere is volt és még így is "Nincs Hálózat" felirat jelenik meg a kijelzőjén. Néha talál hálózatot, de nem tudom még akkor sem működésre bírni. Egyébként minden más (kamera, walkman player, fm rádió stb...) tökéletesen működik.
Segítő szándékotokat előre is köszönöm!

(#28737) John Rose válasza #40993792 (#28736) üzenetére


John Rose
aktív tag

Nem, itt vettem a PH!-n kártyafüggetlen készülékként, burkolatcseréig tökéletesen üzemelt Telenoros kártyámmal. Letiltott készülékként tudok kezdeni vele valamit? Esetleg TurboSim megoldás lehetne?

(#28739) John Rose válasza #40993792 (#28738) üzenetére


John Rose
aktív tag

Hol tudnék utánajárni, hogy az imei számom tiltott? Talán kiszűrhető lenne, hogy hardverhiba-e vagy sem.

(#28740) fuximaxi válasza John Rose (#28739) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Szolgáltató felhív, és közlöd, hogy az adott imei számú készüléked nem működik a kártyájukkal...

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28741) John Rose válasza #40993792 (#28738) üzenetére


John Rose
aktív tag

Zsolt_72 , fuximaxi :R

(#28742) Vicus32


Vicus32
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Nokia 6300-s telefonom, kb. 4 éves, és hónapok óta azt tapasztalom, hogy 1 napot bír az akksija, szinte majdnem hogy naponta töltenem kell. Nem telefonálok rajta sokat. Feltöltöm, egy napig semmit nem merül, majd beszélek rajta mondjuk 10 percet, és ahogy leteszem a telefont kiírja hogy az akkumulátor merülőben van. Még egy kb. 5-10 perces telefonálás és beszélgetés közben le is merül. Ez szerintem nem normális dolog.
A héten vettem bele egy gyári új nokia akksit. Ahogy kivettük a telefonból az előzőt, azt tapasztaltuk, hogy teljesen meg volt duzzadva. Míg az új akksim lapos volt, normális kinézetű. Azt gondoltam most majd megoldódik a problémám, de nem így történt. Ez sem bírja 2 napnál tovább. (Hétfő este feltöltöttem, és szerdán délután le is merült). Nem internetezek, nem játszom rajta, zenét is ritkán szoktam hallgatni, mégsem bírja több napig.
Vagy tényleg ez a normális hogy minden másnap töltenem kell?

(#28743) meroly válasza Vicus32 (#28742) üzenetére


meroly
veterán

A púpos akku valóban hibás volt, jó hogy cseréltétek.
Egyébként a 6300-t anno én is naponta töltöttem vadi új állapotában, pedig telefonáláson kívül nem sok másra lehet használni.
Ez ennyit tud, 2 nap bőven jó 860mAh-tól ;) Ne várj többet. :(

Impossible is nothing

(#28744) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok.ide irok illetve kérdezek .van valakinek tapasztalat az uj telenor one touch c tipusu készülékröl?köszi elöre is.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#28745) fuximaxi válasza anonimus25 (#28744) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Akkor már inkább a Huawei Ascend Y200, bár én egyiket sem venném meg. Szánj rá egy kis pénzt és Huawei Ascend G300 vagy Telenor One Touch S

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#28746) Kassadin


Kassadin
addikt

Hali! Tudtok valami olyan weboldalt, ahonnan ingyenesen lehet letölteni játékokat? Samsung Corbyra kellene. Köszi előre is.

(#28747) meroly válasza Kassadin (#28746) üzenetére


meroly
veterán

mobile9.com, mobiles24.com

Impossible is nothing

(#28748) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..

Galaxy s2 nél ,hogy tudok "belső tárhely" re telepíteni alkalmazásokat, játékokat stb..?
Mert alapból az "eszközmemória"-ába telepíti őket, ami elég karcsú tárhelyet biztosít.
16gb-os a telefon és ebből az eszközmemória 2gb a belső tárhely pedig 12gb
azt már meg sem kérdezem ,hogy hol a maradék 2gb mert ha jól számolok 12 + 2 az nállam még mindig 14, de most nem ez érdekel engem.
Egyébként 4.0.3 van a készüléken ha ez számít, esetleg segít a válaszban.
köszi előre is :R

(#28749) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni.

Nokia c2-01 ről Sony ericsson xperia ray okosra szeretném átrakni a teljes címjegyzéket.
Milyen módon lehet ezt megoldani?

F.K.T.

(#28750) fuximaxi válasza Tompo92 (#28748) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nekem még soha nem sikerült megtöltenem az eszköz memóriát, szóval nem tudom, hogy csinálod. Amúgy 16GB-t mostanában 1000MB-re számolják a gyártók és nem 1024-ra, így ha kiszámolod, gyorsan el is tűnik 384 MB. A rendszert is fel kell pakolni valahova. Nekem csak azt szokta eszközmemóriába rakni amit szükséges, a többi megy a tárhelyre. Ha pl felraksz egy 800 MB-os játékot, akkor annak a nagy része a tárhelyen lesz, csak az indításhoz szükséges pár MB kerül az eszközmemóriába.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.