Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1037) dbius


dbius
veterán

Nekem általában ezek az értékek vannak: 2.4 GHz: 52°C - 5 GHz: 53°C - CPU: 75°C

Nem valami hűs a proci...

Én meg az időzónával vagyok most megáldva.

Szóltak ma a gyerekek, hogy nem tudnak este 6 után netezni a telefonon, mondtam nekik, hogy az nem lehet, mert 7-ig van engedélyezve a szülői felügyeletben részükre a net hozzáférés.

Beléptem a router webes felületére, megnéztem a rendszeridőt, hát a router valóban 1 órával későbbi időt mutat, annak ellenére, hogy az időzóna jól van beállítva a webes felülete (gmt +1 belgrád, pozsony, budapest).

Az ntp szervert is - webes felületen - most átállítottam hu.pool.ntp.org-ra, de semmi változás, ssh-n pedig jelenleg ezt mutatja a date parancsra:

Wed Mar 11 20:33:37 DST 2015

Most újraindítottam a routert, hogy ilyenkor mire áll be, érdekes, mert elindul a rendszernapló szerint január 1, 01 órával, majd beáll a jó időzónára, aztán a napló egyik sorában jó időzónát mutat, utána lévő sorban már egy órával többet, aztán köv. sorban megint jó időt, utána megint 1 órával többet, aztán végleg átáll egy órával későbbre és így is marad...

zavaros ez nekem...

Hogy tudnám belőni, hogy minden rendben legyen az idővel/időzónával? (Magyarországon vagyok) Hozzáteszem, hogy éjszakánként én általában ki szoktam kapcsolni az egész routert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.