Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Autoglym válasza MunezXBK (#8550) üzenetére


Autoglym
tag

Lecsekkoltam. Meg!

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8552) MunezXBK válasza Autoglym (#8551) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor lökj egy csomagot nekem légyszi.

Ill. ráér ha jössz Fehérvárra, összefutunk...vagy Dodin keresztül lerendezzük.

(#8553) #00809728 válasza Autoglym (#8551) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nekem is kéne akciós gumi és műanyagápoló ;]

Vinyl & Rubber Care
Műanyag és Gumi Tisztító 07B

melyik jobb?

[ Szerkesztve ]

(#8554) Autoglym válasza MunezXBK (#8552) üzenetére


Autoglym
tag

Elképzelhető, hogy a héten mennem kell Fehérvárra. Ha megadod a számod PÜ-ben, felhívlak előtte.

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8555) neduddki válasza Autoglym (#8549) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi, de en en most collinite 915(476)/autosmart wax/autoglym resin polish+hd wax kozott filozok

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8556) MunezXBK válasza neduddki (#8555) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azok paszták, wax előtti mutatványhoz.

(#8557) Autoglym válasza #00809728 (#8553) üzenetére


Autoglym
tag

:P

07B-m nincs most. Egyébként az egy szilikonmentes műanyagápoló. Van a VRC, amit ismersz, van a Bumper Care és annak fújható verziója a Bumper Black, illetve a BC ipari literes verziója, ami No39B Plastic Conditioner néven fut. Ha beltérben is szeretnéd használni, akkor inkább VRC, ha inkább külső műanyagokra, akkor lehet a másik, de van még egy alternatíva ami az ipari gumiabroncs ápoló. Ha nagy felületekről van szó, akkor ez a leggyorsabb megoldás.

Remélem érthető voltam :D

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8558) neduddki válasza MunezXBK (#8556) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tudom, de azt kiadom ouszorszingba:- ) a vege az enyem

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8559) MunezXBK válasza neduddki (#8558) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tolmácsod szabin van? :DD

(#8560) #00809728 válasza Autoglym (#8557) üzenetére


#00809728
törölt tag

Amit most használok az is elképesztően jó csak gondoltam hajlok az újdonság felé.De akkor lehet maradok a beválltnél.De gondoltam az 500ml kevéske lehet kéne belőlle úgy 1-2liter.

(#8561) Autoglym válasza #00809728 (#8560) üzenetére


Autoglym
tag

Van 25 literesben is ;)

[ Szerkesztve ]

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8562) #00809728 válasza Autoglym (#8561) üzenetére


#00809728
törölt tag

2000ft-ért? ;] :P

(#8563) Autoglym válasza #00809728 (#8562) üzenetére


Autoglym
tag

Nem sokat tévedtél :U

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8564) #00809728 válasza Autoglym (#8563) üzenetére


#00809728
törölt tag

Tévedés nálam kizárt... :O

(#8565) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Srácok a hologrammokat mivel lehet teljesen visszaszedni? :R

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8566) MunezXBK válasza ::Trunks:: (#8565) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hologram mentesítő pasztát próbáltad már?

(#8567) Pitterix válasza neduddki (#8522) üzenetére


Pitterix
őstag

Semmi extra.
Gyorsul az autó ahogy szokott.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8568) Autoglym válasza ::Trunks:: (#8565) üzenetére


Autoglym
tag

Finom polírral :)

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8569) JHONNY 79 válasza #00809728 (#8564) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Madárürülék okozta ˇsérüléssel ˇ nem lehet mást kezdeni az újrafényezésen kívül? Nem létezik rá valami spéci polír anyag?

(#8570) #00809728 válasza JHONNY 79 (#8569) üzenetére


#00809728
törölt tag

Max enyhitteni tudod de sajnos eltőnteni szinte lehetetlen.

Volt itt nálam minap egy ford fiesta Francia borvidékről.3 olyan felmarodés volt rajta amivel én sem tudtam mit kezdeni.Seeregély vagy akármi lehetett mert azok zabálna sok szőllőt ami ugyebár elég savas föleg ha bornak való..

(#8571) Bx-break válasza ::Trunks:: (#8565) üzenetére


Bx-break
csendes tag

Nekem erre a célra nagyon bevált a : 3 M Ultrafine SE 50383 anti hologramm politur.

Citroen- intelligencia a kerekeken..

