Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29051) kaller1 válasza siebener (#29049) üzenetére


kaller1
veterán

Ha elég az 1.3 mpix, vedd meg nyugodtan. A csatlakozó lényegtelen, hogy mini/micro.

.::> <::.

(#29052) kiskaktusz válasza pocokxx (#29050) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nyomnék egy resetet,meg egy másik telefont előtúrnék, hátha csak "nem lát" a kis nokia

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29053) siebener válasza kaller1 (#29051) üzenetére


siebener
aktív tag

Persze, hogy elég.
Köszönöm a tanácsot.

(#29054) pocokxx válasza kiskaktusz (#29052) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az a baj, hogy a kártyáról tűntek el a számok... Két telefonnal megnéztük, mindkettő üresnek látja a kártyát...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#29055) kiskaktusz válasza pocokxx (#29054) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az baj :/ Ide akkor én már kevés vagyok, nem tudom, hogy SIM memóriára létezik-e olyan szoftver, vagy akármi, aminek a segítségével ki lehet nyerni bármilyen infót.. :(

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29056) pocokxx válasza kiskaktusz (#29055) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Na ez a nagy kérdés.... Ha nem mentünk rá semmit, akkor valahogy visszahozható, ami rajta volt...? :F (250 névjegy....:( )

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#29057) kaller1 válasza pocokxx (#29050) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor jó eséllyel búcsút mondhatsz a kontaktjaidnak.

.::> <::.

(#29058) kaller1 válasza siebener (#29053) üzenetére


kaller1
veterán

Jut eszembe, annyiért egy SE K750-et is kapsz, amu ugyan nem usb-s, de mindenben leveri a Nokiát, egy kártyaolvasó vagy bluetooth adapter vagy adatkábel meg párszázas tétel mellé, ha nem lenne.:)

.::> <::.

(#29059) siebener válasza kaller1 (#29058) üzenetére


siebener
aktív tag

Az nem is hangzik rosszul, köszönöm, megnézem. :R

(#29060) feketea válasza siebener (#29037) üzenetére


feketea
csendes tag

Tudnám ajánlani a Nokia 5300-át is(bár rühellem a Nokiát, volt ilyenem :U )! Nálam sokáig szolgált nagyobb gond nélkül. Egyszerű, könnyen kezelhető, jó minőségű képeket készít, viszont a gyengepontja a csúszkája lehet. :F

(#29061) kaller1 válasza siebener (#29059) üzenetére


kaller1
veterán

5k körül meg k800 is van, na azzal meg tényleg jókat lehet fotózni, és a kijelzője is elég szép.

.::> <::.

(#29062) siebener válasza kaller1 (#29061) üzenetére


siebener
aktív tag

Azt is megnézem, köszönöm.

feketea: Én is gyűlölöm a Nokiát, és nem azért, mert Nokia, hanem tapasztalatból. Sajnos elég sokat használtam ilyen-olyan okból, meg sokáig a céges telefon is Nokia volt. Aztán szerencsére azokat lecserélték.
Csak sajnos a kényszer nagy úr, szóval ha Nokia a legolcsóbb, ami megfelel, akkor sajnos Nokiát fogok venni.

(#29063) fuximaxi válasza Jusef (#29034) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nem fogod tudni downgrade-elni csak odinnal. Mielőtt annak neki kezdenél, nemárt előtte olvasni (sokat).
Ebben a topicban érdemes szétnézni. Amúgy ahogy nézem gsm boltból vásárolt szürke importos készüléked van (lengyel szoftver). Én ezt a romot próbálnám meg.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29064) fuximaxi válasza fuximaxi (#29063) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Sorry a dupláért, csak elrontottam a második linket.

