Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Prego válasza Az-X (#14300) üzenetére


Prego
senior tag

Gondolom ezért is nem 30, hanem csak 15. Még mindig újabb mint a mostanim. Azért egy megnézést megér, még csak kóstolgatom a fejegység csere ötletet, lehet csak karácsony lesz belőle :)

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#14302) rooland


rooland
senior tag

Srácok,
Ideiglenesen nálam van egy AS X-ion 165 szett hallgatózásra. A kérdésem, hogy Szakáll által kiszigetelt, kiemelő keretes ajtajaim vannak. Lebontottam mindent szépen, beraktam az új szettet. A kiemelő panelba vissza van csavarozva normálisan az új mély-közép. Tehát minden üzemszerűen vissza van rakva, kivéve az ajtó kárpitot.
A kérdés: az ajtó kárpit hiánya beleszól a hangzásba? Vissza kéne raknom azt is, vagy ugyan az lenne ha azzal/a nélkül hallgatgatnám?
Köszi.

(#14303) Az-X válasza rooland (#14302) üzenetére


Az-X
őstag

Beleszól a kárpit is nyilván.

:)

(#14304) rooland


rooland
senior tag

A Carpower DT-284 tényleg annyira jó, mint amennyien dícsérik? Milyen hang jellemzi? Gondolom van/volt már valakinek.

(#14305) orbano válasza rooland (#14304) üzenetére


orbano
félisten

olyan, amilyet szeretnél :) priviben el is felejtettem megemlíteni mint reális alternatívát

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#14306) Prego válasza Prego (#14301) üzenetére


Prego
senior tag

Nah voltam reggel, már elvitték azt az Alpine-t. És ma délután a Kínwúd is működött, de hát az képlékeny. Majd alakulnak a dolgok. Ha jól láttam bluetooth-al az élet 20e felett kezdődik gagyi kategóriában.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#14307) k-feri65 válasza csongi (#14294) üzenetére


k-feri65
senior tag

ugy hivják, hogy dekopirfűrész...és befér a 16 os...mestervizsgát meg csak aki nállam okosabb attól fogadok el:)))))

értem én de le sz@..m

(#14308) Prego


Prego
senior tag

Kircsi, ha jól vettem ki, minden típusnak más és más a fejegység eltávolító eszköze. Szal még azt sem tudom megnézni hogy nem e csak a kábelek lazultak le :O

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#14309) orbano válasza Prego (#14308) üzenetére


orbano
félisten

van univerzális eszköz, vajazókésnek hívják :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#14310) Prego válasza orbano (#14309) üzenetére


Prego
senior tag

Meg praktikerben lehet kapni sarokcsiszolót is :D

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#14311) Speet2


Speet2
csendes tag

Hellósztok.aziránt érdeklődnék ,hogy mi a véleményetek a Kenwood KDC-3024 es fejegységről(tudom nem mai csirke ,de mégis).Szeretnék az autómba egy belépő szintű hangrendszert amit szépen lassan tudnék fejlesztgetni(emiatt azon gondolkozok,hogy estleg jobb lenne-e egy jobb monoblock erősítő és egy mélynyomó páros vagy egy olcsóbb 4 csatornás egy erősítővel stb.stb. ezt a mélyládát nézegettem .A kocsimba a fent említett fejegység van 2 utas Pioneer hangszóróval elöl,hátúl 2 magnat.nem tudom milyen típusúak

(#14312) orbano válasza Speet2 (#14311) üzenetére


orbano
félisten

ha egy komplett rendszert szeretnél szépen lassan felépíteni, akkor szerintem ne a mélyládákat meg a monoblokkokat nézegesd. hanem pl. mondd meg a körübelüli összeget, amit rá akarsz szánni, illetve az igényeidet, zenei ízlésed. illetve azt, hogy a pioneer első és a magnat hátsókból mit akarsz megtartani (remélem a hátsókat semmiképp).

A vér nem válik VAZZE!™

(#14313) Speet2 válasza orbano (#14312) üzenetére


Speet2
csendes tag

igen a hátsókat minnél elöbb el akarom távolítani,hát olyan durván 40-50 ezer forint.Annyit olvasgattam ,hogy tudjam ez a belépőszint alja, de hát ez van sajnos.Leginkább Rockot(régi 70-80 évek pár ujabb szám)popzenéből csak a 80 as évek,Dubstep meg DnB,de van hogy becsúszik jazz meg 40-50 évekbeli rock(azt ritkán szoktam).No meg persze a Bartókot

(#14314) csongi válasza k-feri65 (#14307) üzenetére


csongi
veterán

Ezzel én is így vagyok :)
Nah, annyit nem ér az az egész hogy fűrészeljek. Bele faragtam 2db 100-ast. ész kész is.
:)
Pont jó :)

(#14315) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok !

Ezzel szerintetek érdemes foglalkozni?
Tetszene az erősítő...szerintetek javítható?

Köszi.

(#14316) Petike6


Petike6
tag

Én nem vagyok nagy szakértő hozzá de ez a végfok hiba újra és újra elő fog jönni szerintem.Vagy nálam ez jött be sajnos...