(#8572) Bx-break


Bx-break
csendes tag

Egy lehet laikus kérdés... Keményebb pasztát (3m zöld kupakos ) csak kemény sárga (nálam würth termékek vannak) szivaccsal lehet felvinni? Múltkor volt egy esetem egy jubileumi land crusier-el..2011-es modell nem sikerült eladni sokat állt fa alatt stb.. Természetesen fekete a szín. Most valakinek eljutott a tudatáig,hogy így végleg annyi lesz neki. Áthozták a mi telepünkre,hogy rakjam rendbe. A motorháztetöt 3 lépcsöben sikerült széppé varázsolni. Az elsö kör után (3m zöld kupakos) azt hittem vége mindennek,mert nagyon csúnyán nézett ki. Azután következett fekete sima szivacs sárga 3m finom polír. Végül az ultra finom 3m, a hullámos szivaccsal. Nagyon szép lett, megnéztem neon fénynél és napsütésben is. Viszont szívesen fogadnék gyakorlati tanácsokat mert nem szeretnék tönkrevágni egy autót sem.. Írtam már,hogy a gép amivel dolgozom az egy (kék) bosch gex 150 turbo. Van valakinek gyakorlati tapasztalata ezzel típussal? Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Citroen- intelligencia a kerekeken..

(#8573) ::Trunks:: válasza Bx-break (#8571) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszi a válaszokat!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8574) MunezXBK válasza Autoglym (#8554) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Reggeltet.

Mikor jársz erre?

(#8575) Autoglym válasza MunezXBK (#8574) üzenetére


Autoglym
tag

Reggelt!

A héten (ma) már biztos nem fér bele. Jövőhétre megpróbálok egyeztetni egy időpontot azzal a kozmetikával ahol ki szeretnék próbálni a polírjainkat, meg az Ivanics-nál is meg kellene néznem, hogy mi fán terem az autómosás náluk...

Amint van időpont, azonnal szólok!

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8576) MunezXBK válasza Autoglym (#8575) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ivanics itt van mögöttem, kb. 50m. :C

(#8577) Norbi696


Norbi696
csendes tag

Szia Dodi.
Ilyen hidegben mosol autót? 6-7 fok körül . Nincs kedvem hideg vízbe nyúlkálni :-)
tegnap voltam pesten a természettudományi múzeum előtt beparkoltam és meghúztam a kocsit ejét a dísz szikával, francnak tették azt oda, sötét volt már és fáradt is voltam, kb 3cm hosszan lejött a festék,
Kevertetek ki rá színt , és lefestem vékony ecsettel , így elég?
zainót ilyen idöben nem használod ugye? úgysem hogy este lekened és garázsban másnap letörlöd ilyenkor letörlöd a waxot ugye?

Köszi!

(#8578) #00809728 válasza Norbi696 (#8577) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát én holnap mosok kocsit majd garázs és finom polír+wax..

(#8579) Bx-break


Bx-break
csendes tag

Ma kaptam egy nagyon jó szert. Egy barátom adta aki egyszer használta és azóta is csak ott porosodott a garázsában.. Kíváncsi vagyok,hogy valaki ismeri-e? A karosszéria nagyon szépen csillog,a motorháztetöre dobott mikroszálas törlö csak úgy csúszik le rajta. A vízpróba azért nem olyan látványos mint a nano technológiás termékeknél látni. A neve: speedy-plast.( Super-synthetic-langzeit-konzentrant mit antistatik-Wirkstoff accrobond-pur) ?? polymeres concentrat ?? A gyártó: Pit 27537 Bremerhaven Ja és 500 ml 59,50 € -ba kerül.. Azt ígéri,hogy 1 kezelés 12 hónapig megmarad és addig a fanedvektöl a kátrányig semmi sem tapad az autóra. Ráadásul ablakra is használható.. Ezt azért inkább valamelyik háromszög ablakon fogom kipróbálni..

Citroen- intelligencia a kerekeken..

(#8580) Bx-break válasza Bx-break (#8579) üzenetére


Bx-break
csendes tag

Közben találtam,egy képet is http://www.pit-chemie.de/html/produktseiten/patentin.htm

[ Szerkesztve ]

Citroen- intelligencia a kerekeken..

(#8581) #00809728 válasza Bx-break (#8579) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát én mág nem láttam ilyent de ha jó a fene bánja probáld ki. ;)

(#8582) Bx-break válasza #00809728 (#8581) üzenetére


Bx-break
csendes tag

Igen ezt azt kipróbálok,de a késöbbiekben az a terv,hogy a te kezeid közé kerüljön az autóm.. Elmentettem a telefonszámod a honlapodról..Én elmondom,hogy milyen autó,milyen problémákkal, te pedig adsz egy kb-i árajánlatot..Gondolom így megy ez. :))

Citroen- intelligencia a kerekeken..

