Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28351) siebener válasza vgyuri (#28350) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszi, megnézem a linket.

Valamelyik boltban én is láttam a pénztárnál, de aztán kiderült, hogy az csak egy kupon, odaadod a pénztárosnak, ő meg terminálon keresztül tölt.

(#28352) kiskaktusz válasza droving (#28343) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Frissítsd a szoftvert a PCC-vel vagy a sony update service programmal.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28353) droving


droving
aktív tag

Kíváncsi leszek. :C

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#28354) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Szerintetek karácsony környékén mennyiért lehet venni SGS2 telefont, használtan és újonnan kártyafüggetlenül?

(#28355) olivera88 válasza olivera88 (#28338) üzenetére


olivera88
veterán

Erre valaki? [link] Ma újabb alkalmazásokat távolítottam el, aminek szintén meghagyta a parancsikonját a menübe.
Más probléma:
Hogy lehetne helyet csinálni a telefonra? A gyári alkalmazások elfoglalják a memoria nagy részét, csak 10-15 mb helyem van. :(

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28356) kaller1 válasza olivera88 (#28355) üzenetére


kaller1
veterán

root után pl. az uninstaller pro-val bármi leszedhető a gyári appok közül.

.::> <::.

(#28357) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok,

ma találkoztam először ismerősömnél egy samsung s3370-s készülékkel. Állítása szerint nem működik rendesen sem töltésnél sem headset csatlakozásakor, amikor megláttam a kanócok össze-vissza tekeredve valamint mindkettőn több hurok is volt. (mondom szép de valószínűleg nem ez lesz a probléma)
A headset már nem az első viszont kipróbáltam és tényleg nem működik normálisan ha csatlakoztatjuk valamelyiket.

Vajon egyszer erősebb hatás érte a csatlakozót és elvált az alaplaptól vagy szerintetek mi lehet a hiba forrása?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28358) olivera88 válasza kaller1 (#28356) üzenetére


olivera88
veterán

Rootolni hogyan kell? Csak a az uninstaller proval v mással is lehet?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#28360) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Egy kis infóra lenne szükségem!

A hívás átirányításnál a postafiókot állítok be milyen telefonszámot kell beírni?
Soha nem használtam ezt a funkciót,így előre is elnézést, az agyament kérdésemért!

(#28361) siebener


siebener
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Gyors, és lehet, hogy buta kérdés: a különböző áruházakban megvásárolható netes csomagok (ami ugye alapból modemet, kártyát, és valamennyi óra/nap/hét Internetet ad) hogyan aktiválhatók?
Tényleg működik az, hogy a modem telepítése után arról a kártyáról, amit adtak hozzá, de még aktiválatlan, megnyílik az aktiváló oldal?
Remélem, érthetően fogalmaztam. :C

[ Szerkesztve ]

(#28362) droving


droving
aktív tag

Azt a telefonszámot kell megadni.

Amelyik számra szeretnéd ,hogy jöjjenek a bejövő hívásaid.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#28363) siebener válasza Teodor52 (#28360) üzenetére


siebener
aktív tag

Szia.

Melyik szolgáltató?

(#28364) Teodor52 válasza siebener (#28363) üzenetére


Teodor52
senior tag

Bocs azt nem írtam!

Telenor!
T-mobil!

(#28365) droving


droving
aktív tag

Nekem is úgy van , szóval megoldható.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#28366) siebener válasza Teodor52 (#28364) üzenetére


siebener
aktív tag

Azt, hogy milyen számra irányítod át, azt konkrétan nem tudom, szóval ha pontosan erre irányul a kérdés, akkor passzolom.

A Tmobile-nál ha minden igaz, a 1430-ra kell elküldeni a "hangposta" szót, azzal rendeled meg. A 1777-en pedig be lehet állítani, hogyan is szeretnéd használni. Legalábbis valamikor régen így működött, de azóta már szolgáltatót váltottam.

A Telenorál a * , * , kódszám, * , 06209400499, # , hívásindító gomb működik, a kódszám helyére pedig írd be a 21-et, ha minden hívást át szeretnél irányítani, a 67-et foglaltság esetén, a 62-t, ha nem vagy elérhető, a 61-et pedig akkor, ha nem fogadod a hívást, de szeretnéd a hangpostát.

Elvileg működik, ha nem, akkor szólj, aztán holnap megkérdezem a kollégát, aki a mobilos részlegen van.

(#28367) meroly válasza Teodor52 (#28364) üzenetére


meroly
veterán

T-mobile-hoz leírás.
A lényeg ugyanaz ahogy a kollega leírta a telenort, csak a számok mások ;)

Impossible is nothing

(#28368) Teodor52 válasza siebener (#28366) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi az infót miket leírtál,de ezeket megtaláltam a telenor oldalán és csak a hangposta számát nem találtam,már pedig azt kéri, ha hangpostára irányítanám át a bejövő hívást!

