Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17508) spiritex


spiritex
veterán

Hello!
Ma cseréltem le a hűtőt a Core2Duo E7500-amon az ASUS P5Q-E alaplapomban! Levettem a gyári hűtőt és fel akartam tenni egy Arctic Cooler Freezer7 Pro Rev2-t! Minden szépen ment a keret bepattintásáig... Utána kellett volna a jó nagy hűtőbordát felrakni a keretre és felcsavarozni. Csakhogy ez az ASUS P5Q-E alaplap hűtőbordákkal van tele a processzor körül, amiket egy heat-pipe köt össze, így aztán emiatt nem akart beférni az Arctic Cooler nagy bordája.
Nem tudom ez így van-e kitalálva, de addig feszegettem az alaplapon levő borda szélét, hogy a szélső műanyag fekete felfüggesztés (az amelyik a képen az ASUS felirat 2. S betűje alatt és jobbra van kicsit) elengedte kicsit, tehát kilazult, és kijjebb tudtam hajlítani a bordát, így most teljesen egymáshoz érnek az alaplap és az Arctic Cooler bordái. Működik minden szépen. Szerintetek nem gond, hogy kipattintottam a kis fekete lábát a bordának? Ez így van kitalálva? Le is lehet a bordákat teljesen szerelni, ha ezeket a felfüggesztéseket kihúzza az ember?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.