Szóval ezt a romot.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29065) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

edesanyam telefonja ezt irja ki: A telefonon eltavolitott szoftver van. Vagy valami ilyesmi, nem vagyok otthon sajnos, de teljesen ketsegbe van esve. :) Valami alap Nokia van neki, mi ilyenkor a teendo? Nyilvan nem buheralt vele semmit, csak telefonal.

koszi!

hábm bábm

(#29066) fuximaxi válasza vans? (#29065) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Kellene a pontos hibaüzenet, esetleg annak a kódja (ha van), milyen készülék. Ha garanciális akkor irány egy szerviz.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29067) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Bocisi, de kiírom ide is. fontos lenne pár állásfoglalás.

Egy kollegina gondolkodik, hogy S5360 Galaxy Y-t vagy S5570 Galaxy minit vegyen. Melyiket javasolnátok neki és miért? Sajna én a Samukhoz nem értek.

Kommenteket köszi!

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#29068) vans? válasza fuximaxi (#29066) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, inkabb akkor elviszem szervizbe hetvegen, ha hazamegyek, az a biztos.

hábm bábm

(#29069) fuximaxi válasza vilmaboy (#29067) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nem tudom milyen konstrukcióban gondolkodik a kollegina, de tudni kéne, hogy neki mi a fontos elvárás a telefontól. Én inkább a galaxy mini-t venném, ha csak ez a kettő jöhet szóba. Ha esetleg belefér a mini 2 akkor inkább azt.

Galaxy Y vs. Galaxy Mini

Galaxy Mini vs. Galaxy Mini II

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29070) kiskaktusz válasza vilmaboy (#29067) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha nem telefonbuzi és nem a gyorsaságra meg a szintetikus teszteredményekre izgul fel, akkor jó neki a mini. Egy origoTV-s barátomnak a mini-t ajánlottam a megengedett keret és elvárási szint konkretizálása után és nem panaszkodott még.

A telefonbuzikon kívül szerintem senkit sem zavar, hogy ha 1-1 mikrolagot lát.. Az msm7227 a 2.3-mal már bőven jó egy átlagfelhasználónak..

Ha meg a mini 2ről van szó, akkor meg bőven.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29071) vilmaboy válasza kiskaktusz (#29070) üzenetére


vilmaboy
őstag

Normál használatra kell nekije. nincs extra igény. Csak ezen a kettőn akadt meg a szeme. Köszi a kommenteket mindkettőtöknek.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#29072) feketea válasza siebener (#29062) üzenetére


feketea
csendes tag

Szívemből szóltál! :K
Mondjuk ez még abba a szériába tartozik, ami nem használja azt az undorító Symbian-t, szóval kezelhetőség és megbízhatóság szempontjából ez még pozitívumnak is betudható.

(#29073) neongorack


neongorack
senior tag

Helló!

Egy bizonyos LCR 2.1 (vagy a legfrissebb verzió) névre hallgató magyar fejlesztésű Android ROM letöltő linkjét keresem és akármit találtam eddig az inaktív, esetleg, ha valakinek megvan tömörített állományba, vagy tud olyan elérésí útvonalat ami él az ossza meg velem legyen szíves. A ROM fejlesztő hivatalos oldalán is csak data.hu-s halott hivatkozásokat találok akármerre kattintok. ingyenestárhelySuxX :(
Előre is köszönöm.

[Erre volna szükségem, vagy frissebbre]

[ Szerkesztve ]

(#29074) quailstorm válasza neongorack (#29073) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem láttam frissebbet, meg a romot sem, de ha jól értem 2.1 alapú.
Próbálkozz ezekkel, ha nem akkor keress CM6-ot az biztosabb talán.
CM7 telepítés magyarul
Hivatalos cyanogenmod csapat által fejlesztett rendszer, még nincs kész!
Legközelebb meg írd is hogy mihez(ugye Huawei U8220?)
Gapps link halott, itt ugyanaz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29075) Akira1987


Akira1987
csendes tag

Sziasztok!

Van egy galaxy ace-em és ma egyszerűen eltűnt róla a net. De úgy teljesen. A fenti értesítő sávból hiányzik a kis ikon ami jelzi a forgalmat. A dolog elég spontán történt, épp böngésztem. Szóval még csak el se állítottam semmit. De azért átnéztem a beállítások és ott úgy tűnik minden rendben, mégsincs net. A kikapcsolás és bekapcsolás sem segített. Még csak tippem sincs, hogy mi lehet vele.
Valakinek valami ötlet?