Amúgy próbálgattam miket írtál tegnap este még és nem irányította át a hívást!
Igaz nem volt kapcsolható a telóm, de a másik telefon viszont nem csengett ki!
Az nem tudom, hogy számít-e ha djuce-ba vagyok?

(#28369) Teodor52 válasza meroly (#28367) üzenetére


Teodor52
senior tag

Értem köszi!

(#28370) Teodor52 válasza siebener (#28366) üzenetére


Teodor52
senior tag

Amúgy a t-mobilos így megoldva,köszi,csak még ez a telenoros cucc a kérdéses!

(#28371) meroly válasza Teodor52 (#28370) üzenetére


meroly
veterán

Itt a leírás, de szerintem hülyeség ezekkel a kódszámokkal vacakolni, a telefonod menüjéből állítsd, ott egyértelműbb.
A postafiók számát meg a kollega megírta az előbb.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#28372) Teodor52


Teodor52
senior tag

Ui:

Tegnap este a 3110c-al még tettem egy próbát ,úgy, hogy a djuce kártyára cseréltem a sima telenoros simet illetve a menüben ki kerestem egyszerűen a hívás átírányitást és hangpostára aktiváltam volna, de a kérés sikertelen üzenetet kaptam!

(#28373) Teodor52 válasza meroly (#28371) üzenetére


Teodor52
senior tag

Uhhh lehet, hogy átfutottam rajta de hol van az a szám mert a 1777 az nem az!?

(#28374) andrade


andrade
senior tag

Egy kérdésem lenne! Az akku pár nap után jelzi hogy kevesebb a töltés az akkuban.Töltőre teszem a kimerültség arányában egy két óráig tölt majd sípol és kiírja ÉRINTKEZÉSI HIBA! Ha kihúzom és visszadugom egy két perc múlva ugyanezt csinálja akár tízszer is és a töltés gyakorlatilag nem fejeződik be vagy csak 25-30 ilyen művelet után. Ezzel a töltéssel aztán tudom használni a telefont mert az elején említett töltés közel van a teljeshez.

(#28375) Fecogame válasza andrade (#28374) üzenetére


Fecogame
veterán

Csatlakozót próbáltad már tisztítani? Milyen telefonról van szó?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#28376) andrade válasza Fecogame (#28375) üzenetére


andrade
senior tag

Persze letisztítottam és a töltés elején egy két óráig tölt csak utána nem.Hyundai.

(#28377) droving


droving
aktív tag

Próbáld ki egy univerzális akkumulátor töltővel.

Kifog derülni ,hogy mi is a ludas.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#28378) siebener válasza Teodor52 (#28370) üzenetére


siebener
aktív tag

Ha nem sikerült még a Telenoros hangposta, és délutánig sem lesz változás, akkor majd megbeszéljük. Csak nekem is utána kell kérdeznem valakinél.

(#28379) tepizoli


tepizoli
tag

Sziasztok!

Samasung Galaxy S5690 Xcover telefonom van és a következő problémával küzdök. Felraktam pár progit és többet nem tudok mert kiírja ,hogy kevés a memória. Azt hallottam ,hogy meg lehet azt csinálni ,hogy az Sd kártyán létrehozni egy EXT3 nevü linuxos particiot és valahogy rá lehet venni a telot hogy ezt hozzácsapja a memoriához. Tudja valaki hogy ezt pontosan hogyan kell megtenni? Köszi!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#28380) tepizoli


tepizoli
tag

Valamint még az a kérdésem hogy szerintetek igaz e hogy az Xcover belül valojában egy Galaxy Ace?

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#28381) Szilárd 10


Szilárd 10
csendes tag

hello!
galaxy mini 2.3.4 szoftveres telefont hogyan tudom rootolni??
köszi :R

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#28382) kiskaktusz válasza Szilárd 10 (#28381) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A telefonod topicjában az 1. hsz.-ban benne van minden fontos

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28383) vinikorn


vinikorn
aktív tag

A Samsung Galaxy Gio-ban hol kell kikapcsolni az internetes adathasználatot? A Galaxy S2 Android 4.0-ban itt van: [link]. Beállítások -> Adathasználat. Ilyenkor még a wifi sem működik.

Köszi.

(#28384) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Adott egy LG Optimus One amit szét szeretnék szedni.
Hátoldalon a csavarokat már kiszedtem. onnan a következő folyamatot nem tudom, megakadtam. Sehogy sem akar szét jönni.

Mit csináljak, hogy kapjam szét?