(#14317) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv!

Jé, van ilyen topic is? :)
Szeretnék egy autórádiót. Lehet 1, 1,5 vagy 2 dines, NE legyen benne CD lejátszó, játsszon le SD kártyáról mp3-at és FLAC-et, valamint bluetoothon hangosítsa ki a telefonomat. Nem ártana, ha a gyári kormány gombjait is be lehetne rendesen kötni. Erősítőm nincs, tehát hajtsa meg rendesen a 6 hangszórót (első 16-os szett + hátsók) Létezik ilyen? Ja és paranoiás vagyok, legyen levehető az előlapja. Az sem ártana, ha nem úszna fényárban tőle a kocsi meg ne legyen színes, elég a sima, halvány zöld.

(#14318) ocsi19


ocsi19
senior tag

ahm..akkor erről lemondok inkább. /SZERK: erről

Kutakodtam is másfelé... :)

Erről vélemény?

Phase Linear PB Two
2-csatornás erősítő - 2x65 W vagy 1x220 W RMS teljesítmény (RMS), 4 Ohm - 2x110 W RMS teljesítmény (RMS) 2 ohm - Frekvencia átvitel: 5 - 100.000 Hz - THD: 0,05% - Low Pass Filter: 50 - 500 Hz/12 dB - High Pass Filter: 5-50 Hz/12 dB - Bass Boost: 0-12 dB / 45 Hz - Súly: 2,7 kg - Méretek: 220x72x288 mm

Mennyit érdemes kiadni egy ilyenért? (jó állapotú, kívül/belül)

:R

[ Szerkesztve ]

(#14319) cicmanyek válasza ocsi19 (#14318) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Nekem volt ilyenem , nem egy nagy szám , olyan kommersz cucc...
Ha jót akarsz vedd meg a Dragsteremet.25k-ért odaadom és az legalább 4 csatis , és elhajt bármit amit utánnakötsz , mindezt nagyon jó minőségben.
Itt van

[ Szerkesztve ]

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#14320) orbano válasza cicmanyek (#14319) üzenetére


orbano
félisten

:K

A vér nem válik VAZZE!™

(#14321) ocsi19 válasza cicmanyek (#14319) üzenetére


ocsi19
senior tag

Jó lenne jó lenne...de annyit most sajnos nem tudok rászánni. :(
Azért egy 10est megér a Phase?
(egyenlőre ez lenne, aztán majd fejlesztek :) )

(#14322) G.Zs. válasza ocsi19 (#14318) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nekem volt PB TWO erősítőm, és csak a legjobbakat tudom mondani róla. Én 17k-ért vettem anno, 10k-t simán megér.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#14323) rooland válasza cicmanyek (#14319) üzenetére


rooland
senior tag

Volt javítva? Engem lehet érdekelne. Steg Qm-75.4-t cserélnék le. Minőség maradna? Vélemények? Bocs csak nem hallottam még Dragsterről, (gondolom az én szegénységi bizonyítványom :) ) jó cucc?

(#14324) Petike6


Petike6
tag

Mac Audio Hyper 300 mit ér manapság?

(#14325) cicmanyek válasza rooland (#14323) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Igen 3 éve 2 végfokot cserélt benne a barátom , azóta hibátlanul teszi a dolgát.
A minőségéről meg annyit , hogy nem lenne meg már 3 éve ha nem lenne olyan amilyen.
De majd a többiek is remélem hozzászólnak , mármint akik hallgatták a kocsimat... :))

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#14326) Typhoon47 válasza cicmanyek (#14319) üzenetére


Typhoon47
őstag

baszki ennyiért ez egy aranyvétel :Y

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14327) k-feri65 válasza ocsi19 (#14321) üzenetére


k-feri65
senior tag

vegyél alpine-t 35 ös sorozatot 3552-3553-3555 10-15 ért van...bármit ebben az árban überel..

értem én de le sz@..m

(#14328) ocsi19


ocsi19
senior tag

Valaki árakban tudna segíteni?

Mennyit érhet a következő szett:
- JBL GT4 mélyláda
- 1F SAL kondi
- és a fentebb említett PHASE Linear PB Two erősítő
- + 5m rca kábel + erősítőhöz való kábelek (2x2m)

(egyik haver akarja eladni, ezért egy reális értéket szeretnék kapni róla, ti ahogy látom eléggé otthon vagytok ebben... :R )

Ja, és minden karcmentes, hozzányúlásmentes, hibátlan, nem csúnya :DDD.

(#14329) orbano válasza ocsi19 (#14328) üzenetére


orbano
félisten

a kondi semennyit :D RCA milyen?

