Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29501) p0rn válasza fuximaxi (#29500) üzenetére


p0rn
tag

ebben is van valami amit te mondasz :)

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#29502) kismuco


kismuco
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Nokia C3-00-ás mobilom, és az a gond vele, hogy nem jelzi mindig a hívásokat. Konkrétan semmit nem csinál, 2-3 órával később kapok sms-t, hogy nem fogadott hívásom volt. A hívó félnek pedig azt mondja, hogy a hívott szám jelenleg nem elérhető.
Szerintetek mi lehet a gond? Próbáltam frissíteni a szoftvert, de nem talál újat a telefon. :F

(#29503) p0rn válasza kismuco (#29502) üzenetére


p0rn
tag

Nokia hivatalos programjával újra tudod rakni a szoftvert de nem feltétlen az lehet a gond sajnos lehet antenna alaplap stb hiba is de próbáld meg [link]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#29504) kismuco válasza p0rn (#29503) üzenetére


kismuco
csendes tag

Köszönöm a segítséged! :)

(#29505) p0rn válasza kismuco (#29504) üzenetére


p0rn
tag

Szívesen. Ha valami nem lenne tiszta frissítésnél írj segítek!

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#29506) fefe2500 válasza Geengster (#29468) üzenetére


fefe2500
csendes tag

Kösz ez megoldotta a problémát! :) :R :C

Úgy győzheted le a halált,ha ebben az életben olyant alkotsz amivel örőkké emlékeznek rád! :)

(#29507) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Eladás céljából hozzám került egy "THC MDA Touch" típusú készülék. Visszaállítottam a gyári állapotot, hogy a tulaj adataival ne történhessen visszaélés, viszont a telefon angol nyelvű lett, és sehol sem találom a nyelvbeállítást. Tudnátok ebben segíteni?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#29508) csabyka666


csabyka666
addikt

Akarom mondani, "HTC"! A THC az más... :D

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#29509) p0rn válasza csabyka666 (#29507) üzenetére


p0rn
tag

alapból nincs benne magyar nyelv én tudok rárakni neked. ha érdekel többit pü-ben.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#29510) Pttypang válasza csabyka666 (#29508) üzenetére


Pttypang
veterán

mdpv.. thc tocuh.. uramisten :DDD

Everybody lies.

(#29511) csabyka666 válasza Pttypang (#29510) üzenetére


csabyka666
addikt

Elírtam hát, na! Nem kell semmi rosszra gondolni! :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#29512) kpal válasza kali (#29441) üzenetére


kpal
veterán

Nokia suite -al lett friss rátolva . Volt restet is !

(#29513) damiensaxon


damiensaxon
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung SGH-i900 (Omnia) típusú telefonom aminek sajnos betörött a kijelzője.
A hozzáértők segítségét szeretném kérni mert amikor rácsatlakoztatom a számítógépemre USB kábelen keresztül az alábbi üzenetet kapom:Az eszköz jelenleg zárolva van. A számítógéphez való kapcsolódáshoz végezze el a hitelesítést az eszközön. Itt gondolok arra ,hogy a készülék zár kódját szeretné megkapni ami ugye adott , hogy törött a kijelzője és emiatt nem tudom bepötyögni. :W Létezik e valamilyen program amivel hozzá tudnák férni a rajta lévő fájlokhoz?Nagyon fontos lenne számomra mert majd 2 évnyi családi fénykép és videó van rajta amit nagyon nem szeretnék ha kukába kerülne! :Y
Előre is köszönök minden segítséget! :R

üdv!

(#29514) quailstorm válasza damiensaxon (#29513) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem itt kijelzőcserére fogsz szorulni... Vagy átrakatod az alaplapot egy ép telefonba.

(#29515) meroly válasza damiensaxon (#29513) üzenetére


meroly
veterán

Adatmentés gyanánt kivehetnéd a memóriakártyád és annak tartalmát egy olvasóval, vagy másik telefonnal gépre menteni, aztán jöhet a korábban említett kijelző csere.

Impossible is nothing

(#29516) quailstorm válasza meroly (#29515) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ömm, annak a telefonnak a belső memóriája 8GB... Ezzel van a gondja szerintem.

(#29517) damiensaxon válasza quailstorm (#29516) üzenetére


damiensaxon
csendes tag

igen van rajta cucc boven :) probaltuk mar atoperalni masik ugyanilyen keszulekbe a belsojet de abba meg hiaba irok be barmit olyan mintha levolna fagyva az egesz nemreagal nemcsinal semmit a feloldas gombbal csak kitorli amit elozoleg beirtam es annyi :( a kijelzo csere otletet ezert dobtuk el nemtudom miert nemjo ugy... nezegettem neten erre specializalodott cegeket akik adatmentessel foglalkoznak de elobb meg varok vele hatha tud valaki valami "olcsobb" megoldast :))

(elnezest az ekezeter mobilrol vagyok )

(#29518) meroly válasza quailstorm (#29516) üzenetére


meroly
veterán

Bocs tényleg, pedig megnéztem akkor is mikor válaszoltam....