A Smooth Sea Never Made a Skilled Sailor

(#29076) neongorack válasza quailstorm (#29074) üzenetére


neongorack
senior tag

Uhh tényleg a Pulse-t nem írtam oda, amúgy nekem stabil magyar nyelvű ROM kéne, mert eladásra került a Pulseom és a vevő kritériuma, hogy magyar legyeeeeen -.-' amúgy most CM7 van rajta.

(#29077) quailstorm válasza neongorack (#29076) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt találtam, hátha ebben van. Egyébként gyári ROM? Nem te kínlódsz vele ;] Azért nem olyan bonyolult az android hogy ne lehessen angolul használni, bár nem ismerem a vevődet.

(#29078) neongorack válasza quailstorm (#29077) üzenetére


neongorack
senior tag

Gyári ROM-ot meg nemtaláltam zipelt verzióba, amúgy persze, hogy nem bonyolult, de ezt magyarázd meg egy angolulnemtudó laikusnak... Ma hívott a csávó, hogy érdeklődjön, de már holnap kell neki a teló, én meg rakjam össze, gyorsan hamar, hát kösz szépen :D mindent a vevőért mi?

(#29079) quailstorm válasza neongorack (#29078) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Utolsó esélyed: Nekem azt mondták ebben van magyar nyelv...
forrás

[ Szerkesztve ]

(#29080) Gábor 123


Gábor 123
csendes tag

Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy Nokia Lumia 610.es telefonra hogyan tudok a számítógépemről képeket másolni.

Előre is köszönöm!

Gábor

(#29081) neongorack válasza quailstorm (#29079) üzenetére


neongorack
senior tag

hat koszonom szepen a segitseget, nem vagyok mar otthon,de otthon meglesem,bar a tokom kivan h a fel delutanomat ezzel toltottem.

(#29083) Gábor 123 válasza #40993792 (#29082) üzenetére


Gábor 123
csendes tag

thx!

(#29084) Jusef válasza fuximaxi (#29064) üzenetére


Jusef
csendes tag

Köszönöm a válaszod!
Kezdö vagyok, kérnék egy linket, ami részletesen
segitene a felrakásban,
remélem tudsz még segiteni
Elöre is köszi

(#29085) Jusef válasza fuximaxi (#29064) üzenetére


Jusef
csendes tag

Most már nem müxik a Gmail se.
Szoval nagyon kéne a segitség.
Köszi elöre is

(#29086) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Tervezek mostanában venni egy iPhone 4-et, a sim kártyámból régen a vágós turbosimek miatt le lett vágva egy darab, ebből tudok csinálni microSIM-et? T-Mobileba mennyiért cserélik ki a kártyám microSIM-re, illetve milyen papírok kellenek hozzá?

(#29087) ÉM


ÉM
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, mennyi garanciát vállal a vodafone egy xperia x8-as telóra? 1, vagy 1+1 év lehet? Tavaly áprilisban vettem egyet vitamax csomagban, jó lenne tudni, van e még rá garancia.

(#29088) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy n79-es készüléket itt a ph-n, de sajnos kicsit átverve érzem magam mivel az oldalsó kamera gomb nem működik. Másik N79-el összehasonlítva az a tapasztalat, hogy a működőn jobban kiáll a készülékházból, ugye van az első nyomás ami éppenhogy valami erre fókuszál majd tovább nyomva kicsit keményebb az érzés és akkor fotóz.
Ezen amit vettem láthatóan picit beljebb van esve a gomb, de egy nyomást lehet vele csinálni, de olyan mintha az exponálás utáni lenne még erősebben.
Javítható ez a dolog, mi ilyenkor a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29089) kaller1 válasza ÉM (#29087) üzenetére


kaller1
veterán

2 év van rá.

.::> <::.