(#8583) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Egyre jobban töröm a fejem egy plasti dip "fényezésen".
A srác állandóan azzal az elektromos cuccal fújja az autókat! Nagyon jó! ~40.000ft 3 liter + higító :U
[Plasti dip GTR]
Mondjuk ilyen okádék csíkos is kivitelezhető! Bár itt spray-vel fújták!
[Merci]

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8584) polimorf válasza ::Trunks:: (#8583) üzenetére


polimorf
tag

Az anyagot amivel fest nem ismerem, de az a garázsspricc valami borzasztó.
Megnézném közelebbről is, hogy mennyi kosz lehet benne.
Ja és azzal az elektromos ketyerével valószínűleg nagyon profi fényezés kivitelezhető, pláne, hogy elég gagyin porlaszt még a film alapján is. :))
Ne vágyjál te ilyenre, pláne ha ilyen szaki csinálja.!!!

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#8585) #00809728 válasza Bx-break (#8582) üzenetére


#00809728
törölt tag

kb

(#8586) szepsy válasza ::Trunks:: (#8583) üzenetére


szepsy
senior tag

Hogy lehet úgy felnit fújni, hogy a rajta van a kocsin, meg a gumi is rajta van:s :W

(#8587) ::Trunks:: válasza polimorf (#8584) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Nagyon sok drága autót megcsinált ez a srác, valamiféle teszter, így kurva jónak tűnnek

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8588) polimorf válasza ::Trunks:: (#8587) üzenetére


polimorf
tag

Értem amit mondasz de ha valaki egy picit is ért a festéshez az ezen jót nevet, mert ilyen körülmények között ilyen szisztémával ilyen pisztollyal nem lehet minőséget produkálni.

Egyszerűen kizárt!!! :N

Azért nem is mutat közeli áttekinthető képet, mert kiderülne a vacak minőség.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#8589) Autoglym válasza polimorf (#8588) üzenetére


Autoglym
tag

Ez csak egy gumi bevonat, amit mármikor le lehet húzni a felületről ha már nem tetszik. Ezzel szokás gyorsban javítani pl a megkopott ajtókilincset, középkonzolt stb. Ezért nincs leszedve a gumi. Jópofa dolog de azért messze nem konkurenciája egy minőségi fóliának. Pláne nem egy szép fényezőmunkának.

Azt azért hozzáteszem, hogy a normálisan polírozott lakkhoz képest még a legprofibb fólia is olyan messze van látványban mint Makó.... tudjátok honnan.

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8590) ::Trunks:: válasza polimorf (#8588) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Sokszor látszik fény alatt mikor fújja,hogy mennyire narancsos, aztán szerintem kisimul,mikor húzza le,akkor is látszik,hogy milyen. És szerintem azért nem fújja pisztollyal,mert nagy fúvóka kell hozzá :U

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8591) #00809728


#00809728
törölt tag

(#8592) #00809728


#00809728
törölt tag

(#8593) #00809728


#00809728
törölt tag

(#8594) ginola válasza #00809728 (#8593) üzenetére


ginola
addikt

SZép, mint mindig, MESTER :C

(#8595) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

polimorf , nézd meg!
Milyen okádék narancsosra fújja ki a srác sprayvel, száradás után meg nagyon szép,sima matt felület lesz belőle! [PD]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8596) #00809728 válasza ginola (#8594) üzenetére


#00809728
törölt tag

Köszi... :C :R

[ Szerkesztve ]

(#8597) Hzqatti válasza #00809728 (#8593) üzenetére


Hzqatti
csendes tag

Na egy biztos nem Plasti Dip! :)
Saját az autó? Nagyon szép! :R :K :C

(#8598) Autoglym válasza #00809728 (#8593) üzenetére


Autoglym
tag

A bal fölső sarokban csak nem egy Autoglym-es zacsit látok??? :P

Professzionális autóápolási termékek - www.autoglym.hu

(#8599) #00809728 válasza Hzqatti (#8597) üzenetére


#00809728
törölt tag

Igen saját.Éppen eladósorba kerűlt.

Igen-igen autoglymes zacsi benne 3M cuccokkal. :O ;] :W

Amig le nem szerzödünk addig csak 3M cuccot használok. ;) :P ;]

(#8600) polimorf válasza ::Trunks:: (#8595) üzenetére


polimorf
tag

Érdekes anyag lehet.
Szívesen kipróbálnám egyszer.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.