Impossible is nothing

(#29519) quailstorm válasza damiensaxon (#29517) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már pedig én is csak az alkatrészpakolósdit tudnám eljátszani. Ráadásul jó készüléket kéne kibontani, szóval max ha minden jól megy, akkor lenne olcsóbb mint egy kürt... Ha érdekel Szegeden próbálkozhatsz(amíg el nem viszik az üzletből az i900-akat).

[ Szerkesztve ]

(#29520) damiensaxon


damiensaxon
csendes tag

Van működő képes omniám már szereztem de akkor is ugyanaz a probléma mint fentebb írtam nem reagál nem értem mit csinálok rosszul van benne 4 szalagkábel és ennyi nem nagy varázslat de mégsem megy :W

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a számítógépen kelljen beírnom a jelszót? Vagy esetleg valami progi usb hack , hogy hitelesítse a kapcsolatot egész este keresgéltem , töltögettem ,próbálgattam csak hát az én angol nyelvtudásom =0 :DD végignéztem kürt árait de meg se merem kérdezni mennyibe kerülne róla az adatmentés. :Y most már ténylegesen ott tartok , hogy fel kell valahogyan törnöm a saját PDA-m :C

[ Szerkesztve ]

(#29521) quailstorm válasza damiensaxon (#29520) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor elképzelhető hogy ott más is sérült. Sajnos így nem tudok segíteni, olyan kábeles módot nem tudok ami nem igényli ezt a nyamvadt authentikációt.

(#29522) damiensaxon válasza quailstorm (#29521) üzenetére


damiensaxon
csendes tag

Azért köszönöm, hogy időt szántál rám ! :R

(#29523) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. SGS2
Fel szerettem volna rakni a telefonomra a RR_JB_V3.1.1_AOKP_M1_4.1.2_N8000, de sehogy nem engedte pedig innen szedtem le a programot http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436854 mindent úgy csináltam ahogy írták: factory reset, wipe cache, , de a program nem ment fel sehogy. error vagy report 7 hibával kidobott. Minden szövegben ami a hiba szövegben szerepelt az n8000 szerepelt ez egy tabletnek a típusszáma tudom, de a leírásban az szerepelt, hogy azon is elérhető ez a rom. Volt hozzá egy update zip azt is felraktam de így sem volt jó. Reboot system akkor felteszek valami mást gondoltam, be is töltött még ekkor a gyári rom. Teló újraindít factory reset, wipe cache és olvastam olyat valahol, hogy wipe dalvik cache is kell mondom ok így hátha felmegy, de nem ugyanaz a hibaüzeneteket kaptam újra reboot , de ekko rmár a telefon nem töltött be hanem megállt az SGS2 töltőképenyőnél én nem ment tovább. Vissza recovery gyorsba factory reset és újra ez azóta megismételtem minden törtéli lehetőséget tehát factory reset, wipe cache és társa ,de a SGS2 töltőképernyőnél tovább nem megy a telefon. Most akkor mivan? Csináltam backupot is azt is lefuttattam vissza is mentek a dolgok elvileg de ugyanúgy semmi.
HELP?!

(#29524) quailstorm válasza damiensaxon (#29520) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerkesztésed előtt válaszoltam, authentikáció nélkül max a ROM-ot tudom újrarakni, ez van. Ezért másolok minden képet a gépre amint tehetem... Én még mindig az alkatrészes játszást erőltetném, bár nem látok oda. Sztem más esély nincs. Ez az olcsóbb eset lenne a kürtben, lehet még 100k alatt megúsznád, mert spec HW ugyan kell, de a fájltábla még megvan.

(#29525) Epic79


Epic79
tag

Sziasztok! Hogyan lehet visszatenni az N8-ra a eredeti szoftvert amivel anno meg lehetett venni? Nem tudom a nevét, de ez a Symbian Anna, vagy Belle ez borzalmas.. Mit lehet ezzel kezdeni?

Minél inkább HD, annál inkább Blu-ray™...

(#29526) quailstorm válasza Epic79 (#29525) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lehet megkedvelni, nekem speciel a Belle jelentette a tökélyt. Elegem volt a 20éves randa szoftware renderer designból. Meg lehet fizetni szervízben. Esetleg kockáztatni. Elvileg Symbiant nem lehet visszafele frissíteni.
Hasznos irományok: [link] [link]

(#29527) Epic79 válasza quailstorm (#29526) üzenetére


Epic79
tag

És neked nem akadozik? Nem lassú?