(#28385) _Petya_ válasza Buster17 (#28384) üzenetére


_Petya_
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=EuwPBj1YqnY

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#28386) whited


whited
addikt

Sziasztok
Nokia lumia 800 nagyon gyatra homalyos kepet csinal, nem allitottam rants semmit.
Szoftveres Baja lehet?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#28387) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali meglepve tapasztaltam hogy androidra decibel mérő alkalmazás is van :DDD Szerintetek mennyire ad pontos értéket ? (természetesen nem munkára kell, csak érdekességképpen tettem fel tisztában vagyok vele hogy ezt nagyon érzékeny műszerekkel szokás mérni de ha már van ilyen kütyü érdekelne , hogy naggyjábol azért helyes értéket mér e a teló. )

[ Szerkesztve ]

(#28388) ZetorGumi válasza #27441408 (#28387) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Semmennyire nem ad pontos értéket. :) Egy olyan 15-tel alaphangon eltér a pontos értéktől.
Nálam iPhone-ra telepiített alkalmazás alapon, semmi zajforrás mellett is 60dB-t mutat.

Ez a pc mellett egy kb 1méteres távolságra készült, ventik kikapcsolva, DDC meg szivacsban, alig van hangja, van neki, de nem ennyi, olyan 40dB körüli hangja lehet.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#28389) #27441408 válasza ZetorGumi (#28388) üzenetére


#27441408
törölt tag

hm... érdekes 1-es alkalmazásoknál a playen a kommentelők azt írták egyéb más módon is nézve pontos illetve közelít az adat a műszeres méréshez. No mind1 poénnak jó így is úgy is :DDD

Nekem a szobába 30-40 db körül van elmondom neked állitólag ez teljesen normális. sőt a wikin most néztem az értékeket a színházi csend 30 decibel (vagy kb ennyi nem emlékszem) ami programot feltettem az is 35 körül van alapon úgy hogy mozgás van, azért szerintem lehet benne valami.... persze függ attol mit teszel fel és mire, és nyilván 1 telefon hajszál pontos értéket nem fog adni :) Természetesen nem vitát kívánok szítani csak elmondtam az észrevételem :)

[ Szerkesztve ]

(#28390) #27441408 válasza ZetorGumi (#28388) üzenetére


#27441408
törölt tag

[link]

nekem ez van fenn.

meg ez [link]
lejárt az 5 perc ezért kettőbe írtam elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#28391) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Sziasztok!

Most vettem egy lumia 800-ast. Amikor bekapcsolom megjelenik az orange logo.
Na az lenne a kérdésem hogy mit is jelent az orange illetve mi a jelentősége és itt, Magyarországon ugyanúgy tudom használni, megleleli a hálózatott tudok vele telefonálni?

Intel Core i7

(#28392) ZetorGumi válasza ZetorGumi (#28388) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hát a szobai csend tényleg 35-40dB körül van, de nem 60. :)

Amugy persze, hogy egy telefon nem fog pontos értéket adni, nem olyan érzékeny a mikrofonja, nem erre van tervezve. :)

Az első az nekem is fenn volt, mivel ez kapható iponera is. Én kb 80dB-nél kiakasztottam. :D Ezt 92-nél. :)

A második progról nem tudok vélemnyt mondani, nem láttam még. :)

(#28391) ASUSSACAHD: Az orange az egy külfüldi szolgáltató. Ha nem észleli a simedet, vagy hibát ír rá, akkor nem tudod használni, ha viszont megy vele, akkor tudod használni.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#28393) #27441408 válasza ZetorGumi (#28392) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem az első 99.9 ig ment el fúrás és egyéb munkálatoktól 2,5 méterre. De mind1 is , érdekességnek fenn hagyom 1 ideig azért, mert külföldi oldalakon is azt írják hogy tájékoztató jellegű adatokra tökéletes. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28394) ZetorGumi válasza #27441408 (#28393) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Én zenével próbáltam, hagszórótól kb 5 méterre. :) Mondjuk ezekkel a hangfalokkal nem nehéz kiakasztani.
Arra persze, hogy tökéletes, saccolni jól lehet vele. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#28395) siebener


siebener
aktív tag

Szép jó estét mindenkinek.

Tudja valaki, mi a különbség a Nokia 9300, és a 9300i között?

(#28396) kaller1 válasza siebener (#28395) üzenetére


kaller1
veterán

Az i-s kiadásban van wifi.

.::> <::.

(#28397) siebener válasza kaller1 (#28396) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszönöm a segítséget. :R

(#28398) Tippcsi10


Tippcsi10
tag

Sziasztok!

Nokia C1-01-et be lehet állítani úgy, hogy a fülhallgató csatlakoztatása után ha csörög a telefon akkor csak a fülhallgatóban csörögjön? És ha igen akkor hogyan?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#28399) ToMmY_hun válasza Tippcsi10 (#28398) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Általában úgy lehet ezt megoldani, hogy lenémítod a telefont. Nem tudom hogy ezen a nokián így van-e, de elég valószínű.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28400) Tippcsi10 válasza ToMmY_hun (#28399) üzenetére


Tippcsi10
tag

Ha némára állítom akkor egyik se csörög :(

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.