A vér nem válik VAZZE!™

(#14330) ocsi19 válasza orbano (#14329) üzenetére


ocsi19
senior tag

itt van kép, hátha így könnyebb

(#14331) shteer


shteer
titán

pioneer 6300SD és 8300SD között mi a búbánat különbség van az eltérő piros-kék külsőn kívül? :))

..szerintem jónak tűnik

(#14335) Typhoon47 válasza shteer (#14331) üzenetére


Typhoon47
őstag

8300SD:

- OEL grafikus kijelző
- iPhone 4 vezérlési lehetőség
- aktív hangváltó modul(?)
..egyszóval egy kicsit modernebb kívül belül... semmi extra

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14336) Az-X válasza alex7676 (#14334) üzenetére


Az-X
őstag

Ez a topik nem az egyetértésről a BIG-elésről és az UP-olásról szól. Ha esetleg van a témához kapcsolódó közlendőd akkor szívesen fogadjuk, egyébként pedig keresd fel az ilyen hsz-ok írására való topikot! ;)

:)

(#14337) shteer válasza Typhoon47 (#14335) üzenetére


shteer
titán

thx!

a kérdőjel jogos számomra is :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14338) shteer válasza Az-X (#14336) üzenetére


shteer
titán

vagy az orvost ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14339) Typhoon47 válasza Az-X (#14336) üzenetére


Typhoon47
őstag

jajj most miért kell lebaszni :N pont, hogy köszönöm illeti, hogy itt fel UP-olja nekünk a topikot :K :Y

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14340) codilandi


codilandi
tag

SRÁCOK TUDOM, HOGY NEM HIRDETŐTÁBLA, de lehet valakinek pont ilyesmi kell.

Szóval eladó LEHET a komplett rendszer ami az autómban van, nem másikra váltás miatt, csupán a pénz miatt. /sajnos/

Pioneer P88RSII
U-Dimension JR6 Kick
U-Dimension ProXT2 magasak (alugömbbel együtt)
U-Dimension JR 4.300 4 csatornás erősítő

A 4 csatornához elegendő 0,5 méter Mogami Car Precision RCA kábel, Neutrik Dugókkal.
Ajándékba hangszórókábelek (Profigold pgc-7404, rézszálas közép)

Ezt ha valaki gondolja, számolja össze mennyi lenne használtan.

Egyben ha ad valaki 130-at, elviheti az egészet! (újonnan csak a fej volt 180!!!) (a mogami meg 50)

Természetesen minden hibátlan, SQ-győztes rendszer! :R

30/423-0674

(#14341) Az-X válasza codilandi (#14340) üzenetére


Az-X
őstag

Ha külön eladó a JR6+XT2 akkor dobj egy árat privátban légyszi!
És sajnálom, hogy eladod a cuccod :(

:)

(#14342) codilandi válasza Az-X (#14341) üzenetére


codilandi
tag

hát még én... :( dobtam egy privit

(#14343) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok,olyan kérdésem lenne ma lett bekötve a zx450-em.
Külön a magas külön a mély.Pio p88Rs2-őm van erősitőn mit állitsak iletve fejen hogy ugy jó legyen.
3 utas módban van a fej.
U dimension el comp6 szett

 iPhone 15 Pro

(#14344) shteer válasza Typhoon47 (#14335) üzenetére


shteer
titán

egy 8300SD lett - jobban illene a 6300 színvilága a stilo-ba, de annak az árában vettem ezt :)

..szerintem jónak tűnik

(#14345) Typhoon47 válasza shteer (#14344) üzenetére


Typhoon47
őstag

na helyes :K használd egészséggel, remélem meg leszel vele elégedve :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14346) k-feri65 válasza Nescafé (#14343) üzenetére


k-feri65
senior tag

erősítőn bypass minden,,,jelszint kb 47 percre... a fölött susog a rendszer...a vágásokat meg fülre:))))

értem én de le sz@..m

(#14347) Nescafé válasza k-feri65 (#14346) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi szépen. :)

 iPhone 15 Pro

(#14348) rooland


rooland
senior tag

Help srácok!
Civic sedanom van, csomiban AS X-ion 12plus gyári zárt ládában. Nem üvölt, nem nyomja el a zenét és mégis BÁRMIT csinálok külön életet él a sub. Fordítottam mindenhogy (előre néz, hátra néz, oldalra néz még pofával lefele is volt). Bárhol vágom (30-40-50-60-70 Hz), bármilyen meredekséggel (12-18-24), bármilyen fázishelyzetben. Bármennyit késleltetek rajta DSP-vel, mindig hallani (kisebb-nagyobb mértékben) hogy külön életet él... :O
Ha már egyszer egy adott zenénél nagy nehezen belövöm, hogy na talán így jó (de akkor se tökéletes), amint egy másik zenét (stílust) választok, egy moslék lesz az egész... :F
Mi a problem? (sedan jelleg? ilyen a sub? beállítások?)

(#14349) orbano válasza rooland (#14348) üzenetére


orbano
félisten

kick alját hogy igazítod hozzá? Ha lehajtod az üléseket, és lejjebb veszel a szub hangerején, akkor enyhül a tünet?

A vér nem válik VAZZE!™

(#14350) G.Zs. válasza rooland (#14348) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Hát sajna ez annak a tipikus esete, hogy az adott láda nem szól jól az autódban. Valószínűleg el kell adnod a ládát, és venni egy olyat, ami az adott kocsiban az adott rendszerhez passzol.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.