Minél inkább HD, annál inkább Blu-ray™...

(#29528) quailstorm válasza Epic79 (#29527) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De örülnék ha most ilyen mobilom lenne... De már találkoztam elég sok Belle-s Nokiával, egyik sem laggolt. A Nokia 500 sem. Azaz hogy az egyik igen, mert az kiesett az emeletről...
Úgy frissítettél gondolom hogy megmaradtak az appok. Mert az szép kavart okoz. Elviekben a Belle iszonyat sima, és gyors. Szóval szerintem frissíts rá phoenixszel, vállalva hogy mindent előlrőkezdesz. Ha ez sem az már a kimúló HW miatt van.
[link] [link] Ennek alapján sztem menni fog. Letölteni meg valami fájlkeresővel tudod az appokat, mint a filecrop. Ez remélem nem warez, mert csak frissítő szervizszoftver, ami tudtommal nem fizetős.

(#29529) castler88 válasza Brianiac (#29369) üzenetére


castler88
csendes tag

nevetségesek vagytok azért mert valami olcsó azmár azonnal lopott? mindenki magábol indul-ki én csak a gyerekeim miatt tettem fel olcsón a dolgokat

A jó üzlet titka a 2 ember korrektsége! jó üzlet után kérnék pirosat :)

(#29530) kiskaktusz válasza castler88 (#29529) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Tartozékok nélkül, mi? :D A metrós telefontolvaj is csak a beteg anyja miatt lopott..

Mindegy is, engem aztán nem érdekel, milyen telefon az. Csak elég gyanús, hogy olcsó és semmi tartozék..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29531) castler88 válasza kiskaktusz (#29530) üzenetére


castler88
csendes tag

elmagyarázok neked valamit én ezekért a készülékekért pénzt fizettem és nem holmi jött menttől hanem boltban! java részét megcsináltam pl fólia hiba és ilyesmi ezek után miért ne adhatnám el kiss haszonnal pl a htc hd2 höz adtam a vevőnek egy vadonat új headsetet dobozosat azért mert nem akkarok valamire többet kőlteni mint kell attól még nem lopott! amúgy ti nem a magdi néni rokonai vagytok a barátok köztből? további jó pletykálást! űdv

A jó üzlet titka a 2 ember korrektsége! jó üzlet után kérnék pirosat :)

(#29532) mityu998


mityu998
csendes tag

:( :(( :(((nokia 5310 xpress re kellene hangosító progi de nem tudom hol töltsem le ,egyik haveromnak sony ericcsonján ijen progi van de nemtudja küldeni de a telo sokkal hangosabb..kérlek segítsetek hol töltsem le? :(

(#29533) mityu998


mityu998
csendes tag

nincs magyar nyelv a nokia 5310xpress embe már ugy vettem kéztől de hogy tehetnék bele és nem működik a kamera azt irja i hogy Camera on standby segítsetek kérlek

[ Szerkesztve ]

(#29534) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Nemrég a Sony Ericsson Xperia Arc S-emre felraktam a PC Companion-nal a 4.0.4-et(eredetileg 2.3.4 volt rajta). A Companion semmit nem törölt,minden rajtamaradt feltelepítve(bár főleg az SD kártyán vannak dolgok). Itt azt írták,hogy mivel nem törölt semmit lassú lesz a telefonom és tényleg egyértelműen lassabb,mint előtte.
Ezért lassabb?
Most megint telepíteni akar egy újabb verziót. Hogy tudom úgy telepíteni,hogy mindent töröljön? Vagy csak úgy lehet,hogyha rámegyek a "gyári beállítások visszaállítása"-ra és az SD kártyát meg formázom?
Annyira nincs kedvem törölni,csak akkor törlöm ha tényleg emiatt lassú

(#29535) AkosAkos válasza AkosAkos (#29534) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

???

(#29536) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

SE K800i Telefonzár kódját, honnan lehet megtudni? Mert elfelejtettem. :F

Switch Tax

(#29537) quailstorm válasza MasterMark (#29536) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát azt sehogy. Setool2lite-vel tudod törölni viszont.
(#29534) AkosAkos: kipróbálod és kiderül. Nem látunk oda, mindenkiél más a helyzet. De a rendszer egyébként se lesz hiperűr, nem lett tökéletes. De jó alap a CM9-nek.