(#29090) W1


W1
senior tag

A Viber csak azonos rendszerrel működik, vagy iOS-Androidon is?

(#29091) fuximaxi válasza W1 (#29090) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Különböző rendszerek között is működik.

Jusef: Itt a sima galaxy s-re vonatkozóan el tudod olvasni a szoftver frissítés menetét. Olvasd át az egészet, nem mindenben egyezik meg az S és az S Plus, sajnos nincs a fejemben most minden, de ez alapján meg tudod csinálni. Ami téged leginkább érint a "GingerBread telepítés (általános leírás):" rész.

1 fájlos - NEM KELL PIT
3 fájlos - KELL PIT

A letöltött zip fájlt ki kell tömörítened. MD5 vagy TAR fájlt tudsz az odinba bemountolni.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29092) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Mikorra lesz kész symbian-re a Viber? Tudni róla valamit?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#29093) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Sony-Ericsson W810i telefonom kb 6 éves (amikor megjelent rá 1 évre vettem meg kb).

A hangszórója fel van teljesen hangosítva majdnem, mivel a csak az utolsó két kocka hiányzik hozzá. Mégis nagyon halkan hallom benne a telefonálót. Lehetséges az, hogy megy tönkre a telefon ezen része?

Más telefonnál ilyet nem tapasztaltam.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#29094) vilmaboy válasza Adler (#29093) üzenetére


vilmaboy
őstag

tele szokott menni porral, szösszel, el szokott gyengülni a hangszóró. lehetséges igen. Ki lehet fujkodni kicsit levegősprayvel, de nagyon óvatosan. Átszakadhat egy pillanat alatt a membránja.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#29095) ÉM válasza kaller1 (#29089) üzenetére


ÉM
tag

Ez jó hír! Köszi! :)

(#29096) hunterrop


hunterrop
csendes tag

Sziaszok!
Lenne egy nagyon fontos kérdésem. A minap vettem egy Nokia Lumia 610 mobiltelefont. Amikor bakapcsolom a wifit és csatlakozok az itthoni hálózatra, akkor minden rendben megjelenik a kis radar jel h csatlakoztam. De viszont amikor rámennék a böngészőre vagy a marketre akkor kiírja h nincs internetkapcsolat és nem tud csatlakozni.
Mi lehet a gond?

Mondjuk nekem van egy tippem, mivel még júniusban volt egy dns-changer vírus, ami miatt minden gépen (mobilon) amivel csatlakozni akartunk a wifire annak a dns-ét át kellett írni a goggleera. Gondolom egy új készüléknél is át kell írni. És a kérdésem az lenne, h ezen a Nokia Lumia 610 mobilon hogyan lehet a dns címet megváltoztatni? A beállításokban csak a dns címet írja, megváltoztatni nem engedi.
Netán a gépne kell vmit letölteni, azt felrakni mobilra? Vagy hogy?
(igazából anyumé a mobil, nekem pedig androidom van, szóval ehhez nagyon nem értek.

Aki tudna segíteni azt nagyon-nagyon megköszönném! :) :) :) :) :) :)

(#29097) gyöngyös50


gyöngyös50
csendes tag

Tudna nekem segíteni valaki, hogy az Sony Xperia P telefonom PC-re történő USB csatlakozásakor miért HT22i- t ismer fel a PC? Eddig simán felismerte, képeket szeretnék átrakni. Köszi!

(#29098) gyöngyös50


gyöngyös50
csendes tag

Bocs LT22i :)

(#29099) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Srácok!
Miért csinálja azt az N97 minim, hogy ha megnyitom a fényképeket, akkor socor kiírja, hogy Nincs elég memória, zárjak be néhány alkalmazást??? Nincs semmi futó alkalmazásom. Menü és Főképernyő. Aszt pacsi. Belejátszhat a dologba, hogy van kb 2000fénykép a memóriakártyámon? Lehet sok neki, hogy betöltse az indexképeket?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#29100) kiskaktusz válasza gyöngyös50 (#29098) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Mert ez a gyári kódja a telefonnak..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.