[ Szerkesztve ]

(#29538) apromacska


apromacska
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Segítségeteket szeretném kérni, mobil okos telefonom lehető leghatékonyabb védelméhez. Sajnos informatikai tudásom megkopott, amúgy is szőke vagyok és tegnap óta csak újdonsült készülékem rootolásáig jutottam. Az alapgondom az otthoni wifi hálózatom megfelelő védelme. Most hogy okostelefon is csatlakozik hozzá, bár lehet, hogy félelmem eltúlzott, szeretnék megfelelő védelmet biztosítani a routernek. Amíg nincs SIM kártya a telefonban nincs gond, de ha bekerül a kártya onnantól feltételezésem szerint bármi lehetséges.
Hogyan tudom biztosítani készülékem és ezzel együtt wifim adatainak (jelszó stb) védelmét ilyen esetben? Milyen hatékony ötleteitek, megoldási javaslataitok vannak?
Nagyon köszönöm hozzáértő segítségeteket!

(#29539) quailstorm válasza apromacska (#29538) üzenetére


quailstorm
nagyúr

WPA-WPA2 titkosítás a routeren, WPS kikapcsolása, nyelvi szótárban nem szereplő jelszó.
Meg még ez kell: [link]

(#29540) MasterMark válasza apromacska (#29538) üzenetére


MasterMark
titán

MAC szűrést is be lehet kapcsolni.

Switch Tax

(#29541) apromacska válasza MasterMark (#29540) üzenetére


apromacska
csendes tag

Igen igaz A MAC szűrés logikus.És természetesen az is, hogy a WEP ma már nem igazán hatékony védelem, így WPA/WPA2 védelem kell, wifi hatókör csökkentés stb. . Az antivírus progikról tudjuk, hogy közülük a legjobb is csak max 32%-os hatékonyságú.Akit érdekel ezen a linken megnézheti a tesztet:
[link]
Azt gondoltam van valamilyen igazán trükkös megoldás is ezek mellett. Világos, hogy feltörhetetlen cuccos nincs, de legalább nehezítsünk.
Nagyon köszönöm válaszotokat!

(#29542) MasterMark válasza apromacska (#29541) üzenetére


MasterMark
titán

Érdemes kikapcsolni az SSID szórását, azaz rejtett hálózat legyen, és ha csak egy típusú eszközökkel kapcsolódsz rá akkor átállítani a kapcsolódást csak arra. Azaz csak G mód legyen engedélyezett. (Vagy N.)

Switch Tax

(#29543) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok.
A T-mobil a nano sim-ért kér plusz Ft-ot,ha
új előfizetőként érkezek hozzájuk?
Érdemes Iphone5-ben gondolkodni?
Jelenleg androidos felhasználóként kérdezem.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#29544) #27441408


#27441408
törölt tag

Halihó. Légyszi a kérdésemre csak az írjon aki tudja mit mond és ért hozzá :) (nem sértés ként!!)

Mobilomon is 1 viszonylag ismeretlen böngészőt használok, a neve Sleipnir, eddig nagyon bejött a gyengécske vodafone smarton eddig ez fut a legjobban legélvezhetőbben, viszont minap netezgettem, és 1 biztonsági oldalon azt írták, hogy sebezhető. Azonnal töröltem is a telóról, viszont tegnap megint megnéztem és rájöttem, hogy ezt a dolgot a 8-adik hónapban jelentették, most meg 3-al később vagyunk. Szerintetek merjem hsználni ezt a böngészőt, javíthatták azóta ezt a dolgot? Fenn van a marketen is tehát hivatalosan a guglitól szedtem le.

és itt a link amire hivatkozok.

[link]

tisztelettel köszönöm a válaszokat :) és ha lehet tényleg olyan írjon aki tudja mit mond.. :U

[ Szerkesztve ]

(#29546) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A T ír egy olyat, hogy hűségidő alatt nem lehet kisebb csomagra váltani kötbér megfizetése nélkül. Na de mivan akkor, ha nagyobbra, drágább csomagra akarok váltani, olyat lehet?

"A kiválasztott díjcsomagot vagy internetcsomagot meghatározott ideig (1 vagy 2 év) nem váltja át kisebb havi díjú csomagra."

A másik irányba viszont nem ír semmit.

[ Szerkesztve ]

(#29547) tajati


tajati
aktív tag

Üdv!

Nokia e52-t meddig lehet böviteni ill. micro sdhc jó vagy csak a sima micro sd-t tehetek bele?

(#29548) #27441408 válasza #40993792 (#29545) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi. Nemrég frissült a mobilos sleipnirem is, akkor ezek szerint felesleges aggódnom.

(#29549) meroly válasza tajati (#29547) üzenetére


meroly
veterán

MicroSD (bár halkan jegyzem meg a 3720-amba is, de véletlenül sdhc-t vettem mégis megy vele), a gyári adatok szerint 16gb-al. De biztos ami biztos, olvasgass a fórumjában, valószínű kitárgyalták a témát.

Impossible is nothing

(#29550) apromacska válasza MasterMark (#29542) üzenetére


apromacska
csendes tag

Az SSID szórás tiltása esetén a teló nem látja a hálót. :(

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.